Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

T.O.C. - czyli japońskie "Tackle of the year 2007"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 11 luty 2008 - 16:50

Dzieki Remigiusz,ze mnie rozumiesz i zarazem za wyrozumialosc.
Daro :D

#42 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 11 luty 2008 - 16:54

Nie wiem co się dzieje ale ... wędki megabassa obecnie są bardzo trudne do kupienia. Z drugiej strony widzę pewne ... ruchy do tyłu tejże firmy. Obejżałem zdjęcia z Osaki i muszę powiedzieć, że koncepcja korka ... to nie najlepsza droga - zwłaszcza, że megabass tego korka nie ma najwyższej jakości - zdecydowanie lepszy mają nasi polscy rodbuilderzy.

Pozdrawiam
Remek

#43 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 11 luty 2008 - 17:00

Ja ostatnio jestem w kontakcie z ludźmi z mb'sa i plat'a - niestety co się spytam, to nie ma na składzie i nie wiadomo kiedy będzie :angry:
Najbardziej zdenerwowała mnie ostatnia informacja: jabberwock evo - niedostępny i nie przyjmujemy nawet zamówień, bo nie wiadomo kiedy megabass ponownie ruszy z produkcją tego modelu :D

#44 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 11 luty 2008 - 17:00

Przypadkowo, w czoraj przeczytalem na jednym jp. forum.ze i w japoni sa one(wedki Megabassa) ciezko do zdobycia ze wzgledu na duze zainteresowanie obcokrajowcow ta firma.

#45 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 11 luty 2008 - 17:16

Witam,

Zawsze mozecie zamowic sobie jakis kijek u rodzimych rod builderow. Na tackletour zawsze porownuja MB z G.Loomisem GLX i wychodzi to podobnie.

Dzis dostalem katalog jednej z firm oferujacych komponenty w Japoni. Moge smialo powiedziec ze przy ich nowosciach na 2008 wiekszosc wedek Megabassa wyglada blado :D :D :D

Bujo


#46 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 11 luty 2008 - 17:22

Co do korka, to masz Remek niestety pelna racje i jak sie okaze,ze model wedki ,ktory mnie interesuje bedzie mial ten ich :wacko: korek to moga ja sobie zaczymac.Tylko wtedy moze sie okazac,ze nie bede mial ani Megabassa ,ani tez Ewergrrena,bo ten akurat nie bedzie na stanie,czyli mozliwy do kupienia, itp. ,itd. :wacko:
Dlatego pytalem wczesniej o jakies zdjecia.
Pozdrawiam
Daro

#47 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 11 luty 2008 - 17:28

Bujo
MB przysylaja mi zawsze z mieczem(katana),ktora to filetuje ryby, lub sprzedaje i kupuje za ta forse nowego Mercedesa.
Daro
Ps. to tylko niewinny zart :mellow: :mellow: :mellow:

#48 OFFLINE   TroutFan

TroutFan

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 253 postów
  • LokalizacjaNad Łebą
  • Imię:Bartosz

Napisano 11 luty 2008 - 17:39

Witam,

Zawsze mozecie zamowic sobie jakis kijek u rodzimych rod builderow. Na tackletour zawsze porownuja MB z G.Loomisem GLX i wychodzi to podobnie.

Dzis dostalem katalog jednej z firm oferujacych komponenty w Japoni. Moge smialo powiedziec ze przy ich nowosciach na 2008 wiekszosc wedek Megabassa wyglada blado :D :D :D

Bujo

A co to za firma od tych komponentów?można prosic jakis link?


#49 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4435 postów

Napisano 11 luty 2008 - 17:59

Witam,

@Vasyl,

Podal bym chetnie ale Friko mnie zaraz wymoderuje :D :D :D

Bujo

#50 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 11 luty 2008 - 18:52

Witam,

@Vasyl,

Podal bym chetnie ale Friko mnie zaraz wymoderuje :D :D :D

Bujo


to podaj na prv... zacznij ode mnie :mellow:

#51 OFFLINE   brati

brati

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • Lokalizacjawidły Wisły i Pilicy

Napisano 11 luty 2008 - 19:19

Ja tez chętny... :mellow:

#52 OFFLINE   Tomek_N

Tomek_N

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1229 postów
  • LokalizacjaFrankfurt nad Menem

Napisano 11 luty 2008 - 20:09

Niedlugo wyjdzie nowa wersja Megabassa (Evo2?) wiec, mysle ze z dostepnoscia powinno sie poprawic.
Rzeczywiscie ostatnio wszystkie wedki albo out of stock albo na rezerwacje... :unsure:
Czy ok. pol roku temu nie byla ta sama historia? Cos mi sie tak wydaje...

Pozdrawiam.

PS: Mi przykladowo design Evergreena sie bardziej podoba niz Megabassa (oceniam fotki). Po pierwszym dotknieciu takiej i takiej wedki oddam bardziej konstruktywny komentarz.

Pozdrawiam.

#53 OFFLINE   peresada

peresada

    Tug is the Drug....

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2291 postów
  • LokalizacjaBow River

Napisano 11 luty 2008 - 20:33

Ja ostatnio jestem w kontakcie z ludźmi z mb'sa i plat'a - niestety co się spytam, to nie ma na składzie i nie wiadomo kiedy będzie :angry:
Najbardziej zdenerwowała mnie ostatnia informacja: jabberwock evo - niedostępny i nie przyjmujemy nawet zamówień, bo nie wiadomo kiedy megabass ponownie ruszy z produkcją tego modelu :D


witam!
nie sugerował bym się opiniami kolegów z plat.
z całym szacunkiem dla nich ale, jeżeli potrzebujesz kij od megabassa kontaktuj się z megabass usa.
dla przykładu ja pytałem w placie o destroyera F5-70 DG Advantage Type-R (Medium Fast, 3/8-2 oz., 10-25 lbs.). plat stwierdził że kij jest nie produkowany i nie do zdobycia. zwróciłem się do megabass usa - kij będzie u mnie pod koniec miesiąca.
pozdrawiam!


#54 OFFLINE   SzymusS

SzymusS

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Łukasz

Napisano 11 luty 2008 - 21:18

witam!
nie sugerował bym się opiniami kolegów z plat.
z całym szacunkiem dla nich ale, jeżeli potrzebujesz kij od megabassa kontaktuj się z megabass usa.
dla przykładu ja pytałem w placie o destroyera F5-70 DG Advantage Type-R (Medium Fast, 3/8-2 oz., 10-25 lbs.). plat stwierdził że kij jest nie produkowany i nie do zdobycia. zwróciłem się do megabass usa - kij będzie u mnie pod koniec miesiąca.
pozdrawiam!


Na poprzednie moje pytania mbusa również odpowiadał, że nie ma.
Natomiast odnośnie F4 1/2-68XFti jeszcze nie otrzymałem od nich odpowiedzi - dzisiaj ich przecisnę, aby się streszczali :D





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych