Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SPORTY - WALKI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2911 odpowiedzi w tym temacie

#2661 OFFLINE   madmatt

madmatt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • LokalizacjaHarrogate
  • Imię:Mateusz

Napisano 28 listopad 2019 - 10:39

Nigdy przy wyprowadzaniu tego ciosu nie musiała być tam gdzie powinna :) popatrz przy powtórkach do jakiego stopnia Ortiz się chował przy najmniejszym ruchu prawej ręki Alabamy. Nie sądzę, żeby się znalazł kozak co będzie ryzykował wychylenie się do kontry przy ruchu Wildera prawicą. 

Boja sie tego prawego cepa. I slusznie  ;)

Teoretycznie na Wildera potrzebny jest albo bokser, ktory przez 12 rund bedzie punktowal i nie da sie trafic. Albo ktos, kto zamknie dystans i regularnie bedzie zachodzil Wildera za lewa reke wrzucajac po zakroku, np prawy sierp+lewy uppercut . O ile w przypadku pierwszym kandydat jest (Fury), o tyle w drugim trochu bieda. Ortiz jako szmaja byl naturalnie predysponowany do czegos takiego ale nie ogarnal. Wydaje mi sie, ze ta prawa reka Alabamy jest juz w srodowisku legendarna i respekt troche paralizuje. Ciezka zreszta jest specyficzna, nie ma w niej miejsca, niestety, na tyle technicznych niuansow, co w nizszych wagach. Ja osobiscie preferuje szybki, techniczny boks, pojedynki kolosow mnie troche nudza  :D



#2662 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 28 listopad 2019 - 11:24

Ja jestem ciekawy jak by wyglądał Wilder z dużym swammerem z twardym łbem i ciosem. Kimś, kto by mu ruszył korpus przede wszystkim. Ale niestety nie widzę takiego zawodnika w HW teraz. 

 

"Teoretycznie na Wildera potrzebny jest albo bokser, ktory przez 12 rund bedzie punktowal i nie da sie trafic"

 

No tylko Furemu to się może udać. Czuję że nie da rady, ale tylko on ma szanse.

 

"Ciezka zreszta jest specyficzna, nie ma w niej miejsca, niestety, na tyle technicznych niuansow, co w nizszych wagach. Ja osobiscie preferuje szybki, techniczny boks, pojedynki kolosow mnie troche nudza  :D"

 

Ja uważałem zawsze, że najlepszą (najbardziej widowiskową) wagą jest półciężka. Jest tam jeszcze dużo technicznego boksu na szybkosci, ale jednocześnie zawodnicy są już sporzy i mają czym często uderzyć. Falki kogutów mnie najczęściej nudziły.


  • madmatt lubi to

#2663 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 28 listopad 2019 - 11:26

Mati ale przynajmniej nie trzeba powtórek żeby zauważyć kombinację jak w lekkich :D  :D :D  
A co sądzicie o zbliżającym się pojedynku  GGG z Szeremetą?   Wacha z Whytem litościwie pominę..
Poza tym już za tydzień wielki rewanż Joshua - Andy Ruiz jr..


  • madmatt i Goliat lubią to

#2664 OFFLINE   madmatt

madmatt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • LokalizacjaHarrogate
  • Imię:Mateusz

Napisano 28 listopad 2019 - 11:48

Falki kogutów mnie najczęściej nudziły.

To obejrzyj tegoroczny final WBSS Donaire vs Inoue - kapitalny boks w wykonaniu starego mistrza i mlodej gwiazdy; zreszta Naoya Inoue to moze byc kolejny (po Lomaczence) fenomen ostatnich paru lat- w koguciej na 19 walk bodajze ma 16 nokautow. Facet mocno bije  :lol:

 

 

Ja uważałem zawsze, że najlepszą (najbardziej widowiskową) wagą jest półciężka. 

U mnie na pierwszym miejscu jest srednia. Moze dlatego, ze waze 75 kilo :)

 

 

Mati ale przynajmniej nie trzeba powtórek żeby zauważyć kombinację jak w lekkich :D  :D :D  
A co sądzicie o zbliżającym się pojedynku  GGG z Szeremetą?   Wacha z Whytem litościwie pominę..
Poza tym już za tydzień wielki rewanż Joshua - Andy Ruiz jr..

Jesli bedzie w stanie przetrwac te presje jaka Golowkin wywiera na przeciwniku (w co watpie), to moze miec jakas szanse w koncowych rundach; ale raczej za wczesnie, za wczesnie.. GGG to diabel.


  • Goliat lubi to

#2665 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 28 listopad 2019 - 11:52

GGG mimo że już po prime zniszczy Kamila niestety. 

 

Waszka po wypłatę wychodzi, ale w sumie dobrą, i walka na dużej gali, jak wytrzyma parę rund to pewnie jeszcze nie jeden będzie go chciał mieć w rekordzie. I już widzę te hasła na plakatach "Whyte-Wachu w kurzach piachu" :D :D 

 

Co do walki AJ z Ruizem to jest ciężka do typowania. AJ nie jest taki słaby jak w 1 walce, a Ruiz nie jest taki dobry jak się uważa powszechnie po tym KO. Jak AJ będzie walczył ostrożnie to ma szanse. Bo jego szczęka nie utrzyma ciosu Ruiza jeśli taki wpadnie. Taktykę będzie miał AJ podobną do walki z Parkerem, czyli dystans i punktowanie lewym prostym. 



#2666 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 28 listopad 2019 - 11:55

To obejrzyj tegoroczny final WBSS Donaire vs Inoue - kapitalny boks w wykonaniu starego mistrza i mlodej gwiazdy; zreszta Naoya Inoue to moze byc kolejny (po Lomaczence) fenomen ostatnich paru lat- w koguciej na 19 walk bodajze ma 16 nokautow. Facet mocno bije  :lol:

 

Widziałem, świetna walka. Japan ma fenomenalny cios jak na tą wagę. 



#2667 OFFLINE   madmatt

madmatt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • LokalizacjaHarrogate
  • Imię:Mateusz

Napisano 29 listopad 2019 - 12:20

Ja jestem ciekawy jak by wyglądał Wilder z dużym swammerem z twardym łbem i ciosem. Kimś, kto by mu ruszył korpus przede wszystkim. Ale niestety nie widzę takiego zawodnika w HW teraz. 

 

Moze nie do konca ten typ zawodnika ale raptem 22 lata, sporo sukcesow w amatorskim boksie i (niepotwierdzony, co prawda) nokaut na AJ podczas sparingu - Daniel Dubois. Chyba najwieksza obecnie nadzieja wagi ciezkiej. Ciekawe jest to, ze w tej kategorii wagowej (wylaczywszy Kliczke), kroluja niemal tylko i wylacznie Anglicy i Amerykanie  :mellow:



#2668 OFFLINE   chlodnica

chlodnica

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • LokalizacjaPL-Opole/CH-Davos
  • Imię:Darek

Napisano 29 listopad 2019 - 12:38

Moze nie do konca ten typ zawodnika ale raptem 22 lata, sporo sukcesow w amatorskim boksie i (niepotwierdzony, co prawda) nokaut na AJ podczas sparingu - Daniel Dubois. Chyba najwieksza obecnie nadzieja wagi ciezkiej. Ciekawe jest to, ze w tej kategorii wagowej (wylaczywszy Kliczke), kroluja niemal tylko i wylacznie Anglicy i Amerykanie  :mellow:

Daniel Dubois?Myślę,że będzie wielki... :)



#2669 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 01 grudzień 2019 - 16:48

Mialem cos nt wczorajszej walki Wkodarczyka napisać ale ..szkoda słów.
Nie ma szans z Makabu.
  • BOB i korol lubią to

#2670 OFFLINE   madmatt

madmatt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • LokalizacjaHarrogate
  • Imię:Mateusz

Napisano 01 grudzień 2019 - 20:43

Facet ma prawie 40 lat...
  • Maciej1979 lubi to

#2671 OFFLINE   De'Ptak

De'Ptak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 148 postów
  • LokalizacjaNowy Dwór Mazowiecki
  • Imię:Adam

Napisano 01 grudzień 2019 - 21:41

Facet ma prawie 40 lat...

E tam. W starym piecu diabeł pali. Ja bym go nie skreślał. Zobaczymy.



#2672 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 02 grudzień 2019 - 08:09

Diablo się szybko starzeje. Żeby ten Makabu był jakiś tam specjalnie dobry to by Diabeł nie miał szans. Ale jakieś tam ma, Gassijev to nie jest :) 



#2673 OFFLINE   madmatt

madmatt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • LokalizacjaHarrogate
  • Imię:Mateusz

Napisano 02 grudzień 2019 - 11:15

Wlodarczyk ma na karku ponad 390 przeboksowanych zawodowo rund - statystycznie to pelna walka na kazdy rok zycia (od urodzenia liczac); nie dziwie sie, ze chlopa trapia kontuzje i spadek formy; wiek i 'obicie' dochodza do glosu, nikt nie zyje wiecznie (oprocz Hopkinsa, Pacquiao i Foremana :D ) - dla Krzyska, wydaje mi sie, ze nadszedl czas, zeby zaczac myslec o 'przebranzowieniu'  ;)

 

A za jego dokonania w junior ciezkiej - szacunek. Wszyscy, ktorzy narzekaja, nie zdaja sobie sprawy, jaka to ciezka praca, boks.


  • BOB i Goliat lubią to

#2674 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 02 grudzień 2019 - 13:04

Na szczęście zaraz go zastąpi ,tzn.  "pyk i będzie w top 5" Szpilka . Bez kitu.



#2675 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 02 grudzień 2019 - 13:15

Na szczęście zaraz go zastąpi ,tzn.  "pyk i będzie w top 5" Szpilka . Bez kitu.

 

Wyczuwam sarkazm :D 

 

Hehe Szpila już dawno zweryfikowany. Nie rozumiem czemu nagle w cruiser ma ukryć swoje ogromne wady jak waciana szczęka czy wymiękanie psychiczne w chwilach kryzysu. Jemu to trzeba przyznać jedno - nie mając kompletnie predyspozycji do wagi ciężkiej zarobił w niej kupę kasy. Zawsze się potrafił sprzedać w mediach i za to plus. Boksersko Adam mu pokazał gdzie jego miejsce dobitnie. 

W cruiser teraz mocno przewiało dobrych bokserów, chyba tylko dlatego ma na cokolwiek szanse. W wypadku walki Szpila - Diablo stawiam zdecydowanie na Diablo KO. Tym bardziej, że Szpila w takiej walce podpala się już w pierwszych 10 sek walki :D


Użytkownik goliatwielki edytował ten post 02 grudzień 2019 - 13:15

  • De'Ptak lubi to

#2676 OFFLINE   madmatt

madmatt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • LokalizacjaHarrogate
  • Imię:Mateusz

Napisano 02 grudzień 2019 - 15:44

chyba tylko dlatego ma na cokolwiek szanse. 

Pod warunkiem, ze los nie zderzy go z np Dorticosem  :D


  • Goliat lubi to

#2677 OFFLINE   Krzysiek P

Krzysiek P

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 461 postów
  • LokalizacjaŁódź/Sieradz
  • Imię:Krzysiek
  • Nazwisko:P.

Napisano 02 grudzień 2019 - 19:25

Diablo nigdy mnie nie porywał swoim stylem. Moze i miał cios ale rozkręcał się przez cały pojedynek. Jeśli już, wolalbym inny polsko-polski pojedynek. Główka-Szpilka. Ew Master. Swoja drogą ciekawe czy coś zwojuje w Tokio.

#2678 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 03 grudzień 2019 - 06:33

Główka robi Szpile jeszcze łatwiej niż Diabeł. Z taką presją Szpila by nie wytrzymał 3 rund, Główka potrafi "usiąść" na przeciwniku, a wtedy Szpila ma najczęściej ręce na jajach :D 

 

Master to chyba ma bardzo daleką drogę jeszcze do Tokio. Chłopak niby ma wszystko, zmarnował trochę swój potencjał na zawodowstwie. Częściowo przez promotorów, w kilku walkach sędziowie go oszukali, sam też mądrze nie prowadził kariery, a szkoda bo niezły bokser.


  • madmatt i Krzysiek P lubią to

#2679 OFFLINE   madmatt

madmatt

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 529 postów
  • LokalizacjaHarrogate
  • Imię:Mateusz

Napisano 03 grudzień 2019 - 11:00

Z cruiserow mamy na krajowej scenie jeszcze Cieslaka, ktory dosc wysoko stoi w rankingu WBC - 20 grudnia bodajze ma zawalczyc z Seferim o IBF International.


  • Krzysiek P lubi to

#2680 OFFLINE   Goliat

Goliat

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 369 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz
  • Imię:Michał

Napisano 03 grudzień 2019 - 13:07

Też robi Szpilę :) 






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych