Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wiesci z Mietkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2523 odpowiedzi w tym temacie

#401 OFFLINE   Dreyk1984

Dreyk1984

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 141 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 30 czerwiec 2009 - 15:10

Chciałbym się wybrać na tą zaporówkę ale z racji tego, że będę tam 1-2 razy w roku nie chciałbym tracić
czasu na kilkudniowe szukanie potencjalnych miejscówek. Mapa choć w niewielkim stopniu zawęziłaby obszar poszukiwań.


A do czego potrzebujesz mapy?? I tak na wiele Ci się nie przyda poniewaz dno Mietkowa to dziesiatki górek, dołow itp. wiec znalezienie miejsc to zaden problem. Problemem jest to ze nie bedziesz wiedział gdzie stawac a gdzie nie poniewaz potencjalnych dobrych miejsc jest tam od groma :huh:

#402 OFFLINE   _ronin

_ronin

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 614 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Jacek

Napisano 30 czerwiec 2009 - 16:07

Właśnie widziałem zdjęcia Mietkowa po spuszczeniu wody, racja mapa na nic się nie zda... :(

#403 OFFLINE   KODZAK1234

KODZAK1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów
  • LokalizacjaSWIDNICA

Napisano 30 sierpień 2009 - 20:39

czesc jestem nowy porusze jeden watek podobno spuszczaja wode z mietkowa do stanu sprzed dwuch lat :angry: nawet o 0.5 m nizej juz zaczol sie zrzut wody wiem z pewnych zrudel (nieda sie cos zrobic ?)

#404 OFFLINE   Majster94

Majster94

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaUK
  • Imię:Paweł

Napisano 31 sierpień 2009 - 13:39

Witam wszystkich na forum. Dość długo się ukrywałem ale postanawiam się odezwać. Otóż na Mietków mam jakieś 10 kilometrów. Byłem tam nawet dzisiaj rano i woda ucieka jakby ktoś z dna kurej wyjął. I też słyszałem, że woda ma opaść jeszcze niżej niż 2 lata temu. Podobno szukają złóż żwiru, bo obecne czynne są na wyczerpaniu. Ile jest w tym prawdy to wam już nie powiem. No i z rybką słabo.

#405 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 31 sierpień 2009 - 14:41

Poprawka,z rybkami jest całkiem nieźle.Co do spustów wody,eh niestety prawda,mają robić odkrywkę.Woda lecipo pół metra na dobę.

#406 OFFLINE   KODZAK1234

KODZAK1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów
  • LokalizacjaSWIDNICA

Napisano 31 sierpień 2009 - 17:14

dzwonilem dzisiaj do zwiazku i potwierdzaja ze do 1 listopad woda ma byc spuszczona 1 lutego zaczna napelniac zbiornik . jak bedzie ostra zima to po rybach :angry:

#407 OFFLINE   Adri@n

Adri@n

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaMałopolska

Napisano 31 sierpień 2009 - 18:45

Można iść na zbiory wędkarskie. Myśle ze ryby sobie poradzą

#408 OFFLINE   WuTomek

WuTomek

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 29 postów

Napisano 31 sierpień 2009 - 22:01

Wedlug tego co uslyszalem w niedziele na zbiorniku to spuszczenie wody w tym roku odbywa sie wg wytycznych PZW - bez takowych odbyloby sie tak jak tradycyjnie do tej pory, bo w styczniu lub lutym. Podejrzewam, ze chodzi im o umozliwienie rybom odbycia tarla po ponownym nauszczeniu wody, ale to tylko przypuszczenia. jedno jest pewne - na zbiorniku sezon w tym roku bedzie krotszy, gora miesiac lowienia- potem pozamiatane...

#409 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 03 wrzesień 2009 - 13:25

Witam mam zamiar jutro wybrać sie na mietków, jak z woda na zbiorniku jest ktoś na bierzaco? no i czy jakieś wyniki sa osiagalne

Bartek


#410 OFFLINE   toretto1979

toretto1979

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 64 postów
  • LokalizacjaŚWIDNICA

Napisano 03 wrzesień 2009 - 16:55

witam.nasz kochany mietkow niebawem bedzie znowu wygladal jak ksiezyc :( bylem wczoraj.wedkarzy sporo ale wyniki mizerne.
woda spada .od francuza polowilem troszki plotki i okonia,leszcz nie bral.kolega z zywcem na sandala siedzial ,wywozil daleko pod koparki i nic ani drgnelo.takze lipa.moze kiepski dzien ale moze byc duzo gorzej ... albo jak klusole zaczna czesac dolki siatkami to juz zaloba totalna bedzie.....
pozdrawiam. PS. jak tu zrobic zeby te barki zatonely iihhihi albo moze lepiej koparka !!! :lol:

#411 OFFLINE   didiunik

didiunik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisano 03 wrzesień 2009 - 17:10

Sa wyniki <_< jeszcze warto
Danek

#412 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 03 wrzesień 2009 - 21:08

ciekawe jak długo bedzie jeszzcze warto?
pojade jutro i powalcze!

Bartek

#413 OFFLINE   KODZAK1234

KODZAK1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów
  • LokalizacjaSWIDNICA

Napisano 03 wrzesień 2009 - 21:29

bylem dzisiaj same szczurki skakaly

#414 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 03 wrzesień 2009 - 21:38

jak sa małe to zawsze jest nadzieja że coś wiekszego siądzie :mellow:

#415 OFFLINE   KODZAK1234

KODZAK1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów
  • LokalizacjaSWIDNICA

Napisano 03 wrzesień 2009 - 21:46

dzisiaj naprawde bylo kiepsko ale kto nie prubuje ten nie lapie

#416 OFFLINE   jaca

jaca

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 41 postów
  • Lokalizacjakraj pełen oszołomów

Napisano 10 wrzesień 2009 - 19:21

Uprzedzając... http://www.rzgw.wroc.pl/images_db/komunikat_z_dnia_3_wrzesni a_2009r_2009-09-03_14_11_58.pdf

#417 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 10 wrzesień 2009 - 19:42

Jak jadę na ryby to zawsze mam pecha,tym razem sobota 0509 fala na Mietkowie zabójcza.Mój kompan mało nie zszedł z tego świata ze strachu przed przymusową kąpielą na 5m łodzi motorowej,a ja podziwiałem kolegów z samobójczymi zapędami na miniaturowych skorupkach. I zastanawiam się czy warto aż tak ryzykować kiedy ma się falę dwa razy wyższą od burty skorupy i to na wiosłach na samym środku Mietkowa, tym bardziej że na sukcesy w takich warunkach raczej ciężko.
Zdecydowałem się skrobnąć te parę zdań na temat bezpieczeństwa swojego jak i kolegów nad wodą.Sam pływam szybką i stabilną łodzią
motorową łamiąc bzdurne przepisy dopuszczające tylko silniki do 5km. Narażając się na mandat w razie jakiejś kontroli twardo głowych,ale wolę to zakładając że raz w roku mogę wpaść, jak ryzykować swoje zdrowie i bezpieczeństwo.Zastanawiam się kto to taki wydaje takie wytyczne na zbiornikach o tej powierzchni.Nam zabraniając a dopuszczając potężne barki komercyjne,dla mnie to jest podwójna demokracja, jedna dla możnych tego świata druga dla plepsu.Piszecie że znowu będą spuszczać wodę z Mietkowa co zresztą już zaczęli kto na to pozwala,gdzie są te służby ekologów gdzie nasze władze PZW według mnie mają to głęboko w d.....ie liczy się kasa i tyle.Mówi się że to konieczne z powodu znalezienia nowej odkrywki żwiru a w tej chwili odkryte zostały potężne połacie czystego żwiru po spuszczeniu wody do aktualnego poziomu.Wystarczy podnieść wodę aby barki i koparki tam usadowić. Więc co to za park krajobrazowy może ktoś to wie.Pozdrawiam maniaków Mietkowa w szczególności Tornado

#418 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 24 wrzesień 2009 - 17:44

Uprzedzając... http://www.rzgw.wroc.pl/images_db/komunikat_z_dnia_3_wrzesni a_2009r_2009-09-03_14_11_58.pdf

Odnośnie tego komunikatu,doszły mnie słuchy,że zbiornik będzie w tym okresie zamknięty dla wędkarzy.Czy to prawda,ma ktoś może pewne info?

#419 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 25 wrzesień 2009 - 14:50

na zbiorniku można łowic do 31 pażdziernika

#420 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 30 wrzesień 2009 - 19:39

na zbiorniku można łowic do 31 pażdziernika

Przepraszam,a gdzie można zdobyć rzetelną informację czy jakiś oficjalny komunikat,bo przeglądałem stronę PZW Wrocław i nic tam nie znalazłem?




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych