Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dyskryminacja Nowych członków jerkbait.pl szczególnie Dyskryminacja Nowych członków jerkbait.pl szczególnie dotyczy giełdy!!!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   skippi66

skippi66

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 1723 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:K.

Napisano 03 październik 2013 - 00:16

1.  Ale jak pisałem nie logowałem sie, gdyż niewiele mółbym napisać coś jako początkujący wędkarz.

 

2.  ...to znacząca po podpowiedź.

Ad1. Rozumiem że jesteś początkujący i o wędkarstwie jeszcze niewiele wiesz, ale przynajmniej mógłbyś jakiś dowcip opowiedzieć. Jest tu taka kafejka gdzie można się pośmiać. Ja chociaż początkujący nie jestem, w milczeniu uznaję wyższość, ogromną wiedzę i doświadczenie wielu forumowiczów i też niewiele piszę na tematy fachowe. Czasami pytam i zawsze uzyskuję masę odpowiedzi - podpowiedzi. To jest tutaj chyba najfajniejsze.

 

Ad2. Po poprostu uroczo się jąkasz...  :D



#22 OFFLINE   Tomy

Tomy

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 15988 postów

Napisano 03 październik 2013 - 04:40

Szkoda zdrowia, skoda nerwów - wędkarstwo to piękne hobby :)

O tak!Dzięki niemu miałem 3 żony.Tak to pewnie skończyło by się na pierwszej.   


  • Marcel lubi to

#23 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 03 październik 2013 - 06:07

Witam

 

Dyskryminacja Nowych członków jerkbait.pl szczególnie dotyczy giełdy i 30 dni niby karencji szczególnie do zakupów.

Mam krótki staż w „machaniu kijem” tylko dwa pełne sezony. Około roku temu trafiłem na m.in. ten portal, ponieważ głównie czytałem wszelkie porady od doświadczonych już wędkarzy. Nie widziałem też potrzeby logowania się.

Skoro w regulaminie waszym znajduje się punkt:

„11. Administrator/właściciel portalu jerkbait.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności związanej z transakcjami przeprowadzanymi na portalu (udostępnia jedynie miejsce do ogłoszeń). Za treść ogłoszeń odpowiedzialność ponosi osoba, która je zamieszcza.”

To znaczy że kupujący i sprzedający biorą w pełni za to odpowiedzialność. Zakaz 30 dniowy do zakupów jest nieuzasadniony. Chyba, że Admini mogą interweniować w spory transakcyjne to okres karencji jest uzasadniony.

 

Po drugie, kolejny punkt:

„3. Dopuszczalne jest zamieszczanie ogłoszeń dotyczących jedynie przedmiotów związanych z wędkarstwem.”

A tu ktoś lustrzankę wystawia???? Pomyłka ok.

http://jerkbait.pl/t...użo-akcesoriów/

 

Piszę z rozgoryczeniem, gdyż szukam przynęty. Znajomy wędkarz dał mi znać, że na stronie Waszej są. Tu zaakceptowałem Wasz regulamin, ale sprzedawca okazał się nieuczciwy.

Przy zakazie 30 dniowym napisałem na prv., że zamawiam – na stronie nie mogłem zamówić.

Po dwóch godzinach ktoś zamówił na stronie, a osoba sprzedająca odpisała mi, że „Przykro mi ale się spóźniłeś zabrał je Spiderling84” Po prostu nie chciał mi sprzedać!!!! Czy jestem inny, czy gorszy wędkarz?

Skoro:

„Jerkbait.pl jest prywatną inicjatywą grupy przyjaciół. Portalem niekomercyjnym, prowadzonym przez wędkarzy i dla wędkarzy.”

To trzeba dyskryminować nowo zapisanych wędkarzy do tego portalu?

Zastanówcie się nad tym.

Liczę sobie już sporo wiosen, a wędkarstwo to moje młode hobby.Poprawiłem :)

Myślę, że ten portal będzie dla wszystkich wędkarzy, a nie dla starych wyjadaczy.

Pozdrawiam

zamk

Szanowny Kolego, jeżeli masz zamiar poruszać się po drogach publicznych to musisz zdać egzamin z przepisów tuchu drogowego, jazdy pojazdem i dopiero otrzymujesz prawo poruszania się jako użytkownik.

Na tym forum też obowiązuje jakiś regulamin i wypada się z nim zapoznaći przestrzegać tego co zostało ustalone.

Jeżeli tego nie przestrzegasz to dostajesz ostrzeżenia, coś w formie "mandatu" od Moderatora celem ostudzenia organizmu.

Z reguły jest tak, wpada nowy użytkownik i zapiernicza od razu do działu sprzedam.

A może tak wolniej trochę jak panienka mówi do chłopaka-"pierwsze pobaw się cyckiem a później do dołu a nie tak od razu" :D .

Jak masz już trochę wiosen to Szanowny Kolego proponuję trochę więcej taktu, spokoju, wykazania ogłady i mądrości życiowej.

Pamiętam jak logowałem się na forum, to nieśmiało zaczynałem zabierać głos w pewnych sprawach, nie miałem problemów, że byłem traktowany jako początkujący, bo na początku nie rozpychałem się łokciami- bez urazy proszę ale często widzę po początkujących jak się rozpychają, a jakie to pyskate potrafi być....



#24 OFFLINE   Joah12345

Joah12345

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 817 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski
  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Spin & Mucha

Napisano 03 październik 2013 - 07:19

A może tak wolniej trochę jak panienka mówi do chłopaka-"pierwsze pobaw się cyckiem a później do dołu a nie tak od razu" :D .

 

@Jozi Dobry text  :) na 5+ 



#25 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 03 październik 2013 - 07:44

Szanowny Kolego, jeżeli masz zamiar poruszać się po drogach publicznych to musisz zdać egzamin z przepisów tuchu drogowego, jazdy pojazdem i dopiero otrzymujesz prawo poruszania się jako użytkownik.

Na tym forum też obowiązuje jakiś regulamin i wypada się z nim zapoznaći przestrzegać tego co zostało ustalone.

Jeżeli tego nie przestrzegasz to dostajesz ostrzeżenia, coś w formie "mandatu" od Moderatora celem ostudzenia organizmu.

Z reguły jest tak, wpada nowy użytkownik i zapiernicza od razu do działu sprzedam.

A może tak wolniej trochę jak panienka mówi do chłopaka-"pierwsze pobaw się cyckiem a później do dołu a nie tak od razu" :D .

Jak masz już trochę wiosen to Szanowny Kolego proponuję trochę więcej taktu, spokoju, wykazania ogłady i mądrości życiowej.

Pamiętam jak logowałem się na forum, to nieśmiało zaczynałem zabierać głos w pewnych sprawach, nie miałem problemów, że byłem traktowany jako początkujący, bo na początku nie rozpychałem się łokciami- bez urazy proszę ale często widzę po początkujących jak się rozpychają, a jakie to pyskate potrafi być....

o,o,o

Pyskate

to przecież o mnie piszesz :lol:



#26 OFFLINE   Sławek.Sobolewski

Sławek.Sobolewski

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2336 postów
  • LokalizacjaWarmia&Mazury, kraina 3000 jezior w dorzeczu Wisły i rzek pobrzeża Bałtyku

Napisano 03 październik 2013 - 08:24

Kolego Zamk czy chodzi konkretnie o przynęty Keitech Easy Shiner?



#27 ONLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14826 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 03 październik 2013 - 08:37

Zima w tym roku przyszla wyjatkowo wczesnie do Polski ?



#28 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 841 postów

Napisano 03 październik 2013 - 08:52

Zima w tym roku przyszla wyjatkowo wczesnie do Polski ?

 

Jest już zimno.., od soboty zaczynam łowić bolenie "jesienne"... :)


  • Marcel lubi to

#29 OFFLINE   Jozi

Jozi

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9666 postów
  • LokalizacjaBieszczady
  • Imię:Józek

Napisano 03 październik 2013 - 09:52

Jest już zimno.., od soboty zaczynam łowić bolenie "jesienne"... :)

 

 

Zima w tym roku przyszla wyjatkowo wczesnie do Polski ?

Kto by się jej tak szybko spodziewał :lol:  :lol: .No ale symptomy od dawna już widać :rolleyes: .

 

o,o,o

Pyskate

to przecież o mnie piszesz :lol:

Stachu TY jesteś poza wszelkim podejrzeniem :) .



#30 OFFLINE   Zanderix

Zanderix

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1283 postów
  • LokalizacjaElbląg
  • Imię:Arkadiusz
  • Nazwisko:Maćkiewicz

Napisano 03 październik 2013 - 10:08

i wystarczy ...


  • Piotrek Milupa lubi to