Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

NAJDŁUŻSZY KIJ UŻYTKOWNIKA FORUM


  • Please log in to reply
168 replies to this topic

#21 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,293 posts
  • LokalizacjaBow River

Posted 19 January 2008 - 11:31

Drogi kolego jestem fanem RST, na blankach tej firmy mam zbudowane kilka kijów. Na zdjęciu z multikiem jest RST M1 2,55 - 30 g.Natomiast na zdjęciu z pstrągiem jest kołowrotek stella model z 2000 roku i kij RST 2,55 5-15. Ciekawostka jest to,ze jest on zbrojony dla mnie przez Sierputowskiego-proszę zwrócić uwagę na bardzo krótką rękojeść.
A wracając do niestosowności pokazywania na tym forum kołowrotków typu stała szpula to muszę stwierdzić że używanie multików w małych ciekach/np.Szum/ to fanaberia i po prostu moda.


:huh: :huh: :huh: :huh:

Pozdrowienia

Mariusz


witam!
nie mog si z zgodzic z teza ze multiki na malych ciekach to fanabria czy moda. to po prostu inny sposob spinningowania kolego. ja wlasnie lowie na malych ciekach i tylko z mutiplikatorem. moze po prostu nie miales okazji lowic dobrze dobranym zestawem castingowym do takich warunkow?
troche tolerancji prosze
pozdrawiam!

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=getfile&id=5190&

#22 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,198 posts

Posted 19 January 2008 - 11:33

kolego Snoky

Nazwisko Sierputowski nie robi tu na nikim wrażenia, zwłaszcza po ostatnich tekstach sponsorowanych w polskiej prasie wedkarskiej.

Firma RST również, bo bez żadnych ceregieli można dziś zdobyś w PL blanki sporo wyższej klasy. Co do mód i fanaberii to proponuję najpierw spróbowac a później komentować bo narazie mamy tu jakaś bufonadę i bełkotliwy spam.

O kołowrotkach staoszpulowych mozesz sobie pisać na większości forum jerkbait.

Dział baitcasting powstał poto, aby wymieniac się wiedzą i doświadczeniem (!!!) zdobytym nad wodą z kołowrotkiem castingowym.

Jak narazie dział baitcasting na portalu jerkbait.pl jest jedynym sensownym polsko-jezycznym forum poswięconym multiplikatorom i castingowi..

pozdrawiam JW



#23 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 19 January 2008 - 11:51

Panie Jerzy, co do bufonady i bełkotu to muszę powiedzieć, że doskonale Pan scharakteryzował swoją wypowiedz.Drobna uwaga, jak Pan nosił koszulę w ząbkach to Sierputowski z Trojanowskim tworzyli zręby nowoczesnego wędkarstwa nie oparte na wzorcach amerykańskich, ale na wlasnej koncepcji.Dzieki Nim Pan może korzystać z mozliwosci wędkowania na światowym poziomie.

Pozdrowienia

Mariusz

zolta kartka kolego snoky B)

#24 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,198 posts

Posted 19 January 2008 - 11:58

A w bitwie pod Płowcami Władysław Łokietek tworzył zręby nowoczesnego państwa Polskiego, z czego Pan Panie Mariuszu moze korzystać dziś do woli...

Jeśli ktoś w początkach 2008 roku na forum j.pl pisze, że łowienie pstrągów na casting to moda i fanaberia to z żadnym nowoczesnym zrębem wedkarstwa niema nic wspólnego.

pozdrawiam ciepło

Jurek Wierzbicki



#25 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,293 posts
  • LokalizacjaBow River

Posted 19 January 2008 - 12:07

A w bitwie pod Płowcami Władysław Łokietek tworzył zręby nowoczesnego państwa Polskiego, z czego Pan Panie Mariuszu moze korzystać dziś do woli...

Jeśli ktoś w początkach 2008 roku na forum j.pl pisze, że łowienie pstrągów na casting to moda i fanaberia to z żadnym nowoczesnym zrębem wedkarstwa niemam nic wspólnego.

pozdrawiam ciepło

Jurek Wierzbicki


to dobre malo nie spadlem z krzesla
:mellow: :mellow: :mellow:

#26 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 19 January 2008 - 12:16

Panowie, spokojnie, to tylko nowa odsłona naszego starego trolla
Petrus/Pikeman/Wig20

Nie trzeba być analitykiem żeby poznać ten jakże rzadki pełen sympatii i wcale nie arogancki styl (lub też raczej jego brak).
Po co marnować czas na dyskusję z kimś kto wszystko wie lepiej, czasem co prawda sam sobie przeczy (vide: wątek polacy w Anglii) ale nie przeszkadza mu to być alfą i omegą w każdej sytuacji......

#27 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 19 January 2008 - 12:26

Drogi panie Jurku,
Z pierwszego zdania Pana wypowiedzi wynika, że zrozumial Pan przesłanie mojego tekstu. Natomiast dalej odnotowujemy pewne problemy. By Panu pomoc w tych frustracjach zwiazanych z nowoczesnym wedkarstem proponuję spotkanie w celu udzielenia mi lekcji łowienia za pomoca UL castingu.Pozwoli Pan, że wybiorę miejsce (rzekę)i czas.

Pozdrowienia

Mariusz :lol:

#28 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,198 posts

Posted 19 January 2008 - 17:00

Drogi Mariuszu

Ja się z Tobą w żaden UL bawić nie bedę !! Frustrację pozostawię Tobie i tobie podobnym. Żaden z Ciebie partner do dyskusji dla większości z tego forum...




pozdrawiam Jurek Wierzbicki

Attached Files



#29 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26,625 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Posted 19 January 2008 - 17:26

Panowie, panowie ... spokojnie! Poproszę o merytorykę a nie włażnie sobie na podwórko i skakanie do gardła.

Jeden łowi pstrągi na multik drugi nie. Jeden twierdzi, że można inny nie bo ... każdy ma swoje doświadczenia. Moje mi mówią, że się da i jest bardzo przyjemne ale są też rzeczki w których łowienie na casta to mordęga a spowodowane jest to pewną konfiguracją łowiska.

Pozdrawiam
Remek

P.S.
Jurku! Wymiękam! Piękne rybsko i piękna sceneria! Fajne masz spodenki :D Tylko woda się wylewa :D (musiałem trochę uszczypliwości wrzucić :D)

#30 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3,527 posts
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Posted 19 January 2008 - 18:12

Jerzy, kolejna prośba o więcej informacji o rybkach z Omanu

#31 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,338 posts
  • LokalizacjaChicago

Posted 19 January 2008 - 19:01

Mysle Snoky ze tu panuje pelna tolerancja i multik wraz ze staloszpulowcem na rowni lowi ryby . To nie jest tylko i wylacznie forum castingowe i kazdy bezstronny obserwator to zauwazy . To ze chlopaki rywalizuja to ja traktuje zartobliwie i na luzie ...wazne ze nie ustaja w poszukiwaniach i eksperymentuja ...mysle ze Ty tak doswiadczony wedkarz powinienes szczegolnie to zauwazyc . Ja nie lowie pstragow ale obserwowanie tej rywalizacji mnie cieszy . Wracajac do stalej szpulki sam w tym roku do niej powracam ...bo znowu odkrylem cos nowego po kilku latach z multiplikatorami w reku . Jest wiele kolorow ...a nie tylko czarne i biale B)

#32 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26,625 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Posted 19 January 2008 - 19:05

Jerzy, kolejna prośba o więcej informacji o rybkach z Omanu



Jestem ciekawy co Jerzy i Słoniu ci odpowiedzą bo ja pamiętam, że obiecywali artykuł. Z drugiej strony też dużo obiecywałem :lol: - siedzę już cicho.

Pozdrawiam
Remek

#33 OFFLINE   tpe

tpe

    www.basshunting.blogspot.ie

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPip
  • 3,527 posts
  • LokalizacjaIre
  • Imię:Tomek

Posted 19 January 2008 - 19:09

[quote]
Jerzy, kolejna prośba o więcej informacji o rybkach z Omanu
[/quote]


Jestem ciekawy co Jerzy i Słoniu ci odpowiedzą bo ja pamiętam, że obiecywali artykuł. Z drugiej strony też dużo obiecywałem :lol: - siedzę już cicho.

Pozdrawiam
Remek
[/quote]

Pewnie to, co zwykle, że niedługo coś tam napiszą, ale dopiero po kolejnej wyprawie na bluefishe... <_<

#34 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,198 posts

Posted 19 January 2008 - 19:11

respect Jerry !!

Masz racje siłą J.pl jest koegzystencja wielu filozofii wędkarskich. Casting jest jedną z najmniej licznych ( ilosć uzytkowników multi na forum) ale najpreżniej się rozwijającą. Problem w tym, że nigdy na tym portalu żaden castingowiec nie szydził z tych łowiacych na kabłągowce.. I to w pierszych kilku postach...

pozd JW :D

#35 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 19 January 2008 - 22:06

Drogi Jurku Ekspercie,

Na poczatku chciałem powiedzieć,że masz fajne majteczki i to koniec twojej fajności.
Twoje sformułowanie,które raczyleś wypowiedzieć w kierunku mojej osoby wskazuje,ze masz jakieś problemy wewnętrzne.
No,coz moze jednak udzielenie mi ostrej nauki
łowienia multikiem poprawi twoje samopoczucie.

Pozdrowienia,

Mariusz

Ps.Proponuję zakończyć tą jakżesz frapującą wymianę zdań i ustalić,że każdy ma trochę racji.I jeszcze jedno to,że ktoś
nowy ma inne zdanie niż większość starych repów na forum nie znaczy, że jest to zdanie nieistotne i niegodne spokojnego rozważnia. :mellow:

#36 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Posted 19 January 2008 - 22:15

Drogi Jurku,

Bardzo dziękuję za, tę fajną i profesjonalną ocenę naszej dyskusji.

Pozdrowienia,

Mariusz :mellow:

#37 OFFLINE   bassy

bassy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,939 posts
  • LokalizacjaLublin

Posted 19 January 2008 - 22:38

Tak juz spokojnie się o długosc kija nie można zapytać, niezły bajzel panowie, może ktoś z szanownych offtopowiczów wrzuci jednak info na temat swojego najdłuzszego zestawu, czy nie godzien jestem małej krótkiej odpowiedzi na temat :D

#38 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,338 posts
  • LokalizacjaChicago

Posted 19 January 2008 - 23:27

Przepraszam Bassy Embarassed rzeczywiscie odbiegamy od pytania . Moj najdluzszy kij jaki tu mam to teleskop 6 metrowy kupiony jeszcze na poczatku mojego tu pobytu . Kupiony z mysla o gruncie na karpie . Z spiningowo to 9,6 stopy Avid StCroix na Steelheady i browny . Z castingowych to Browing Six Rivers 8,6 stopy na szczupaki i lososiowate ale w porcie lub jeziorze .

#39 OFFLINE   jerzy

jerzy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,198 posts

Posted 20 January 2008 - 09:20

Tak juz spokojnie się o długosc kija nie można zapytać, niezły bajzel panowie, może ktoś z szanownych offtopowiczów wrzuci jednak info na temat swojego najdłuzszego zestawu, czy nie godzien jestem małej krótkiej odpowiedzi na temat :D


Masz rację Bassy, przepraszam. Mój najdłuższy kij to 7 stopowa, 25 funtowa Daiwa, którą akurat możesz zobaczyć kilka postów wyżej...
:D

pozd JW :D


#40 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9,640 posts
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Posted 20 January 2008 - 12:21

Super zdjęcie Jerzy!!!
Klimat, emocje, świetnie oddaje nastrój i radochę ze złapania ryby!!!
I gatki też masz cool!!!