Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odliczanie do odbioru okoniówki "Anusia"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

#321 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 22 październik 2013 - 15:40

Nadeszła Wielkopomna Chwila (cytat z KLASYKA)

 

Obywatele i Obywatelki , Ludu Pracujący i Wyzyskujący Lud Pracujący .

 

Pomni przeszłych czasów trwale związaliśmy nasz los z wodami polskimi . Nie bacząc na przeciwności, na kłody rzucane nam przez Imperia... tzn przez przeciwników naszej jedynie słusznej drogi do wody  zrealizowaliśmy nasz cel . Po drodze potykaliśmy się o rafy całkowitego niezrozumienia i zawiści tych co każdą ideę sprowadzają do pełnego magazynu wędek  napchanego kosztem innych. Naszym kosztem.

Nie Obywatele ,  Ludu Pracujący Miast i Wsi . Od dnia dzisiejszego ta oto "Anusia" będzie stała na straży naszych wód. bezwzględne i krwiożercze okonie nie będą już bezkarnie gnębić naszych woblerów, gum czy błystek. Każdy taki osobnik zostanie natychmiast wyłapany i po stosownym upomnieniu da mu się szansę poprawy . Koniec z bezkarnym ganianiu drobnicy po trzcinach, na wypłyceniach czy w głębinach.

 

Obywatele i Obywatelki : oto "Anusia"  w trakcie otwierania przesyłki....

iq9l.jpg

Uploaded with ImageShack.us

e460.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pn0h.jpg

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

 

 

 

 

Tak na serio to "pierwsze koty za płoty" , zabrałem na chwilę wędkę do ogrodu i porzucałem na sucho. Wrażenia są niesamowite . Ładuje się dobrze od 3 gram , wobki nielotki naszych Hand Made latają "od niechcenia" .  Gumy mannsa ma 5 gramowej główce śmigają aż po horyzont . Po którymś tam rzucie założyłem kopyto 3 na 15 gramowej główce , machnąłem wędką i............ poszedłem do sąsiada ściągnąć główkę z jego modrzewia . faktycznie, możliwości rzutowe wędki są bardzo duże , uniwersał do 15-17 gram .

Wygląd wędki:  zdjęcia Rafała nie oddają precyzji wykonania , kolorystyki . Naklejka , tak krytykowana , wcale nie rzuca się w oczy , nie ma efektu "wieś tańczy, wieś śpiewa" . W naturze wygląda na serio świetnie . Korek nie ma widocznych łączeń , na zdjęciach Rafała  w skali makro widać , normalnie nie ma się do czego doczepić. Dolnik dzielony wygląda świetnie, jest kolorystycznie dograny .

Wędka będzie wypróbowana nad wodą pojutrze , w czwartek . Generalnie w sobotę będzie testowana w nocy na sandaczach ( na lekko) i okoniach  - wtedy zdam dokładną relację


Użytkownik staszek edytował ten post 22 październik 2013 - 15:43


#322 OFFLINE   maxtip

maxtip

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 608 postów
  • Lokalizacjamiejscowy

Napisano 22 październik 2013 - 16:12

... stron 17-ście... nie zostaje mi nic innego jak pogratulować...



#323 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 22 październik 2013 - 16:30

" Nadejszła " Stachu, wielkopomna chwila. Tak zadaje się mawiał klasyk.

Ale to nieważne - gratuluję " Anusi "!

Ale najbardziej zazdraszczam tej przyczepki pod ponton. Ja swojego bydlaka każdorazowo składam i rozkładam. Chyba też się muszę za jakąś przyczepką rozejrzeć.



#324 OFFLINE   martek

martek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 627 postów
  • LokalizacjaBialystok,TG WHITE UK
  • Imię:Marcin
  • Nazwisko:K

Napisano 22 październik 2013 - 16:58

Staszek gratulacje :)

 

Napisz jak wrażenia znad wody, a nie tak "na sucho" z ogrodu ;)



#325 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 22 październik 2013 - 17:16

Przyczepka to fajna sprawa . Nareszcie mam jako taki czysty samochód , a zawsze miałem ufajdany tył. Poza tym zawsze jestem teraz gotowy . Impuls wyjazdu, podłączam przyczepkę  i w drogę .

 

Co do "Anusi" : na dedykowaną jej Catana 2500 ( mam nową od zeszłego roku więc musi się wysłużyć....)  nawinąłem pletke od kolegi Gibona (Rapala 3,7 kg)  . Pletkę nawijałem "przez palce"  i mam je całe szare , jakby smarem pokryte , zobaczymy co dalej ( pletka jest bardzo głośna na przelotkach)  Nawinąłem tę pletke i poszedłem znowu do ogrodu. Małe gumy ( do bocznego troka  czyli paprochy) na główce 1 gramowej latają na około 10-15 metrów . Czyli genialnie , zakładając że to nie UL . Cięższe główki tak od 3 gram wzwyż latają już super. Główkę 5 gramową musiałem przytrzymywać ( znowu modrzew....) a gumy (rozmiar 3) na główce 8 , 10, 15 gram rzucałem na serio od dużego niechcenia a i tak miałem problem z nie przerzuceniem do ogrodu sąsiada ( czyli ponad 60 metrów ) .

Myślę że na tym blanku to w chwili obecnej jest najlepsza wędka okoniowa na rynku . W każdym razie powinna być w czołówce. Zobaczymy jej pracę na rybie . Na razie super .


Użytkownik staszek edytował ten post 22 październik 2013 - 17:17

  • Rexxx lubi to

#326 OFFLINE   SilesianPerch

SilesianPerch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 172 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Zbyszek

Napisano 22 październik 2013 - 19:28

cud,miód, ślicznotka ale oby Ci służyła nawet jak już będzie "stara" i Ci się "odwidzi"  ;)



#327 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 22 październik 2013 - 21:01

Stachu ,zapewniam ,że znajdą się lepsiejsze okonówki na rynku :) Wędka jest z pewnością wybitnym uniwersalem pod względem obsługi szerokiego wachlarza przynęt . 

Jedź czym prędzej nad wodę ,bo jak tak dalej pójdzie do załapiesz się do kadry  na zawody  rzutowe   :D


Użytkownik Dąbek 111 edytował ten post 22 październik 2013 - 21:44


#328 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 22 październik 2013 - 21:17

Zara sąsiadowi szybę w oknie wybije, sąsiadce haki w bieliznę na sznurze powbija, potem wpierd... trzepaczką obskoczy i zabawa się skończy. :)


  • Tomasz eS lubi to

#329 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2134 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 22 październik 2013 - 22:54

Właściwie to wszystko nadaje się, na kolejny odcinek NAJ(Nieprawdopodobne A Jednak) :lol:



#330 OFFLINE   @Wojti

@Wojti

    trolling for pike

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1819 postów
  • LokalizacjaGdynia/Rumia
  • Imię:Wojciech
  • Nazwisko:Kuczkowski

Napisano 22 październik 2013 - 23:05

tylko nic na sił, w  naszym wędkarskim świecie słowo muszę nie istnieje a czym więcej luzu tym wyniki lepsze , trzymam kciuki aby kijaszek stał się łowny w znaczeniu szczęśliwy


Użytkownik @Wojti edytował ten post 22 październik 2013 - 23:06


#331 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 23 październik 2013 - 08:13

Zara sąsiadowi szybę w oknie wybije, sąsiadce haki w bieliznę na sznurze powbija, potem wpierd... trzepaczką obskoczy i zabawa się skończy. :)

A na koniec przyjdzie sąsiad ;) złapie za wykałaczke przełoży przez kolano i bedzie słychać głośny ''TRACH''  :P  :lol:  :lol:  :lol: 

I po ptokach bedzie  :lol:  :lol:  :lol:



#332 OFFLINE   siwypike

siwypike

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 945 postów
  • LokalizacjaToruń

Napisano 23 październik 2013 - 08:58

Staszku cieszę się razem z Tobą. Otrzymałeś wymarzoną wędeczkę a tym samym zdjąłeś z nas - forumowiczów ten ciężar i pozwoliłeś cieszyć się szczęśliwym finałem. Wątek trzymał w napięciu przez cały czas, a im bliżej końca tym bardziej rosło napięcie. Powstał niezły thriller z Anusią w roli głównej. Doborowa obsada o reżyserze nie wspomnę. Nic tylko wędkarskiego Oskara wręczyć i nad wodę. Tym wątkiem przypomniałeś mi mój pierwszy raz. Finał może nie tak szczęśliwy i przeplatany częstymi zwrotami akcji ale jednak. Zawsze ten pierwszy kijek z pracowni pamięta się długo. Podzielę opinie kolegów i lepiej byś testował kijek nad wodą i nie nadwyrężał cierpliwości sąsiadów.  :) 



#333 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 23 październik 2013 - 09:40

"wyliczanka zlowionych okazów" poproszę

 

A tak na serio to samych dużych i jak już wrócisz z łowów to się chwal.



#334 OFFLINE   SilesianPerch

SilesianPerch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 172 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Zbyszek

Napisano 27 październik 2013 - 09:15

Wszem i wobec ogłaszam, że Anusia została dzisiaj rozdziewiczona...i to 3 razy  :lol:  :lol:  :lol:

Resztę pozostawię Staszkowi... B)



#335 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 27 październik 2013 - 12:50

A tam , od razu rozdziewiczona.

Przywitała się i dała tylko po buziaku 3 napaleńcom , po czym grzecznie ścisnęła nóżki siadając bokiem .

(tych 4 sandaczy lekko niewymiarowych i 20 okoni wielkości palca chyba nie zaliczysz do rozdziewiczenia :o )

Sandacz jeden już "po obiedzie ".................. :lol:



#336 OFFLINE   SilesianPerch

SilesianPerch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 172 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Zbyszek

Napisano 27 październik 2013 - 14:56

A tam , od razu rozdziewiczona.

Przywitała się i dała tylko po buziaku 3 napaleńcom , po czym grzecznie ścisnęła nóżki siadając bokiem .

(tych 4 sandaczy lekko niewymiarowych i 20 okoni wielkości palca chyba nie zaliczysz do rozdziewiczenia :o )

Sandacz jeden już "po obiedzie ".................. :lol:

:lol:  :lol:  :lol:



#337 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 27 październik 2013 - 21:30

Nie, powyższe to były żarty. Faktycznie, były 4 strzały , ja na Anusi miałem coś przez 5 sekund ( chyba mały okoń ...) i to wszystko.

Koledzy połowili trochę "Anusią" i stąd potrójne rozdziewiczenie ;)



#338 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 październik 2013 - 21:39

4 niezacięte brania i 1 spad.... są tacy co już by Anusie na Giełdzie wystawili ( czyt. sprzedali do burdelu )



#339 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 27 październik 2013 - 21:45

Jasne, i Seekera 703 w to miejsce, prawda?



#340 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18620 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 październik 2013 - 22:07

a żebyś wiedział !