Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Futerał do transportu wędek Frabill Pack-A-Pole Model 7000 - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 29 styczeń 2008 - 23:04

Pozostaje tylko dobrać trzy wymiary na nasze wędki tak aby za długich nie robić reszta już jest w głowie, jakie byście je widzieli dla mnie wystarczy 6,8+ poza tym czy nie warto przemyśleć typu box na dach samochodu z ciekawym szybkim zapinaniem do relingów tak żeby szybko go ściągnąć po wędkowaniu. Wszystkie Wasze propozycje na pewno będą przemyślane i omówione na forum.

#22 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 30 styczeń 2008 - 09:12

Rozważałem taką opcję, ale po tym jak firmowy box został wyczyszczony bez uszkadzania zamka (przyznaję - jeden był), to z rezerwą odnoszę się do pomysłu przewożenia, i zostawiania na postoju, parkingach, wartościowych rzeczy. Mój znajomy pozbył się box'a z wartościowym sprzętem narciarskim, odcięli relingi. Myślę, że przewożenie i przechowywanie sprzętu ukrytego w samochodzie (ukrytego przed oczami innych) mniej zainteresuje potencjalnych amatorów cudzego, poza jednym przypadkiem - skroją Ci furę. Dla mnie nie ma nic gorszego, jak martwienie się o samochód i inne rzeczy podczas wyprawy do lasu, czy nad wodę. :(

#23 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 12 luty 2008 - 19:08

Uprzejmie donoszę <_<, dla wszystkich kolegów, którym umknęła ta informacja w relacji Remka z Targów w Poznaniu, MAMY DYSTRYBUTORA FRABILL W POLSCE!.

Więcej informacji możecie uzyskać wysyłając mail'a pod adres: info@boa-adventures.com.pl.

Ja już zamówiłem pierwsze pudło. Odbiór w Jerku w czwartek lub w piątek. Serdecznie dziękuję Efex'owi i chłopakom z Jerka. :mellow:

Aha, dzięki tej ofercie uniknąłem sprowadzenia ze Stanów. ;)

#24 OFFLINE   zamki

zamki

    klepacz blaszek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 748 postów
  • Lokalizacjablisko fabryki slidera
  • Imię:Zbyszek
  • Nazwisko:Orzoł

Napisano 19 luty 2008 - 19:39

Ja już zamówiłem pierwsze pudło. Odbiór w Jerku w czwartek lub w piątek. Serdecznie dziękuję Efex'owi i chłopakom z Jerka. :mellow:



I ja za kilka dni dzięki Efexowi będę posiadaczem . :mellow: Czekam na swoją tubę tę która widać na zdjęciu zamieszczonym w relacji. <_< Mam teraz w posiadaniu na wędkarskie wyskoki busa i transport wędek jest problematyczny. Tuba zapewni im bezpieczeństwo. :mellow:


#25 OFFLINE   nemo

nemo

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 luty 2008 - 20:46

moim zdaniem taka tuba na większą ilość wędek mocowana na dachu auta to jest to. Chętnie bym taką nabył. Często jedzie się na ryby w trzech lub czterech. W takich przypadkach wszystkie wędki można bezpiecznie wrzucić na dach i komfortowo podróżować. Oczywiście lepiej auta samego nie zostawiać, więc zakładam podróż z miejsca A do miejsca B bez pozostawiania auta bez kontroli...

Tornado, gdybyś zdecydował się na zrobienie czegoś takiego, pomyśl o zakończeniu stożkowym z jednej strony, zmniejszy się opór powietrza :D

ps.
ja jestem chętny na jedną zrobioną przez Ciebie tubę jakby co :D Tylko mocowanie dla mnie musiałoby być bardziej uniwersalne, bo akurat nie mam relingów, więc mocowanie do belek poprzecznych byłoby konieczne...

Pozdrawiam
nemo