Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SPORTY - WALKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2911 odpowiedzi w tym temacie

#2381 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 28 kwiecień 2018 - 22:49

ktoś czeka na walkę jacobs-sulęcki? koło 3,45 na jedynce będzie, a start transmisji od 1.00 



#2382 OFFLINE   jabadaon

jabadaon

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 597 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 29 kwiecień 2018 - 05:33

I po walce... Maciek dobrze boksował, mam wrażenie, że brakowało mu mocy w ciosach... Sędziowie... hmmm, jak to w boksie....

#2383 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 29 kwiecień 2018 - 09:50

I po walce... Maciek dobrze boksował, mam wrażenie, że brakowało mu mocy w ciosach... Sędziowie... hmmm, jak to w boksie....

Dobrze się zaprezentował choć liczyłem po cichu na więcej. Faktycznie nie był tak silny jak Jacobs. Szkoda tego knock down-u, ale i bez niego wynik nie byłby korzystny dla Maćka.



#2384 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2668 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 24 wrzesień 2018 - 11:12

A co tu taka cisza ? Wszak trochę się działo ,a nawet pachniało sensacją!

 

 

5ba6062a1f60a_o,size,1068x623,q,71,h,7cc


  • sajdol1 lubi to

#2385 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 370 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 24 wrzesień 2018 - 12:06

Po pierwszym lewym sierpie Saszy rozbity nos AJ. Po 2, który doszedł już się tylko uśmiechnął. Jak chciał ruszyć do przodu to ruszył i skończył robotę. Nie pachniało tu sensacją dla kogoś, kto trochę kuma boks. Zwróć uwagę, jak w połowie 6 rundy odpuścił lewą gardę, żeby lepiej widzieć przeciwnika przy ataku. Spokojnie, świadomie swojej siły. A Sasza cóż, niestety prime ma już za sobą i to coraz bardziej widać w ringu. Lubię jego styl walki, dobrze się go zawsze oglądało, ale to już chyba koniec dużego boksu dla niego. Teraz tylko Hearn musi wymyślić nową wymówkę, żeby nie doszło do walki z Wilderem by złota kura nie została ubita na rosół :) 


  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#2386 OFFLINE   sajdol1

sajdol1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów
  • LokalizacjaWawa

Napisano 24 wrzesień 2018 - 13:37

Piotrek, ja cały czas wszystko co się da oglądam tylko tu w temacie ruchu nie ma.

Walka Fury -Wilder 1 grudnia. Już nóżkami przebieram i jestem za tym wariatem Furym :)

Joshua ogłosił, że następna walka w kwietniu przyszłego roku i  interesuje go tylko Wilder.


  • Pisarz.......ewski Piotr i Goliat lubią to

#2387 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 370 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 24 wrzesień 2018 - 13:55

Fury w formie z walki z Władem ma spore szanse wypykać Wildera. Wilder z Furym tylko KO. Bardzo ciekawe zestawienie, jak Tyson się przygotuje będzie mega walka.

 

AJ nie będzie walczył z Wilderem w przyszłym roku, Hearn nie zaryzykuje tej walki, za dużo do stracenia. A federacje też ich do tego nie zmuszą. Wilder na dzień dzisiejszy robi z AJ papkę, a myslę że Fury w formie też go pyka na punkty. 

 

AJ ma teraz przed sobą jeszcze kilka walk ze średniakami za mega kasę, szczerze też bym się nie pchał na wiatraka teraz. Moim zdaniem z resztą on nigdy ze swoim stylem walki nie pokona Wildera. Wilder ma wszystko co potrzebuje bokser w HW, czyli jest mega szybki na nogach, ma mega petardę w łapie i jest zawsze przygotowany na top kondycyjnie. Brakuje mu tylko techniki, ale w zawodowym HW nie ma to takiego znaczenia. AJ jest z walki na walkę coraz większym klocem, z Parkerem i teraz z Saszą praktycznie bez pracy nóg. Jak ma przewagę zasięgu może tak walczyć, z DW jej nie będzie miał a każdy pojedynczy cios może skończyć walkę. 

 

Także uwierzę w chęci AJ jak ich zobaczę w ringu, co moim zdaniem nie nastąpi zbyt szybko


  • Pisarz.......ewski Piotr, drag, sajdol1 i 1 inna osoba lubią to

#2388 OFFLINE   Grzegorz B.

Grzegorz B.

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 407 postów
  • LokalizacjaStargard

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:17

Z tą papką nie byłbym taki pewny. Warto pamiętać, że Joshua ma na rozkładzie większe nazwiska niż Wilder (Kliczko, Powietkin, Parker, White). Wilder z lepszych zawodników miał chyba tylko 80-cio letniego Ortiza. A np. na Szpilkę potrzebował 9 rund i jestem przekonany, że Joshua zmiótłby Artura z ringu dużo wcześniej.

Dla mnie 50/50.

Zgadzam się, że na tą walkę możemy jeszcze długo poczekać.


  • Pisarz.......ewski Piotr, Krzysiek P i Goliat lubią to

#2389 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 370 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 24 wrzesień 2018 - 14:36

Ja porównuję style walki, nie przeciwników. Jak to mówi stare bokserskie porzekadło "styl robi walkę". Też myślę że AJ by pokonał Szpilkę szybciej. Pewnie jeszcze szybciej niż Kownaś. To kwestia stylu walki, Szplia wymięka jak ktoś na niego cały czas idzie i nie pęka, nie potrafi walczyć pod ciągłą presją przeciwnika, a Wilder tak nie walczy. Wilder pykał lewym prostym i czekał na błąd żeby wsadzić prawą petardę. Pierwsza weszła dopiero w 7 rundzie i od tego momentu była równia pochyła Szpili. W 9 po prostu weszła czysto i KO roku :) Wider nie ma techniki żeby zdominować kogoś szybszego/technicznego na pkt, ale ma cios dzięki czemu nie jest to mu potrzebne. Popatrz jak Wład trafił czysto AJ, ten nie wiedział co się działo przez 2 rundy. Że Wład tego nie skończył to pewnie on sam nie wie czemu. Wilder takiej szansy by nie wypuścił, a pojedynczy cios ma jeszcze mocniejszy niż Wład, i szybszy.

 

Ortiz jest bardzo dobry i mimo wieku nie za bardzo wyboksowany. Nie byłbym taki pewien czy AJ by go pokonał, Wilder też miał kryzys w tej walce.

 

Poczekamy na pewno, jeszcze nie wiadomo co się wydarzy 1 grudnia. Przygotowany na 100% Tyson Fury jest na tyle lotny na nogach i nieszablonowy że może wypykać 12 rund z Wilderem na punkty. To będzie dopiero ciekawa walka, pytanie czy Fury jest w stanie się przygotować na 100%...


  • sajdol1 i Grzegorz B. lubią to

#2390 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2668 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 07 październik 2018 - 14:06

:)

 


  • Goliat lubi to

#2391 OFFLINE   Hurrican

Hurrican

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Piotr

Napisano 20 październik 2018 - 23:36

Dziś turniej WSSB w kategorii cruiser z udziałem naszego pięściarza Mateusza Masternaka. Walczy w Orlando przeciwko mocnemu Kubańczykowi Dorticosowi. Transmisja w TVP ok. 4.00. Warto zobaczyć.  


Użytkownik Hurrican edytował ten post 20 październik 2018 - 23:37


#2392 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1630 postów

Napisano 21 październik 2018 - 19:29

Warto było popatrzeć, ale niestety przegrał. Kibicuje temu facetowi od początku i miałem nadzieję, że dalej zajdzie w tym sporcie Tomek
  • Szymon82 i Pisarz.......ewski Piotr lubią to

#2393 OFFLINE   Hurrican

Hurrican

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • LokalizacjaLublin
  • Imię:Piotr

Napisano 21 październik 2018 - 21:40

Szkoda, walka na terenie "wroga" i niestety sędziowie byli przychylni wyłącznie Dorticosowi. Patrząc na karty punktowe drukowali od początku. Nie wiem jakim cudem po 9 rundach było 8-1 i dwa razy 7-2. W moje ocenie Masternak nie przegrał tego pojedynku.



#2394 OFFLINE   BOB

BOB

    SUM

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 10170 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Robert

Napisano 21 październik 2018 - 21:52

Jeśli ustalony faworyt, na własnym terenie nie zostanie znokautowany, to zawsze wygra. Tak było i teraz :(



#2395 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 370 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 22 październik 2018 - 06:09

Master przegrał u mnie 2 rundami. Obejrzyjcie ta walkę na chłodno. W USA nie punktuje się częstotliwości zadawanych ciosów tylko ich wyraz. W USA często wygrywa na pkt zawodnik, który uderza mniej ale chce zrobić swojemu rywalowi krzywdę. Tam nie przepadają za "pacaczami", a Master w tej walce  tylko pacał. To juz jego kolejna walka, w której nie potrafi zaryzykować i postawić wszystkiego na jedną kartę. Miał w tej walce moment, w którym Dotricosowi brakowało tlenu, trener mu się drze do ucha żeby ruszył a on nic. Talent chłopak ma ale chyba brakuje serducha do walki. Szkoda szansy.



#2396 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2668 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 10 listopad 2018 - 19:43

Dziś jest co pooglądać. :)

 

 

 

 


  • urasenty, Maciej1979 i M a r a s lubią to

#2397 ONLINE   Maciej1979

Maciej1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Maciej

Napisano 10 listopad 2018 - 19:57

Jest ,jest,liczę że Wach sprowadzi Szpilkę na ziemię,jakoś go nie trawię . No i Główka ma dziś szansę zostać mistrzem, ale wiśienką na torcie jest Usyk vs Bellew.


  • BOB i Pisarz.......ewski Piotr lubią to

#2398 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2668 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 10 listopad 2018 - 20:20

Jest ,jest,liczę że Wach sprowadzi Szpilkę na ziemię,jakoś go nie trawię . No i Główka ma dziś szansę zostać mistrzem, ale wiśienką na torcie jest Usyk vs Bellew.

Szpilka już tak ma , że powoduje problemy gastryczne. :D :good:



#2399 ONLINE   Maciej1979

Maciej1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Maciej

Napisano 10 listopad 2018 - 20:46

Ale ma to i dobre strony bo można się pośmiać.https://www.youtube....h?v=9BauUr6tvCw


Użytkownik Maciej1979 edytował ten post 10 listopad 2018 - 20:48


#2400 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 462 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 10 listopad 2018 - 20:51

Mało kto lubi Szpilkę(ja też nie) to nie to co sympatyczny Adaś Kownacki czy choćby Sulęcki. Ale Wach z tym swoim "stylem".. Już abstrahując od jego sylwetki i postawy w ringu (najczęściej biernej), moze i ma czym uderzyć ale żeby choć zadawał te ciosy.. Dla mnie taka ciekawostka i trochę freak walka. Tylkp nie chcialbym zeby byla ustawiona pod wielki powrot Szpilki do "czołówki" i poważnych walk..Podobnie jak walka z Adamkiem byla wg mnie taką małą ustawką i przepustką do "światowego" boksu i HW dla niego..
Głowacki to co innego- walczak i kibicuję mu!

Użytkownik Krzysiek P edytował ten post 10 listopad 2018 - 20:53

  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to