Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Elektrycy złapani na gorącym!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   dru

dru

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 112 postów
  • LokalizacjaNieporęt
  • Imię:Darek

Napisano 29 styczeń 2014 - 15:04

Zastanawiam się czemu policja gdy zajmie narkotyki to rzecznik podaje do publicznej wiadomości cenę detaliczna (z ulicy,od najdroższego dilera), a w tym przypadku wycena jest z d... wzięta... (bo w sumie to mało medialne...).
 
Na najbliższym trzepaniu  chłopaki się odkują...


Wobi a skąd Ty taki obeznany w tych cenach?;-)
A tak na poważnie. Mówimy tu min o prawie (a raczej jego braku)i o stosowaniu kary wobec łamiących je. Przecież to prawo pośrednio lub bezpośrednio sami kształtujemy i ustanawiamy. Zastanawiacie się co by było gdyby każdy wg swojego "widzimisie" egzekwował sankcje od innych. To dopiero było by bezprawie. Bo komuś by się coś wydawało. Ale to jest oczywiste. Sami swoją postawą powinniśmy pokazywać że myślimy i jesteśmy odpowiedzialni za to co wokół nas się dzieje. Nie udawajmy że nie widzimy że ludzie pozostawiają nad wodą po sobie syf czy łapią "okonki" w środku okresu ochronnego szczupaka. Zwracajmy uwagę na to że myje się samochody nad wodą lub w jej bliskim otoczeniu. Co z tego że cała wieś wie kto kłusuje, kiedy i gdzie jak nikt z tym nic nie robi. Można by tak długo wymieniać. Mówicie o działaczach, czy zarządach kół że nic nie robią. Przecież ktoś tych ludzi wybiera? Stawiajmy na ludzi naprawdę zaangażowanych i z pasją. Czynnie reagujmy, nie tylko narzekajmy że jest źle a na pewno będzie lepiej. Może nie od razu ale będzie.
  • MIGOTKA lubi to

#22 OFFLINE   gulf

gulf

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2700 postów
  • LokalizacjaRoztocze
  • Imię:Mateusz

Napisano 29 styczeń 2014 - 19:57

.Lac  po ryjach, lamac gnaty :) takie moje zdanie, jesli prawa nie ma dla nich wy badzcie prawem :)

No i co , ryj sie zagoi , gnaty zrosną :rolleyes:  Oczy wydłubać i po kłusolu :P

Dzisiaj przeczytałem w lokalnej gazecie , że ciapate  będą po tradycyjnemu prochy swoich zmarłych sypać do rzeki przepływajacej przez miasto ( nawet specjalny pomost mają ) Może litwini i nasze chłopy odpuszczą sobie wyżeranie ryb  z rzeki :lol:  Tylko ciekawe jak na to zareagują moje żyłki i plećki , bo ciapaki to hot & spicy lubia żreć ;)

 

 

http://www.leicester...tail/story.html



#23 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 29 styczeń 2014 - 22:38

W Polsce jest pelno takich miejsc gdzie moga wrzucac swoje prochy do wody.To miejsce ma kazdy w domu, wchodzi sie przez drzwi podnosi deske i mozna sypac ile wejdzie :)


  • PAMPUCH71 lubi to

#24 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 30 styczeń 2014 - 22:23

Fajna wycena, zwłaszcza że za samo łowienie bez zezwolenia kara wynosi 250zł :ph34r: U nas chyba powinno się takich elektrowędkarzy na chwilę do agregatu podłączać, żeby się oduczyli...


  • fish28 i Jakub jerkbait lubią to

#25 OFFLINE   Tomek TJ

Tomek TJ

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 922 postów
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:J

Napisano 31 styczeń 2014 - 10:37

Ręce opadają, jakie sądownictwo takie wyroki. 



#26 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 31 styczeń 2014 - 10:45

No i co , ryj sie zagoi , gnaty zrosną :rolleyes:  Oczy wydłubać i po kłusolu :P

Dzisiaj przeczytałem w lokalnej gazecie , że ciapate  będą po tradycyjnemu prochy swoich zmarłych sypać do rzeki przepływajacej przez miasto ( nawet specjalny pomost mają ) Może litwini i nasze chłopy odpuszczą sobie wyżeranie ryb  z rzeki :lol:  Tylko ciekawe jak na to zareagują moje żyłki i plećki , bo ciapaki to hot & spicy lubia żreć ;)

 

 

http://www.leicester...tail/story.html

Jednym słowem będziesz łowił na cmentarzu !  :D Martwa woda Panie ! Martwa woda. :)


  • kubaS 1 lubi to

#27 OFFLINE   Jakub jerkbait

Jakub jerkbait

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 38 postów
  • LokalizacjaNorge
  • Imię:Jakub

Napisano 31 styczeń 2014 - 21:21

Bo to Polska,nie elegancja Francja.....było jest i będzie do dupy.

#28 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 02 luty 2014 - 10:46

U mnie tez była taka glosna sprawa na zaporowce Klimkowka złapano "elektryka"jak lowil sandacze na tarlisku wiem ze Z.w W N,S.sadzil się z panem ale nie wiem jak to się skonczylo pewnie niska szkodliwość i po sprawie?

#29 OFFLINE   thymalus

thymalus

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 720 postów
  • LokalizacjaWałcz

Napisano 02 luty 2014 - 23:08

To nie jest prawomocny wyrok. Sprawa była w tzw trybie nakazowym sądu i wyrok został zaskarżony. Teraz odbędzie się normalna sprawa ze świadkami, oskarżycielami posiłkowymi, biegłymi itd. Choć czy to wpłynie na nastawienie sądu?



#30 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 04 luty 2014 - 13:13

Jeszcze jedna ciekawostka w waszej sprawie "elektrykow"jednym z przylapanych jest dystrybutor elektrycznej wedki na pl.........nazywa się to ekologiczna wedka..............ha ha Dzisiaj sprawdziłem jest wyrok w sprawie "elektrykow"z Klimkowki dostali po 1700zl i przepadek 13 ryb oraz narzedzi ............zrodlo STRONA z.o.w Nowyn Saczu z dopiskiem ku przestrodze........ha ha dobre

Użytkownik marius13 edytował ten post 08 luty 2014 - 12:44





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych