Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

wiesci z Mietkowa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2523 odpowiedzi w tym temacie

#601 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 25 czerwiec 2010 - 21:52

Bez urazy,jeszcze kilka takich postów,a na Mietków zjedzie się mięsiarstwo z całej polski.Panowie nie piszcie bzdur.Taki sandacz byłby rzeczywiście na rekord polski.A czy kolegi brata szwagra syn zgłosił go?

Robciu weź wrzuć na luz, mięsiarstwo z całej polski już dawno tam jest i to od lat, a zapytanie o weryfikacje tej plotki to żaden grzech moim zdaniem., zwłaszcza, że pół Wrocławia o tym mówi, czyli o żadnej tajemnicy nie ma mowy.
  • Kam1lo lubi to

#602 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 25 czerwiec 2010 - 22:11

Do mnie też dotarła ta wiadomość od starego bywalca Mietkowa. Ciekawe czy zostanie zgłoszony, do mnie dotarło że ma około 17,60kg to że dostał w łep to normalka. Tylko czy zrobił odpowiednia dokumentację i go zgłosi bo z tym bywa różnie. Pozdrawiam Tornado

#603 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 25 czerwiec 2010 - 22:18

To się nazywa mieszane uczucia:( Z jednej strony fajnie,że taki okaz urósł w naszych wodach, z drugiej strony juz widze oczami wyobraźni to krwawe zdjęcie na tle płytek :angry:

#604 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 26 czerwiec 2010 - 03:36

Jak mogę wrzucić na luz skoro nieraz widziałem dumnych wędkarzyzarzynających sandacze od 30 cm w górę.A sytuacje typu:[panie co pan robisz?przecież to dobra ryba,mógł pan mi go dać.Kiedy zwracam rybkom wolność,np.okonek z postu powyżej.]wcale nie są rzadkością.Efektem działań rzeczonych ludzijest to,że na swoich miejscówkach czasem nie mogę doświadczyć choćby jednego puknięcia.Co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia. :(

#605 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 26 czerwiec 2010 - 07:56

świetnie Cię rozumiem, ale @Booseib ani jego post tej mięsiarskiej mentalności nie stworzyli, stąd moja prośba o wdech i wydech. Niestety faktycznie sytuacje typu dwie wędeczki na gruncik i spinning w łapce czy komplecik, do brzegu, komplecik i do brzegu to chleb powszedni na mietkowie :angry:

#606 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 26 czerwiec 2010 - 10:48

Ja mam swoją taką filozofię, skoro padają często kabany a to w tym roku akurat dopisuje na Mietkowie. To znaczy że nie mają co jeść.
To wróży tylko jedno, Mietków jest już pozamiatany po tych dwóch spuszczeniach wody.A co Wy na to?

#607 OFFLINE   ROBERTsandacz

ROBERTsandacz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 147 postów
  • LokalizacjaŚwidnica

Napisano 26 czerwiec 2010 - 12:25

Ja mam swoją taką filozofię, skoro padają często kabany a to w tym roku akurat dopisuje na Mietkowie. To znaczy że nie mają co jeść.
To wróży tylko jedno, Mietków jest już pozamiatany po tych dwóch spuszczeniach wody.A co Wy na to?

Niestety,chyba masz rację.Kwestią czasu jest teraz zarżnięcie tej reszty,która tam jeszcze została.

#608 OFFLINE   Monk

Monk

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 497 postów
  • LokalizacjaWieruszów/Wrocław

Napisano 26 czerwiec 2010 - 12:36

Mam nadzieje, że wasza teoria nie jest prawdziwa. Po pierwsze,że padły jakieś duże sztuki, to nie znaczy,że sandacz głoduje i rzuca się na wszystko. Myślę, że to bardziej kwestia statystyczna. Początek sezonu nie był kolorowy dla wielu. Teraz też nie ma feeding frenzy bynajmniej. Za to drobnicy i narybku widziałem naprawdę sporo w tym sezonie, a i białorybu na echo też jest pokaźnie. Oby prawda była bardziej po mojej stronie

#609 OFFLINE   KODZAK1234

KODZAK1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów
  • LokalizacjaSWIDNICA

Napisano 26 czerwiec 2010 - 21:37

co do tego sandala to bzdury duzy byl ale bez jaj :lol: jakie duze sandacze padly na mietkowie wszystkie prawie do max 60cm dlatego moim zdaniem sezon nie jest najlepszy od dwoch tygodni ciezko zlapac takiego 30 cm ale badzmy dobrej mysli :mellow:

#610 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 26 czerwiec 2010 - 22:48

Dzięki wielkie
w końcu udało mi się podjechac na Mietków z drugiej strony piaskowni. 8cm białym kopytem zaczełem obszukiwac brzegi+spad i w pewnym momencie uderzenie i 32 cm szczupak oczywsicie wrócił do wody ale nie którym wędkarzom się to jakoś nei widziało patrzyli się jak bym wypuscił nie wiadomo co jeden mało się nie zaślinił i jak by mógł to już by dawno wziął na patelnie. Idąc wzdłuż lini brzegowej obszukiwałem dalej ale nic juz nie wpadło. Po drodze spotkałem starszego wędkarza i udało mi się z nim porozmawiac i objaśnił gdzie i czym szukac tu ryby. Oczywiście dla Pana Stanisława wyrazy szacunku ;D


#611 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 27 czerwiec 2010 - 10:01

Łukasz ja też mam taką nadzieję B)


#612 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 14 lipiec 2010 - 19:34

Panowie a co tu taka cisza? Że ciepło to znaczy nie na rybki? ;p

#613 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 15 sierpień 2010 - 16:17

Witam
na mietkowie cisza wczoraj udało mi się wyskoczyc na całą noc nad wode i nic z brzegu nawet nie powąchało do tego mnóstwo grunciaży więc chyba w następnym roku musze zainwestowac w mała łódeczke a u was jak panowie łowy?

#614 OFFLINE   KODZAK1234

KODZAK1234

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 478 postów
  • LokalizacjaSWIDNICA

Napisano 16 sierpień 2010 - 19:20

mietkow w tym roku jest spalony :(

#615 OFFLINE   Tomasz K

Tomasz K

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 844 postów

Napisano 16 sierpień 2010 - 22:04

A ja byłem i przyjemne zaskoczenie, przyjechał land rover i kontrolowano brzegołapów, nareszcie, oby częściej.

#616 OFFLINE   Szewiec

Szewiec

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 115 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 23 sierpień 2010 - 16:00

Ja dziś wpadłem na mietków i jestem rozczarowany :( woda kwitnie i az gnije to że śmierdzi przy samej tamie to już wogle kolor zielony zaczyna przybierac różne barwy od jakiś turkusów po seledynowy i to o zapachu nie wspomne bo dech zapiera ;d dało się zauważyc śniete leszcze i chyba sandaczek już dogóry grzbietem pływał to co się dzieje aktualnie na naszym zalewie to porażka;/

#617 OFFLINE   fishbartek1

fishbartek1

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 612 postów
  • LokalizacjaDzierżoniów
  • Imię:Bartek

Napisano 23 sierpień 2010 - 16:03

Witam jeśli chodzi o kontrol to w tamtym tygodniu nawet mnie na wodzie legitymowano, straż rybacka

#618 OFFLINE   mo-chu

mo-chu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 160 postów
  • Lokalizacjawałbrzych

Napisano 24 sierpień 2010 - 11:02

witam
w niedzielę bylismy kontolowani przez policję - pływali motorówką szkoda że tak późno jak większość z wysp pouciekała zostawiając po sobie tony śmieci i klnąc na kacu że qwa nic nie bierze
a wędkarsko lipa - odpuszczamy Mietków i to raczej na długo i wracamy na Oderkę

#619 OFFLINE   fefko

fefko

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 194 postów
  • LokalizacjaZgorzelec
  • Imię:Bartlomiej

Napisano 23 wrzesień 2010 - 07:24

Witam,

Panowie jakie wiesci z Mietkowa jesli chodzi o sandacze.

Chcemy w piatek i sobote pojechac gdzies za zebatym, a ze mam do tej wody 150 km, to moze cos uslysze od stalych klientow tego zbiornika ;)

#620 OFFLINE   MariuszSNC

MariuszSNC

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • LokalizacjaSiechnice

Napisano 23 wrzesień 2010 - 11:35

Witam sandaczowców,właśnie wróciłem z wakacji i chętnie powędkowalbym na Mietkowie,jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat brań to proszę o podzielenie się nimi.Z góry dzięki.Mariusz




Użytkownicy przeglądający ten temat: 5

0 użytkowników, 5 gości, 0 anonimowych