Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Warta odcinek od Biskupic, Włyń, Most Warcki i zbiornik Jeziorsko


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1761 odpowiedzi w tym temacie

#781 OFFLINE   Fiskare

Fiskare

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów
  • LokalizacjaMalmö
  • Imię:Maciej

Napisano 08 maj 2015 - 08:45

Piękny okaz, gratulacje! :)



#782 OFFLINE   Jeziorm 1

Jeziorm 1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1189 postów

Napisano 08 maj 2015 - 09:28

Kurczę za stary już jestem na ryby. 2-go maja pojechałem poprawić. Miejscówka zajęta, ale po godzinie łowienia się zwalnia - można zacząć łowić. Kilkadziesiąt rzutów i nic. Większość przynęt przetestowana i nic. W końcu wybieram znalezionego bezsterowca Matusiaka, na którego złowiłem ostatniego ładnego bolenia w zeszłym roku;. Coś jednak sprawia, że na agrafkę wędruje nieduży wobler otrzymany od kolegi z forum (dzięki Marcin), a wykonany przez innego kolegę z forum. Po którymś rzucie BRANIE. Zacinam i jest. Teraz tylko bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz i odjazd. Jest OK. Po chwili zaczynam odzyskiwać kolejne metry żyłki. Podholowuję bolka na swoją wysokość i czekam. Ryba w nurcie - myślę męczy się, ale po około 3-4 min (adrenalina wali po tętnicach) takiego czekania myślę sobie, że jedynie wykorzystuje nurt, zamiast się męczyć. Podciągam rybę bliżej brzegu gdzie woda płynie dużo wolniej. Po kilku minutach czuję, że bolek słabnie, wykorzystuję właściwy moment i podprowadzam go do ręki. Miara pokazuje 81cm. Po holu spodziewałem się nowego PB, ale zabrakło cent do wyrównania. Dawniej podobna ryba wyjeżdżała z wody dużo szybciej, teraz cały czas oczami wyobraźni widziałem pękającą żyłkę i siebie z kocią mordą na brzegu. Chyba wrócę do krótszej wędki...

 

attachicon.gif81.jpg

 

No i wątek pozamiatany na jakis czas :)

 

Gratulacje !!



#783 OFFLINE   zdzislavo1

zdzislavo1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 198 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 08 maj 2015 - 10:09

Gratulacje



#784 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2193 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 08 maj 2015 - 13:02

Kurczę za stary już jestem na ryby. 2-go maja pojechałem poprawić. Miejscówka zajęta, ale po godzinie łowienia się zwalnia - można zacząć łowić. Kilkadziesiąt rzutów i nic. Większość przynęt przetestowana i nic. W końcu wybieram znalezionego bezsterowca Matusiaka, na którego złowiłem ostatniego ładnego bolenia w zeszłym roku;. Coś jednak sprawia, że na agrafkę wędruje nieduży wobler otrzymany od kolegi z forum (dzięki Marcin), a wykonany przez innego kolegę z forum. Po którymś rzucie BRANIE. Zacinam i jest. Teraz tylko bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz i odjazd. Jest OK. Po chwili zaczynam odzyskiwać kolejne metry żyłki. Podholowuję bolka na swoją wysokość i czekam. Ryba w nurcie - myślę męczy się, ale po około 3-4 min (adrenalina wali po tętnicach) takiego czekania myślę sobie, że jedynie wykorzystuje nurt, zamiast się męczyć. Podciągam rybę bliżej brzegu gdzie woda płynie dużo wolniej. Po kilku minutach czuję, że bolek słabnie, wykorzystuję właściwy moment i podprowadzam go do ręki. Miara pokazuje 81cm. Po holu spodziewałem się nowego PB, ale zabrakło cent do wyrównania. Dawniej podobna ryba wyjeżdżała z wody dużo szybciej, teraz cały czas oczami wyobraźni widziałem pękającą żyłkę i siebie z kocią mordą na brzegu. Chyba wrócę do krótszej wędki...

Gdzieś koło mnie?



#785 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 08 maj 2015 - 13:38

pięknie



#786 OFFLINE   Kriss

Kriss

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 263 postów

Napisano 08 maj 2015 - 15:03

Krzysiek, nie koło Ciebie. Niestety.



#787 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 08 maj 2015 - 17:04

Ja chyba wiem :)
Gratuluję pięknej rapy Kriss!!

#788 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2193 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 08 maj 2015 - 18:53

Krzysiek, nie koło Ciebie. Niestety.

Niestety no bieda? Ja jednego 78 3. maja dorwałem. Było też sporo (8 czy 9) maluchów po około 40cm. Coś tam się przewalało, chociaż dwa poprzednia rozpoczęcia miałem znacznie lepsze.



#789 OFFLINE   saw70

saw70

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 168 postów
  • LokalizacjaJeziorsko wędkarskie El Dorado
  • Imię:Tomek

Napisano 08 maj 2015 - 19:20

Piękny szczupak padł za zaporą, ale niestety zberetowany

https://www.facebook...&type=1



#790 OFFLINE   godski

godski

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15634 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 maj 2015 - 19:48

Piękny był. A podobno Jeziorsko wyczyszczone. 



#791 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 08 maj 2015 - 19:49

ze skrobaczką w mordzie:-) co za wieś



#792 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 08 maj 2015 - 19:50

Piękny był. A podobno Jeziorsko wyczyszczone. 

napisał, że za zaporą. Na zalewie takie pływały może jeszcze w latach 90



#793 OFFLINE   Szymon82

Szymon82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1600 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Szymon

Napisano 08 maj 2015 - 22:50

Przed Jeziorskiem miałem na kiju odrobinę mniejszy okaz 4 latka temu , pływa nadal (tak przypuszczam) bo wygrał walkę (jakby przegrał też by pływał ;) ) , miałem swoje szanse trzykrotnie go podbierając , ale jak na złość zawsze czegoś brakowało do sukcesu.

W samym Jeziorsku ryby są z pewnością , że ich mało to inna sprawa.


Użytkownik Szymon82 edytował ten post 08 maj 2015 - 23:38


#794 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 262 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 09 maj 2015 - 08:00

Kriss, piękny boleń, gratulacje :) w końcu jest prawdziwa ozdoba tego naszego wątku. A szczupaka wielka szkoda, co za kretyn, brak słów...



#795 OFFLINE   romeo7

romeo7

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 09 maj 2015 - 08:58

Bolek Krissa mega knaga, gratulacje :) Radzio Twój ostatni tez był fajny, pochwal sie ;) A co do "kormoranow" to sam widziałeś co we wtorek dziad zrobił z bolkiem ......

#796 OFFLINE   Hubertus

Hubertus

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1863 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 09 maj 2015 - 14:07

Bolek Krissa klasaowy...gratuluję i zazdroszczę  ;)

A za zberetowanie takiego szczupaka powinna być bolesna kara :angry: , kłaniaja sie od dawna pomijane górne wymiary ochronne :huh:



#797 OFFLINE   Radek_Z

Radek_Z

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 262 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Radek

Napisano 09 maj 2015 - 18:50

Wypad w tygodniu przyniósł kilka fajnych brań, wielkością nie powalały, choć jeden już całkiem przyjemny. To ten na fotce, taki 65 z małym plusem myślę :) Dziś też szukałem szczęścia, efekty były całkiem pozytywne, no i okoliczności przyrody w postaci potężnego dzika ;)

Załączony plik  Obraz 114.jpg   90,57 KB   4 Ilość pobrań


  • Szymon82, romeo7 i Adrian3023 lubią to

#798 OFFLINE   Kriss

Kriss

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 263 postów

Napisano 09 maj 2015 - 21:42

Spoko ryba. Ja wczoraj miałem trzy brania, dwa nie do zacięcia, ale jedno - była szansa :angry: . Sekunda i spad. No, ale nie każde branie musi się kończyć zdjęciem.



#799 OFFLINE   okolicelodzi

okolicelodzi

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaZduńska Wola
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:Rynkiewicz

Napisano 11 maj 2015 - 15:35

Witam, jako świeżak łapie w okolicach które już wczesniej widziałem lądowały ze zdjęciem w tym temacie. Dokładnie okolice mostu na jeziorku za pstrokoniami - oraz też pstrokonie w stronę strońska. Lapalem tu naprawde ładne okonie i szczupaczki. W tamtym roku chciałem sie pobawić z klenio/jaziem.. znam to miejsce na wylot wiem gdzie nawet moga stać te klenie ale z jakiś powodów nie jestem w stanie dopasować przynęty.. jedyne sukcesy odnosiłem na meppsa 0 black, ale to tez moze 4szt przez cały sezon. Z dwa razy podeszły mi pod robala od Lipinskiego. Czy macie jakies sprawdzone przynęty ?? może chodzi tu o czas w którym te ryby tu stoją ? Sprzęt chyba ok -  Wędka 3-10gr, żyłeczka 0,16 trabucco. No ale co z przynętami ? jakieś bonito ? na co wam wcodzą na warcie bądz widawce kleniojazie. Ps. nie zjem waszych ryb ! ;-))) :D


  • Maciek Rożniata lubi to

#800 OFFLINE   Wartek

Wartek

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 108 postów
  • LokalizacjaSieradz

Napisano 12 maj 2015 - 18:05

Panowie jakie macie wyniki szczupakowe w tym roku? Chodzi mi o Wartę






Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych