Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

LB HM Spinnerman


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4487 odpowiedzi w tym temacie

#4421 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 12 maj 2023 - 13:26

A co do przynęty to mu przecież Tofik napisał iż nic złego nie miał na myśli i tak mu się po prostu kojarzy ten kształt

#4422 OFFLINE   asafa

asafa

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 394 postów
  • LokalizacjaTarnów
  • Imię:Tomek

Napisano 12 maj 2023 - 13:35

@jajakub każdego coś tam drażni tylko czy publiczne  wylewanie tych żali spowoduje, że świat stanie się lepszy? Czy choćby Ty czujesz się lepiej? Załóżmy, że teraz część użytkowników bedzie negatywnie nastawiona do autora wątku, to niejako sianie nienawiści, czy jest to pozytywne zjawisko? Gdybyś chciał wyrazić swoje zdanie to napisałbyś priv ale chciałeś żeby "polała się krew"...

 

Jeśli jesteś super szczery, dobry, miły i prawilny to jednak potrzeba publicznej "chłosty", święci teraz tryumfy.

 

Faktem jest, że moda na długi staż w wykonywaniu przynęt jest tam samo głupia jak moda na weryfikację tegoż stażu, bo sam staż nikomu nie pomoga i jak ktoś lepi przez 50 lat to samo to taki z niego konstruktor jak z koziej dupy, imadło. 

 

Kuba, nie uważasz, że użycie w kontekście wymiany "uprzejmości" (tak z jednej, jak i z drugiej strony) nt. kopiowania woblerów, słów hejt a przede wszystkim sianie nienawiści jest mocno przesadzone?. Nie chciałbym tutaj rozwijać wątku, bo to nie miejsce na to, ale nadużywanie tego typu słów, umniejsza prawdziwemu problemowi z jakim borykają się ludzie dotknięci hejtem i sianiem nienawiści, gdzie takie osoby są nękane, dręczone i prześladowane, co często kończy się załamaniem nerwowym lub innymi tragediami? 

 

Ja dodam od siebie, że absolutnie nie widzę nic złego we wzorowaniu się na konkretnym modelu przynęty. Jak wiadomo, kształt to tylko jedna z wielu składowych. Autor zmodyfikował go, przystosował z powodzeniem, sprawiając, że jest bardzo skuteczny chociażby na bolenie. Rozumiem też, co druga strona próbowała przedstawić i uzmysłowić, ale niepotrzebnie zostało to tak mocno rozdmuchane. Finalnie myślę, że każdy wyciągnie wnioski i temat zakończy  :)



#4423 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 12 maj 2023 - 22:44

Jeden zbiera doświadczenie przez całe życie i nic z tego nie wynika a drugi zrobi dużo więcej w kilka tygodni... Dostęp do "tajemnej" wiedzy jest nieograniczony zatem obecnie nikt nie startuje od zera tylko z poziomu jakim dysponują "wyjadacze". Doświadczenie zdobywa się podczas podróży gdyż łowiąc przez większość czasu w jednym miejscu nie da się powiększyć doświadczenia, zatem, kto jeździ, łowi, trenuje i wykonuje nowe przynęty ten lepszy a czy ma 70 czy 20 lat to nie ma żadnego znaczenia.


Ciezko sie nie zgodzic z tym co piszesz. Szczegolnie jesli przynety maja byc na wiele rzek. Trzeba jezdzic, lowic, testowac i sprzedawac.

Wiedza wszelka jest dostepna, oprocz niej wszystkie potrzebne materialy.

Jest tylko jedno ale i o to chyba paru forumowiczom chodzilo- sam ksztalt korpusu. Jest oczywiste, ze Adam sam ich nie zaprojektowal, nie wystrugal jak Melek piranie czy inne, nie zrobil metalowego ksztaltu jak robia to Japonce. Nie musial, odbil se z korpusow z Ali czy innych. Jest to jak najbardziej logiczne, inaczej widzielibysmy owe efekty :) a do takich to albo trzeba byc dobrym rzezbiarzem czy grafikiem. To cos z cyklu jak sie pokazujesz na fejsie w samych bokserkach od Calvin Klein to albo masz szesciopak jak Mark Walhberg z ich reklamy albo jestes taka podrobka jak ksztaltki woblerow :)

#4424 ONLINE   guciolucky

guciolucky

    NO release NO glory

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4916 postów
  • LokalizacjaOlsztyn

Napisano 13 maj 2023 - 08:11

Mi nie chodzi o autora wątku tylko o Was. Najpierw podpucha a później, tani, przydługi już victory dance... Przypomina to zachowania na czat-ach z początkowej ery krajowego internetu.

 

@Bujo, sławetna kształtka, która wielu dokucza, podobnie jak refluks, niewiele wnosi do efektu jakiego dostarcza wobler panic. Można podobną przynętę zrobić na innym korpusie. Akurat w tym najbardziej bolesnym przypadku, nieszczęsny korpusik niewiele ma wspólnego z finałem.

 

Oczywiście geneza całego bólu, leży zupełnie gdzie indziej i nie ma nic wspólnego z kształtką. Człowiek zrobił przynętę, która odniosła sukces i to właśnie jest powodem aby zrobić wszystko, żeby ten sukces zniszczyć... 

 

Ile lat można wymiotować tą samą puszką piwa? 


  • Kamil Z., Rheinangler, kacperek993 i 1 inna osoba lubią to

#4425 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 998 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 13 maj 2023 - 09:35

Kuba żeby nie było dyskusja zmieniła się w pyskówkę i odbiegła od meritum
Tylko zerknij kto pierwszy użył osobistych przytyków typu "kmiot" zamiast się odnieść merytorycznie do wpisu
I mi nie chodzi o czyjś sukces czy jego brak bo nic mi do tego
Chodzi o to że jeśli sam kopiujesz czyjeś pomysły to nie wytykaj tego innym bo tobie też w końcu to ktoś wytknie
I zrobi to dokładnie tak samo czyli publicznie

#4426 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 13 maj 2023 - 18:35


@Bujo, sławetna kształtka, która wielu dokucza, podobnie jak refluks, niewiele wnosi do efektu jakiego dostarcza wobler panic. Można podobną przynętę zrobić na innym korpusie. Akurat w tym najbardziej bolesnym przypadku, nieszczęsny korpusik niewiele ma wspólnego z finałem.

Oczywiście geneza całego bólu, leży zupełnie gdzie indziej i nie ma nic wspólnego z kształtką. Człowiek zrobił przynętę, która odniosła sukces i to właśnie jest powodem aby zrobić wszystko, żeby ten sukces zniszczyć...

Ile lat można wymiotować tą samą puszką piwa?


Czarny humor to skomplikowana sprawa, dla nierozumiejacych moze byc hejtem, jak trafia poza okreslona grupe to jeszcze gorzej.

Bedac bardzo szczerym to jerkbait moze po malej, poczatkowej chwili, byl, jest i bedzie miejscem bardzo toksycznym jesli wezmiemy pod uwage robienie wedek i przynet.

Jerkbaitowi tworcy czesto "wzorowali" sie na ksztaltkach z Japoni czy Chin. Zreszta dla kogos nawet srednio ogarnietego umyslowo jest to oczywiste. Spora chwile przed Adamem.

Dla mnie na prawde nie ma to znaczenia.

#4427 OFFLINE   kacperek993

kacperek993

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 268 postów
  • Imię:Michał

Napisano 13 maj 2023 - 19:45

Tu się nic nie podoba, kanon tworzenia wędek - zły , brzydki ,nieadekwatny, kształt przynęt, ch..owy, . Wszystkich Twórców pod mór poprowadzić pod batem i sznór. Co się dzieje z wami ludzie ?

Użytkownik kacperek993 edytował ten post 13 maj 2023 - 19:46

  • spinnerman lubi to

#4428 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 13 maj 2023 - 20:33

Tu się nic nie podoba, kanon tworzenia wędek - zły , brzydki ,nieadekwatny, kształt przynęt, ch..owy, . Wszystkich Twórców pod mór poprowadzić pod batem i sznór. Co się dzieje z wami ludzie ?

Takie dyskusje to wszak kwintesencja jerkbaita, nie ma sie co za bardzo spieniac, dac sie chlopakom wyzyc zanim mod czy admin posprzata :)

To dziala jak nie jestes uwiazany we wszelkie koniugacje w swiecie lure czy rod-buildingu made in Poland, nawet jesli wszyscy cie o to posadzaja :)

Jak slawne juz moje tajemne powiazania z Fishing Center :)

Autor watku z tego co kojarze to znad Buga, zanim za jakis czas zawitam nad rzeka to na pewno pierwsze woblery Jakie zakupie to jego Paniki czy jak je zwiecie bo akurat zeby zrobic cos zajebistego na buzanskie bolenie to po prostu trzeba byc znad Buga :)

Użytkownik Bujo edytował ten post 13 maj 2023 - 20:38

  • kacperek993, spinnerman i ObraFM lubią to

#4429 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4609 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 21 maj 2023 - 13:00

Mam wiele przemyśleń ale nie chce mi się już tego komentować… Bolki wiślane już w fajnej kondycji. Odchorowały tarło i walą jak wściekłe💪💪💪 więc polecam udać się nad rzekę zamiast klepać w klawiaturę kompa…
Dużo ludzi pyta o boleniówki. Może uda się około połowy czerwca przygotować co nie co na giełdę, to sobie powybieracie ;)
Wspierającym dzięki za dobre słowo.
Pozdro🍻

Załączone pliki



#4430 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 22 maj 2023 - 16:33

Super Adam ze wrociles
Piekne ryby
Powodzenia
Pzdr
M
  • spinnerman lubi to

#4431 OFFLINE   andre99

andre99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 114 postów
  • Lokalizacjalegnica,legnickie,dolnośląskie
  • Imię:andrzej

Napisano 23 maj 2023 - 10:01

no właśnie dobrze Adam ze wróciłeś i pokazuj jak najwięcej zdjęć z hand made  i połowów bo lubię oglądać twoje foty nowości  a nie jakiś kolo się wpierd..... nie na temat i ciągnie to mozolnie jak starego osła ,,Pozdrawiam,,Hejj


  • spinnerman lubi to

#4432 OFFLINE   sowos

sowos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 315 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 28 maj 2023 - 20:42

Dokładnie Adaś masz swoją renomę, każdy kto używa Twoich przynęt powinien szybko wyłapać że nie są to kopię itd. Tylko długa i ciężka praca którą włożyłeś w stworzenie swoich przynęt. Ja akurat z czystym sumieniem mogę powiedzieć że dla mnie Adam jest jednym z najlepszych twórcą na naszym podwórku. A każda przynęta przechodzi długie testy zanim zostanie pokazana na światło dzienne...
Pozdrawiam🍻
  • Kamil Z., spinnerman i ObraFM lubią to

#4433 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4609 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 czerwiec 2023 - 19:14

Bullet
6,5 cm 20 g
8,5 cm 24 g
Fajna, niespotykana praca. Można się tym bawić na wiele sposobów.
Pięknie polowily na Odrze i w tym sezonie na Wiśle.
Niebawem wrzucę kilka sztuk na giełdę ;)
Pozdro 🍻

Załączone pliki



#4434 OFFLINE   psd27

psd27

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 955 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Paweł

Napisano 14 czerwiec 2023 - 13:28

Adaś, Priv :-)

#4435 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4609 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 04 wrzesień 2023 - 09:12

TopWater Time 🤩
PencilDog💪💪💪

Załączone pliki



#4436 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4609 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 wrzesień 2023 - 18:40

Panic💪🔝

Załączone pliki



#4437 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4609 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 15 listopad 2023 - 12:45

Mój ulubiony jesienny kolorek🍋🍋🍋💪💪

Załączone pliki



#4438 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4609 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 grudzień 2023 - 12:23

Najlepszego 🎄🎄🎄

Załączone pliki



#4439 OFFLINE   spinnerman

spinnerman

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4609 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 13 styczeń 2024 - 19:16

Nowość 2024 pod troć.
Sardynka 7 cm / 9 g.
Mega elektryczny wobler zarówno na kelta, srebro i zasiedziałą 👍

Załączone pliki



#4440 OFFLINE   arekch1

arekch1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaToruń
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Chrząstkowski

Napisano 13 styczeń 2024 - 20:29

Kolego ja mam te woblery od kilkunastu lat bo ten model tworzy Darek Szyszka , więc zrobiłeś tylko kopie
  • miramar69 i TOFIX99 lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych