Jump to content

  •      Sign In   
  • Create Account

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Photo

BASS -porażka


  • Please log in to reply
216 replies to this topic

#1 OFFLINE   ro-sz

ro-sz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 posts
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Robert

Posted 23 December 2013 - 13:38

Niecały tydzień temu z okazji nadchodzących świąt narzeczona zamówiła mi na prezent z Bass'a Revo SX 6,4:1, po dwóch dniach przyszła paczka. Otwieram i widze Revo SX 7,1:1 do tego niesprawne problem ze zwolnieniem wolnego biegu (zaskakiwał po 2 obrotach korbki). Za telefon, wyjaśnieniłem o co chodzi - odesłałem, na następny dzień mieli mi wysłać właściwy model i do tego sprawny  :D  . Zamiast przesyłki moja narzeczona otrzymała telefon że nie mają takiego kołowrotka i nie będą mieli. Jako że pieniążki były już u nich postanowiłem, wybrać sobie coś innego... Padło na Dragon Jig&Jerk do 70g zamówienie poszło wczoraj dzisiaj mieli wysłać żeby było na jutro, skończyło się tym iż otrzymaliśmy dzisiaj telefon że mają tylko uszkodzoną wędkę na stanie i jej nie wyślą :unsure: już mnie to zdenerwowało i to bardzo, ale myślę "fajnie że mówicie o takim fakcie otwarcie, szkoda że tak późno". Więc znowu szybkie wejście na stronę i przeglądanie młynków, widzę że SX nie mają już w ofercie ale widzę Revo S status: JEST!... biore go i parę innych gadżetów, narzeczona dzwoni żeby wysłali S'ke i słyszy że oni nie mają tego na stanie jeśli chce to mogą nam wysłać go po 7 stycznia. Moja reakcja "Ja pie...le" podziękowałem im grzecznie i poprosiłem o zwrot pieniędzy.

 

Po wszystkich rozmowach z Bassem odniosłem wrażenie że, człowiek który odbiera ten telefon ma albo bardzo wyje..ne albo zaraz zejdzie bo jego ton i sposób mówienia wskazywał na jedną z powyższych opcji.

 

Korzystałem z ich usług dwukrotnie, po raz pierwszy i ostatni.

 

W taki oto sposób pod moją choinką w tym roku nie będzie prezentu przeznaczonego dla mnie.

 

Po tej sytuacji odradzam wszystkim Bass'a on-line.

 

Pozdrawiam

Robert


  • pawelHERP, spinnerman, kokosz77 and 2 others like this

#2 OFFLINE   Maciejowaty

Maciejowaty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,177 posts
  • LokalizacjaLegionowo

Posted 23 December 2013 - 13:47

Współczuję.

 

To standard w Bassie i  były już podobne wątki.

Na jeden kij czekałem kilka miesięcy a reklamacje musiałem załatwić "po znajomości" bo w Bassie robili trudności.

 

Obsługa w sklepie to też jakiś żart :lol:



#3 OFFLINE   kaczynumer1

kaczynumer1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 183 posts

Posted 23 December 2013 - 13:50

Na miejscu jest równie "sympatycznie" to zdecydowanie najmniej lubiany przeze mnie sklep w Stolicy.
Znajomi mają podobne zdanie i raczej unikam robienia tam zakupów- wolę wydawać $ w sympatycznej atmosferze.

#4 OFFLINE   pawello

pawello

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 posts
  • LokalizacjaMazowsze
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:B.

Posted 23 December 2013 - 13:52

Podzielam tą opinię także jeśli chodzi o sklep stacjonarny. Parę lat temu jak mieścił się jeszcze przy Wolskiej był to najlepiej wyposażony sklep w Wawie, teraz porażka. Bywam tam raz na pół roku i z regóły już przed wejściem wiem że nic ciekawego nie znajdę. Niestety rzadko kiedy ten sklep zaskakuje in positiv. Mały wybór, obsługa zachowuje się jakby pracowała tam za karę, nie czuć atmosfery. Szkoda, bo pamiętam jeszcze lata gdy do Bassa jeźdźiłem z wypiekami na twarzy oglądać kije RST i kołowrotki Shimano z wyższej półki.     


  • CM Punk likes this

#5 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,730 posts

Posted 23 December 2013 - 13:57

Niestety stan magazynowy w sklepach internetowych daje dużo do życzenia czasem. Poza tym Bass po zmianie swojej lokalizacji pogorszył się opór. W nowej siedzibie byłem jeden raz i ostatni. Wolę robić zakupy w innych sklepach wędkarskich stacjonarnych z prawdziwego zdarzenia gdzie nie olewają klienta. Niestety w dzisiejszych czasach dobra obsługa klienta w sklepach to podstawa żeby utrzymać przy sobie klienta. Można mieć świetny sprzęt, dobre ceny lecz będzie małe zainteresowanie bo... obsługa bardzo kiepska. 

 

Dobra obsługa jest tzw manipulatorem który powoduje że podczas rozmowy z nami przetrzymuje nas dłużej w sklepie oraz więcej wydajemy.

 

Osobiście mam parę swoich ulubionych sklepów stacjonarnych w Warszawie z których szybko nie wychodzę jak coś potrzebuję, dobra obsługa można pogadać, fajny sprzęt....

 

.....czas szybko leci oraz kasa   ;)



#6 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,272 posts
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Posted 23 December 2013 - 14:09

Zastanawia mnie jedno - BASS opinię ma nędzną od lat, zresztą, pracował na nią odpowiednio długo. Z kolei konkurencja jest mocna i sprawdzona, więc... kto decyduje się na zakupy w tym sklepiku?



#7 OFFLINE   meth666

meth666

    Mr. Abu Revo

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,302 posts
  • Lokalizacjaw Łódce
  • Imię:Michał

Posted 23 December 2013 - 14:16

Od zarania dziejów dobry handel opiera sie na tym że sprzedaje się to co się ma na magazynie , a nie w katalogu..

#8 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6,187 posts
  • Imię:Krzysztof

Posted 23 December 2013 - 14:35

...i nie uwzględnia reklamacji z tytułu niezgodności towaru z umową, a klienta traktuje jak analfabetę. Tak jest, mieszkamy w PL :)



#9 OFFLINE   paawelek83

paawelek83

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,300 posts
  • LokalizacjaOżarów Mazowiecki

Posted 23 December 2013 - 14:54

Znam chłopaków z Bassa i wierzcie mi że im jest tak samo glupio że nie mają co sprzedawać jak Wam kiedy staracie się coś kupić a na półkach sam ocet. To nie jest ich wina a powiedzmy że polityka firmy. Chodzę do tego sklepu ale żeby pogadać bo jak staję przed wieszakami z przynętami to odwracam się na pięcie i jadę na spójnię. Od bardzo dawna zakupy robię gdzie indziej
  • wobler129 likes this

#10 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6,187 posts
  • Imię:Krzysztof

Posted 23 December 2013 - 14:58

Paweł, to dobrze, że im głupio, dla łamania praw klienta nie ma żadnego usprawiedliwienia. Taka polityka, to bardzo zła polityka.



#11 OFFLINE   rower26

rower26

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,392 posts
  • Imię:Łukasz

Posted 23 December 2013 - 15:16

Panowie, a który sklep w Warszawie zasługuje na like'a ?

 

Według mnie zasługiwał nieistniejący już esox (Radzymińska)- za sympatycznych sprzedawców. Drugi sklep natomiast, to użytkownik allegro: abella7 - sklep powiedzmy "stacjonarny" w adoptowanym mieszkaniu, na wysokim piętrze, ursynowskiego, wielkopłytowego bloku. Kupowałem u nich Revo sx i w takiej miłej atmosferze to nigdzie jeszcze kupowałem. Przesuwna szafa na ubrania wypełniona po brzegi kręciołami stanęła przede mną otworem, kto był ten wie, mogłem kręcić do bólu i był rabacik i i gratisy były.

 

Jeśli spójnia nie byłaby dobrze zaopatrzona moja noga nigdy by tam nie postała. Nigdy miło i z łachą. Jak dla mnie to dwie pierwsze litery z wyrazu spójnia można by zastąpić jedną literą h. 


Edited by rower26, 23 December 2013 - 15:27.


#12 OFFLINE   krzysiek

krzysiek

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 6,187 posts
  • Imię:Krzysztof

Posted 23 December 2013 - 15:24

Nie mam złych doświadczeń. Wchodzę, biorę co mi potrzeba, płacę, wychodzę. Fajnym pomysłem jest wieszanie części ekspoyzcji przynęt w dziale rabat (progresywny). Swego czasu obkupiłem się tam zdrowo w Rapale (z rabatem 50%). Innym przykładem sklepu, który sobie zajada małą łyżeczką jest warszawski LeClerc w Alejach. Mają jedne z najtańszych Rapali w PL (duże Husky po 20 -24PLN), niektóre modele DT20 po 29, X-Rap MAG 30 po 46PLN. Ceny mniejszych Rapalek zaczynają się od ok 14PLN. EDIT - zdarza się wręcz, że na j.pl używki chodzą drożej niż tam nówki.


Edited by krzysiek, 23 December 2013 - 15:37.


#13 OFFLINE   sacha

sacha

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,724 posts
  • LokalizacjaW-wa
  • Imię:Dariusz
  • Nazwisko:Krystosiak

Posted 23 December 2013 - 15:33

LeClerc ma duży wybór to fakt. Spory wybór i miła atmosfera jest na Łukowskiej. W Esoxie było dużo towaru (nie wiedziałem że nieistnieje) i też sympatycznie. Powsińska ma chyba raczej duży wybór, byłem raz więc nie wiem jak atmosfera i fachowość.



#14 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8,447 posts
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Posted 23 December 2013 - 15:53

Bass dla mnie skończył się jeszcze na Wolskiej gdy o 17:50 kazano mi kończyć zakupy bo zaraz zamykają.

Spójnia jest według mnie obecnie najlepszym sklepem w Warszawie, tanio nie jest ale nadrabiają promocjami i zawsze można liczyć przy większych zakupach na rabat.
Co do obsługi to jeszcze nie spotkałem się ze złym potraktowaniem, zawsze można pogadać i usłyszeć poradę nawet jak się nic nie kupuje.
  • Przemek likes this

#15 OFFLINE   Domator

Domator

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 222 posts
  • LokalizacjaSosnowiec
  • Imię:Cezary

Posted 23 December 2013 - 15:54

A ja tam robię zakupy w Fishing Markcie i nie narzekam. Ale na Jerbacie  przedostatnio widziałem, ze ktoś tam miał jakieś tam zgrzyty.



#16 OFFLINE   Dagon

Dagon

    :P

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3,079 posts
  • LokalizacjaWarszawa

Posted 23 December 2013 - 16:09

Ja nie robię ani w Bassie ani w FM i też nie narzekam. :)  ;)

Dzisiaj jest o tyle fajnie, że jedna, dwie, czasem kilka wpadek (zależy od cierpliwości) i idzie sobie człowiek w inne miejsce, a takich miejsc przybywa.

Coraz mniej kupuję stacjonarnie, internet zaspokaja większość moich potrzeb sprzętowych.

Internetowa opinia na temat sklepu czy handlowca zaczyna być na wagę złota, mądrzy to dostrzegają, reszta nadal tkwi na bazarze, nawet jeśli sklep w centrum stolicy.



#17 OFFLINE   Dienekes

Dienekes

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2,272 posts
  • LokalizacjaSyreni Gród/ Jadwisin
  • Imię:Radosław

Posted 23 December 2013 - 16:14

abella7 FTW :D Jest wybór, jest miło, jest klimat do zakupów.

#18 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 posts
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Posted 23 December 2013 - 16:39

Z Bassem złych doświadczeń nie miałem - może dlatego, że robiłem tam zakupy aż dwa razy :D W Fishingmarcie - mogę narzekać, regularnie robiłem tam zakypy duże/bardzo duże i jakoś nie doczekałem się nawet zdechłych 5% rabatu. Z tego względu polecam zagranicę, zdecydowanie prościej i przyjemniej; poza tym ceny jerków na Estonii są korzystniejsze niż u nas :)

 

Abellę zapamiętam - może znowu przekona mnie do zakupów w Polsce :)



#19 OFFLINE   ro-sz

ro-sz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 posts
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Robert

Posted 23 December 2013 - 16:44

Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, poszukałem poszperałem i zamówiłem Daiwe Tatule z Rapy. Może nie wyląduje jutro pod choinką, ale przyjdzie po świętach :D.

 

Apropos FM mam dobre zdanie nigdy się na nich nie naciąłem, ze stacjonarnych w moim regionie mam CW Gdańsk, lecz nie przepadam za zakupami u nich ze względu na niezbyt miłą obsługe. Przynajmniej taka obsługa była w lato, teraz nie wiem czy się pozmieniało bo nie miałem okazji sprawdzić, jakoś mnie do nich nie ciągnie.



#20 OFFLINE   Przemek

Przemek

    Przemek

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1,488 posts
  • LokalizacjaWyszków
  • Imię:Przemek

Posted 23 December 2013 - 16:58

Nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi???!!! :) :) :)


  • pepso, fish28, n15 and 1 other like this