Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warta odcinek od Biskupic, Włyń, Most Warcki i zbiornik Jeziorsko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1761 odpowiedzi w tym temacie

#561 OFFLINE   Kornel1992

Kornel1992

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Kornel
  • Nazwisko:Słaby

Napisano 07 grudzień 2014 - 17:17

Przykro mi koledzy, ale nie chce zdradzać gdzie bo już i tak jest ogromna presja wędkarska. Mam nadzieje, że mnie zrozumiecie.


  • kotwitz lubi to

#562 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2193 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 07 grudzień 2014 - 17:38

W Warcie jak spierdzielą z hodowli w Niechmirowie i Oleśnica do Warty dojdą. Rzeź była niemiłosierna w tamtym roku. Widziałem zdjęcia.



#563 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 grudzień 2014 - 17:48

nie to raczej nie w warcie, chociaż jakieś pojedyncze przypadki się zdarzały słyszałem. Są w pewnej małej rzeczce, tzn jeszcze jakieś śladowe ilości występują, bo specjaliści zdążyli się nimi zająć odpowiednio



#564 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2193 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 07 grudzień 2014 - 18:10

Większość na Oleśnicy, ale na Warcie też sporo przyrobaczyli.



#565 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 grudzień 2014 - 18:14

mowa o potokach czy spod znaku tęczy, bo ja trafiłem raz potoka 35 cm. Dobrych parę lat wstecz były nawet ponad 60 cm smoki, ale pewien seryjny łowca tych kabanów bardzo chciał się pochwalić, no i się pochwalił w WW, a co dalej się stało to wiadomo



#566 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 07 grudzień 2014 - 18:31

Mam info o pstrągach łowionych w Warcie na naszym odcinku.To uciekinierzy ze sztucznych hodowli.

Użytkownik Szymon82 edytował ten post 07 grudzień 2014 - 18:32


#567 OFFLINE   Kornel1992

Kornel1992

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Kornel
  • Nazwisko:Słaby

Napisano 07 grudzień 2014 - 19:05

znajomek jakies miesiac temu złowił potoka w Warcie, co do pstruni to nadal występują pstrągi do 50-60cm, największy w tym roku jaki mi siadł miał 48cm, a kumpel złowił nawet lipienia czterdziestaka, jaw tym oku na 11 wypadów złowiłem 8 pstrągalków wszystkie 40+ nie ma sie ogólnie czym chwalić ale jak na nasze wody to taki wynik mnie cieszy. a co do tego łowcy który sie pochwalił w WW to poznałem go kiedyś osobiście, lepiej dla niego zeby mi w droge nie wchodził...



#568 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 grudzień 2014 - 19:21

Kornel sorki ale nie wierzę :)



#569 OFFLINE   romeo7

romeo7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 07 grudzień 2014 - 19:53

Wstaw zdjecie to uwierza ;) miejsca nie zdradzaj "kormorany" nie spia.

#570 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 grudzień 2014 - 20:02

8 zdjęć :)



#571 OFFLINE   Maciek Rożniata

Maciek Rożniata

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 328 postów
  • LokalizacjaZgierz

Napisano 07 grudzień 2014 - 20:13

Ponoć są w Mrodze Grabi

#572 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 grudzień 2014 - 20:51

to na zachętę ja wklejam swojego 35 cm, złowiony w 2013 przypadkowo w okresie ochronnym, naturalnie został uwolniony, ale czy rośnie dalej trudno powiedzieć jeśli się skutecznie chował to tak, a jeśli nie to podzielił los kolegów z biedronki. Jest to mój jedyny pstrąg w życiu a mam już prawie 40. Zatem na tle Kornela jestem zwykłym cieniakiem, tym bardziej, że on ma prawie 2 razy mniej lat. Ja na 11 wypadów to złowiłem 3 szczupaki w tym 2 niewymiarowe, zaczynam mieć kompleksy

Załączone pliki

  • Załączony plik  pstr.jpg   90,87 KB   4 Ilość pobrań

  • Jarasszy lubi to

#573 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2193 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 07 grudzień 2014 - 20:58

Znajomi w Konopnicy złowili lipienia na robala. Z tego co wiem, to kilka złowiono. Potokwce również padły. Ja osobiście widziałem tylko zdjęcia lipieni. O pstrągach wiem od kumpli. Od jakiś 3 lat się trafiają.

Edycja: zdjęcia lipienia są na fejsbooku, podam link na pw, bo są tam też trochę bardziej drastyczne.


Użytkownik krzychun edytował ten post 07 grudzień 2014 - 21:00


#574 OFFLINE   wojciiech

wojciiech

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1631 postów
  • LokalizacjaOstrów Wielkopolski / Toruń

Napisano 07 grudzień 2014 - 21:01

Kornel, z całym szacunkiem. Nie chce mi się wierzyć. :) 11 wypadów i 8 pstrągów +40, sorry taki wynik to jakieś mission impossible. Mieszkałem w kujawsko-pomorskiem gdzie są prawdziwe wody pstrągowe, łowiłem parę razy w Bobrze, w takich rewirach takie wyniki praktycznie się nie zdarzają. Temat pstrągów mnie względnie interesuje, takie wyniki to może na OSach, ale nie na tej naszej patelni w Polsce centralnej(jestem z Ostrowa Wielkopolskiego).

 

No chyba, że masz super mega tajną wodę, o której nikt nie wie? Jeśli możesz, wrzuć fotki, chętnie nacieszę oko.


Użytkownik wojciiech edytował ten post 07 grudzień 2014 - 21:02


#575 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 grudzień 2014 - 21:02

Znajomi w Konopnicy złowili lipienia na robala. Z tego co wiem, to kilka złowiono. Potokwce również padły. Ja osobiście widziałem tylko zdjęcia lipieni. O pstrągach wiem od kumpli. Od jakiś 3 lat się trafiają.

Edycja: zdjęcia lipienia są na fejsbooku, podam link na pw, bo są tam też trochę bardziej drastyczne.

wrzuć mi na priv jeśli możesz dzięki



#576 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 grudzień 2014 - 21:06

Kornel, z całym szacunkiem. Nie chce mi się wierzyć. :) 11 wypadów i 8 pstrągów +40, sorry taki wynik to jakieś mission impossible. Mieszkałem w kujawsko-pomorskiem gdzie są prawdziwe wody pstrągowe, łowiłem parę razy w Bobrze, w takich rewirach takie wyniki praktycznie się nie zdarzają. Temat pstrągów mnie względnie interesuje, takie wyniki to może na OSach, ale nie na tej naszej patelni w Polsce centralnej(jestem z Ostrowa Wielkopolskiego).

 

No chyba, że masz super mega tajną wodę, o której nikt nie wie? Jeśli możesz, wrzuć fotki, chętnie nacieszę oko.

właśnie tak samo pomyślałem. Chyba, że chłopak trafił na jakichś ucieczkowe tęczaki ze stawów, które zgromadziły się w określonym miejscu, no ale to już inna bajka. A jeśli to potoki, to wtedy ja mówię tu przy wszystkich tak: moje bajdurzenie o braku ryb w Warcie i okolicach to bzdety, nie mam pojęcia o łowieniu i niech nikt już więcej mnie nie czyta, bo wiem, tyle co zjem wątróbki he he czyli w ogóle :)



#577 OFFLINE   strary

strary

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1954 postów

Napisano 07 grudzień 2014 - 21:30

 Co roku jest rozgrywany "Pstrąg Warty", czy to inna rzeka :P ?



#578 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 07 grudzień 2014 - 21:41

Tak to w okolicach Częstochowy,

 

http://box.nazwa.pl/...zbiornika-poraj

 

ale czy one docierają aż tak daleko? 



#579 OFFLINE   Kornel1992

Kornel1992

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Kornel
  • Nazwisko:Słaby

Napisano 07 grudzień 2014 - 22:44

w Warcie mi sie pstrągal nie trafił, tyle co widziałem u kumpla, zdjec wszystkich pstragow z tego roku nnie mam nie zawsze ma sie aparat przy sobie, a szczegolnie w mrozy go nie nosze co by sie nic nie popsulo poprzez niskie temperatury, jedenj dzien mialem taki ze siadły 3 sztuki, a zdjecia jakieś są, a woda hmmm trudna technicznie nawet bardzo a pstrag tam jest i to spory, przy mnie gosc wyciagnal w polowie stycznia mamusie 56cm, nie wytarta! az dziwne.

Załączone pliki


  • Maciek Rożniata lubi to

#580 OFFLINE   Kornel1992

Kornel1992

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 57 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Kornel
  • Nazwisko:Słaby

Napisano 07 grudzień 2014 - 22:45

ten srodkowy nie ma 40 ale tamte dwa cos okolo 42-45cm, 3zdjecia nie chcialy mi sie dodac komunikat"wysylanie ominiete, obraz zbyt duzy" czy cos takiego. a co do tęczaków to mi sie nie trafił, wiem gdzie są tzn na ktorej rzeczce i to lochy, widzialem zdjecia wyjetego na muecze cos okolo 4-5kg, olbrzym! ale ponoc na zawody takich wpuscili kilkanascie sztuk, jaki to mialo sens nie wiem, w przyszlym roku bedfe chcial sie nastawic na te wieksze na moich rzeczkach, wybrac snieżne, deszczowe dni, w taka pogode staja sie mniej ostrozne i wychodza z kryjowek, zobaczymy moze sie uda, a co do tego ze w moich okolicach nie ma ryb to nie zmieniam zdania, bo mam 3 rzeki pstragowe typowo pstragowe gdzie ten gatunek przewaza nad jakimkolwiek innym wiec to nie jest dobry wynik 8 szt na 11 wypadów. mialem jeszcze sporo innych zdjec, duzo zdjec bylo takze ryb zlowionych przez kolegów, ale po zmianie systemu na kompie mi wymiotło te zdjecia niestety.


Użytkownik Kornel1992 edytował ten post 07 grudzień 2014 - 22:53





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych