Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Joker - historia przynęt Roberta Ciarki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3684 odpowiedzi w tym temacie

#2021 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2014 - 21:34

Tak wiem przeze.mnie:p

#2022 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 maj 2014 - 21:35

Marcinie,

według mnie ta masa jest kluczem do sukcesu. W wodzie już tego nic się nie czuje, tak lekko pływa. Póki co nie będę kombinował z lżejszym, bo naprawdę nie mam czasu na wszystkie pomysły. Będę robił coś dużego, bo nie mam nic takiego u siebie, chętni są. Spróbuję coś X 2 zrobić.



#2023 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 29 maj 2014 - 21:36

Tak wiem przeze.mnie:p

 

Chcesz go? To jesteś drugi :)



#2024 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2014 - 21:36

Nie mam kija jeszcze:(

#2025 OFFLINE   Woblery TG

Woblery TG

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 940 postów
  • LokalizacjaPomorze
  • Imię:Tomasz

Napisano 29 maj 2014 - 21:37

Już 2000 wpisów, tego nie śledziłem. W takim razie będziesz miał bonus. Kolejny taki na 3000. Ciekawe czy ktoś będzie pamiętał. :D

 

Może duplikat prototypu skaczącego jerkbaita ci zrobię

 

attachicon.gifDSCN1416.jpg attachicon.gifDSCN1414.jpg attachicon.gifDSCN1412.jpg

Super ta struktura!


  • joker lubi to

#2026 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2014 - 21:37

Poczytaj priv :P 1 prezentacja jak się pisałem:p

#2027 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2014 - 21:52

No.03 będę miał? :P
  • joker lubi to

#2028 ONLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 29 maj 2014 - 22:06

Denat ...... jest mega, przez chwile zwątpienia  miałem chęć go ratować :D  tak walczył ostatkiem sił zaczerpując powietrze :lol: :lol: :lol:

 

to ja jako ojciec chestny poproszę może z numerem ;0;


  • joker i Krystekwolf lubią to

#2029 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2014 - 22:08

Nie no franc do kolejki sio:)
  • Franc lubi to

#2030 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 29 maj 2014 - 22:12

Franc, Like mnie nie przekupi:p

#2031 ONLINE   Franc

Franc

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1538 postów
  • LokalizacjaPłock
  • Imię:Jacek

Napisano 29 maj 2014 - 22:14

Arsenał dla jednego z forumowiczów  na Mongolie .... szyszunia :lol: :lol: :lol:

Jeszcze mnie Joker zaskakuje :o  pozytwnie :)


  • Krystekwolf i Dokuś lubią to

#2032 OFFLINE   Krystekwolf

Krystekwolf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1464 postów

Napisano 29 maj 2014 - 22:42

No to co dziś zobaczyliśmy to było naprawdę coś.

Tylu cudaków ;)  :rolleyes:  to nie widziałem i to w jednym pudełku ,szkoda że nie moim ... :ph34r: :wacko:

Choć dostałem cosik słodkiego dla moich ukochanych rybek :wub: . Leży już uzbrojony :D

Żeby opisać wszystkie te przynęty to wieczoru mało ... Ten Denat to jest to taki żywy trup -dosłownie .W wodzie wyprawia takie cuda... :o  ,od fikania brzuchem do góry po wykładanie ,masakra -pozytywnie .Na opasłe szczupłe w sam raz i nie tylko podejrzewam . Nie wiem ile te cudo waży ale delikatnie się nim macha ,tak samo pod powierzchnią wody jak i nad .Rzucaliśmy nim patykiem do mniej więcej 30gr., a śmiało można było go poprowadzić .Bardzo podatny na wszelkiego rodzaju inwencję wędkarza .

Udał Ci się ten prototyp Robercie :)

Canibale mimo swojej wagi i wielkości (spore jak dla mnie  ;) ) bardzo fajna praca ,wcale nie potrzeba kija od szczotki żeby nimi łowić ,wyglądały jak paskudy ;)  .Mój ulubiony design ,naturalnie brzydki :o  :rolleyes:  .

O Roninach to nie piszę bo praca to jest mega, jeden mnie zaskoczył przy testowaniu go na rzece B)

Kawał dobrej roboty Robert ...

Edit.

Robert, jak byś kiedyś chciał się pozbyć tego Froga który skacze, ale pod wodą :P chętnie go przytulę .

Dla mnie to on nie musi skakać ,Jacek(Franc) wie że chciałem go wyrwać, ale się nie dało :( .

Próbuję dalej ,póki co :P .Te żabsko takie brzydkie :wub:  ,wyłupiaste oczyska itd. No weż :D


Użytkownik Krystekwolf edytował ten post 29 maj 2014 - 23:09

  • Franc i ezehiel lubią to

#2033 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15991 postów

Napisano 30 maj 2014 - 04:22

Oj po wodowaliśmy na szybko z Francem i Krystkwolfem nowe prototypy oraz kilka modyfikacji, a także sterowce na daleko-wschodnią Azję.

 

Jedynie Król żab w rozmiarze 7cm mnie nie zadowolił bo tonie, a nie o to w nim chodzi. Krystian i tak go chciał zgarnąć :D

 

Denat, jak nazwał nową przynętę Franc jet genialny. Zaraz robię kilka sztuk. Wolno tonący 50g 13cm.

 

attachicon.gifłup (1).jpg

 

Koniecznie coś dużego z tego modelu musi być. Ależ jestem podekscytowany.

 

Lekko skorygowane Cannibale 10cm i 13,5cm. Jak dobrze, że mnie podkusiło i po grzebałem w nich mimo wszystko. 

 

Melanrzyk mi nagadał o Roninie 125. Jemu nie pasi bo on ciąga za łodzią, a ta wersja jest do głębokiego jiggowania. Więc zrobiłem nowe wyważenie. Odjazdy po 1,5m bez problemu, a nie mieliśmy gdzie się rozpędzić. Jest lżejszy od ojca o 6g, czyli waży 70g z kotwicami 1/0. Nie wiem jeszcze jakie tempo tonięcia, lecz na pewno będzie wolniejszy.

 

Poza tym koledzy widzieli zieloną makrelę i nowego Ronina 7cm, a i tak nie zabrałem wszystkiego co jeszcze ściśle tajne ;)

 

Boronowy kij Krystka z FA mnie oczarował. Kapitalne wędzisko, a nie wierzyłem w ten kij na sucho bez maszynki.

Właśnie,właśnie o tym kijku byś coś napisał.Krzysztof mi go proponuje do testów.Jaka długość i cw.Ciekaw jestem czy ten sam co ma Krystek.



#2034 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 30 maj 2014 - 17:07

Skoro to wobek do zadan specjalnych to ja poproszę nr 007.
To nie tak że mu nie pasi Joker. Ostatnio wyczailem ze w szybszym trollu ma pracę, ale do szybkiego trolla ryby muszą być aktywne. Jestem pewien ze jeszcze trafi w swój dzień gdy przynety skaczące na boki nie będą działać i wykosi trochę grubasow. Dobrze zrozumiałem czy zrobiłeś nowa wersję? :D
  • joker lubi to

#2035 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 30 maj 2014 - 17:30

Znów marudzenie... Może 666 nr?
Chopy do roboty...

#2036 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 30 maj 2014 - 17:32

Kto marudzi? :)

#2037 OFFLINE   ezehiel

ezehiel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3591 postów
  • LokalizacjaLa La Land
  • Imię:Marcin

Napisano 30 maj 2014 - 17:32

Irlandia :P

#2038 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 30 maj 2014 - 18:02

Skoro to wobek do zadan specjalnych to ja poproszę nr 007.
To nie tak że mu nie pasi Joker. Ostatnio wyczailem ze w szybszym trollu ma pracę, ale do szybkiego trolla ryby muszą być aktywne. Jestem pewien ze jeszcze trafi w swój dzień gdy przynety skaczące na boki nie będą działać i wykosi trochę grubasow. Dobrze zrozumiałem czy zrobiłeś nowa wersję? :D

 

Dobrze zrozumiałeś :) do ciągania będziesz zadowolony. Masz ode mnie jednego nowego Ronina 125 i denata jak je zrobię. Miałem dzisiaj na nowego Ronina 125 rybę  :) po krótkim emocjonującym holu spadła przy burcie.

Branie było gwałtowne, potem nastąpiły dwa krótkie tąpnięcia i to wszystko. Ryba dała się przyprowadzić bez problemu, a może po prostu dopłynęła do nas, bo miała po drodze  :lol:

Nie mam pojęcia jak duża mogła być to ryba. Niestety ani ja, ani towarzysz na łodzi nie wiemy co to było. Na pewno nie szczupak, bo szła inaczej. Przy burcie gdy się wypinała jakieś metr pod powierzchnią w pierwszej chwili powiedziałem boleń, ponieważ widziałem jedynie ciemny kark i płetwę grzbietową. Kolega w tym czasie składał wiosła by nie przeszkadzały w holu, byliśmy w dryfie, więc nie patrzył w tym czasie na akcję. Na jerku nie było żadnych śladów, więc jest też taka możliwość, że ryba była zapięta na zewnątrz pyska. Nieważne. Ważne, że Ronin 125 o zmienionej pracy przydatnej do ciągnięcia go za łodzią zaliczył ładną rybę.  :)


Użytkownik joker edytował ten post 30 maj 2014 - 18:03


#2039 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 30 maj 2014 - 18:09

Właśnie,właśnie o tym kijku byś coś napisał.Krzysztof mi go proponuje do testów.Jaka długość i cw.Ciekaw jestem czy ten sam co ma Krystek.

 

O parametry zapytaj Krystka. Rzucałem tym boronem słownie kilka razy. Jest sparowany z Ryogą i co tu dużo mówić, miód i malyna Panie kochany. Na bolki rewelacja, bo cięty niemiłosiernie, więc te z dużej odległości zapnie bez problemu. 

Jak macałem go samego pomyślałem w duchu, chłopie zapomnij, że tym będzie się dobrze rzucało z multika. taka szpada, że szok. A w komplecie zupełnie co innego. ZZ85 latał za horyzont, a ja osesek jestem z takimi zestawami. Dość powiedzieć, zrobiłem zaraz po tym na swoim zestawie taką brodę, że ją nożem uciąłem :D Czyli miszcz castingu  :D

Jakbym teraz kupował, to wziąłbym ten kij zamiast swojego, bo do jerków takich 10-25g jest o niebo lepszy.


  • Krystekwolf, woblery z Bielska i ezehiel lubią to

#2040 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 30 maj 2014 - 18:46

Tu zmieniony testowy model Ronina 125 oraz Makrela na korpusie Cannibal 135

 

Załączony plik  chatre_ronin.jpg   512,17 KB   7 Ilość pobrań


  • siwypike, Krystekwolf i ezehiel lubią to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych