Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Salmo w Wal-Mart FLW Series.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 27 marzec 2008 - 22:41

Cześć

Nie wiem czy wiecie, ale od poniedziałku na Wheeler Lake w Alabamie odbywają się jedne z największych, jeśli nie największe zawody w łowieniu bassów na świecie – Wal-Mart FLW Series.

W tej wiadomości nie byłoby nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że w tegorocznych zawodach startuje Piotr Piskorski.

Piotr startuje w stawce tzw. Co-Anglers, co oznacza, że codziennie losuje z jakim zawodowym łowcą bassów będzie na łodzi. Pierwszego dnia łowił z Cragiem Mettonem z Tenessy, którego pokonał w stosunku 10-3, przy czym Craig nie złowił ani jednej wymiarowej ryby.
Dzisiaj było już słabiej, ale i przeciwnik godny – sam Gary Yamamoto.. B)

Jak będę miał więcej wiadomości dam znać.

Pozdrawiam


#2 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14833 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 27 marzec 2008 - 22:48

Ale rewelacja!

PrawieMortal Kombat:

Pepe Piskorski vs. Gary Yamamoto (i jego slone gumy) :D

Rzucaj info Efex na biezaco.

Super interesujaca akcja.

Trzymam kciuki za Piotrka.

Guzu

#3 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 27 marzec 2008 - 22:57

Taak

Prawdziwy Mortal Kombat.

Przed chwilą rozmawiałem z Piotrem - mówi, że musiałby startować w tych zawodach jeszcze kilka lat żeby wszystko zrozumieć.. Dzisiaj PP znowu miał 10 ryb, ale Gary złowił ich ponad 30. Poza tym nie było łatwo mu łowić, bo jak wiadomo to Profi steruje łodzią.. B)

Aha - po pierwszym dniu Gary był na 108. pozycji w swojej kategorii, a Piotr na 133. w swojej.

Jak będę wiedział coś więcej podrzucę info.

#4 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 27 marzec 2008 - 23:03

Wiem ze Pepe wybieral sie na te zawody ...ale nie napisal ze bedzie bral udzial . Na pewno czeka go kolejne piekne doswiadczenie i adrenalina . Pisz Efex co tam wiesz bo bardzo ciekawe jak mu pojdzie . Najlepiej jakby on sam co wieczor meldowal tu nam na biezaco ..no ale gumki trzeba sortowac ..o sorry horneciki :lol: . Mam nadzieje ze dokopie zawodowcom :mellow:

#5 OFFLINE   Efex

Efex

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 523 postów
  • LokalizacjaWarszawa / Gdańsk

Napisano 27 marzec 2008 - 23:11

Jurku

Piotr nastawia się przede wszystkim na zebranie doświadczeń i podpatrzenie mistrzów w akcji. Przed wyjazdem powiedział, że miejsce w pierwszej 100 będzie wielkim sukcesem. A jak będzie zobaczymy.

Dzisiaj na 10 ryb miał tylko jedną wymiarową.

#6 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 27 marzec 2008 - 23:20

Co tydzien leca relacje z Zawodow w Bassie z roznych jezior w USA ...moze mi sie uda akurat na te trafic . Chce tylko zaznaczyc ze podobnie jak w koszykowce mamy tu cztery strefy i mase eliminacji ktore prowadza do wielkiego Finalu . W zeszlym roku po raz ktorys zwyciezyl Kewin wan Dam [ moge sie mylic bo niespecjalnie to kontroluje ] . Bass L. jest ryba numer 1 ..to pewne .

#7 OFFLINE   Adam Łuczak

Adam Łuczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 28 marzec 2008 - 07:46

Ładna promocja i krypto. Już w tytule. Salmo tu i salmo tam. Fajnie, wszyscy wiemy że salmo sprzedaje sie w usa, ale czy trzeba normalnie na żywo? Co 5 minut info czy wzioł tego executora czy póki co wącha?? Bass ten oczywiście hamerykański. Dziza

#8 OFFLINE   jajakub

jajakub

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1013 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 28 marzec 2008 - 07:55

Ładna promocja i krypto. Salmo tu i salmo tam. Fajnie wszyscy wiemy, ale czy trzeba normalnie na żywo? Co 5 minut info czy wzioł tego executora czy póki co wącha?? Bass ten oczywiście hamerykański. Dziza



Chłopie wyluzuj.
To co jak ktoś pracuję w firmie X czy Y, albo nie daj Boże jest jej właścicielem to już nie można o nim nic napisać.
Z tego co się orientuję zawody takie są bardzo prestiżowe w USA, i chyba nigdzie na świecie odpowiednika takowych nie ma.
Ja to poza wiadomosciami od Efexa z chęcią posłuchałbym (poczytał) relacji z pierwszej ręki.
Idąc twoim tokiem myślenia to gdyby np Pepe złowił dajmy na to rekord szczupaka w skali kraju to też nic nie można by o tym napisać, bo ........ przecież to reklama


#9 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 08:02

@Efex i Jerry HZS,

Czy będzie relacja filmowa z tych zawodów? Chętnie bym nabył, drogą kupna, jakieś DVD.

@ Paskud Pomorski,

Pozwolę sobie mieć odmienne zdanie. Trzeba się chwalić, chwalić, i jeszcze raz, chwalić. Bo nas, nikt nie pochwali. Myślę, że istnienie firmy Salmo bardzo dobrze przyczyniło się do rozwoju wysokiej jakości przynęt w Polsce. I tyle mojego zdania :D .

#10 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 28 marzec 2008 - 08:04

Paskud Pomorski - Twoje wypowiedzi są odzwierciedleniem pseudo które sobie wybrałeś - przynajmniej sprawiasz takie wrażenie.
Gorąco dopinguję każdemu Polakowi, wszędzie i w każdej dyscyplinie.
Super, że mamy tam reprezentanta!

Pozdrawiam :D

#11 OFFLINE   Adam Łuczak

Adam Łuczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 28 marzec 2008 - 08:13

..to po prostu odpowiedzcie sobie sami dlaczego autor nie napisał w tytule że znany Piotr Piskorski walczy, tylko że firma.. Co jak co, nie jestem oszołomem (mimo że niektórzy może by chcieli) który nie jest otwarty na sukcesy sportowe, sukcesy Polaków i im nie kibicuje. Bede sie cieszył jak złoi skórę co niektorym bassowym repom. Lecz tym czasem mam oczy otwarte i staram sie wyraźnie oddzielać papkę marketingową od porządnych wiadomości ze sportu i zamiast Salmo (dla odróżnienia od PP)bardziej kibicuje kadrze narodowej w wędkarstwie muchowym która akurat walczy w mistrzostwach świata w NZ.

P.S. aha żeby nie było - nie mam uczulenia na w/wym firme i jej produkty i z powodzeniem używam niektórych ich wyrobów uważając je za po prostu dobre

#12 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 28 marzec 2008 - 08:21

Cześć,
Zaskoczyłeś mnie Efex tą wiadomością. Proszę pozdrów Piotrka od nas jerkbaitowców (tylko nie zapomnij - sprawdzę to :D).

Guzu tak przy okazji -> nie Mortal Combat tylko Terminator. Gościu sponsorowany jest przez Terminatora :D Zresztą zobaczcie sobie na moją ulubioną stronkę gdzie od czasu do czasu można poczytać ciekawostki ze świata Bass Pro -> http://www.bassfan.c....asp?pro_ID=406 ale ... coś w tym jest co napisałeś.

Oczywiście jeśli możesz i będziesz miał jakieś informacje nadawaj.

Pozdrawiam
Remek

#13 OFFLINE   Andrzej Stanek

Andrzej Stanek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 4086 postów
  • LokalizacjaŚLĄSK

Napisano 28 marzec 2008 - 08:23

Paskud Pomorski. Wszystko OK, tylko reklama i marketing w przypadku właściciela lub pracownika jako reprezentanta tej firmy, to to samo. Skoro ktoś wykłada kasę na wyjazd, wpisowe, pobyt na miejscu - trudno by był anonimowy. Zastanów się jak Ty byś się zachował. W moim przypadku, info z zawodów ociekało by komercją :mellow:

Pozdrawiam

#14 OFFLINE   admin1348902092

admin1348902092

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 145 postów

Napisano 28 marzec 2008 - 08:24

Witam,
Proszę o zachowanie spokoju. Jeśli wątek będzie sprowadzany na tor boczny wyciągnę konsekwencje - w stosunku do wszystkich zaangażowanych zawodników. Proszę więc o nie kontynuowanie tematu sponsoringu.

Admin


#15 OFFLINE   Adam Łuczak

Adam Łuczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 28 marzec 2008 - 08:28

Przecież wszyscy są spokojni. Kulturalna spokojna dyskusja. Bez wykrzykników itd. Admin - spokojnie, zaraz łikend :mellow:

#16 OFFLINE   tornado

tornado

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1703 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk

Napisano 28 marzec 2008 - 10:16

Paskud poto ludzie firmy zakładają aby puźniej z życia kożystać a nie tylko lamentować.

#17 OFFLINE   Adam Łuczak

Adam Łuczak

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów
  • LokalizacjaGdańsk

Napisano 28 marzec 2008 - 10:41

tornado - no trudno podważyć taką oczywistą oczywistość :mellow:

a teraz 10 razy proszę przepisać słowa:
1. później
2. korzystać
<_<

P.S. A tymczasem jakie aktualnie sportowe notowania ma nasz tytułowy bohater w w/wym zawodach?

#18 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 28 marzec 2008 - 11:08

To wspaniała wiadomość ,Ewaryst pisz jak najczęściej o tym co się tam dzieje.
Trzymam kciuki za Piotra.
Never Give up! http://pl.youtube.co...h?v=HluB1vPgH4U

#19 OFFLINE   rognis_oko

rognis_oko

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3395 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 28 marzec 2008 - 11:31

@Efex,

dzięki za wieści z bassowych zawodów.
Czekamy na kolejne informacje.

Koniecznie pozdrów Pepe od nas! :D



#20 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4919 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 28 marzec 2008 - 11:59

Paskudzie z Pomorza ..
Admin jest dobry i obiektywny . I raczy nas wspaniałym humoeur noire , zamiast banowania za poglądy . Przecież to zaproszenie do krotochwili , a Ty zaraz ruki pa szwam i w tył zwrot ..




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych