Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wiesci z Mietkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2508 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 03 lipiec 2008 - 06:20

@Friko wielkie dzięki :D .
Wszystkie ryby zostały złowione 22-06, o „przepraszam” bo dwie były typowym przypadkowym przyłowem podczas ciężkiej sandaczowej orki.

W tym dniu w mojej łodzi padło 6 sandaczy, ale wszystkie takie do 65 cm.
Na większe i więcej musimy jeszcze poczekać z dwa tygodnie.
Małe sprostowano do fotki z węgorzem – złowił go mój kolega który mógł by namówić Olexa na wstawienie pozostałych swoich fotek z tej wyprawy.
W tym dniu został złowiony sumek 150 cm- fotki są ale nie wiem czy kolega zgodzi się je umieścić( został oczywiście wypuszczony).
A propos siłowych holi -Olex, jeśli kiedyś zdecydujesz się poświęcić połowom tylko tego gatunku to docenisz moje wskazówki podczas tej wyprawy :mellow: .

Pozdrawiam i do zobaczenia na wodzie
Danek

PS. 29-04 na wodzie ale łowili moi współtowarzysze wyprawy ( 3 szt. łącznie)a ja orałem dno.


#302 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 03 lipiec 2008 - 06:22

No Danek jeśli złapane były po 25 czerwca to jesteś GOŚĆ - gratki , swoją drogą koguty to Twoje rękodzieło ?


Witaj REMIK
Tak, koguty są mojego wyrobu.

danek

#303 OFFLINE   toretto1979

toretto1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaŚWIDNICA

Napisano 03 lipiec 2008 - 06:43

:D widzę że coś się dzieje!! kolega ładne zdjęcia zamieścił.gratulacje :D a złowił ktoś sandacza z brzegu?? pytam bo niestety nie posiadam łodzi.

#304 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 03 lipiec 2008 - 06:57

toretto1979

Nie mam pojęcia ale jak pływałem między wyspami to spinningiści wchodzą na wyspy i na tych stromych brzegach łowią - ale jak efekty nie pytałem.
Z ilości wędkarzy którzy siedzieli od strony Domanic to cos tam muszą łowić - no chyba że się opalają.
W zeszłą niedziele na spławiki łowili piękne leszcze na wyspach-to widziałem, ale sandaczy nie było ( ludzi jak na festynie).

Pozdrawiam
Danek

#305 OFFLINE   piotrs67

piotrs67

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 06 lipiec 2008 - 20:57

Siema REMIK! Gieno mówił, że ciągniesz ostatnio piękne okonie na Mietkowie. Z sandaczami tak cieniutko, że stawiasz na okonki, czy biją przy okazji? To na tym blacie, na którym łowilismy garbusy w pazdzierniku?
P.S
Ania pokazywała zdjęcia...respect!!!

#306 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 07 lipiec 2008 - 10:45

Siema REMIK! Gieno mówił, że ciągniesz ostatnio piękne okonie na Mietkowie. Z sandaczami tak cieniutko, że stawiasz na okonki, czy biją przy okazji? To na tym blacie, na którym łowilismy garbusy w pazdzierniku?
P.S
Ania pokazywała zdjęcia...respect!!!


Hej REMIK dawaj fotki tych okoni :lol: , bo byłem z 13 razy na Mietkowie i nie widziałem jak wygląda OKOŃ- sandacza to widziałem.
Pochwal się na którym blacie, że jesiennym to już wyczytałem.
Danek


#307 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 lipiec 2008 - 21:37

Friko węgorz i tołpydzia zasmakowały w kopytkach :mellow: :lol:
jeszcze poł dnia to na łódce mieli byśmy chyba wszystkie gatunki pływające w mietkowie... zabrakło nam do szczęscia z dziwnych i rzadkich mietkowskich gatunków chyba pstrąga... :huh: bo wiem ze są... pojedyncze..ale sa :unsure:


Oleix,

dlaczego nie piszesz nic na forum Odra w okolicach Wrocławia ?Wrzuć, proszę nieco optymizmu na ten gasnacy wątek :D

Pozdrowienia

#308 OFFLINE   Oleix

Oleix

    Zaawansowany

  • Forumowicz+ bez giełdy
  • PipPipPip
  • 669 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 07 lipiec 2008 - 23:17

Bo ryby biorą i to nawet bardzo dobrze ale trzeba poprostu chodzić na ryby :D zeby je łapać...

#309 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 15 lipiec 2008 - 20:15

Jeśli tak bardzo dobrze biorą,to czemu zapadła tak niesamowita cisza na tym wątku? :unsure:

#310 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 873 postów

Napisano 16 lipiec 2008 - 07:34

Jeśli tak bardzo dobrze biorą,to czemu zapadła tak niesamowita cisza na tym wątku? :unsure:


Witam mam parę fotek z ostatniej wyprawy,nie za rewelacyjnie ale 3 trafiłem największy to 64 cm, jak zgram to wrzucę
Pozdrawiam
danek

#311 OFFLINE   piotrs67

piotrs67

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 lipiec 2008 - 15:37

Myślę,że cisza na forum wynika z mało konstruktywnej formy tego wątku. Oczywiście przyjemnie jest pooglądać okazałe rybki złowione w naszym ulubionym zbiorniku, ale chyba wielu z nas pewnie przyzna, że bardziej wartościowe byłyby informacje o rodzaju użytej przynęty, sposobie jej prowadzenia, czy charakterystyce łowiska.

Oczywiście istnieje obawa, że takie informacje mogą dotrzeć do wiadomości mięsiarzy, którzy nie za bardzo potrafią oprzeć sie pokusie wrzucenia do wora każdej zdobyczy. Myślę, że dla takich ludzi te informacje i tak na niewiele sie zdadzą.Poza tym są różne sposoby na wyeliminowanie nawet tej ewentualności.

Naturalnie list nie ma charakteru personalnego, nie ma na celu urażenia kogoś przekonań religijnych oraz tożsamości etnicznej, kulturowej,...

pozdrawiam użytkowników tego forum!

#312 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 18 lipiec 2008 - 20:19

Brrrr.... Zabrzmiało jak wypowiedź polityka z PIS-u(bez urazy)Jeśli chodzi zaś o łowienie sandałków,sposób prowadzenia przynęty jej rodzaj itd.myślę,że można to robić na PRIV.Moim zdaniem watek wygasa,ponieważ koledzy wędkarze nie mają wyników(kilka sandaczy złowionych w ciągu 6-ściu tygodni sezonu,to żaden wynik)niestety.Jeśli chodzi o mnie,coraz rzadziej odwiedzam Mietków,ponieważ moje setki wabiki+setki miejscówki=-ją się wielkiemu ZERU!

#313 OFFLINE   ZIKU

ZIKU

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 250 postów
  • LokalizacjaDZIERŻONIÓW
  • Imię:Waldemar

Napisano 19 lipiec 2008 - 07:33

zobacz na liczby ile osób odwiedza ten wontek; :huh: o czymś to świadczy? a pisze tak niewielu. ja kontaktuje sie już tylko na pivat. :mellow:

#314 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 19 lipiec 2008 - 10:27

A to potwierdza moją teorię.Koledzy sprawdzają na forum,czy na Mietkowie coś się zmieniło(stąd taka liczba odwiedzających)A nic nie piszą,bo nie ma co pisać.Jeśli chodzi zaś o kontakty TYLKO na PRIV to chyba kolego gdzieś po drodze zgubiłeś sens istnienia tego forum :lol:

#315 OFFLINE   WuTomek

WuTomek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 19 lipiec 2008 - 20:34

zgadzam sie z przedmówcą. Od siebie dodam, ze moje ostatnie cztery wyjazdy daly mi garc pewniakow-przynet na ktore nic nie bierze :D jesli ktos jest zainteresowany to podam szczegóły i dorzuce pare wyjatkowo malo lownych technik prowadzenia przynety. :mellow: tak na serio to jeszcze sie nie zniechecilem i licze ze mietek kiedys nagrodzi cierpliwosc. chociaz nie ma co - obecnie to trudny zwiazek

#316 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 lipiec 2008 - 09:40

Witam,

Gdyby tak spojrzeć na relację liczby postów do liczby odsłon to formu dot. Mietkowa wygląda duzo lepiej niż np. forum Bolenia lub Odra w okolicach Wrocławia. Gdyby trzymać sie przyczyny ludzie nie łowią bo nie biorą to jeszccze gorsze wnioski wypadało by wyciągnąć w stosunku do obu porównywanych wątków - czyli że z Boleniami albo na Odrze jest gorzej niż na Mietkowie.

forum data odsłon postów relacja
Bolenie 2008-07-20 40 726 914 2,2%
odraWrocław 2008-07-20 9 914 221 2,2%
Mietków 2008-07-20 8 493 316 3,7%


Myślę, że takie spostrzeżenie byłoby nieprawdziwe - na tamtych forach ludzie nie narzekają na brak brań (choć pewnie to nie Szwecja).

Zapraszam tych co czytają a nie podają żadnych informacji do wypowiedzi - teraz jest okazja! A może mamy coraz to więcej wirtualnych wędkarzy?



#317 OFFLINE   analityk

analityk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1892 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 20 lipiec 2008 - 18:12

Jest pytanie jszcze o jakośc postów (ilość ryb) ale to wymagałoby dokładnego przejrzenia postów - aż taki ambitny nie jestem

Witam,

Gdyby tak spojrzeć na relację liczby postów do liczby odsłon to formu dot. Mietkowa wygląda duzo lepiej niż np. forum Bolenia lub Odra w okolicach Wrocławia. Gdyby trzymać sie przyczyny ludzie nie łowią bo nie biorą to jeszccze gorsze wnioski wypadało by wyciągnąć w stosunku do obu porównywanych wątków - czyli że z Boleniami albo na Odrze jest gorzej niż na Mietkowie.

forum data odsłon postów relacja
Bolenie 2008-07-20 40 726 914 2,2%
odraWrocław 2008-07-20 9 914 221 2,2%
Mietków 2008-07-20 8 493 316 3,7%


Myślę, że takie spostrzeżenie byłoby nieprawdziwe - na tamtych forach ludzie nie narzekają na brak brań (choć pewnie to nie Szwecja).

Zapraszam tych co czytają a nie podają żadnych informacji do wypowiedzi - teraz jest okazja! A może mamy coraz to więcej wirtualnych wędkarzy?




#318 OFFLINE   piotrs67

piotrs67

    Nowy

  • Forumowicze
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 20 lipiec 2008 - 21:00

Sytuacja(19-20 lipiec)

- 3 łódki na wodzie
- 0 brań(głównie:twarde,kamieniste blaty o powierzchni ok. 30*30m na głębokości 4m)
- głównie 7-10 cm wobki rapali, kogut
zwykle w takich warunkach poluje na okonie,
tydzień temu trafiłem jednego (okolo 30-36cm), sandacze od 2 tygodni szerokim łukiem omijają moją przynętę :wacko:

#319 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 21 lipiec 2008 - 15:46

Na pocieszenie-teraz to już może być tylko lepiej.A przynęty omijają nie tylko Twoje :lol:

#320 OFFLINE   tom23

tom23

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 22 postów
  • LokalizacjaOława

Napisano 21 lipiec 2008 - 20:33

witam wszystkich
nie jest tak źle, bylem wczoraj na mietkowie z kolegą i złowiłem dwa sandacze a kolega jednego. myślę , że teraz naprawdę będzie tylko lepiej :D