Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Zalew na rzece Brok


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 26 luty 2013 - 20:03

Nie wiem kto robil te opracowanie, powaga. Rzeka w dolnym biegu jest na prawde ciekawa, duzo ryb, przepiekne klenie ale bardzo ciezkie do zlowienia i cos jeszcze co napewno zdechnie jak temperatura podskoczy :( Szkoda :( :( :(

 

Post o małej wartości merytorycznej, jak się odnosi do tego co napisał @terionik? Niby klenie płyną do Czyżewa na spanko zimowe? :huh:

 

Ostatni post w temacie. Zaczynam z durnymi ludźmi gadać... :wacko:

 

Pozdrawiam

Salmo



#22 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 26 luty 2013 - 20:06

The stupid is who stupid does jak to mawiala matka Foresta Gumpa. Nie wazne, Brezniew darowal resztki kar.

 

Bujo



#23 OFFLINE   biosteron

biosteron

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNadbużańskie tereny.
  • Imię:Marcin

Napisano 27 luty 2013 - 08:47

szkoda, że tego nikt nie wziął pod uwagę:

"W lutym 2012 r. Zarząd Okręgu Mazowieckiego PZW zatwierdził bilans
Okręgu za rok 2011 oraz preliminarz budżetowy na rok 2012 , a także
szereg uchwał, m.in.:


w sprawie utworzenia oznakowanego zimowiska ryb na rz. Brok od 1
stycznia 2013 r. w miejscowości Czyżew (pow. wysokomazowiecki). Czas
trwania zimowiska wyznaczono na okres od 1 listopada do 31 marca każdego
roku. "

 

Wniosłoby to coś do dyskusji? Zrobili chronione zimowisko dla płotek, miętusów i przyszłozarybieniowych szczupaczków?

 

WOW!!! :blink:

 

Pozdrawiam

Salmo

Zrobili, szkoda że tak późno. Znam to miejsce i nie jest tak ubogie, jakby się komu tutaj wydawało, bywały dorodne jazie, klenie, okonie.



#24 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 27 luty 2013 - 10:57

Biosteron,

 

Co ty wiesz, przeciez kolesie mieszkajacy 150 km stad maja lepsze pojecie. Przeciez tam tylko babki, jazgarze, kielbie i co tam jeszcze we lbie :) 

 

Tu pare zdjec smierdzianki: http://jerkbait.pl/t...page-7?hl=2012 



#25 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 27 luty 2013 - 15:38

Biosteron,

 

Co ty wiesz, przeciez kolesie mieszkajacy 150 km stad maja lepsze pojecie. Przeciez tam tylko babki, jazgarze, kielbie i co tam jeszcze we lbie :)

 

Tu pare zdjec smierdzianki: http://jerkbait.pl/t...page-7?hl=2012 

 

Taki miły na priv, a teraz kolesie. Już pisałem, jak ktoś wie o czymś o czym reszta nie wie i próbuje dyskutować to sensu to nie ma racja. Skąd mogłem wiedzieć, że ktoś po cichaczu zarybia tam pstrągiem? Do jasnowidza nie chodzę :P

 

Pozdrawiam

Salmo



#26 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 27 luty 2013 - 17:51

Salmo,

 

Toc pisalem :) To piekna rzeczka, jako dzieciak ganialem tam za kleniami, france byly tak ostrozne ze najmniejszy ruch wystarczal by bylo po ptokach. Widok ryb w granicach 60 cm w takim ciurku jest piekny ( kleni oczywiscie) :) 

 

Na Mazowszu ciezko takich rzek jest malo :( 

 

Peace, ok?



#27 OFFLINE   Salmo_Salar

Salmo_Salar

    FlyFisher

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1227 postów
  • LokalizacjaBp

Napisano 27 luty 2013 - 18:35

Salmo,

 

Toc pisalem :) To piekna rzeczka, jako dzieciak ganialem tam za kleniami, france byly tak ostrozne ze najmniejszy ruch wystarczal by bylo po ptokach. Widok ryb w granicach 60 cm w takim ciurku jest piekny ( kleni oczywiscie) :)

 

Na Mazowszu ciezko takich rzek jest malo :(

 

Peace, ok?

 

A była wojna? Sam prowadziłeś dziwną gierkę na forum i priv.

 

Miało być wcześniej koniec, ale jak off topic zakończony to można normalnie rozmawiać... z kolesiami :angry:

 

Pozdrawiam

Salmo



#28 OFFLINE   sobol18

sobol18

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 239 postów
  • LokalizacjaBiałystok
  • Imię:Adam

Napisano 27 luty 2013 - 23:51

Potwierdzam że Brok to fajna rzeka. Nie raz jak przejeżdżam w pobliżu to wyskoczę choćby na chwilę żeby pooglądać rybki które kręcą się w okolicach mostu. Nie raz widziałem ładne kluski które się tam kręciły. Rzeczka chociaż nie jest ogromna to ma potencjał i jest niedoceniana przez niektórych... @adamek, ja mieszkam nad Nurcem i mimo tego że kilka lat temu kilka kilometrów powyżej miejsca mojego zamieszkania na rzece powstał zbiornik to rzeczka jakoś się trzyma. Co prawda poniżej zbiornika jest niższa woda niż przedtem to z rybostanem jest w miarę ok. Lecz też mam pewne obawy co do przyszłości mojej rzeczki bo u mnie w miejscowości w tym roku też rusza budowa zbiornika więc na 2-3 km rzeki będą się znajdować teraz 2 zalewy. Jeden 3-4 ha, i ten u mnie 9-10 ha a to może już ostro namieszać w mojej rzeczce :(