Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Szczupak Finlandia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   platynowłosy

platynowłosy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1274 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 kwiecień 2013 - 13:55

Szybka riposta, wielkie dzięki. Już widzę jak żona widzi moje zakupy ! . Kochanie ,co tam masz ? ...Korale !

Muszę jechać do sklepiku i się dokłanie przyjrześ i zakupić powoli.Ale chętnie jeszcze jakieś podpowiedzi .

Czy w Warszawie jest jakaś dobra meta na zakupy w dobrej cenie , a może polecicie jakiś sprawdzony sklep intern.

Dawno nie kupowałem tego asortymentu i trochę wypadłem z obiegu.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dzięki że pomagacie.

W Warszawie jest parę fajnych sklepów. jesteś z Wawy?

Odezwij się, może razem pójdziemy na zakupy.

Muszę dokupić trochę plecionki....na wyjazd.

Pozdrawiam

Alek



#22 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 22 kwiecień 2013 - 14:46

W WMH na Spójni było 50% off przy zakupie min. 20 sztuk Rapali. Kupiłem zestawik 10/10 z Harrym, ceny były fajne. ale tylko na wybrane modele - i nie wiem, czy to jeszcze aktualne. No i masz jeszcze Internet...



#23 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1635 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 23:44

pamietaj o echosandzie bo do trolingu jest raczej niezbedna i mapy batymetryczne tez okaza sie przydatne. A moja rada byla dla czlowieka co niekoniecznie chce wydac pare tysi a pewnie niezle polowi tym zestawem (mnie sie udalo wyjac ok 160 szczuplych w 6 dni) wahadla sa zarabiste bo sie malo czepiaja kamieni i latwo z nich wyczepiaja a wrazie czego strata mniej boli, orotowki rownierz warto miec, a wcalej rozciaglosci i szerokosci kol krzysiek ma racje pozdrawiam 


Użytkownik kostom63 edytował ten post 22 kwiecień 2013 - 23:59


#24 OFFLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 23 kwiecień 2013 - 03:19

Panowie ! ale mi dajecie dzisiaj szkołę. kostom63...mapy będę miał ale echosondy nie.Trudno , spróbuję na inteligencje.Nie mogę wydać "kasy więcej jak mogę" bo mnie żona wyprowadzi z domu. krzysiek...chętnie skorzystam z Twojej wiedzy jak i innych kolegów. platynowłosy...tylko się ogarnę to chętnie z Tobą podjadę.

Każdy z Was wnosi świetne uwagi i może tylko trzeba to wszystko "czytać" ze zrozumieniem.

Czy przypony 35cm i 15kg udzwigu wystarczy , czy jakieś specjalnie polecacie.Tanie ale lepsze od "DOSI". Taki żarcik, chętnie dołoże kasy tam gdzie trzeba a resztę to chyba z głową.

Ważne; Dobra żyłka czy absolutnie plecionka. Szczerze , to na plecionkę nigdy nie łapałem.Takim chyba  tradycjonalistą do dzisiaj byłem. Może czas to zmienić !

 

#25 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1635 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 14:20

jest jeszce pytanie czym i jak lowia Ci co Cie zapraszaja, a jak podasz nazwe jeziora gdzie bedziesz to pewnie tez nam sporo wyjasni jak je obejrzymy z batymetria, ja lubie plecke ale zylka ok. 0,30 tez sie nada, przypon tez moze byc, moim zdaniem tytan jest przereklamowany i drogi, zresztab poswiec troche czasu na forum poczytaj o plecionkach czy trolingu napewno sie oplaci pozdrawiam



#26 OFFLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 23 kwiecień 2013 - 14:51

Szczerze...nie mam pojęcia , nie wypadało mi pytać. A nazwa taka fikuśna że zapomniałem ale mówili że to bardzo duże jezioro. Dlatego będę się trzymał brzegu w lini wzroku, żeby mnie do Polski nie przewiało po wodzie.



#27 OFFLINE   Zyga102

Zyga102

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 779 postów
  • LokalizacjaPolska

Napisano 23 kwiecień 2013 - 15:09

Bardzo Wszystkim dziękuję za porady,wiedzę i czas którym mnie po koleżeńsku obdarzyliście. Pozdrawiam Serdecznie i połamania kija.