Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Nasze pudełka jaziowo-kleniowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
234 odpowiedzi w tym temacie

#101 OFFLINE   000kamyk000

000kamyk000

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 213 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Mateusz

Napisano 28 styczeń 2015 - 08:39

Czytam i nie wierzę:) Myślę, że dobrym wyborem będzie sklep wędkarski stacjonarny np. u Ciebie w mieście lub internetowy.



#102 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 28 styczeń 2015 - 08:47

Spoko jaki sklep internetowy polecicie :)  u mnie na "wsi" tzn. miescie do ,ktorego mam 50 km tylko jaxon rapala i salmo o robalach i czyms takim nie slyszeli :) kolego nie kazdy z miasta zacnego Krakowa :rolleyes: rodem ;)


Użytkownik marius13 edytował ten post 28 styczeń 2015 - 08:54


#103 OFFLINE   Bluzer

Bluzer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Kamil

Napisano 28 styczeń 2015 - 08:51

W Pirania-sklep.pl jest bogaty wybór przynet



#104 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 28 styczeń 2015 - 08:53

W ostateczności allegro. Z internetowych to może Pirania, albo Predator Fishing.

#105 OFFLINE   Kamil Z.

Kamil Z.

    Ekspert

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPipPipPip
  • 5317 postów
  • LokalizacjaWałbrzych/Wrocław
  • Imię:Kamil

Napisano 28 styczeń 2015 - 08:53

W Pirania-sklep.pl jest bogaty wybór przynet

Tym razem szybszy ;)

#106 OFFLINE   tebe

tebe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 358 postów
  • Imię:Tomasz

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:07

Jakie "robactwo" polecicie? GDYBYSCIE MIELI WZIASC NAD WODE MAX 5 SZT???????????????????????????//

Darka Lipke :)



#107 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:33

Znalazlem namiary do A.Lipinskiego mysle zeby zamowic Insect 26 mm,Bromba 30mm,Chrabaszcz XXL "Lipinski,Winiarski"?


Użytkownik marius13 edytował ten post 28 styczeń 2015 - 17:30


#108 OFFLINE   VOJT@S

VOJT@S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:Buczkowski

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:02

Prawie 1100 postów, 1,5 roku na forum i wpada takie coś ?

Nie każdy łowi wszystkie gatunki a chciałby spróbować



#109 OFFLINE   VOJT@S

VOJT@S

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 345 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Wojtek
  • Nazwisko:Buczkowski

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:08

@mariusz13 często przeglądaj giełde można trafić na super przynęty kleniowe za dobre ceny



#110 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:21

Jakbym mógł WZIĄĆ więcej jak 5 szt. to oprócz tego co wymienił Kamil zabrałbym jeszcze 5 instynktów w różnych kolorach.

Patrząc na to co masz w pudełku to idziesz w dobrą stronę.



#111 OFFLINE   Bluzer

Bluzer

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 307 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Kamil

Napisano 28 styczeń 2015 - 10:28

@mariusz13 często przeglądaj giełde 

  :D



#112 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 28 styczeń 2015 - 12:35

Dokladnie panowie :D  na sandaczach mam zrobiony "doktorat" glownym wykladowca J.Widel :lol:  choc  nadal jestem glupi ;) natomiast zostalem, zmuszony przejsc na gatunki ryb na ,ktorych jeszcze nie ma takiej presji jak na okonie i sandacze ,ktore na mojej wodzie w wiekszosci zostaly zjedzone :angry: Glowny powod zakaz spiningu do 1 Czerwca na wiekszosci zaporowek na ktorych lowie, wiec wiosna chce pochodzic za kleniami :) Wielkie dzieki za wyrozumialosc :rolleyes:



#113 OFFLINE   darks86

darks86

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów

Napisano 28 styczeń 2015 - 14:11

Nie każdy łowi wszystkie gatunki a chciałby spróbować

Chodzi nie o sens tematu, ale formę. Strzelił posta niechlujnego i chaotycznego, bez kropek i znaków interpunkcyjnych. Czytać się tego nie dało. Dało się domyśleć, że liczy na ocenę określonych woblerów. Problem w tym, że na początku nie dodał też zdjęcia. Po korekcie udzieliłem porady odnośnie tematu, chociaż uważam, że zapytanie powinno pojawić się w już istniejącym temacie - "nasze pudełka jaziowo-kleniowe" czy jakoś tak. Tak przy okazji - strzelasz posta pod postem, a w ciągu 5 minut na 100% da się edytować poprzedni.

 

Aby nie robić zupełnego offtopa, to dam namiar na pewnego człowieka, który według mnie robi najfajniejsze robactwo. Konkurencyjne forum w kształcie haka, login: jaceen. W dziale przynęt sztucznych i wątkach rękodzielniczych znajdziesz jego prace. Nie wiem, czy handluje tym gdzieś, ale jak parę miesięcy temu zapytałem, to odpowiedział, że jeśli jestem zainteresowany, to podeśle mi 2-3 sztuki na szybko, a jak się sprawdzą, to umówimy się na konkretniejsze zamówienie. Sezon się kończył, więc na razie nie trułem mu dupy, ale niedługo zamierzam delikatnie się przypomnieć. Aha, na naszym forum jest user o tym loginie, ale mało aktywny i nie dam głowy, czy ta sama osoba. Na koniec dla zachęty - niektóre jego wobki mają po 1,5 cm i na zdjęciach widać upolowane leszczyki, krąpie czy wzdręgi.


  • pitt lubi to

#114 OFFLINE   peekol

peekol

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 28 styczeń 2015 - 14:46

Jak ja bym miał ograniczyć się do 5 smużaków to nie mogło by wśród nich zabraknąć chrabąszcza Janusza z Bielska.



#115 OFFLINE   tibhar

tibhar

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 994 postów
  • LokalizacjaPL
  • Imię:Mariusz

Napisano 28 styczeń 2015 - 16:24

Jak smużaki to: Tomy,Wobi i Parf.. Na większe rzeki to tylko Tomy(mrówka) i nie ze wzgędu na gabaryty i rozmiar, bo nie jest duża. Na mniejsze rzeki: Wobi i Parf. Bardzo stabilne, lotne i łowne. 

 

te huntera też nie są złe,ale drewniaki Wobiego to inna bajka.. mrówka Od Tomy jest bardzo dobrą konstrukcją jako sama w sobie. 


Użytkownik tibhar edytował ten post 28 styczeń 2015 - 16:30

  • czocho lubi to

#116 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 28 styczeń 2015 - 17:14

Wobi :rolleyes:  ta Jego 'stonka" jest piekna :)



#117 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 29 styczeń 2015 - 08:58

Jak smużaki to: Tomy,Wobi i Parf.. Na większe rzeki to tylko Tomy(mrówka) i nie ze wzgędu na gabaryty i rozmiar, bo nie jest duża. Na mniejsze rzeki: Wobi i Parf. Bardzo stabilne, lotne i łowne. 

 

te huntera też nie są złe,ale drewniaki Wobiego to inna bajka.. mrówka Od Tomy jest bardzo dobrą konstrukcją jako sama w sobie. 

Tak się zastanawiam czy to kwestia wody czy przekonania do przynęty? Będę chyba musiał sprawdzić te mrówki i inne bo Huntery uważam za przynęty doskonałe, a wg Twojej opinii "nie są złe"



#118 OFFLINE   PocoLoco

PocoLoco

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1306 postów
  • LokalizacjaM
  • Imię:M
  • Nazwisko:K

Napisano 29 styczeń 2015 - 10:14

Huntery czy Wobi ?????? znowu namieszaliscie :)  mam woblery sandaczowe od Wobiego :mellow:  skoro je mam w pudelku to sa ok. ;)



#119 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 29 styczeń 2015 - 10:37

marius13 może być taka sytuacja, że zarówno przynęty Hunter, Wobli czy od Tomiego bedą doskonałe, ale będzie to też zależeć od tego kto na nie łowi i jak łowi. O Hunterach mogę się wypowiadać bo w zasadzie stanowią większość w moim pudełku kleniowym jak i boleniowym. Faktem jest, że Lipiński przede wszystkim łowi na Odrze i pod odrzańskie klenie są budowane jego przynęty i się sprawdzają. Sprawdzają się również na Bobrze, na którym nigdy wcześniej nie łowiłem kleni.. bo albo nie umiałem, albo nie miałem przynęt, którymi mogłem je skusić do brania. Z tymi woblerami to trochę jak z kolorami, na jednej wodzie gryzą zielone z brokatem, a na innej perłowy będzie numer jeden.



#120 OFFLINE   tebe

tebe

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 358 postów
  • Imię:Tomasz

Napisano 29 styczeń 2015 - 13:52

Huntery czy Wobi ?????? znowu namieszaliscie :)  mam woblery sandaczowe od Wobiego :mellow:  skoro je mam w pudelku to sa ok. ;)

Na lubelskiej Wiśle i Wieprzu na Huntera nie złowiłem jeszcze żadnej ryby, a na Lipke, Sieki łowię jazie i klenie...

Najlepiej kup woblery z tego regionu gdzie zamierzasz wędkować wtedy będziesz miał pewność że są skuteczne.


Użytkownik tebe edytował ten post 29 styczeń 2015 - 13:53





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych