Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

WIGRY 434 od EUROŁODZIE


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Uzależniony od łowienia

Uzależniony od łowienia

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 30 listopad 2013 - 19:04

Doskonale Cie rozuremiem Horn. Jednak kto mie ryzykuje ten nie pije szampana a z tego co sluszalem foxy swietnie sie sprzedaja. Pociesze Cie jednak ze wolalbym Twoja lajbe niz foxa i to zdecydowanie ale proponuje zebys jakos sie zareklamowal ze mozesz uzbroic ja w troche bajerkow dla wedkarzy.
Cena wigry 434- 7700 netto w full wypasie
Czy możesz Horn zareklamowac Swoja konstrukcje? W czym Twoja jest lepsza? Jeszxze nie podjalem ostatecznej decyzji;)

#22 Guest_Horn_*

Guest_Horn_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2013 - 19:13

Doskonale Cie rozuremiem Horn. Jednak kto mie ryzykuje ten nie pije szampana a z tego co sluszalem foxy swietnie sie sprzedaja. Pociesze Cie jednak ze wolalbym Twoja lajbe niz foxa i to zdecydowanie ale proponuje zebys jakos sie zareklamowal ze mozesz uzbroic ja w troche bajerkow dla wedkarzy.
Cena wigry 434- 7700 netto w full wypasie
Czy możesz Horn zareklamowac Swoja konstrukcje? W czym Twoja jest lepsza? Jeszxze nie podjalem ostatecznej decyzji;)

 

hehhe aż się zarumieniłem    :rolleyes:

a co do reklamy, forum to nie miejsce na reklamę tylko bardziej wolne rozmowy i tego się trzymajmy  ;)

Ale wiesz co? mam straszny niedosyt pływania, już 2 miesiące nie byłem na wodzie hornem, więc przyjeżdżaj   ;)  Ja mam zainstalowany prędkościomierz gps w telefonie, a ty będziesz filmować tak aby pokazać co nieco niedowiarkom i obalić tajne wzory( żona się zaparła i nie chce ze mną w tą zimnice popłynąć)   ;)  ;) a jak już się przesycę pływaniem i zmarznę to resztę paliwa wypalisz Ty za kółkiem. :D :D ;)

Zwiedzisz też naszą już legendarną Rospudę – o tej porze roku jest piękna.


Użytkownik Horn edytował ten post 30 listopad 2013 - 19:14


#23 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1177 postów
  • LokalizacjaLegionowo

Napisano 30 listopad 2013 - 19:14

@Horn,

 

Jaką wagę tej wersji 1 skorupowej przewidujesz?



#24 Guest_Horn_*

Guest_Horn_*
  • Guests

Napisano 30 listopad 2013 - 19:19

@Horn,

 

Jaką wagę tej wersji 1 skorupowej przewidujesz?

Postaram się nie przekroczyć 90 kg przy długości 4,4m i szerokości 1,8, czyli na obecnym dnie co mam... wiem wiem... brzmi to strasznie lekko, ale temat jest stywno przemyśłany ;)  :) .... Jak nie zmarnuję materiału i formy to będzie dobrze :)  W styczniu już powinna być.



#25 OFFLINE   Uzależniony od łowienia

Uzależniony od łowienia

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 30 listopad 2013 - 20:05

Dzieki Horn za zaproszenie. Szkoda ze tak pozno sie zgasalismy bo bylem ostatnio 2 razy w Augustowie i musze przystopowac troche bo koszty dojazdow przewyższa koszt lodzi jak tak dalej pojdzie;)

#26 OFFLINE   nrt80

nrt80

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 303 postów

Napisano 01 grudzień 2013 - 16:17

Fox zachwycil wedkarzy marketingowo. 

 

Fox zachwyca przemyślaną konstrukcją i podejściem stricte wędkarskim. Mam na myśli zwłaszcza 390. sporo miejsca, niskie burty (co się przekłada na ciężar). banalnie się to woduje i niebanalnie się tym zapierd.... na oszukanych 13,5KM. Romana i 420 tak, ale na większe akweny. na typowym śródlądziu to wg mnie łódka ciut za duża do wędkowania i ciut za mała do turystyki. ale każdy żyd swe gówno chwali. 

 

z rad ogólnych: jeżeli faktycznie ma to być łódka typowo wędkarska, to sterówkę bym zdecydowanie sobie odpuścił.



#27 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 01 grudzień 2013 - 17:16

Dzięki @Horn za podpowiedź i za ofertę pomocy co do tych drzwiczek. Niestety odległość swoje robi, a i jak samemu się coś zrobi to więcej frajdy.
Wracając do tematu i żeby nie było, że tylko swoje chwalę to odnośnie sterówki w romanie, biorąc pod uwagę jej usytuowanie nie przeszkadza w ogóle lub w bardzo małym stopniu, we wigry natomiast, wypowiedziałem się wcześniej. Osobiście wolę większą łódkę z uwagi na komfort i bezpieczeństwo. Wcześniej pływałem na łódce 3,6 m, później na michale więc porównanie jakieś mam. Faktem jest, że mniejszą i lżejszą można zwodować praktycznie wszędzie i tutaj jej przewaga.
No i jeszcze jedna rzecz "in plus" na koszt sterówki. Na łódce bez niej, gdzie ławeczka jest prostopadle do burty cały czas sterując silnikiem siedzimy lekko przekręceni w bok, co po kilku dniach pływania objawia się lekkim bólem kręgosłupa, przynajmniej mnie to przeszkadzało.



#28 OFFLINE   Uzależniony od łowienia

Uzależniony od łowienia

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 01 grudzień 2013 - 20:53

Dokładnie. Sterowa musi być. Juz mam dosc plywania przekreconym na bok i sterowaniem rumplem. Chce rozsiasc sie wygodnie i komfortowo, szybko doplynac na lowisko. Jezeli chodzi o sterowki w wigry i romanie to: w pierwszej lajbie zabiera wiecej miejsca ale lodz stoi prosto. Przyznam ze czasem przetroluje kawakek i na wigrach mozna obrocic sie w prawo, kierujac lewa reka. Mozna wtedy patrzec w echo a wedke miec w prawej rece lub w uchwycie na tylnim relingu. Przymierzalem sie do tego i komfort jak w " S klasie ";)

#29 OFFLINE   -YAN-

-YAN-

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 736 postów
  • LokalizacjaPruszków

Napisano 01 grudzień 2013 - 21:09

Miałem kiedyś Michała i sterówkę zrobiłem sam.  6f308156027481fcm.jpg



#30 OFFLINE   pio76

pio76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 371 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:Piotr

Napisano 01 grudzień 2013 - 21:22

.


Użytkownik pio76 edytował ten post 18 listopad 2014 - 13:02


#31 OFFLINE   kotwitz

kotwitz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2378 postów
  • LokalizacjaŁódź
  • Imię:Kamil

Napisano 01 grudzień 2013 - 21:35

@jans, grubo wypasiony michałek  :) .



#32 OFFLINE   szpiegu

szpiegu

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2534 postów
  • Lokalizacjadziki zachód :)

Napisano 01 grudzień 2013 - 21:56

ja mam wigry 355 na 10 nie chlapała do pewnych predkości , teraz na 15 chlapie, rozmawiałem o tym problemie z twórca łodzi , problem może wynikać z konta natarcia kila na lustro wody oraz to że jest płaski 


Użytkownik szpiegu edytował ten post 01 grudzień 2013 - 21:59


#33 OFFLINE   pio76

pio76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 371 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:Piotr

Napisano 01 grudzień 2013 - 22:19

.


Użytkownik pio76 edytował ten post 18 listopad 2014 - 13:03


#34 Guest_Horn_*

Guest_Horn_*
  • Guests

Napisano 01 grudzień 2013 - 22:21

@pio76 możesz zamieścić fotkę swojej łodzi?  bo brzmi ciekawie   :)

 

Nigdzie nie mogę znaleźć filmu z pływania tej 434 może któś znalazł? Bo przyznam, że nigdy jej na wodzie nie widziłem, a tym bardziej pływałem...


Użytkownik Horn edytował ten post 01 grudzień 2013 - 23:10


#35 OFFLINE   Uzależniony od łowienia

Uzależniony od łowienia

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 01 grudzień 2013 - 23:31

@pio76 możesz zamieścić fotkę swojej łodzi?  bo brzmi ciekawie   :)

 

Nigdzie nie mogę znaleźć filmu z pływania tej 434 może któś znalazł? Bo przyznam, że nigdy jej na wodzie nie widziłem, a tym bardziej pływałem...

Niedługo ma się pojawić na stronie producenta... miałem przyjemność pływać i na 25km nie chlapie, płynie spoko, szybko wchodzi w ślizg.



#36 OFFLINE   pio76

pio76

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 371 postów
  • LokalizacjaChełm
  • Imię:Piotr

Napisano 01 grudzień 2013 - 23:36

@pio76 możesz zamieścić fotkę swojej łodzi?  bo brzmi ciekawie   :)

 

Nigdzie nie mogę znaleźć filmu z pływania tej 434 może któś znalazł? Bo przyznam, że nigdy jej na wodzie nie widziłem, a tym bardziej pływałem...

Nie mam w tej chwili żadnej foty...a co tak Cię zaciekawiło w mojej łajbie?



#37 OFFLINE   Uzależniony od łowienia

Uzależniony od łowienia

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 01 grudzień 2013 - 23:38

@jans, grubo wypasiony michałek  :) .

Michałek z PINK MY BOAT B)



#38 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 02 grudzień 2013 - 08:21

...chyba pimp my boat :P...

#39 OFFLINE   tier

tier

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 293 postów

Napisano 02 grudzień 2013 - 08:27

Potwierdzam co napisał szpiegu. Na 10 nie chlapie, na 15 troche juz tak ale tez nie zawsze. Zalezy jaka fala na Odrze. Nie jest to chlapanie w stylu wlewania wody do srodka tylko lekka mrzawka ktora w letnich miesiacach jest nie odczywalna. Im dziub mniej obciazony to chlapanie mniejsze. No ale mowimy o predkości plywania ok 38-40 km/h z prądem po Odrze w 2 osoby.



#40 OFFLINE   Uzależniony od łowienia

Uzależniony od łowienia

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 30 postów
  • Lokalizacjawarszawa

Napisano 02 grudzień 2013 - 11:17

...chyba pimp my boat :P...

:wacko: upss... no tak :D






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych