Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

Wszystkie Stelle sa do d..y, wedlug mnie oczywiscie - czyli o wolności słowa i jakości informacji w internecie


  • This topic is locked This topic is locked
187 replies to this topic

#41 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,436 posts

Posted 28 August 2013 - 12:52

Witam,

 

Ja wole jak mi rod-builder powie, ze sie nie da zamiast kombinowac na sile by sie dalo bo pozniej efekty bywaja rozne, znam to z wlasnego doswiadczenia. 

 

Jesli informacje sa rzetelne czyli pokrywaja sie z idea tego forum nie mam z nimi zadnych problemow :) 

 

Pozdrawiam,

 

Bujo

 

P.S. Wszystkie Stelle sa do dupy, nowa SW tez do d..y :) :) :) 



#42 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,272 posts
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Posted 28 August 2013 - 13:01

Jak się nie da, to ok i tak powinno być, ale jak się da, a się nie chce jednemu, czy drugiemu (bo np. ma gotowca), to już inna bajka. I piszę to w oderwaniu o problemu, gdyż nie wiem, jak było z FC. Zresztą, jak ktoś płaci i mimo pouczenia zbrojmistrza, że to błędne założenie, nadal zostaje przy swoim, to też w porządku, w myśl zasady "Nasz klient, nasz pan" ;)

 

Pozdrawiam,

 

Radek


  • Negra likes this

#43 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,664 posts
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Posted 28 August 2013 - 13:03

O mamunciu-jak to Pietrek mówi- tylko trochę się ochłodziło, do zimy jeszcze daleko, długie przedwiośnie dopiero będzie a tu takie jazdy bez trzymanki :D .

Aż boję się myśleć co będzie w zimie :lol:  :lol: :lol:  :lol:

P.s.

Wystarczy dwóch przeciwników z jerkbaita, jedna gęś i jarmark jak nic :) .


  • fish28, Karol Krause and Sylwek1981 like this

#44 OFFLINE   miramar69

miramar69

    jadę na ryby i nie będzie mnie trochę , trzeba odpocząć od

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,963 posts
  • LokalizacjaSANDOMIERZ
  • Imię:MARIUSZ

Posted 28 August 2013 - 13:23

Jak to co będzie :D  :D  :D -  udowadnianie wyższości świat bożego narodzenia nad świętami wielkiej nocy, lub wielka rzeź pomiędzy shimanowcami i pozostałymi lecz bujo ma rację że stelle są do du..... :D  :D :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :P  

Ps ciekawe po czym ma takie omamy????


Edited by miramar69, 28 August 2013 - 16:04.


#45 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,664 posts
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Posted 28 August 2013 - 13:46

Coś się nawąchał :lol:  :lol: :lol: .Ja wąchałem tabakę. 



#46 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,436 posts

Posted 28 August 2013 - 13:46

Po niczym, ot taki sie urodzilem, wszelkie zastrzezenia i uwagi ewentualnie do moich rodzicow :) 

 

Pozdrawiam,

 

Bujo

 

P.S. Wszystkie Stelle sa do d..y, nowa Stella SW tez do d..y :) 



#47 OFFLINE   PaPaDaNcE

PaPaDaNcE

    kochający mąż

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 posts
  • LokalizacjaBiałystok/Wasilków
  • Imię:Maciej

Posted 28 August 2013 - 13:56

nie bardzo rozumiem kolege zakładającego ten bezsensowny wątek. kolega Bujo  niech uzasadni swoje wywody, a nie w koło pisze głupie głupoty ;)



#48 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,436 posts

Posted 28 August 2013 - 14:06

nie bardzo rozumiem kolege zakładającego ten bezsensowny wątek. kolega Bujo  niech uzasadni swoje wywody, a nie w koło pisze głupie głupoty ;)

 

Uzasadnilem wystarczajaco w pierwszym poscie, wiecej nie zamierzam. Jesli jeszcze nie zauwazyles to smiejemy sie tutaj po troszku, jak nie kumasz badz nie ogarniasz to proponuje wlaczyc opcje ignoruj badz nie zagladac. 



#49 OFFLINE   PaPaDaNcE

PaPaDaNcE

    kochający mąż

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 posts
  • LokalizacjaBiałystok/Wasilków
  • Imię:Maciej

Posted 28 August 2013 - 15:15

nie bądz taki mądry...dobra....... :) ogarniam,ogarniam......chciałem Cie podpuścić............żebyśmu pośmiali sie po troszku.......a jak nie kumasz i nie ogarniasz to proponuje włączyć opcje ignoruj bądz nie zaglądać :P


Edited by macieqbw, 28 August 2013 - 15:15.

  • Wojtek B. likes this

#50 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,436 posts

Posted 28 August 2013 - 15:24

nie bądz taki mądry...dobra....... :) ogarniam,ogarniam......chciałem Cie podpuścić............żebyśmu pośmiali sie po troszku.......a jak nie kumasz i nie ogarniasz to proponuje włączyć opcje ignoruj bądz nie zaglądać :P

 

:)  :) :) 



#51 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1,723 posts
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Posted 28 August 2013 - 15:51

Za to TP nie są do dup.. Są adekwatne do swojej ceny a Stelle nie i dlatego są do dup.. Pomijając że żadnej Stelli nie mam.nie miałem i mieć nie będę. Właśnie dlatego że są do dup..



#52 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,436 posts

Posted 28 August 2013 - 16:02

Za to TP nie są do dup.. Są adekwatne do swojej ceny a Stelle nie i dlatego są do dup.. Pomijając że żadnej Stelli nie mam.nie miałem i mieć nie będę. Właśnie dlatego że są do dup..

 

Popieram, Twin Power jest ok, Stelle sa do d..y 



#53 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,497 posts
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Posted 28 August 2013 - 17:25

Qrna. A myślałem, że mam już  dobre młynki.

Dzięki Michał za prawdę. Twoim rodzicom dziękuję również. :lol:



#54 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,086 posts
  • LokalizacjaŚLĄSK

Posted 28 August 2013 - 18:25

Hej koneserzy pytam teraz całkiem poważnie - chcę sobie kupić korbę wielkości 2500, raczej Shimano. Co brać by było solidnie, nowocześnie, ładne to to też ma być, przedni hamulec. Myślę o Stella ale nie tych z d..py i Twinku. Przez zimę zlecę jakiegoś spina pod pstrągale, okonie, klenio coś tam. Kijek będzie robiony na wzór tego z float - centerpin. Dajcie swoje typy. Pogubiłem się w nazwach i metalach, magnezach. Wczoraj byłem bliski ataku na 2500 FE, miałem duże szanse być pierwszym, brak odpowiedniego bodźca i ten post Michała... ;)  Druga sprawa, lubię czuć zapach nówki...



#55 ONLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4,436 posts

Posted 28 August 2013 - 18:49

Andrzej,

 

W nowym roku powinien pojawic sie nowy Twin Power, jesli nie to wersja '11. Te sa ok, Stelle do d..y :) , nowa freshwater tez pewnie bedzie do d..y :) 

 

Watpliwe aby udalo sie kupic nowa ale jakby co to Sephia 2006, 2500s, kapitalny kreciolek, wedle wielu chodzil lapiej niz stelle z tamtych czasow ( nawet nie dlatego ze te drugie sa do d..y :) )

 

Zdjecie w tej relacji: http://jerkbait.pl/p...drawy-2009-r201



#56 OFFLINE   robbox4

robbox4

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1,284 posts
  • Lokalizacjamultikonto: bardziu, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Posted 28 August 2013 - 18:59

@kielbasa99, takiej Stelli o takich parametrach jak podałeś właśnie szukam :).

Czy jakiś sklep wędkarski oferuje taki model, gdyż ponieważ azaliż wżdy jest mi niezbędna do skutecznego użytkowania nad wodą :ph34r:.

A są mniejsze rozmiary? Nawet jak są do dupy to taką jedną poproszę. Pakujecie na wynos?



#57 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4,086 posts
  • LokalizacjaŚLĄSK

Posted 28 August 2013 - 19:03

Te nowe młynki TP są robione z alu? Nie chce kręćka który nic nie waży. Nowy model będzie drogi - cena też jest istotna. Mefi sprzedawał nówki z rynku japońskiego. Jak możesz to podaj konkretny model, co mam szukać? Czyli Stella do odstawki, kurcze - szkoda, ładna jest... Po długim okresie będzie to pierwsza korba, chcę mieć pewny i ładny zarazem zestaw. Dzięki Michał.

 

Macie jeszcze jakieś typy...



#58 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1,723 posts
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Posted 28 August 2013 - 19:03

Qrna. A myślałem, że mam już  dobre młynki.

Dzięki Michał za prawdę. Twoim rodzicom dziękuję również. :lol:

Prącie bardzo. Polecam się jak by co.



#59 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1,723 posts
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Posted 28 August 2013 - 19:10

Teraz mniej więcej poważnie: najlepszym młynkiem jaki miałem w życiu był Twin Power, gdzieś w poł. lat '90. Myślałem nawet o Stelli, ale już wtedy wiedziałem że jest do dup..., więc wybrałem Twinka. Był to kołowrotek znakomity. Niestety trwałości nie sprawdziłem, bo trafił się klient z gotówką i mnie dość łatwo namówił... Podatny jestem na perswazję. Czarnuchy też były świetne.

Teraz najlepsze co mam to Cerata i póki co jest ok. Niemniej jak wspomnę tamtego Twinka, łza mię się kręci. Chlip...



#60 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9,497 posts
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Posted 28 August 2013 - 19:23

Andrzej a tylko jedną stajnię pod uwagę bierzesz? Na Twoim miejscu przemyślałbym jeszcze 2500 Exista albo Steez-ika.

Mam taką perełkę w rezerwie. Czeka, aż jak moja Stelcia (do dupy :D ) padnie na pstrągach. Pewnie to parę lat potrwa ;)