Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Kołowrotek spinningowy na bolki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
89 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 listopad 2007 - 20:02

Cześć,
Jaki kołowrotek byście kupili? Chodzi mi o coś dobrego, finezyjnego, lekkiego .. tak by pasowało pod kijek zrobiony przez rodbuildera na blanku CD. Tak chciałem sobie podyskutować - może kiedyś :D

Pozdrawiam
Remek

#2 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 27 listopad 2007 - 20:04

spinningowy???? :huh: :huh: :huh: :huh:

co cię naszło?? Depresja zimowa czy co?? :o

:lol:

#3 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 27 listopad 2007 - 20:05

Panie kumplecik do CD from New Zeland?

może certate custom albo steez,ewentualnie stelka FD 2500

#4 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 listopad 2007 - 20:07

Wręcz przeciwnie. Myślę by sprawić sobie jeden kijek rzeczny, boleniowy i spinningowy. Niekiedy ... zwłaszcza po tegorocznych, różnych doświadczeniach warto mieć jeden spinning. Dlatego tak sobie myślę co by sprawić sobie taką wędkę. Oczywiście castingu nie zdradzę ale ... są pewne sytuacje w których spinningiem będzie lepiej :D

Pozdrawiam
Remek

#5 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 listopad 2007 - 20:09

Panie kumplecik do CD from New Zeland?


Widziałem kilka wędek wykonanych na blankach tejże firmy. Każda mnie urzekła - są po prostu takie jak lubię. Wyobrażam sobie taką 2,7-2,9m do 25g może ciut delikatniejsza.

Pozdrawiam
Remek


#6 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 27 listopad 2007 - 20:12

....... są pewne sytuacje w których spinningiem będzie lepiej :D

Pozdrawiam
Remek



lepiej opisz te sytuacje. Bo jakos trudno mi sobie je wyobrazić.. :unsure:

#7 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 27 listopad 2007 - 20:15

Podam jedną choć jest ich więcej -> jak musisz rzucić dalej :D Mam taką miejscówkę gdzie łowimy - castngowcy i spinningowcy. My sobie wyrywamy ręce a w tym samym czasie spinningista z uśmiechem tą samą przynętę rzuca dalej. Mówi się tam nawet, że są bolki dla spinningistów i castingowców. Na nieszczęście te dla spinningistów są większe i jest ich tam więcej :D

Pozdrawiam
Remek

#8 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 27 listopad 2007 - 20:16

Wręcz przeciwnie. Myślę by sprawić sobie jeden kijek rzeczny, boleniowy i spinningowy. Niekiedy ... zwłaszcza po tegorocznych, różnych doświadczeniach warto mieć jeden spinning. Dlatego tak sobie myślę co by sprawić sobie taką wędkę. Oczywiście castingu nie zdradzę ale ... są pewne sytuacje w których spinningiem będzie lepiej :D

Pozdrawiam
Remek



jak nie zobaczę na żywo to nie uwierzę <_< proponował bym coś wytrzymałego w wielkości 3000 4000 przełożenie nie musi być potężne bo ci sie młynek rozleci po 2 3 latach chociaz w twoim przypadku zestaw ten nie będzie ciągle w użyciu może stella 4000S albo daiwa certate albo caldia kix chociaż równie dobrze możesz sobie poradzić shimano super aero gt 3000 :mellow:

#9 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 27 listopad 2007 - 20:16

np .bolek z burty z głeboką wodą za krzekami gdzie dobre jest wypuścić wobka z nurtem i tu długi kij pomoże bo do wody nie da razy wejść,bo za głeboko.znam kilka takich miejsc.

#10 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 27 listopad 2007 - 20:18

remek ty chyba dawno na rybach nie byleś... ;) :lol: :lol: :lol:


a tak na poważnie dla mnie i mojego gusta jest tylko jedna maszyna... DAIWA MORETHAN BRANZIANO 3000

http://jerkbait.pl/art/images/00111/64.jpg

http://jerkbait.pl/art/images/00111/66.jpg

#11 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 27 listopad 2007 - 20:18

@Remek

Przypomina mi to trochę artykuł p. Krzyszczyka o uganianiu się za boleniem na Wisełce w okolicach Królewskiego Miasta Krakowa. :mellow:

Pzdr. Kryst :D

#12 OFFLINE   Tomek.M

Tomek.M

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3689 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Tomek

Napisano 27 listopad 2007 - 20:18

Ja miałem CD 2,7m do 21g i masz rację Remku to genialne blanki. Ja sprzedałem bo brakowało kasy na nowe multiki, ale kiedyś na pewno zrobię sobie jeszcze taką wędkę :D

#13 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 27 listopad 2007 - 20:19

Podam jedną choć jest ich więcej -> jak musisz rzucić dalej :D Mam taką miejscówkę gdzie łowimy - castngowcy i spinningowcy. My sobie wyrywamy ręce a w tym samym czasie spinningista z uśmiechem tą samą przynętę rzuca dalej. Mówi się tam nawet, że są bolki dla spinningistów i castingowców. Na nieszczęście te dla spinningistów są większe i jest ich tam więcej :D

Pozdrawiam
Remek

jak rozumiem opisujesz miejscówkę gdzie nie mozesz wykonac pełnego rzutu z nad głowy??? Ja bym kombinował z dynamicznym kijem w długości 7,6 moze nawet 8..dobry kij 7 pozwala posłac lotny i ciężki wabik na ponad 50m...
Jak masz krzaczory za plecami to faktycznie jest trudno/ryzykownie.. :D

#14 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 27 listopad 2007 - 20:22

[quote]
Podam jedną choć jest ich więcej -> jak musisz rzucić dalej :D Mam taką miejscówkę gdzie łowimy - castngowcy i spinningowcy. My sobie wyrywamy ręce a w tym samym czasie spinningista z uśmiechem tą samą przynętę rzuca dalej. Mówi się tam nawet, że są bolki dla spinningistów i castingowców. Na nieszczęście te dla spinningistów są większe i jest ich tam więcej :D

Pozdrawiam
Remek
[/quote]
jak rozumiem opisujesz miejscówkę gdzie nie mozesz wykonac pełnego rzutu z nad głowy??? Ja bym kombinował z dynamicznym kijem w długości 7,6 moze nawet 8..dobry kij 7 pozwala posłac lotny i ciężki wabik na ponad 50m...
Jak masz krzaczory za plecami to faktycznie jest trudno/ryzykownie.. :D
[/quote]

50 metrów czasami nie wystarcza zwłaszcza na Wisełce poza tym ciężki wabik na metrowej wodzie to jak czołg na chodniku

#15 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 27 listopad 2007 - 20:23

ładne te bransolino 3 tysiące :mellow:
podstawa to kolor

#16 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 27 listopad 2007 - 20:24

Podam jedną choć jest ich więcej -> jak musisz rzucić dalej :D Mam taką miejscówkę gdzie łowimy - castngowcy i spinningowcy. My sobie wyrywamy ręce a w tym samym czasie spinningista z uśmiechem tą samą przynętę rzuca dalej. Mówi się tam nawet, że są bolki dla spinningistów i castingowców. Na nieszczęście te dla spinningistów są większe i jest ich tam więcej :D

Pozdrawiam
Remek



nawet wiem gdzie tak jest ;)

#17 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3201 postów

Napisano 27 listopad 2007 - 20:27

no to prawda dziś szurałem 30g pilkerem po dnie na metrowej wodzie.. Skoro 50m nie wystarcza to...cóz nie wszystkie ryby sa do złowienia. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić zaciecie bola na takiej odległosci... ja łowiełem rapy głownie na żyłkę...50m na warcie drugi brzeg ... :D

#18 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 27 listopad 2007 - 20:27

http://www.plat.co.jp/shop/catalog/product_info.php?manufact urers_id=22&products_id=307

A może coś takiego :unsure: :D


Pozdrawiam
Slider

#19 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 27 listopad 2007 - 20:29

koło Czerwińska sątakie miejscówy ze machniecie około 100 tylko pomaga,super ostre kotwiczki plećka jak włosek i jak sie poszczęsci to sie zatnie :mellow:

#20 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 27 listopad 2007 - 20:35

ładne te bransolino 3 tysiące :mellow:
podstawa to kolor



Hasior chciałbym Ci powiedzieć, że jesteś wyjątkowo poprawny poli/este - tycznie :mellow: <_< <_< <_<




Użytkownicy przeglądający ten temat: 6

0 użytkowników, 6 gości, 0 anonimowych