Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ekolodzy mają na celowniku wędkarstwo


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
77 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 21 lipiec 2013 - 20:32

Mowię tutaj o ukladzie nerwowym a Ty kolego mowisz o tlenie ze jak go nie ma to cierpi. To jest chyba tylko twoje zdanie.

Bardzo proszę czytaj dokładnie posty, do których się odnosisz i zerknij raz jeszcze czy faktycznie nie było o układzie nerwowym.
Jeśli wolisz możesz wędkować w przekonaniu, że ryby nic nie czują.

Robert.

#42 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 21 lipiec 2013 - 21:50

Przecież Pan Bóg nakazał jeść ryby. 

Przy założeniuy że Bóg istnieje. Czego nie można stwierdzić z całkowitą pewnością, prawdaż? Więc może Boga do wędkarstwa nie mieszajmy, On ma ważniejsze sprawy na głowie. Co tylko wyjdzie wszystkim nam na zdrowie.



#43 OFFLINE   Paweł nizinny

Paweł nizinny

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaOstrołęka
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Stypiński

Napisano 22 lipiec 2013 - 08:15

Czytając tego profesora, dochodzę do wniosku że niektórym się mocno w du.... poprzewracało. Szkoda komentować, podlinkuję tylko pewien skecz tak dla rozluźnienia tematu, który pokazuje w którą stronę możemy zabrnąć... Mam nadzieje, że się nie spełni :)


Użytkownik Paweł nizinny edytował ten post 22 lipiec 2013 - 08:23

  • Dagon i Zwierzu lubią to

#44 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 22 lipiec 2013 - 08:41

Czytając tego profesora, dochodzę do wniosku że niektórym się mocno w du.... poprzewracało. Szkoda komentować, podlinkuję tylko pewien skecz tak dla rozluźnienia tematu, który pokazuje w którą stronę możemy zabrnąć... Mam nadzieje, że się nie spełni :)

 

Świetny skecz (nie znałem go) - ubawiłem się z rana.  Znakomite ukazanie w krzywm zwierciadle dążeń dzisiejszych "elit".

Robert.



#45 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:34

Skecz rewelka, ale to KMN w końcu. :)

Niestety naturalny porządek rzeczy dość mocno został zaburzony i to z czego się teraz śmiejemy to pewnie nasz emerytura. Zapomnijmy o wnukach...

Czasy gdy człowiek widząc dwóch facetów pchających wózek dziecięcych w parku i nie miał wątpliwości, że to zbieracze aluminium, mijają bezpowrotnie.

Ekologia również przybierze formę jeśli nie agresywnego ekoterroryzmu (co już jest) to homoseksualnego podrygiwania w mediach w sztucznym futerku, stringach ze sztucznej skóry z wytykaniem palcem bogatej w białko diety wrednym "rekinom" i mięsożercom. U mnie na 100%, jeśli dożyję, pierwsze kotlety z hodowli tkanek pójdą na amunicję.



#46 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 22 lipiec 2013 - 09:58

Technologia sprawowania władzy czyli zdolność do kreowania kolejnych społecznych utopii , polega właśnie na umiejętności tworzenia kolejnych " proletariatów " , którymi w ramach samooobrony albo wyimaginowanej poprawności , można resztę okładać tak samo dobrze jak pałą .

Czyżby wojujący w ramach nieustannego , mentalnego postępu antyfaszystowski , euroekologiczny gender klubu Gaya , nie pasił koleżeństwu ? :( 

Wykładowca też nie :rolleyes:

Antysemici .. :)


  • Guzu, Bronek i Zwierzu lubią to

#47 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 lipiec 2013 - 10:47

Technologia sprawowania władzy czyli zdolność do kreowania kolejnych społecznych utopii , polega właśnie na umiejętności tworzenia kolejnych " proletariatów " , którymi w ramach samooobrony albo wyimaginowanej poprawności , można resztę okładać tak samo dobrze jak pałą .

Tylko, że ta pała, którą teraz nam obiecują może przybrać całkiem realne kształty i to nie takie jakich się spodziewamy, a że argumenty, które pałą wywijają są obiektywnie do dupy, tam też będzie skierowana. :lol: 

Jeszcze nam przyjdzie na ryby z książką chodzić w pantofelkach z Cabelasa i gustownym sweterku w serek. Ryb za to będzie mnóstwo. ;)



#48 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 22 lipiec 2013 - 11:08

Tragikomiczne jest to , że z banalnej i bzdurnej w gruncie rzeczy informacji , potraficie ( czujecie taką potrzebę ) zrobić zarzewie dyskusji światopoglądowej i politycznej. Czytam was i nie zabieram merytorycznego głosu w tej głupiej dyskusji ; tylko nie mogę wyjść ze zdziwienia.
Ale co tu się dziwić skoro cały , w naszym kraju , dyskurs społeczny jest na takim właśnie poziomie.

#49 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 lipiec 2013 - 11:37

... zarzewie dyskusji światopoglądowej i politycznej. 

A tam zaraz zarzewie, a tam zaraz dyskusji... :P 

Od pewnego momentu rozmowa w wątku zyskała charakter złośliwego przekomarzania się i to wszystko.

Czy niesie to ze sobą jakieś wartości dla działu ogólnego forum?

Pewnie nie...

Czy miejsce tematu jest w Cafe? Możliwe, tam dyskusja głupia, płytka, oddająca poziom kolegów z forum, umknęła by uwadze i nie zyskała cennej puenty.



#50 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 22 lipiec 2013 - 12:03

Tragikomiczne jest to , że z banalnej i bzdurnej w gruncie rzeczy informacji , potraficie ( czujecie taką potrzebę ) zrobić zarzewie dyskusji światopoglądowej i politycznej.

To nie jest tragikomiczne jeno jak najbardziej właściwe. Są na tym forum umysły wyższe, które lubią swoje myśli, ubrane w gustowną formę intelektualną, przelać na papier ( czyt. ekran ), nie tylko wyżywając się w temacie rybnym. Bo ileż w końcu można pisać ( i czytać! ) o kijkach, błyszczach i wobkach. Dopóki w wędkarstwie nie nastąpi jakiś wyraźny przełom techniczno - sprzętowy ( na co się nie zanosi ), takie portale zazwyczaj będą miały swój koniec. Tematy oboczne podtrzymują konanie.


Użytkownik skippi66 edytował ten post 22 lipiec 2013 - 12:07

  • Dienekes lubi to

#51 OFFLINE   samwieszkto

samwieszkto

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1078 postów
  • LokalizacjaBytom
  • Imię:Jacek
  • Nazwisko:Wichrowski

Napisano 22 lipiec 2013 - 12:07

No , coś w tym jest Skippi co piszesz.

#52 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 22 lipiec 2013 - 14:34

Dopóki w wędkarstwie nie nastąpi jakiś wyraźny przełom techniczno - sprzętowy ( na co się nie zanosi ), takie portale zazwyczaj będą miały swój koniec. Tematy oboczne podtrzymują konanie.

 

dopoki pisze sie wylacznie o sprzecie (mamy userow z 3000 postow na koncie, z tym z 2500 o sprzecie), bo o wedkowaniu ma sie mgliste pojecie, albo zadne, to faktycznie masz racje :)


  • skippi66 lubi to

#53 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6189 postów
  • Imię:Krzysztof

Napisano 22 lipiec 2013 - 14:46

Chyba muszę zacząć łowić kleniojazie i bolenie, bo widzę, że trolling za pstrągiem nie cieszy się popularnością. A jakbym jeszcze zaczął pisać o celowym łowieniu lipieni na trola, co mnie spotkało w tym roku, to zostałbym publicznie napiętnowany jako niepoczytalny... ;)

BTW - wchodzą na dwumetrowych kamieniskach na oczojeby - i to same sztuki 40+. Mówię Ci, jaki fun ;)



#54 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4912 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 22 lipiec 2013 - 15:55

Trzymamy się sztywno intencji założyciela wątku , wbrew neurozom ludzi wylękłych .

swk o jakim to dyskursie prawisz ? Ja tu widzę tylko chore narracje , odgórnie narzucane ,  jak zwykle bez naszego udziału , ale za to w naszej milczącej obecności .. :)

To jest dopiero głupie :rolleyes:



#55 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 22 lipiec 2013 - 19:20

dopoki pisze sie wylacznie o sprzecie (mamy userow z 3000 postow na koncie, z tym z 2500 o sprzecie), bo o wedkowaniu ma sie mgliste pojecie, albo zadne, to faktycznie masz racje :)

Ha, pewnie że tak. Do posiadania sprzętu ergo do " znania " się na nim nie potrzeba ani talentu ani doświadczenia. Wystarczą pieniądze na kupno. Łowienie ryb a zwłaszcza skuteczne, to już wyższa szkoła jazdy. Widzę tu zbieżność z wiarą. Wiara, zwłaszcza ta podawana maluczkim we wszystkich świątyniach tego świata czyli prawdy objawione i jedyne, są łatwo akceptowalne jako nie wymagające refleksji, przez tychże maluczkich. Zarazem nie skłaniają do własnych poszukiwań dróg ku światłu, bo i po co? Tymczasem nauka, która daleko lepiej tłumaczy ( czy może próbuje wytłumaczyć ) istotę Universum i pierwszy moment istnienia, bywa pomijana zarówno w świątyniach ( ze zrozumiałych względów ) jaki i w umysłach maluczkich jako zbyt trudna, niepojmowalna. Tym należy tłumaczyć zwycięski, od tysięcy lat trwający pochód wszelkiej maści religii, wyznań, plejadę bóstw i Dobre Białe Mzimu takoż. Dokładnie tak samo rzecz się ma ze sprzętem i z praktyczną umiejętnością jego wykorzystania. Która to umiejętność wydaje się być ponad możliwości większości wędkarzy. W tym spinningistów, niestety. Ci mniej zdolni zadowoliwszy się pacnięciem do wody sprężyny napchanej jakąś paćką glutowatą i robaczywą i złowiwszy czasami leszcza ościstego i pełnego pasożytów, mienią się być wędkarzami. Czy mają do tego prawo, nie zaznawszy innych technik, całego bogactwa naszego hobby? Czy można nazwać się wyznawcą Boga, nie zapoznawszy się z dokonaniami nauki na polu kreacji ad nihilo? Chyba nie.

Amen.



#56 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 lipiec 2013 - 19:47

No toś palnął analogię. :lol:

O ile ideologicznie czasem jeszcze na forum przechodzi, o tyle samo religijnie kończy się zazwyczaj dymem, a że ekumenicznie ożeniłeś wszystkie systemy wierzeń z umiłowaniem ukochanego hobby, pewnie nie tylko moherowym beretem ci się oberwie. ;)

Wietrzę kastrację posta, którego i tak sobie skopiuję, by w stanie pomroczności jasnej w gronie kolegów niewędkarzy obrazić wszystkich za jednym zamachem.

:lol:  :lol:  :lol:



#57 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 22 lipiec 2013 - 19:57

No toś palnął analogię. :lol:

O ile ideologicznie czasem jeszcze na forum przechodzi, o tyle samo religijnie kończy się zazwyczaj dymem, a że ekumenicznie ożeniłeś wszystkie systemy wierzeń z umiłowaniem ukochanego hobby, pewnie nie tylko moherowym beretem ci się oberwie. ;)

Wietrzę kastrację posta, którego i tak sobie skopiuję, by w stanie pomroczności jasnej w gronie kolegów niewędkarzy obrazić wszystkich za jednym zamachem.

:lol:  :lol:  :lol:

Kastracja? Obraza?! O czym Ty do mnie rozmawiasz??? Ja nikogo nie obraziłem ani nawet nie chciałem. Chciałem tylko zwrócić uwagę na problem takoż wiary jak i wędkarstwa :)



#58 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2190 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:06

Łowienie ryb a zwłaszcza skuteczne, to już wyższa szkoła jazdy. Widzę tu zbieżność z wiarą.

No to ja dzisiaj posiadłem dwa bolenie na woblera z różowym grzbietem.



#59 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3079 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:08

...Chciałem tylko zwrócić uwagę na problem takoż wiary jak i wędkarstwa  :)

Skutecznie. :) 

Ale tej słomki nie ciągnijmy dalej, bo to miecz obosieczny ;) .



#60 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 22 lipiec 2013 - 20:09

No to ja dzisiaj posiadłem dwa bolenie na woblera z różowym grzbietem.

To jeszcze dołóż dwie zdrowaśki i będzie regulaminowy komplet. :)