Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Pstrągi 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1884 odpowiedzi w tym temacie

#1841 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 23 grudzień 2008 - 15:55

Gratulacje dla was obu . Przyjemnie popatrzec na Pana Pstraga . Samo pstragowanie to bajka :mellow:

#1842 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 23 grudzień 2008 - 18:58

Gratki @derowiak... ale tego że obgryzłeś tęczaczkowi ogon to Ci nie wybaczę :lol:(dżołk)

#1843 OFFLINE   NocnyLowca

NocnyLowca

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 521 postów

Napisano 23 grudzień 2008 - 19:01

A dzieki dzieki... :mellow:

co do ogona to nie wnikam .. :unsure:

#1844 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 23 grudzień 2008 - 19:57

Graty Dero piekna sztuka
@wobler....tez bym sobie z nim foto zrobil jakby kumpel taka sztuke zlapal :mellow:

#1845 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 23 grudzień 2008 - 20:02

Graty Dero piekna sztuka
@wobler....tez bym sobie z nim foto zrobil jakby kumpel taka sztuke zlapal :mellow:



Mam jeszcze fotki z rybkami z mojej ręki, ale nieregulaminowe... 31, 33 i jeden całkiem krótki :D

#1846 OFFLINE   Grzecho

Grzecho

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 457 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 23 grudzień 2008 - 22:55

Cześć

Ładny kaban, gratulacje.
Ale te płetwy, rzeczywiście jak poprzycinane, może to uciekinier z jakiejś chodliwi.

pzdr
Grzecho

#1847 OFFLINE   Ramay

Ramay

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • LokalizacjaAthlone, Ireland

Napisano 24 grudzień 2008 - 18:24

[quote title=wobler129 napisał(a) dnia Tue, 23 December 2008 03:36][quote]
EDIT: po przemyśleniu, postanowiłem poczekac na lepszą rybkę z dzikiej wody w sezonie 2009
[/quote]

A może i w 2008 :lol: Byliśmy dziś nad taką jedną... dziką rzeczką... iiii :mellow: Dość dużo ryb złapaliśmy, jednak ta rybka łapię się tylko w regulaminie :o 60cm


Hmm..., pierwszej ryby nie widziałem, ale zdziwiło mnie czepianie sie przez @Jerzego. Teraz jednak, czegoś sam nie rozumiem. Jeśli to dzika rzeka, i poszliscie pstrągowac to albo sezon u Was zaczyna się wyjątkowo wcześniej, albo zwyczajnie kłusowaliście :huh: Tęczak w takiej rzeczce, to miła niespodzianka, ale poniewaz Dość dużo ryb złapaliśmy trudno uwierzyc że wszystkie to teczaki. :unsure:
Tej jednej ryby gratuluje, poza tym Wesołych Świat :angry:


#1848 OFFLINE   NocnyLowca

NocnyLowca

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 521 postów

Napisano 24 grudzień 2008 - 22:06

Ale spokojnie już wyjaśniam cała sytuacje związana z tą rzeczka i rybami w niej łowionymi.
Na rzeczka 'X' w której łowilismy znajduja się stawy hodowlane, a rybki które łowilismy to potoczne 'uciekiniery.. i raczej niewidze tu zadnego kułsownictwa...

Jeżeli ktoś chce głebszych wyjaśnień prosze pisać... :D

Pozdrawiam i Życze Radosnych Świąt... :D

#1849 ONLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18593 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 25 grudzień 2008 - 11:45

Koledzy, sezon 2008 powoli dobiega końca. W nowym sezonie 2009 życzę wszystkim przysłowiowego połamania kija na taaakich pstrągch i pięknych zdjęć do umieszczenia w wątku Pstrągi 2009.

Jeżeli chcecie pomagać w moderacji forum to bardzo się cieszę - mam prośbę jednak żebyście robili to poprzez skorzystanie z funkcji zgłoś wiadomość moderatorowi a nie na własną rękę. Będzie prościej, wygodniej i bez frustracji.

Pozdrawiam


#1850 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 grudzień 2008 - 14:24

A swoją drogą Panowie ... jeszcze kilka dni :D i zaczynamy od nowa :D Jak przygotowania, gdzie pierwsze kroki? Ja się jeszcze zastanawiam gdzie postawię nogę w pierwszych dniach ale ... kołowrotki już przygotowane i wędki stoją wyczyszczone :D

Pozdrawiam
Remek

#1851 OFFLINE   Szymel

Szymel

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 26 grudzień 2008 - 15:09

A swoją drogą Panowie ... jeszcze kilka dni :D i zaczynamy od nowa :D Jak przygotowania, gdzie pierwsze kroki? Ja się jeszcze zastanawiam gdzie postawię nogę w pierwszych dniach ale ... kołowrotki już przygotowane i wędki stoją wyczyszczone :D

Pozdrawiam
Remek


Witam !

Tradycyjnie pierwsze dni to będzie ganianie za trotką, lecz później przychodzi czas na pstruchy.
W tym rok napewno więcej czasu poświęce gumką. W zeszłym roku okazały się bardzo trafną przynętą, ale wiosną. Próbował ktoś z Was łowić w pierwszych dniach sezonu na gumki ?
Mam jeszcze pytanie odnośnie plecionki. Z tego co czytałem to nie zdaje zbytnio egzaminu. Widomo, zamarza przy minusowych temperaturach, ale czy brak rozciągliwości nie skutkuje większym spadnkiem ryb ?
Pozdrawiam :D

#1852 OFFLINE   wobler129

wobler129

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4453 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Maciej
  • Nazwisko:Jagodziński

Napisano 26 grudzień 2008 - 15:23

[quote]
A swoją drogą Panowie ... jeszcze kilka dni :D i zaczynamy od nowa :D Jak przygotowania, gdzie pierwsze kroki? Ja się jeszcze zastanawiam gdzie postawię nogę w pierwszych dniach ale ... kołowrotki już przygotowane i wędki stoją wyczyszczone :D

Pozdrawiam
Remek
[/quote]

Witam !

Tradycyjnie pierwsze dni to będzie ganianie za trotką, lecz później przychodzi czas na pstruchy.
W tym rok napewno więcej czasu poświęce gumką. W zeszłym roku okazały się bardzo trafną przynętą, ale wiosną. Próbował ktoś z Was łowić w pierwszych dniach sezonu na gumki ?
Mam jeszcze pytanie odnośnie plecionki. Z tego co czytałem to nie zdaje zbytnio egzaminu. Widomo, zamarza przy minusowych temperaturach, ale czy brak rozciągliwości nie skutkuje większym spadnkiem ryb ?
Pozdrawiam :D
[/quote]

hamulec bardzo mocno luzujesz i masz coś jak żyłka, tylko o większej wytrzymałości


#1853 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 26 grudzień 2008 - 16:00

Wiem, że te większe łososiowate, zwłaszcza w pierwszych dniach sezonu to coś fajnego. Mnie to jednak nie ogarnęło głównie ze względu na to, że wolę samotność nad wodą, ciszę, spokój i możliwość wyboru miejscówek. Dlatego pstrągi cel numer jeden na początku sezonu. Później? Zobaczymy.

Pozdrawiam
Remek


#1854 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 26 grudzień 2008 - 18:03

Dokładnie jak ja... będę szukał spokoju i wyciszenia po sezonie nad małymi ciurkami pstrągowymi...

#1855 OFFLINE   Szymel

Szymel

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • LokalizacjaWejherowo

Napisano 26 grudzień 2008 - 18:32

Dokładnie jak ja... będę szukał spokoju i wyciszenia po sezonie nad małymi ciurkami pstrągowymi...


Fakt, w pierwszych dniach sezonu są tłumy, ale są jeszcze takie miejsca, gdzie żadko kto zagląda....

#1856 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 26 grudzień 2008 - 19:52

[quote]
Dokładnie jak ja... będę szukał spokoju i wyciszenia po sezonie nad małymi ciurkami pstrągowymi...
[/quote]

Fakt, w pierwszych dniach sezonu są tłumy, ale są jeszcze takie miejsca, gdzie żadko kto zagląda....
[/quote]
chyba na Kamczatce :angry:

#1857 OFFLINE   Tarłoś

Tarłoś

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 896 postów
  • LokalizacjaGdańsk
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Tarłowski

Napisano 26 grudzień 2008 - 22:28

Kolego @Tofik, ale troć to nie tylko Ina, Rega, Parsęta, Wieprza, Słupia, Łupawa, Łeba, Reda, Wierzyca z dopływami <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< .
Jest jeszcze bardzooooooo dużooooooo rzek gdzie jest - i troć i spokój nad wodą B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)

#1858 OFFLINE   adzio

adzio

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 125 postów
  • Lokalizacjarzeczki warmii

Napisano 27 grudzień 2008 - 12:17

Kolego @Tofik, ale troć to nie tylko Ina, Rega, Parsęta, Wieprza, Słupia, Łupawa, Łeba, Reda, Wierzyca z dopływami <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< .
Jest jeszcze bardzooooooo dużooooooo rzek gdzie jest - i troć i spokój nad wodą B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)



z tym sie zgodze ze jest duzo rzek nad ktorymi jest spokuj np. kolo mnie mam 2 rzeki, nad jedna mieszkam a nad druga mam z 8 km, w ktorych sa trocie a ludzi nad nimi nie ma <_< <_<
moze sam sprobuje szczescia w tym roku :unsure: :unsure: <_<

#1859 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 27 grudzień 2008 - 23:01

Do troci mam najbliżej jakieś hmmm 600 km więc jak wyzdrowieję to 1szego na pstrągi i 2giego też Dzień spiningu i dzień muchy.

#1860 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 28 grudzień 2008 - 14:07

Kolego @Tofik, ale troć to nie tylko Ina, Rega, Parsęta, Wieprza, Słupia, Łupawa, Łeba, Reda, Wierzyca z dopływami <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< <_< .
Jest jeszcze bardzooooooo dużooooooo rzek gdzie jest - i troć i spokój nad wodą B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B) B)

ja oczywiście nie pisałem nic złośliwie,po prostu trace nadzieje w spokój nad wodą . jeśli macie takie wody gdzie jest odrobina spokoju to szczerze wam zazdroszczę i życze połamania kijów :D