Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Odliczanie do odbioru okoniówki "Anusia"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
357 odpowiedzi w tym temacie

#341 OFFLINE   Karol Krause

Karol Krause

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4148 postów
  • LokalizacjaBIAŁOŁĘKA-GŁOGÓW
  • Imię:Karol
  • Nazwisko:Krause

Napisano 27 październik 2013 - 22:15

Jasne, i Seekera 703 w to miejsce, prawda?

A najlepiej trzy :P 



#342 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18589 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 październik 2013 - 22:20

no ja właśnie myślę żeby sobie kupic drugiego na zapas, tak mi podpasował



#343 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 28 październik 2013 - 08:15

4 niezacięte brania i 1 spad.... są tacy co już by Anusie na Giełdzie wystawili ( czyt. sprzedali do burdelu )

4 brania to były ale w sumie u wszystkich łowiących ( każdy miał po 1 "uderzeniu") :lol:


Użytkownik staszek edytował ten post 28 październik 2013 - 08:15


#344 OFFLINE   SilesianPerch

SilesianPerch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 172 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Zbyszek

Napisano 28 październik 2013 - 21:09

4 brania to były ale w sumie u wszystkich łowiących ( każdy miał po 1 "uderzeniu") :lol:

i jakby było mniej gadania a więcej skupienia to może choć jeden z nas by coś wyholował... :D  :P



#345 OFFLINE   woblerwz

woblerwz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1597 postów
  • LokalizacjaBrzeg
  • Imię:Wojtek

Napisano 28 październik 2013 - 21:22

Tak to bywa jak się faceci za laską oglądają a nie łowią. I miała 4 brania bo czterech ich było...



#346 OFFLINE   SilesianPerch

SilesianPerch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 172 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Zbyszek

Napisano 28 październik 2013 - 21:24

Tak to bywa jak się faceci za laską oglądają a nie łowią. I miała 4 brania bo czterech ich było...

co zrobisz jak z "Anuśki" taka du...ślicznotka... :D



#347 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 14 listopad 2013 - 16:49

Minęło kilka wyjazdów wędkarskich i na wszystkich z nich na "Anusie" połowiłem sobie :lol: . W  ciągu 4 wyjazdów spokojnie padło 200 okoni , dzisiaj 38 . Nie były to jakieś olbrzymy ale było sporo 30 a takich 25-30 mnogomnóstwo . Mimo iż  łowiłem na żyłkę to czuć każde skubnięcie ,trącenie przynęty . Łatwość dalekich rzutów to frajda . Jutro przychodzi już "Pawlisko" .Jak spełni moje oczekiwania to St.Croix Avid z Revo SX idzie w odstawkę (do ludzi) a za to kupuję dobry kołowrotek. W niedzielę test nowej wędki.......... :D



#348 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 27 grudzień 2014 - 16:52

Podbijam temat w oczekiwaniu na....Anusię 2 :lol:

Kije Rafała są zarąbiste :Anusia piekielnie czuła a Pawlisko mimo iż o 2 klasy jako o ciężar wyrzutu także czuły . Wyciągałem na niego .......karasie 4cm które waliły w dolnik jakby to wielgachny sander jakichś był. Na Pawlisku czuć uderzenie plemnika rybiego .

Dlatego czas na poszerzenie kijków i na coś mocniejszego . I tradycyjnie robi to Rafał


  • patu lubi to

#349 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 27 grudzień 2014 - 16:59

..bo ma gość fach w łapach... ;)



#350 OFFLINE   mdziam_78

mdziam_78

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1713 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Marcin

Napisano 28 grudzień 2014 - 20:02

No to tytuł kotleta masz w kieszeni. Może były starsze wątki, ale żeby samemu ogrzać sobie takiego ciężkostrawnego klopsa to ... żenuła.

#351 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 01 styczeń 2015 - 20:58

No to tytuł kotleta masz w kieszeni. Może były starsze wątki, ale żeby samemu ogrzać sobie takiego ciężkostrawnego klopsa to ... żenuła.

Każdy uważa co chce, żenua czy nie to twoja opinia, ja myślę inaczej i nic ci do tego............... Mnie cieszy temat i to że będę miał coś nowego , najwyżej zblokuj sobie temat / i mnie.../ i będziesz miał żenujące tematy z głowy ;)

 

Mnie teraz nurtuje co innego;kołowrotek do tej wędki. na początku myślałem ze przerzucę TP '98 do nowego nabytku a do "Pawliska" kupię jakąś Daiwę /np. nowe Balisto/ czy nowego Twinka . Ale tak sobie myślę że do ciężkiej orki jaka czeka nowy blank / koguty rzędu 35g czy inne przynęty do 45g...a podbijam raczej kołowrotkiem / to żal mi się robi tego TP. Chyba więc TP pozostanie na "Pawlisku" a CD zaopatrzę np w Ryobi Zaubera. Po prostu szkoda mi dobrego młynka do zajechania .



#352 OFFLINE   RokiFishBoa

RokiFishBoa

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1037 postów
  • Imię:Zbigniew

Napisano 02 styczeń 2015 - 14:06

 

Mnie teraz nurtuje co innego;kołowrotek do tej wędki. 

Załóż stosowny wątek we właściwym miejscu. Tutaj nie uzyskasz odpowiedzi tylko będziesz miał co rusz przygody z napinaczami. 



#353 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 16:44

Masz racje, pod zadnym pozorem nie uzywaj TP 98 bo na pewno sie rozleci po pol sezonu, moze krocej, baaaardzo zadko trafiaja sie udane modele, ktore juz te ponad 15 lat wytrzymuja, szkoda ryzyka, Zauber dobry kolowrotek i gwarancje ma...



#354 OFFLINE   SilesianPerch

SilesianPerch

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 172 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Zbyszek

Napisano 02 styczeń 2015 - 19:27

No to tytuł kotleta masz w kieszeni. Może były starsze wątki, ale żeby samemu ogrzać sobie takiego ciężkostrawnego klopsa to ... żenuła.

mdziam_78 to po coś tu wlazł ? Nie interesuje Cię wątek to nie czytaj, a tym bardziej po co komentujesz w "arcyżenujący" sposób ? To jest wątek Staszka i może go tyle razy odgrzewać ile razy mu się spodoba nawet jakby to tylko On sam czytał !

 

P.s. Staszek może zostań jakimś publicystą skoro Twoje "żenujące" wątki mają tyle odsłon.... ;)



#355 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 19:31

Nie, to nie jest watek Staszka, to jest watek jerkbaita i kazdy moze sobie wejsc i jesli ma taka ochote sie ponabijac jak jest z czego jak chociazby nieuzywania Twin Powera 98 bo szkoda  :)


Użytkownik Bujo edytował ten post 02 styczeń 2015 - 19:33

  • pitt, staszek i bardziu lubią to

#356 OFFLINE   minecjusz

minecjusz

    szogun

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1712 postów
  • LokalizacjaWRZEŚNIA/ORZECHOWO
  • Imię:Przemo

Napisano 02 styczeń 2015 - 19:38

mdziam_78 to po coś tu wlazł ? Nie interesuje Cię wątek to nie czytaj, a tym bardziej po co komentujesz w "arcyżenujący" sposób ?

Trochę dziwne podeście......bo z tego wynika, że komentarze mogą być tylko pochlebne, a jeśli ktoś chce wyrazić niezadowolenie to już nie musi.....To trochę jak z demokracją w Koreii - Pozdrawiam Kim Dzong Un'a :ph34r: :ph34r:

 

Staszek Napisz co dokładnie wybraleś....model blanku....rękojeść....uchwyt itp, a jak już do Ciebie dojdzie to wklej Fotki :good:  najlepiej z ugięciami :highfive: 



#357 OFFLINE   bardziu

bardziu

    Forumowicz

  • Zbanowani
  • PipPip
  • 227 postów
  • Lokalizacjamultikonto: robbox4, kilobear, b.wesolopl, pwizer

Napisano 02 styczeń 2015 - 19:43

Nie, to nie jest watek Staszka, to jest watek jerkbaita i kazdy moze sobie wejsc i jesli ma taka ochote sie ponabijac jak jest z czego jak chociazby nieuzywania Twin Powera 98 bo szkoda  :)

Mnie bawi coś innego. Ślepy zachwyt bez porównania. Takie bezkrytyczne podejście. Coś tu nie halo. Z przyjemnością czytałem początek tego wątku, oczekiwanie na pierwszą wędkę. Teraz czytam to z rozbawieniem i zażenowaniem.



#358 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 02 styczeń 2015 - 20:33

Trochę dziwne podeście......bo z tego wynika, że komentarze mogą być tylko pochlebne, a jeśli ktoś chce wyrazić niezadowolenie to już nie musi.....To trochę jak z demokracją w Koreii - Pozdrawiam Kim Dzong Un'a :ph34r: :ph34r:

 

Staszek Napisz co dokładnie wybraleś....model blanku....rękojeść....uchwyt itp, a jak już do Ciebie dojdzie to wklej Fotki :good:  najlepiej z ugięciami :highfive: 

 

Blank CDBR832MH 10-35g c/w i 10-20lb.. Teraz Rafał zaczyna się "pastwić" nad uchwytem , jak dostanę zdjęcia to wkleję.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych