Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Troć w sezonie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
106 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 04 styczeń 2006 - 22:08

Swoją trotke w Kwakowie złowiłem dosłownie w trzecim podejściu do rzeki i chciał nie chciał nosiłem ją przez półtorej godzny po całym odcinku :wacko: .Gdzie się zatrzymałem tam zostawał na śniegu ślad ryby z odrobiną krewki ;) .
Zobaczył to jeden gostek i opowiedział jak to 1-go w Łosinie w podobny sposób wzrosły statystyki połowów-facio nosił tak jak ja niezłą czwórkę a ci co po nim łowili wybałuszali oczy ze zdziwienia ile to pięknych ryb nałowili ludziska przed nimi!!! :lol:
Na rzece znacząco wzrosło morale i werwa wśród braci wędkarskiej-niestety jak gość wracał do samochodu to ich uświadomił i tak piękne okoliczności przyrody pękły jak bańka mydlana :( :mellow: :mellow: :mellow: :lol:

#42 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 04 styczeń 2006 - 22:20

mifek mój n.r.GG to 8653227 oraz tel.kom. 0601765242 chętnie pogadam, lecz dostęp do kompa zwykle po 22.00,może mam parę info.które się przydadzą.Spróbuję być na warsztatach salmo,ale muszę narazie urobić żonę. To przecież trzy dni.Będę w Zambrowie już w tę niedzielę, więc kilka świeżych informacji też się znajdzie.

#43 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 05 styczeń 2006 - 09:11

Czyli połowiliście :mellow: Cieszę się bardzo, że było dane złowić choć po jednej rybie.

Pozdrawiam
Remek


#44 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 05 styczeń 2006 - 10:57

Wejdzcie na str.PZW SŁUPSK już jest opis inauguracji i parę fotek. :huh:

#45 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 05 styczeń 2006 - 19:29

Nie wiem heniutek czy o tą relację chodzi-znalazłem krótki opis zawodów ale bez zdjęć.Bardzo podoba mi się to że pan prezes napisał to już 19-tego grudnia 2005 :mellow: :mellow: -relacja z zawodów 2006-jasnowidz jaki :lol: Faktycznie tylko wprowadzili cyfry i nazwiska 2-go stycznia ale tego że padło w samym tylko
Słupsku padło stokilkadziesiąt ryb :huh: :huh: :lol: :angry: to już nie zmienili,taki chłyt markietingowy :mellow:

Na stronce koła z Wejherowa fajne fotki z otwarcia na Redzie-na 42 startujących w zawodach padło 12 ryb!!!! :o

#46 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 05 styczeń 2006 - 20:53

@rocki, chyba nie znalazłeś wszystkiego, a te sto kilkadziesiąt troci przyjmuję z przymrużeniem oka.Jednak facet na jednej z fotek,ten z drugiego miejsca,wyjął przy mnie tę większą.Musisz wejść na aktualności a potem na galerię. :lol:

#47 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 05 styczeń 2006 - 22:04

Tak właśnie próbowałem ;)
A nauczyciel ze środkowej Polski jest znany na swojej miejscówce pod sądem i nie tylko.Przyjeżdza na ryby pociągiem wiec nigdzie nie łazi tylko cały dzień łoi w jednym miejscu.Tak mówią :mellow:
Zawsze skubaniutki coś złowi -w ubiegłym roku obejrzałem se jak wyjął pięknego samca łososia 6,5 kg :mellow:
http://www.pzw.wejhe...ocredy2006.html

pow.link na otwarcie z Redy

#48 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 05 styczeń 2006 - 22:47

Krew mnie zalewa, bo na jutro kiedy mogę wreszcie pojechać na Regę,nie znalazłem żadnego chętnego kumpla,a to pewnie dlatego że wszyscy którzy dziś tam byli, wrócili o kiju.Samemu to jest do d.....,ale jest alternatywa, POTOKOWCE, u nas już sezon i najlepiej jest łowić samemu.Jeśli do rana nikt się nie zgłosi, to rozpocznę sezon pstrągowy.Troć zostawię już do niedzieli. :angry: :unsure: <_<

#49 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 06 styczeń 2006 - 11:02

A mnie to krew zalewa bo jestem uziemiony do następnego weekendu <_< Wczoraj znajomi byli we Włynkówku i kwakowie-totalna bryndza,tylko w kwakowie po południu jeden gostek trafił komplet :wacko:

#50 OFFLINE   ORION99

ORION99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Rafał

Napisano 06 styczeń 2006 - 15:08

Podobno na Wieprzy narazie nie za ciekawie z ryba.
Padaja pojedyncze sztuki na calej dlugosci rzeki. :(
A przeciez na jesieni szlo tyle ryb na tarlo. :huh:
'Rafal :(

#51 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 06 styczeń 2006 - 21:27

Przed chwilą wróciłem z nad Regi,jestem rozczarowany i zły.Nie miałem choćby kontaktu,czary goryczy dopełnia fakt,że kiedy opuściłem dokładnie obrzucane stanowisko,facet który na nie wszedł, drugim rzutem zapiął srebrniaka 76cm.Pomagałem mu ją wyjąć,choć jakiś wewnętrzny głos mówił mi daj jej z kopa. oczywiście to żart, ale zazdrość była. W sumie nędza,woda niska jak w lato,przelotki zamarzają no i brak brań.Ot taka wprawa.pzdr. :angry: :angry: :angry:

#52 Guest__*

Guest__*
  • Guests

Napisano 07 styczeń 2006 - 18:19

Na Słupi to samo. W Bydlinie dużo ludzi, samochody, autokary itp. Na szczęście większość wędkarzy poszła w dół. Szliśmy dość szybko w górę w stronę Machowina, by w końcu zaznać spokoju i dzikiej, trudnej rzeki. Udało mi się sprowokować troć (chyba troć) do ataku, ale nic więcej, po sekundzie już spadła :( (Sting 9SP LPD - dobry eksepryment Rocky :D) Z rozmów z wędkarzami wiem, że powyżej mostu w bydlinie padła 71 i poniżej chyba dwie. O innych rybach nie słyszałem. Wszyscy narzekaja. Ja nie :D Poznałem nową rzekę, miałem kontakt z rybą i przyrodą...no i byłem obiektem dziwnych spojrzeń chodząc z kijem 6' i multikiem :lol: Na pewno jeszczę odwiedzę tą rzekę, ale pewnie dopiero w lutym.
Pzdr

#53 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 09 styczeń 2006 - 12:25

Bylismy w piatek na Redze w Trzebiatowie - czarna droga. Paweł pojmał troć - kelt po przejściach tarłowych -65cm. Ja natomiast miałem kontakt z trocią, nie małą, ale ze mnie dupa i nie wyholowałem ryby do brzegu. Po kilku obrotach troci w wodzie i wsykoku ryba się uwolniła i tyle ja widziałem. W sobotę i niedziele zero kontaktu ..... na Słupi.

#54 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 styczeń 2006 - 12:30

Jeszcze raz gratuluję @Pawłowi pojmania pierwszej troci w sezonie. :D

@Komancz, następnym razem ryba będzie twoja...

#55 OFFLINE   ORION99

ORION99

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 314 postów
  • LokalizacjaKoszalin
  • Imię:Rafał

Napisano 09 styczeń 2006 - 12:35

:mellow: :mellow:
Mam dobre wiesci.
Na Parsecie sie rozkreca.
Nareszcie dobre wyniki.
Zawody w niedziele byly udane.
:mellow: :mellow:
Padlo troche troci i lososka 7,5 kg. :mellow: :mellow:

NARESCZIE.

#56 OFFLINE   heniutek

heniutek

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 323 postów
  • LokalizacjaMiędzyzdroje

Napisano 09 styczeń 2006 - 21:21

orion99,byłem tam i też próbowałem coś dostać,jednak już trzecia wyprawa na zero.Myślę,że jest w tobie wiele optymizmu,bo osiem ryb na stu dwudziestu zawodowców,wydaje się być wynikiem przeciętnym.Jednak na tle Regi i Wieprzy to królowa.Ja zwróciłem uwagę na dwa srebrniaki,złowione na zawodach,które zapowiadają wejścia do rzeki stalowych torped,jak je określił rognis oko,a co za tym idzie, ryb silnych i bardzo walecznych.W drodze powrotnej wstąpiłem na Regę,nastroje i wypowiedzi napotkanych wędkarzy nie nadają się do publikacji.Nikt nie słyszał o złowionej rybie,a jeden z nich oświetlił mnie mówiąc że 1-styćznia kończy sezon trociowy na Redze. :unsure: :(

#57 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 styczeń 2006 - 21:50

Heniutek weź Ty zmień rzeke. Po jaka cholere jeżdzisz gdzieś, cholera wie gdzie, jak.... dobrz ewiesz gdzie ryby ludzie wyjmują ... :mellow:

#58 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 11:19

To dokad jechac - nad Parsete czy Slupie? :wacko:

#59 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 10 styczeń 2006 - 11:42

Kuba, ja proponuję Rege ! Rzeka może mało ciekawa krajobrazowo - wielki obwałowany ciek wodny, ale przynajmniej nad Regą widziałem ryby ..... zresztą wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma !

#60 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2421 postów

Napisano 10 styczeń 2006 - 15:38

Kuba, ja proponuję Rege!

W swietle powyzszych postów tez? :wacko: