Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Embargo w Cabalasie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Grego

Grego

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 312 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 24 październik 2007 - 19:20

Zamówiłem ostatnio we wspomnianym sklepie echosondę, dokonałem płatności kartą (adres bilingowy w Polsce), wskazałem adres odbiorcy w US (kolega), po czym dostałem dziwnego mail'a. Życzą sobie ode mnie potwierdzenia, że sprzęt zostanie w Stanach, ponieważ - jak twierdzą - prawo federalne zakazuje wywozu tego rodzaju towarów za granicę. Czy spotkaliście się z czymś podobnym? Może macie jakieś sugestie, co do trybu dalszego postępowania, bo przyznam szczerze, że trochę się zagotowałem :angry:
Pozdrawiam,

#2 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 24 październik 2007 - 19:26

Normalka.

Cabelas potrafil wymyslec takie cos (doslownie to samo) jak chodzilo o smar Hot Souce do kolowrotkow :mellow: :huh:

Rozwiazanie jakie sie nasuwa: niech platnikiem bedzie ten do kogo pojdzie paczka. Wowczas jest na gladko.

Inne rozwiazanie: wziac inny sklep.

Swoja droga ostatnio obaj potentaci postanowili ujednolicic polityke kosztow wysylki i tna w przyslowiowego :(

Guzu

#3 OFFLINE   explorator73

explorator73

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 571 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 październik 2007 - 12:08

Witam,
Ja ostatnio robiłem zakupy w Cabelasie i podałem amerykański adres doręczenia a płaciłem polską kartą i nie miałem tego typu problemów.
Pozdrawiam,
P.

#4 OFFLINE   magnum666

magnum666

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 116 postów

Napisano 25 październik 2007 - 12:32

Nie robiłem jeszcze zakupów w USA, ale chciałbym sciągnąć troszkę sprzętu dla siebie (echo, gumy, haki i drobne pierdółki).
Czy mogę prosić o pomoc jak i gdzie najlepiej dokonać takich zakupów?? Gdzie są przyzwoite ceny oraz asortyment??
Jak mniej więcej kształtują się ceny przesyłek, opłaty za przelewy zagraniczne i dodatkowe koszty o których nie wspomniałem (z powodu niewiedzy). Jeśli ktoś planuje jakieś większe zakupy, to prosiłbym o kontakt wówczas można jakoś relatywnie rozłożyć koszty.
Za wszelką pomoc z góry dziękuje




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych