Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Salmo w Wal-Mart FLW Series.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   Pepe

Pepe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 120 postów

Napisano 07 kwiecień 2008 - 06:29

Witam wszystkich!

Siedzę sobie w motelu w Jasper w stanie Alabama. Wróciłem jakiś czas temu z uroczystego zamknięcia zawodów FLW Tour na Lewis Smith Lake. Wrażenie niesamowite! Tysiące ludzi wiwatujące na cześć wędkarstwa! Ogromna, budząca mój największy szacunek impreza.
Wędkarze, media, sponsorzy – jedna wielka rodzina…pozazdrościć.

Sprawdziłem też pocztę oraz zajrzałem na forum Jerkbait. Jutro rano a właściwie dzisiaj bo jest 0:30 ... wyruszam w drogę do domu i mam nadzieję ok. południa 8go być w Warszawie. Pewnie znowu zajmie to jakieś 22 – 24 godziny. Wiem też, że po powrocie nie będę miał za dużo czasu więc wolę teraz przekazać Wam Koledzy kilka słów.

Muszę powiedzieć, że już kiedy Ewaryst spytał mnie czy podać wiadomość o mojej obecności na zawodach na forum miałem co do tego sporo wątpliwości. Zgodziłem się na krótką wzmiankę i teraz żałuję.
Prawda jest taka, że celem mojego wyjazdu nie było ściganie się z Amerykańskimi łowcami bassów a jedynie podpatrzenie jak i na co łowią. Nie ma innej możliwości aby w tak krótkim czasie połowić cały dzień z siedmioma mistrzami (2 X 3 dni na zawodach + kilka dni z naszym Pro – Jimem Moynagh).
Co do swoich szans byłem całkiem spokojny. Jeśli Jim, który pół życia spędził na zawodach i 12 razy był w pierwszej 10tce potrafi na kolejnych zawodach nie złapać się nawet do pierwszej setki (Lake Okeechobee FL w tym roku) to jakie szanse ma gość startujący po raz pierwszy? Tak więc nie promocja i reklama ani też ambicje sportowe nie były celem wyjazdu. Zgodnie z przewidywaniami zobaczyłem i nauczyłem się o łowieniu bassów w ciągu tych kilkunastu dni więcej niż w ogóle do tej pory. Zrozumiałem też że niezbędnych będzie kilka kolejnych wyjazdów. Chociażby w celu testowania nowych przynęt Salmo, których projekty już chodzą mi po głowie.
Z góry przepraszam, że raczej nie znajdę czasu aby odpowiedzieć na wiele pytań, które z pewnością mogą paść. Może Ewaryst mi w tym pomoże ale zapewniam, że ma dużo bardzo ważnych zadań przed sobą i będzie to zależało wyłącznie od jego dobrej woli. Postaram się napisać obszerną relację i umieścić ą na naszej stronie w tzw. najbliższym czasie.
Każdy zainteresowany może zresztą dowiedzieć się wszystkiego tutaj - http://flw.flwoutdoors.com/
Powiem tylko że zajęte w zawodach na Lewis Smith Lake 72gie miejsce uważam za niezłe. Jim zajął w swojej kategorii również 72gie miejsce i wcale nie był z tego powodu mocno zawiedziony. Zwyciężyli ludzie którzy są SUPER - mistrzami oraz miejscowi.

Oto parę słów z wywiadu ze zwycięzcą Michaelem Benettem:

” … His key bait was a Berkley Gulp Sinking Minnow in light green-pumpkin color. It was rigged weightless and wacky style with an O-ring on Berkley 8-pound 100% Trilene fluorocarbon. He would skip the bait under docks – but these aren’t your ordinary docks. Underneath them is water 60 feet deep.

“Yesterday they bit it at 8-12 feet and today they hit as far down as 25-30 feet,” he said. “It varied everyday so I just let it sink for 20-30 seconds.”

Jak powiedziałem nie było łatwo!

Jak zwykle też po przeczytaniu kilku dla mnie dziwnych komentarzy nasunęły mi się smutne refleksje. Kiedy 17 lat temu wymyśliłem nazwę Salmo i z Radkiem postanowiliśmy założyć firmę poświęcając skromne oszczędności, marzyłem o naszych przynętach, które zdobywają najdalsze rynki i łowią ryby we wszystkich wodach świata. Potem wiele razy mieliśmy poważne wątpliwości czy to ma sens, szczególnie kiedy ciężko zarobione złotówki przepadały w wyniku kolejnych nietrafionych eksperymentów lub błędnych decyzji. Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy, że kiedy już osiągniemy niezły poziom, nasze wyroby zaczną dzielić rodaków! To zupełnie nieprawdopodobne jak silny mamy narodowy pęd do wzajemnego niszczenia się! Widać to wszędzie – w kraju i za granicą. Kto nie wierzy niech zapyta kolegów którzy już jakiś czas temu wyjechali. Szkoda gadać!
W życiu spotkałem wielu Finów i każdy z nich z wielka czcią i szacunkiem wymawiał nazwę Rapala. Jest to dla nich duma narodowa. Jeszcze niedawno nie mogli przecież pochwalić się innymi znanymi w świecie markami. Do tej pory jest to dla nich powód do chwały chociaż wiadomo, że od kilku lat w firmie nie pracuje już nawet jednak osoba o nazwisku Rapala a księgowość i centrum decyzyjne mieści się dość daleko od Finlandii.
Spotkałem też Polaków za granicą, którzy wlewali miód w moje serce mówiąc, że w końcu można być dumnym nie tylko z Wyborowej!

Może komuś z Was (mam taką nadzieję) przyjdzie do głowy pytanie – dlaczego właściwie zabieram głos w dyskusji, która w medium jakim jest Internet prowadzi zwykle do nikąd.
Otóż nie pogodzę się chyba nigdy z faktem permanentnego marnotrawienia szans na wzajemny rozwój – producentów i mediów. Bez przemysłu wędkarskiego media wędkarskie zginą .. i wzajemnie! Stracą też oczywiście wędkarze pozbawieni świeżej i ciekawej informacji.
Nie myślę w tym momencie o portalu Jerkbait żeby było wszystko jasne. Gratuluję wielu dobrych tekstów poruszających nowe, omijane przez innych tematy. Przy czym dobry tekst nie znaczy taki, z którym wszyscy muszą się zgadzać. Ja tez z wieloma przedstawianymi tu tezami się nie zgadzam.
Moim zdaniem dla generowania wspólnego interesu potrzeba przecież tylko szacunku i zrozumienia wzajemnych potrzeb. Proszę jednak powiedzieć mi jaką przyszłość mam jako producent wiązać z medium, które sprawia wrażenie, że wstydzi się że ma na swoim rynku jednego z największych na świecie producentów przynęt?! Jak promować swoje wyroby jeśli nazwa firmy wywołuje tak ostre reakcje u wielu (w odróżnieniu od innych tu wymienianych) a administratorzy zdają się popierać takie zjawiska? Mam wrażenie że będzie ciężko to zmienić…
W tym momencie zapewne zabierze głos słynny szermierz słowa Pan Bronikowski -
kolega Pepe znowu próbuje … „zupełnie nieelegancko, ale kompletnie bezstresowo” domagać się więcej treści reklamowej. Otóż oświadczam – nie domagam się i nie domagałem się nigdy. Każdy kto potrafi czytać w języku ojczystym i nie doszukuje się wszędzie podteksów znajdzie w mojej wypowiedzi wyłącznie podziękowanie dla autora. Owszem pada pytanie dlaczego nie ma w tekście nazwy Salmo podczas gdy inne firmy są wymieniane. Otrzymałem na to pytanie odpowiedź, która mnie satysfakcjonuje, czemu jak sądzę dałem wyraz w kolejnym poście. Co Panu panie Sławku tu przeszkadza? Czy kieruje Panem poczucie misji czystości mediów czy to tylko tak – dla sportu…

Życzę wszystkim połamania kija w nadchodzącym sezonie i to nie koniecznie dzięki wyrobom Salmo. Proszę też admina aby może raczej usuwał ze wszystkich postów nazwy wywołujące u niektórych kolegów intensywne reakcje alergiczne a w szczególności takie jak – Salmo i Executor w imię zgody i skupienia się na pięknie naszego hobby.

Z góry dziękuję,
Piotr Piskorski
SALMO


#42 OFFLINE   Bujo

Bujo

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4456 postów

Napisano 07 kwiecień 2008 - 09:02

Witam,

Panie Piotrze,

To ze firma Salmo jest znana w innych krajach nie podlega zadnej watpliwosci. Jak juz kiedys pisalem nazwy takie jak Fatso czy Slider nawet w UK kojarza sie tylko i wylacznie z Panska firma. Wielokrotnie bylem zaczepiany nad woda z zapytaniem co to za przyneta na koncu mojego zestawu.Kilka razy straznik nie chcial pieniedzy za licencje tylko zeby dac mu woblera Salmo.Wiele przynet rozdalem znajomym poniewaz jeszcze pare lat temu nie bylo dystrybutora z prawdziwego znarzenia w UK i duzo modeli nie bylo ogolnie dostepnych. O waszych przynetach pisze sie na wielu tutejszych portalach w samych superlatywach, sam tez wielokrotnie je polecalem chociazby na totalcoarsefishing.com forum jako ze sa to jedyne polskie woblery dostepne tutaj.

Wiem ze rynki zachodnie sa bardzo atrakcyjne aczkolwiek w gronie moich znajomych coraz czesciej pojawia sie motyw ze Salmo coraz mniej przyklada sie do rodzimego rynku. Przykladow mozna podac wiele. Nowe modele woblerow nie sa dostepne badz pojawia sie wiadomosc ze beda w dobrych sklepach. Ktos na sasiednim portalu pisze ze byly zapisy na Thrilla. Znikaja sprawdzone kolory woblerow. Rozumiem ze ma to sens ekonomiczny ale do nas wedkarzy nie koniecznie to przemawia. W moim pudelku pstragowym mam pare sztuk Pana woblerow pochodzacych z dawnej produkcji i uzywam ich tylko w beznadziejnych sytuacjach poniewaz wiem ze juz ich nie dostane a ich odpowiedniki z jakis powodow nie sprawdzaja sie tak dobrze.

Nie dalo by rady zrobic np. zapisy na jakies kolory jakie wyszly juz z produkcji i gdy uzbiera sie przyzwoita ilosc zrobic jakas mala serie. Zysku moze z tego nie bedzie ale zadowoleni wedkarze, ktorzy widza ze ktos o nich mysli sa wiecej warci, przynajmniej w moim rozumowaniu.

Pozdrawiam,

Michal Wujek





#43 OFFLINE   lesiewicz

lesiewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1765 postów
  • LokalizacjaKalisz
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Lesiewicz

Napisano 07 kwiecień 2008 - 09:30

@PEPE na wstępie WIELKIE GRATULACJE dla ciebie za odwagę wystartowania w tak wielkiej imprezie i za zajęte w zawodach na Lewis Smith Lake tak dobrego miejsca.
Jeśli chodzi o rzucanie kłód pod nogi to myślę że w Polsce to sport narodowy,który bierze się z niezdrowej zazdrości.Ale ty to doskonale wiesz z racji bycia na rynku przez wiele lat.
Ja sam postanowiłem zostać producentem przynęt wędkarskich i wiem jakie to trudne i zawiłe zajęcie,które wymaga wiele czasu i nakładów finansowych.Nie raz byłem załamany tym jak ludzie potrafią być szkodliwi dla moich poczynań.
Mam nadzieje że twoje doświadczenie zebrane na tych zawodach zaowocuje nową super przynętą dzięki której poprawisz swoje świetne 72gie miejsce na tej wspaniałej imprezie - czego ci serdecznie życze.

#44 OFFLINE   Kuba

Kuba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2423 postów

Napisano 07 kwiecień 2008 - 12:17

Pepe - bardzo fajnie ze sobie polapales i ze Cie to natchnelo w poszuukiwaniu nowych rozwiazan produktowych.
Mysle wszelako ze przesadzasz z tym zlym odbiorem Salmo na jerkbait.pl. Jest tu wielu zaprzysieglych zwolenników i paru krytyków równiez, czy zatem szklanka jest aby na pewno do polowy pusta?? Skladam te reakcje na karb jet lug. I czekam na sprostowanie oraz czestsza tu obecnosc.
PS Znalem paru Finów, którzy woleli Salmo Hornet na pstragi od rodzimego producenta :mellow:

#45 OFFLINE   adasio

adasio

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 574 postów
  • LokalizacjaWarszawa Jelonki
  • Imię:Adam

Napisano 07 kwiecień 2008 - 14:32

Wielkie gratulacje @PEPE życzę powodzenia w następnych zawodach

#46 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4919 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 07 kwiecień 2008 - 16:35

Jak juz mnie wywołałeś , to jako znany szermierz słowem Ci odpowiem , znany i ceniony producencie woblerów .
Zakładam że wyrażam się w sposób czytelny i zrozumiały i nie jest problemem wyłapanie sensu wcześniejszej mojej wypowiedzi . Zwracałem się do Admina , nie do Ciebie , bo niezrozumiała chociaż stosowana jest praktyka wyróżniania , albo pokrzykiwania na innych . Tak więc nie dla sportu to było , panie Piskorski .. A mielismy byc równi ..
Pzostawiam nietknięty wątek patriotyczny i bardzo jak widać urażoną miłość własną . To nie jest pole do rozmowy .
Gdzie Ty widzisz niszczenie wizerunku firmy , polski kołtun albo złą ocenę . Reklamy i kryptoreklamy jest tutaj i innych portalach po pachy . I są różne komentarze , miłe i mniej miłe . Czyżbyś proponował dla siebie tylko te pierwsze ?
Po co te darcie szat ..
Jesteś osobą publiczną i autorytetem dla wielu . Co wcale nie oznacza szczególnego i uprzywilejowanego statusu . Moim zdaniem oczywiście , złowrogiego pieniacza ..
Naprawdę chciałbyś być nietykalny , naprawdę potrzebujesz więcej laurek ?
Nie jestem konformistą , i mówie to co myślę . Nie dorabiaj mi więc gęby oszołoma ani frustrata .
Kondycja polskiego fishingu jest mi równie bliska jak i Tobie , cieszy mnie każdy autentyczny i realny sukces , wszystko co przybliza nas do świata .
Wasz sukces także .
Pomyslności ..





#47 OFFLINE   kryst

kryst

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2028 postów

Napisano 07 kwiecień 2008 - 18:57

@Pepe,

Szczere gratulacje! Wspaniały sukces! :D

#48 OFFLINE   jackybrown

jackybrown

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 102 postów
  • LokalizacjaUSA

Napisano 07 kwiecień 2008 - 21:08

Piotrze ,szczere gratulacje z tak wysokiego miejsca sam wiem najlepiej jak ciezko jest osiagnac dobra lokate w tego typu zawodach ponadto wiesz najlepiej ze lowiles(smy) z czolwka swiatowa.
drugi topic ktory niestety wyplyna moge skwitowac jednym stwierdzeniem jst to czysta bezinteresowna ludzka zawisc
i apropos tego tematu nie chce sie wiecej wypowiadac poniewaz Sam wiesz doskonale ze uderzylo to we mnie niecaly rok temu pozd jacek p.s. jeszce raz wielkie gratulki

#49 OFFLINE   iREK

iREK

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 117 postów

Napisano 07 kwiecień 2008 - 21:59

dwa słowa tylko do wątku kryptoreklamy. Odbieram całą sprawę podobnie jak Sławek i za nic nie mogę pojąć tej potrzeby dodatkowego dowartościowywania dla wyrobów salmo. Z nieprzyjemnością czytam uwagi Piotra. Oczekiwania
wobec autorytetów są duże, a jak na autorytet to wyszło tak jakoś... małostkowo.

#50 OFFLINE   Mateusz Baran

Mateusz Baran

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2557 postów
  • LokalizacjaBrussels

Napisano 08 kwiecień 2008 - 08:09

@Remku, Rognisie, all...

Celowo napisałem polacy z małej litery. Nie dlatego, że nie mam szacunku do własnej ojczyzny, ale dlatego, że po raz kolejny daliśmy tutaj upust swojej głeboko zakorzenionej naturze pieniaczy i wszystkowiedzących ignorantów. Coraz rzadziej mam (podkreślę) przyjemność tu zaglądać i z żalem stwierdzam iż nie jedynym powodem jest zwyczajny brak czasu. Coraz większa ilość przepychanek, to bezustanne szukanie dziury w całym, któremu pod wpływem emocji też kilkukrotnie uległem staje się męczące i coraz więcej czasu zabiera doszukiwanie się cennych informacji. NIe wiem jak Redakcja jerkbaita.pl chce z tego wybrnąć, ale apeluję o przemyślenie kiku kwestii. Coraz więcej cennych ludzi odchodzi lub przynajmniej zawiesza swoją bytność na tym forum.
Więc tak - polacy... Wszystko da się rozwalić. Jak nie z zewnątrz, to od środka...

@PePe - cieszę się, że mogłęś osobiście to wszystko zobaczyć i jestem pewien, że zaowocuje to ciekawymi pomysłami, na które mimo wszystko większość (choć może się do tego z różnych powodów nie przyznawać) będzie niecierpliwie czekać.



#51 OFFLINE   Leo1

Leo1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 36 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 10:06

Cały ten zamęt byłby pewnie niepotrzebny, gdyby dla wszystkich było jasne i zrozumiałe połączenie zasady równości z zasadą sprawiedliwości, wyrażające się w stwierdzeniu, że osoby znajdujące się w takiej samej lub podobnej sytuacji należy traktować tak samo.
Skoro pewne techniki były zabronione w przeszości, to nie powinny być teraz dopuszczalne.
Kierowanie jakichkolwiek zarzutów do osób, które zwracają uwagę na tą niewłaściwą praktykę, to jakieś kompletne pomieszanie z poplątaniem.
Jak to zwykle w życiu bywa, osobiste sympatie przesłoniły chłodne i obiektywne widzenie całej sytuacji.

#52 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 08 kwiecień 2008 - 14:46

Zgadzam się. Powinna być równość :angry: . Dość już mam czytania ataków na Salmo gdziekolwiek i w jakiejkolwiek formie tylko się pojawi.
Jakoś do innych firm polskich i zagranicznych nikt się nie czepia.
W artykółach są opisy i recenzje, w postach dyskusje,prezentacje,zdjęcia, firmy wymienia sie z nazwy, a właścicieli z nazwiska.
Shimano ,Daiwa,Rapala,Dragon,Jaxon,CD,FC, Relax ,Siek ,Dorado, Mikado itp, itd-czym chata bogata, razem z domowymi dłubaczami woblerów i klepaczami łownych blaszek.
Tylko nazwa Salmo działa na niektórych jak płachta na byka. Źle chłpaki wybrali, powinni najpierw przeprowadzić badania psychologiczne rynku :angry:

#53 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 kwiecień 2008 - 16:27

Kiedy kilka lat temu zakładałem to forum miałem w głowie tylko jeden cel - promować w Polsce, w sposób niezależny nowoczesne metody połowu ryb drapieżnych. Teraz kiedy czytam wypowiedzi w tym wątku zastanawiam się po co mi to wszystko. Jeden pisze, że za dużo promocji, reklamy, drugi na to że go krzywdzą i za mało, trzeci, że równość wprowadzić, a następny na to wylewa garść pretensji, że ogólnie źle się dzieje.......

Remek

#54 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 08 kwiecień 2008 - 16:49

Remku,
Najlepiej się nie odzywać, dać spokój, zmęczą się sami przestaną co by nie powiedzieć-napisać zawsze dla kogoś będzie źle. Olać i już !
Pozdro Janusz

#55 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 16:56

@Pepe Gratki tak trzymać!!! :D

Mi sie wydaje ze najlepiej żeby każdy co chce napisać w tym wątku żeby pozostawił to tylko dla siebie, tak będzie najbezpieczniej.

Pozdrawiam
Slider

#56 OFFLINE   rocky

rocky

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 730 postów
  • LokalizacjaStarogard Gdański

Napisano 08 kwiecień 2008 - 17:08

Remku, nie bierz mojej wypowiedzi do siebie. Staram się nie włączać w pyskówki, ale jestem tylko człowiekiem, i czasami nie wytrzymuję.

I jeszcze jedna prośba do modów.
Ponieważ usunąłem zdjęcia moich ryb z wątku o pstrągach, żeby nie kryptoreklamować żadnej firmy, można moje posty połączyć.
Przepraszam za off topy :blush:i dziękuję.


#57 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4919 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 08 kwiecień 2008 - 17:12

Panowie i koledzy .
Rozwój tego wątku i jego niewatpliwa emocjonalna eskalacja są dla mnie po części zagadką , po części ilustracją tego jak rodzą się plotki i samonapędzające się brednie .
Co to jest forum - wiadomo . Jakie zasady pisane i niepisane obowiązują , wszyscy wiedzą . Tak też się łudziłem ..
Opinie są różne , bo tak być musi , chyba że cofniemy się do cenzury , to będą zgodne z oczekiwaniami . Pisze się różne rzeczy złe i dobre o ludziach , firmach , produktach . Mozna jechać na Jaxonie , Dragonie , Batsonie , Megabassie itp itd , co tam komu do łba przyjdzie . I jest miło oraz git .. Drobna aluzja o niewymienialnym i są czerwone litery i stanowcze upomnienie . To jest jedna miara dla wszystkich !? To jest zdrowe i kojące ?
Potem dołącza się lament właścicielski i chór fanów ugodzonych w wypielęgnowane ego i poglądy .
Z prostej moderacyjnej sprawy robicie aferę której nie było , i o której nikt nawet nie pomyślał . Jesteście jej główną siłą napędową .
Tak to się bije pianę , panowie . To jest klasyka odwracania kota ogonem histerią pisana ..


#58 OFFLINE   hasior

hasior

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3529 postów
  • Lokalizacjatam gdzie ryby

Napisano 08 kwiecień 2008 - 17:13

Ja osobiście jestem bardzo ucieszony Polskim akcentem w postaci PePe :D na takiej imprezie
czy jest szansa na jakieś fotki? :D z zawodów

#59 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 08 kwiecień 2008 - 17:40

Ja osobiście jestem bardzo ucieszony Polskim akcentem w postaci PePe :D na takiej imprezie
czy jest szansa na jakieś fotki? :D z zawodów

Zgadzam sie z Hasiorem

Moim zdaniem wzięcie udziału w takiej światowej imprezie gdzie biorą udział osoby wędkarstwa na poziomie światowym to jest coś, mozna sie sporo nauczyć.

Jesli to miało nawet za zadanie reklamować to nie jest coś złego.
Wiele firm w stanach i nie tylko sie promuje poprzez rozne imprezy i jakos tego nikt nie krytukuje,a w polsce to najlepiej siedziec na dupie nic nie robic.

Pozdrawiam
Slider

#60 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 08 kwiecień 2008 - 17:58

Sławku z przykrością stwierdzam, że nie zrozumiałeś mojej ostatniej wypowiedzi. Zauważ, że czerwoną wypowiedź administratora Ty zrozumiałeś: stop nie dowalajcie się do Salmo, a tymczasem inny użytkownik: stop reklamie salmo. Relatywizm Sławku, relatywizm budowany miejscem, w którym się siedzi.






Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych