Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Łowienie białorybu na spinning


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4082 odpowiedzi w tym temacie

#4081 OFFLINE   wilczybilet

wilczybilet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1168 postów
  • Imię:Maciej

Napisano 15 maj 2024 - 06:23

Wczoraj byłem chwilę nad jeziorem porzucać spinningiem i widziałem z bliskiej odległości, jak wzdręga pięknie zebrała robaka z powierzchni, jakiegoś nieszczęśnika, który wpadł do wody i zamoczył skrzydła nie mogąc przez to odlecieć. Zachowała się jak rekin ;), podpłynęła najpierw sprawdzić, okrążyła delikwenta i musnęła pyskiem, po czym zanurkowała. Po 2-3 sekundach powrót i już się z nim nie bawiła, tylko zassała pod wodę.


  • Radek_Z lubi to

#4082 OFFLINE   homax

homax

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaPruszków Poland Europe Earth
  • Imię:Sławomir

Napisano 15 maj 2024 - 09:20

No.. Nocną tak łowisz!. Napisz coś więcej plisss..   B)



#4083 OFFLINE   adamos

adamos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 359 postów
  • Lokalizacjaśląsk

Napisano 15 maj 2024 - 11:44

Łowię, wtedy gdy żerują a ostatnio mają apetyt wieczorową porą, po zachodzie słońca. Wygląda na to, że żyją w symbiozie z nietoperzami. Jeden z nich zaplątał mi się w żyłkę zacząłem go ściągać bo myślałem, że to liść. Przeżycia nie zapomniane. Może spowodowane jest tym, że wiatr się uspokaja i owady mogą spokojnie sobie latać nad wodą a może i nie. Zanim słońce zaszło kilka z nich walczyło z wodą i nie było zainteresowania ze strony ryb.
Łowisko jest mocno zarośnięte przez glony, co powoduje, że ryby są trudno dostępne dla grunciarzy, co powoduje, że populacja wzdręg jest na dobrym poziomie.
  • kostom63 i homax lubią to