Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

W głąb Revo...premier


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 30 styczeń 2008 - 20:44

a to świntuchy jedne ;)

#62 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 styczeń 2008 - 09:27

Wow ... 9,4g przy takiej średnicy ... niezła zabawka.

Peresada a jak sprawuje się ten hamulec Microcast Brake - chodzi mi o sprawność. Możesz coś na ten temat napisać?

Pozdrawiam
Remek

#63 OFFLINE   Tommek

Tommek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1179 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 31 styczeń 2008 - 11:02

Witam,a to nie są przypadkiem szpulki do premiera i elite tylko??

#64 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 31 styczeń 2008 - 18:14

a dlaczego? tylko do premiera i elite?
przeciez rozmiar taki sam, musi byc tylko mlynek z infinity spool II sytem a stx go ma, poza tym z opisu wynika ze szpula pasuje min. do stx.
remek, hamulec magnetyczny przy lekkich wabikach w wydaniu avail to bardzo dobry pomysl, dziala bardzo fajnie, kompletnie bezglosny jest i bardzo go lubie. porownywalismy kiedys z conquestem ss - fakt jest taki ze z hamulcem magnetycznym osiagi jak i wygoda jest duzo lepsza. poza tym zawsze mozna go sciagnac i uzywac szpuli bez zadnych hamulcow, no ale to juz zabawa dla ekstremistow i bardzoooo lekich wabikow. ja lowie od 3g wzyz i dzila to swetnie. osobiscie uwazam ze nie ma obecnie lepszego mlynka do lekkiego castingu. ( lowilem conqestem , presso, curado, scopionami ) zestaw conquest 50/51 plus szpula avial to czad, szkoda ze juz ich nie produkuja. choc ciagle sprzedaja sam hamulec do conqesta 50/51 ss. mozna wtedy zdjac rozete z odsrodkowym i jazda. dodam tylko ze o ile inne mlynki zmieniam dosc czesto to ten zostanie u mnie na wieki :D upiedliwe jest tylko regulowanie hamulca, chociaz z drugiej strony ja za czesto nie zmieniam ustawienien.
pozdrawiam!

#65 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 31 styczeń 2008 - 22:16

Peresada, w zasadzie masz rację ja byłem lekko w szoku jak zobaczyłem jaka masa jest tej super płytkiej szpulki do 51SS. Tutaj, fakt, wygląda to zupełnie inaczej.

Pozdrawiam
Remek

#66 OFFLINE   theslut

theslut

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 postów

Napisano 14 luty 2008 - 10:13

[quote]
Ok, mini artykulik napisany, wysyłam mailem do Ojca Dyrektora :mellow:
[/quote]

Uważaj - cisza wyborcza obowiązuje :D

Pozdrawiam
Remek
[/quote]

Nie wiem czy mogę być tak natarczywy, ale chciałbym się zapytać, kiedy wreszcie skończy się ta cisza wyborcza? Chyba, że ja coś przeoczyłem Embarassed .


#67 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3683 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 29 luty 2008 - 07:15

Krzyś a mógłbyś zrobić fote i wstawić tego magnetyka ze szpulką?

#68 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 29 luty 2008 - 12:28

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=8273&
http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=8275&

Załączone pliki

  • Załączony plik  avail 2.jpg   93,44 KB   417 Ilość pobrań
  • Załączony plik  avail.jpg   99,79 KB   427 Ilość pobrań


#69 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3683 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 29 luty 2008 - 15:13

Ciekawe rozwiązanie, tylko nie mogę się doszukać ja sie to ustawia ten hamulec? Tą nakrętkę sie odkręca bądź dokręca?

#70 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 29 luty 2008 - 15:29

dokladnie...
  • Bogdan74 lubi to

#71 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 05 marzec 2008 - 00:10

Możesz napisać więcej?
- masa szpulki
- jak się tym rzuca?

#72 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 05 marzec 2008 - 19:10

witam!
@remek już raz o tym pisałem waga z plecionka 8lbs to ok 10g,
łowi się rewelacyjnie. ostatnio demonstrowałem @standerusowi rzut duelem 2g pod drugi brzeg pewnej pstrągowej rzeczki.
sprzęt był raczej mocny wiec tu rzucał wyłącznie kołowrotek.
sam b. rzadko używam takich wabików - to raczej demonstracja była.
popularnymi np. executorami wali się z każdej pozycji i wszędzie.
bardzo taki zestaw ułatwia lekkie łowienie.
nie będe z resztą zaśmiecał wątku o premierze - wiem z pewnego źrodła że nowa szpula avail do revo jest rewelacyjna.
pozdrawiam!



#73 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 05 marzec 2008 - 19:17

Super! Dzięki za informacje.

#74 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9640 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 05 marzec 2008 - 20:06

Czyli szpule robią pozytywnie??
Będzie naprawdę niezła maszynka jak ją dokupię :D mimo że góró Jerzy :D generalizując zjechał go góra-dół to moim zdaniem jak ktoś nie mieli piasku to maszynka jest naprawdę warta kasy :D

#75 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 05 marzec 2008 - 20:15

Czyli szpule robią pozytywnie??
Będzie naprawdę niezła maszynka jak ją dokupię :D mimo że góró Jerzy :D generalizując zjechał go góra-dół to moim zdaniem jak ktoś nie mieli piasku to maszynka jest naprawdę warta kasy :D



dobrze, ze khuró Standerus jest zadowolony!! Maszynka cymes! B) :wacko:

Posłuży ci lata.... top model z szpulką avail :lol:


A tak zamykajac juz ten przyciężkawy temat to po bardzo dokładnych badaniach, niemalże archeologicznych, zawartości pudełka, zwłąszcza instrukcji nie znalazłem magicznego napisu FRESH WATER ONLY mimo, ze guide jest w kilku językach..

Mieliłem ostatnio piasek, poraz kolejny, w Curado 201 nic się nie stało. Powód prosty, plastiku tam niema a w Revo PRM jest go więcej niż Angelinie Joli czy Cher :angry:

#76 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 05 marzec 2008 - 20:30

[quote]
Czyli szpule robią pozytywnie??
Będzie naprawdę niezła maszynka jak ją dokupię :D mimo że góró Jerzy :D generalizując zjechał go góra-dół to moim zdaniem jak ktoś nie mieli piasku to maszynka jest naprawdę warta kasy :D
[/quote]


dobrze, ze khuró Standerus jest zadowolony!! Maszynka cymes! B) :wacko:

Posłuży ci lata.... top model z szpulką avail :lol:


A tak zamykajac juz ten przyciężkawy temat to po bardzo dokładnych badaniach, niemalże archeologicznych, zawartości pudełka, zwłąszcza instrukcji nie znalazłem magicznego napisu FRESH WATER ONLY mimo, ze guide jest w kilku językach..

Mieliłem ostatnio piasek, poraz kolejny, w Curado 201 nic się nie stało. Powód prosty, plastiku tam niema a w Revo PRM jest go więcej niż Angelinie Joli czy Cher :angry:
[/quote]


Dobre!!!! :D

#77 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 05 marzec 2008 - 20:34

witam!
nie znalazłeś bo wg. producenta można go używać w słonej wodzie, ale tak jak napisałem wcześniej można nie oznacza wcale że będzie świetnie, mam tu na myśli naprawdę ciężkie środowisko z solą i piachem. myślę że temu podołają naprawdę pancerne maszyny i być może curado właśnie taką maszyną jest, ale już nowe matanium mg mimo że przez producenta jest przeznaczony do słonej wody nie sadzę ażeby długo w piaszczysto - słonym środowisku posłużył. choć być może się mylę...
pozdrawiam!



#78 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 05 marzec 2008 - 20:42

krzysiek

ja łowiłem nim max 1,5 kg hamurki na skałach. Wabiki to salmiaki od stinga 6 do Fatso 10. Jeszcze jakieś jigi w okolicach 3/4 oz. Jakie tu cięzkie warunki ?? :huh:
UL mozna powiedzieć. Ponadto twój kolega z Irlandii musi siedzieć juz na zielonej wyspie spory czas bo ma problemy ze zrozumieniem języka polskiego. Ja wyrażnie napisałem, że multik jest (koncepcyjnie) bardzo dobry. Świetnie rzuca, cichy magnetyk, lekki, ergonomiczny, płynny bardziej niz Daiwa za ponad 1000 zł.. A że przy okazji został zrobiony z mega syfiastych materiałów to.... kosztuje mniej niż Curado. :o

Mnie rozleciał się po miesiacu... Wam narazie działa. Pogadamy za rok moze dwa..

#79 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2304 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 05 marzec 2008 - 20:52

witam!
Jurek! to tym bardziej mnie to dziwi, ja co prawda nie mam jeszcze premiera ( w drodze ) no ale dużo łowię z Kubą który to ww. młynek katuje 50 gramowymi gumami i to od czasu jak go kupił. przed wyjazdem Kuby na zlot miałem tego premiera w rękach - nie wykazywał żadnych oznak zużycia. więc albo trafiła Ci się wadliwa sztuka albo sam nie wiem. z resztą sam się przekonam jak dotrze sztuka przeze mnie zakupiona. chociaż coś się sprawa przedłuża - zły omen? :mellow:
pozdrawiam!

#80 OFFLINE   theslut

theslut

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 postów

Napisano 05 marzec 2008 - 20:56

Co do ilość plastkiu w Revo-PRM, to tak to jest jak chce się być trendy. Mam tu na myśli szwedzkich konstruktorów (na pudełku pisze Engineered in Sweden). Widocznie też lukają na jerkbait.pl gdzie naczytali się o castingu light a nawet ultralight i tak sobie to wzięli do serca, że zrobili pod niego multik ultralight maksymalnie obniżając jego wagę co wiąże się z zastosowaniem plastikowych elementów, które np. w Revo-STX wykonane są z metalu. Zastanawiające jest tylko to, czemu po takiej zamianie materiałów Revo-PRM jest droższy od STX. Ale tutaj znowu wracamy do tego, że fachowcy z Abu jednak lukają na jerkbaita, gdzie wyczytali iż casting light i ultralight wiąże się z większymi wydatkami :mellow: .




Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych