Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Bandytyzm.........


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 11 grudzień 2013 - 21:14

...


Użytkownik cristovo edytował ten post 14 styczeń 2014 - 02:19

  • czocho lubi to

#42 OFFLINE   robert.bednarczyk

robert.bednarczyk

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2064 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Robert

Napisano 11 grudzień 2013 - 21:27

Powinno być: elektryczny podbierak :lol: Z podogrzewaną manetką itd...
 
Pozdrawiam,
cristovo


Albo...... po prostu paralizator, bo zasada działania dokładnie taka sama. Jak zwał tak zwał ale idea tego urządzenia chyba jednak zrodziła się u kłusoli.

#43 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 11 grudzień 2013 - 23:09

Witam

 

Gdzie idea się zrodziła tego nie wiem,ale do czego ten przyrząd(nie wiem doprawdy dlaczego nazywany wędką :huh:)służy nietrudno się domyślać.Gdyby faktycznie służył do połowów w celach naukowych to pół biedy,rzeczywistoć jaka jest raczej wiadomo.Zdjęcia na stronie faktycznie masakra a i opis to w zasadzie instruktaż-jak łatwo prosto i przyjemnie z podbieraka wykonać sprzęt rzeźnicki.Żal patrzeć.



#44 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 11 grudzień 2013 - 23:57

czocho, skoro sie nie wypowiadasz dalej w temacie to chyba już zrozumiałeś co miałem na myśli. Zwłaszcza, że temat był już wałkowany i pitt nawet wrzucił moją wypowiedź z tamtego wątku.

Dla mnie nie ma różnicy czy ktoś kłusuje z wędką elektryczna czy z Fenixem na tytanach i przypiętą Stellą - on i tak kłusuje. Dla Ciebie jest różnica?

Nie ważne jest dla mnie czy ktoś kogoś zabił nożem kuchennym czy młotkiem czy nielegalnie nabytym kałasznikowem - w każdym z tych przypadków dokonał czynu zabronionego. Dla Ciebie jest różnica jakim narzędziem?

Chciałbyś występować o pozwolenie na posiadanie młotka? Oczywiście wiązałoby się to z wszelkimi procedurami.

Jestem za to przeciwny wszelakim idiotycznym zakazom stąd ten przerysowany przykład o pozwoleniu na kołowrotek czy inne główki dżigowe.

Czy jeszcze coś wyjaśnić?

 

Ktoś wyżej napisał, że nie wolno w Polsce nosić noża powyżej jakieś tam wielkości. Bzdura - jak mi się zachce to mogę chodzić nawet z Kataną (i nie chodzi mi o Shimano). W ustawie o broni i amunicji nie ma takiego zapisu, że nożyk o długości 12cm to broń, a nożyk poniżej tej długości to nie broń.

Chłopaki z knives.pl noszą taką ustawę zawsze przy sobie bo policyjnych nagorliwców nie brakuje, a oni, chłopcy z knives.pl, mają przy sobie zawsze jakaś kosę :).

 

P.S Nie, nie bronię kłusowników, nie namawiam do zakupu takiego sprzętu i korzystania na wodach PZW czy innych, gdzie go używać nie można. Jestem tylko przeciwny wszelkim idiotycznym zakazom.

Tak...teraz rozumiem cie doskonale ;) nie znałem twojego wcześniejszego postu...szanuje twoje zdanie odnośnie jakichkolwiek zakazów dla obywateli w państwie...natomiast dalej uważam, że taki przepis ma sens...tylko nie ma odpowiedniego monitoringu....z drugiej strony patrzac na to racjonalnie i widząc co się dzieje z tym tematem na przestrzeni lat dochodzimy do wniosku.... że sensu nie ma....bo kłusole i ta zrobią co zechcą i beda "pracować" na czym im sie tylko spodoba....zamiast takiej wedki maja swoje akumulatory ;) chodzi  tylko o fakt, że przyrząd, który kojarzy mi się własnie w prostej linii z panami w kufajkach jest reklamowany jak kosiarka z castoramy i może go nabyc każdy :( pozdro



#45 OFFLINE   cristovo

cristovo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1498 postów

Napisano 12 grudzień 2013 - 00:09

...


Użytkownik cristovo edytował ten post 14 styczeń 2014 - 02:19


#46 ONLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 12 grudzień 2013 - 16:28

Czocho ciesze się ze w końcu się rozumiemy ;) jesteśmy po tej samej stronie barykady. Każdy taki temat powinien się sprowadzać do jednej kwestii do ukarania klusola i niczego więcej. Jakby kary były dotkliwe to nikt nie klusowalby ani elektryczną ani grafitowa wędka. Pozdrawiam
  • czocho lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych