Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Palenie szkodzi..... ale... ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 13 marzec 2013 - 19:19

Nie przykładam uwagi jakie kupuje cygara. Nie biorę tych najtańszych po kilka zł wybieram w granicy 20-30zł.

Ja to ogólnie dziwny jestem :) Zioło mi śmierdzi, i jak czuje zapach to mnie na wymioty zbiera. Natomiast wszystkie trunki kolorowe od tych najtańszych po te super hiper luksusowe mi nie smakują, wręcz podobnie, jak maryśka odrzuca... Próbowałem nie raz i jednego i drugiego, nie dla mnie... 

Niech każdy celebruje te fajne chwile nad wodą z muchówką w ręku jak chce i z czym chce, i chyba o to chodzi ;)

 

pozdro


Użytkownik Paweł nizinny edytował ten post 13 marzec 2013 - 19:20


#42 OFFLINE   darko

darko

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 446 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 20:18

.


Użytkownik darko edytował ten post 12 luty 2014 - 12:10


#43 OFFLINE   Jarek M

Jarek M

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 165 postów
  • LokalizacjaJarosław
  • Imię:Jarosław

Napisano 13 marzec 2013 - 21:01

Bardzo ciekawy jestem czy wiecie jaką jedyną zaletę ma palony czy przeżuwany tytoń?co kolosalnie różni od zioła?

 Oprócz pozornego pobudzenia chyba żadną ;) Paliłem przez 20 lat z małym hakiem i rzuciłem rok temu. Zacząłem właśnie na rybach, od "klubowych" popalanych z kolegą "coby komary nie gryzły" i ... przez 20 lat nie wyobrażałem sobie łowienia bez palenia. Papierosy, potem fajka itd. itp.  :D  No wiecie... te chwile zadumy w otoczce dymu połączone z obserwacją przyrody :D Rzuciłem i ... nie wyobrażam sobie łowienia i palenia. Jedynym skutkiem jest to że ... mam więcej czasu na ryby. Bo nie "zaiwaniam" z petem ze środka Sanu żeby go pod kamieniem zakopać (mało "ekologiczne" ale lepsze niż puszczenie z nurtem ;) ) A poza tym uważam, że zapach nikotyny na paluchach i w konsekwencji naszej przynęcie obojętny nie jest. Przynajmniej dla naszego samopoczucia :D

 

Pozdrawiam

JM



#44 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 13 marzec 2013 - 21:04

Przeglądam Wasze posty, czytam wpisy o "ziołach" i tak sobie myślę - czy muszkarstwo w czasach współczesnych ma tak mało do zaoferowania by sięgać po dodatkowe bodźce, czy też mamy nową modę, lans, bicie piany z joint-em w zębach. Bez urazy... I proszę mnie nie wciskać do szuflady z kapciami... ;)  :)



#45 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 marzec 2013 - 21:06

Porównałbym to trochę jak gdyby sinusoidę tytoń mi spłaszczał, w dolne rejestry, a alternatywa odcinała dół i zostawiała głownie górę :D Takie jest moje wrażenie



#46 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 marzec 2013 - 21:10

Przeglądam Wasze posty, czytam wpisy o "ziołach" i tak sobie myślę - czy muszkarstwo w czasach współczesnych ma tak mało do zaoferowania by sięgać po dodatkowe bodźce, czy też mamy nową modę, lans, bicie piany z joint-em w zębach. Bez urazy... I proszę mnie nie wciskać do szuflady z kapciami... ;)  :)

 

Ciężko powiedzieć

Myślę ze zioło powoli zalicza wyjście z piwnicy w naszej zorientowanej na raczej twarde dragi - jak alkohol kulturze.

Kiedyś można było, nikt nie kumał, później wszyscy kumali, nie można było... mieć nadzieję że w jakimś możliwym do przewidzenia czasie drakońskie prawo zostanie zliberalizowane i nastąpi może nie legalizacja, co depenalizacja użytku prywatnego. Choć z drugiej strony - trochę jak z kilkoma innymi tematami, nasze państwo tak daleko zabrnęło w "tępieniu narkomanii", ze teraz ciężko by im było wyjść z tego z twarzą...



#47 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 13 marzec 2013 - 21:23

Nigdy nie paliłem o trawce nie wspomnę, będąc nad woda wystarczy mi to że jestem, czasami zrobię łyczek, pogadam. Z obserwacji zlotowych chłopaki po dymku były "otępiałe, roześmiane, by przejść do stanu chwilowej depresji"... W czasie gdy lądowali czułem się nieswojo będąc mimowolnym podglądaczem. Ja tam wolę łowić...



#48 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 13 marzec 2013 - 21:26

Zupelnie jakby lądowanie po kilku głębszych było pięknym performancem dla otoczenia :D

Lądowanie jak lądowanie, too much to zawsze too much :D



#49 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 13 marzec 2013 - 21:33

Noo tak, tylko po tych kilku "głębszych" zero łowienia... :D  Wieczorkiem ok, rozumiem, nawet smród palących się pazurów i zeskrobanych pięt można wytrzymać. Za dnia na dołku lub płani jakoś mało koszerne... ;)  :lol:



#50 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2303 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 13 marzec 2013 - 21:59

Nigdy nie paliłem o trawce nie wspomnę, będąc nad woda wystarczy mi to że jestem, czasami zrobię łyczek, pogadam. Z obserwacji zlotowych chłopaki po dymku były "otępiałe, roześmiane, by przejść do stanu chwilowej depresji"... W czasie gdy lądowali czułem się nieswojo będąc mimowolnym podglądaczem. Ja tam wolę łowić...

 

 

napiszę tylko tyle że, to co palili miało raczej mało wspólnego z naturalną i ekologiczną trawą. być może spalili za dużo? nie wiem. 

łowienie po joincie naprawdę jest przyjemne, podobnie chyba jak po szklance blackbusha.

z używkami po prostu nie należy przesadzać. mam tu na myśli również papierosy, bo chociaż na co dzień nie palę, to lubię sobie zapalić fajka na rybach :-)

pozdrówka



#51 OFFLINE   darko

darko

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 446 postów

Napisano 13 marzec 2013 - 23:18

.


Użytkownik darko edytował ten post 12 luty 2014 - 12:11


#52 OFFLINE   chincza

chincza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Nazwisko:chincza

Napisano 14 marzec 2013 - 07:36

Jedni nie palą inni pałą co lubią ja już nic nie palę ale trzeba troszkę tolerancji . A widzę że z powodu pięknego rękodzieła z pracowni  " HENRYK WOROBIEC " jest burza na forum aż furczy trzeba troszkę na luz wrzucić bo szkoda nerwów a widzę że po zimie z małą ilością  słońca troszkę nie którym się już rzuciło więc coś na luz



#53 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 14 marzec 2013 - 07:51

Mam w sobie wiele tolerancji, natomiast nie lubię jak mi pod nosem śmierdzi... Każdy czyni zgodnie z własnym przekonaniem. Na luzie to większość mego życia, może dla tego nie musiałem palić... ;)  :D



#54 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 14 marzec 2013 - 10:02

Jedni nie palą inni pałą co lubią ja już nic nie palę ale trzeba troszkę tolerancji . A widzę że z powodu pięknego rękodzieła z pracowni  " HENRYK WOROBIEC " jest burza na forum aż furczy trzeba troszkę na luz wrzucić bo szkoda nerwów a widzę że po zimie z małą ilością  słońca troszkę nie którym się już rzuciło więc coś na luz

Chyba na oczy i problem z czytaniem, albo kolega jeszcze burzy na forum nie widział :D



#55 OFFLINE   chincza

chincza

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 188 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Nazwisko:chincza

Napisano 14 marzec 2013 - 10:14

Widziałem o słynnego  ( BENCHA ) ale Kuba wiesz że nawet na tym forum nie brakuje hejterów :)

 

#56 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 14 marzec 2013 - 10:18

A tam, hejters gonna hejt, nic tego nie zmieni

 

A tu ludki same wyluzowane się zebrały akurat, bez ciśnień



#57 OFFLINE   Wędkamojehobby

Wędkamojehobby

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 428 postów
  • Imię:Piotrek

Napisano 14 marzec 2013 - 16:44

Palenie szkodzi... mi akurat nie zaszkodziło przynajmniej o tym nie wiem ale mojemu ojcu owszem - koniec 2011 roku usunięte 2 płaty prawego płuca (do dnia dzisiejszego nowotwór nie daje za wygraną, czekają kolejne badanie a może i nawet bez chirurga się nie obejdzie) od tamtej chwili powiedziałem DOŚĆ!

 

Nie wiem jak to zrobiłem ale udało się  :D

Ponad 15 lat palenia - g... w niczym nie pomaga i jeszcze bije po kieszeni - pomyśleć 1 fajny kijek miesięcznie można sobie kupić :).

 

Co się tak tylko mówi że trzeba na coś umrzeć - a tak naprawdę nie warto...


Użytkownik Wędkamojehobby edytował ten post 14 marzec 2013 - 16:44


#58 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4441 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 17:01

Witam,

 

Niektorzy jak widac powyzej potrafia cala przyjemnosc zabic badz opisac w formie pierwiastkowej. A cygara- zawsze zabieram ze soba piekna i wielka Cohibe, odpalam tylko jak zlowie cos bardzo duzego, pare cygar wypalilem, nie za duzo. 

 

Bujo

 

P.S. O tych marychach lepiej nie piszcie na otwartym forum bo jakis niestrudzony w swoim dzialaniu stroz prawa jeszcze przeczyta i sie tym zajmie :) 



#59 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 14 marzec 2013 - 17:05

Dzięki buce my po za jurysdykcją :D



#60 OFFLINE   darko

darko

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 446 postów

Napisano 14 marzec 2013 - 17:45


Użytkownik darko edytował ten post 12 luty 2014 - 12:11