Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BASS -porażka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   meth666

meth666

    Mr. Abu Revo

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Lokalizacjaw Łódce
  • Imię:Michał

Napisano 23 grudzień 2013 - 17:03

W Fishing Marcie kupowałem swoją pierwszą wędkę . Był to jeszcze sklep w Tychach(niestety nie wiem czemu został zamknięty). Dostałem pokaźny rabat i parę gratisów. 



#22 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 23 grudzień 2013 - 17:08

Polecam drogę internetową - łatwiej wyrwać zęby żółwiowi niż się dogadać w sprawie rabatu :)



#23 OFFLINE   luk_80

luk_80

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 826 postów
  • Lokalizacja03-980

Napisano 23 grudzień 2013 - 19:05

Podobne odczucia co u przedmówców. Dwukrotnie reklamowałem kołowrotek, za drugim razem chciałem z tytułu niezgodności towaru z umową a nie z tytułu gwarancji. Oczywiście duży opór z ich strony i zlewka mojej osoby. Mam złe doświadczenia z tym sklepem, obsługa też jakaś dziwna. Chodząc po sklepie obserwują cię i łażą za tobą jak za jakimś złodziejem. Mówię oczywiście o moich doświadczeniach. Mają nieźle wypozycjonowany sklep w Internecie więc dużo ludzi do nich trafia. Ja dałem sobie spokój jakiś czas temu, owszem wejdę na ich stronę poczytam, pooglądam i kupuję gdzie indziej. Polecam sklep Fish Club z Łukowskiej (Praga Południe), bardzo miła i fachowa obsługa, duży wybór przynęt czasem bardzo niszowych. Nie narzekam również na Dom Wędkarza z Sadyby również mają ciekawą propozycję i chętnie doradzają.


  • Maciejowaty i dardzin lubią to

#24 OFFLINE   Tomek88

Tomek88

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3209 postów
  • LokalizacjaGrójec
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Zienkiewicz

Napisano 23 grudzień 2013 - 19:22

abella7 FTW :D Jest wybór, jest miło, jest klimat do zakupów.

Popieram, kupuję u nich od dawna i zawsze wychodzę zadowolony i oszołomiony nowościami :)



#25 OFFLINE   ro-sz

ro-sz

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 72 postów
  • LokalizacjaGdynia
  • Imię:Robert

Napisano 23 grudzień 2013 - 20:56

@Przemek

??? Nie zrozumiałem

#26 ONLINE   slawek_2348

slawek_2348

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1691 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Sławomir
  • Nazwisko:Zdunek

Napisano 23 grudzień 2013 - 21:03

Jeżeli chodzi o sklepy w Warszawie:

- Spójnia - duży wybór, promocje tak jak pisał @krzysiek na woblery do 50%, ale trzeba przynajmniej we dwóch żeby kupic odpowiednią ilośc, tam idę jak mam potrzebę kupienia czegoś podstawowego - idę , kupuję, do obslugi nie mam większych zastrzeżeń,

- Łukowska - spory wybór, trafiają się rodzynki w ofercie gum i woblerów,

- Sadyba - nowy ,duży sklep z duża ofertą trochę mało rozreklamowany ( z personelu Norbert - ex- Łukowska, ex-Bass)

- Bass - to już chyba końcówka sklepu stacjonarnego, może zostanie jako e-sklep,

- Rapa - (Czerniakowska) - b.duży wybór Daiwy i Cormorana,

- Raven - powierzchnia handlowa olbrzymia, oferta ciekawa, ale jak nie ma promocji to nie bardzo chwytliwa,

- Leclerc - po zmianie lokalizacji mam wrażenie że skromniejsza oferta, ale i tak ok.

oprócz tego w Decathlonie w Markach czasami trafiają się różne ciekawe oferty.

Jeżeli któryś z kolegów podesłał by mi na priv. adres sklepu Abella7 to chętnie tam zajrzę.


  • Pisarz.......ewski Piotr lubi to

#27 OFFLINE   Kajtelek2

Kajtelek2

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1334 postów
  • LokalizacjaAluminiowe Miasto

Napisano 25 grudzień 2013 - 09:05

W Bassie kupiłem tylko laskę pod przetwornik do sonaru , przyszła cała , ale po fajny sprzęt i fachową obsługę polecam ciekawy sklep na Wybrzeżu Gdyńskim ;)


Użytkownik Kajtelek2 edytował ten post 25 grudzień 2013 - 09:07


#28 OFFLINE   Pickerel

Pickerel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1186 postów
  • Imię:Wojtek

Napisano 25 grudzień 2013 - 11:22

 Mam złe doświadczenia z tym sklepem, obsługa też jakaś dziwna. Chodząc po sklepie obserwują cię i łażą za tobą jak za jakimś złodziejem. Mówię oczywiście o moich doświadczeniach. 

Mam bardzo podobne wrażenie za każdym razem jak tam jestem :angry: 



#29 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5816 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 25 grudzień 2013 - 13:10

Potwierdzam, byłem raz i już więcej nie mam zamiaru. Kiepski wybór, łażą za tobą i patrzą co tam kombinujesz. Ja jeżdżę na Wybrzeże Gdańskie, do obsługi nie mam zastrzeżeń, poza tym mam po prostu po drodze z roboty.



#30 OFFLINE   Pisarz.......ewski Piotr

Pisarz.......ewski Piotr

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2665 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotr

Napisano 26 grudzień 2013 - 10:46

Jeżeli chodzi o sklepy w Warszawie:

- Spójnia - duży wybór, promocje tak jak pisał @krzysiek na woblery do 50%, ale trzeba przynajmniej we dwóch żeby kupic odpowiednią ilośc, tam idę jak mam potrzebę kupienia czegoś podstawowego - idę , kupuję, do obslugi nie mam większych zastrzeżeń,

- Łukowska - spory wybór, trafiają się rodzynki w ofercie gum i woblerów,

- Sadyba - nowy ,duży sklep z duża ofertą trochę mało rozreklamowany ( z personelu Norbert - ex- Łukowska, ex-Bass)

- Bass - to już chyba końcówka sklepu stacjonarnego, może zostanie jako e-sklep,

- Rapa - (Czerniakowska) - b.duży wybór Daiwy i Cormorana,

- Raven - powierzchnia handlowa olbrzymia, oferta ciekawa, ale jak nie ma promocji to nie bardzo chwytliwa,

- Leclerc - po zmianie lokalizacji mam wrażenie że skromniejsza oferta, ale i tak ok.

oprócz tego w Decathlonie w Markach czasami trafiają się różne ciekawe oferty.

 

Zgadzam się z kolegą w 100% :) . Na Sadybie byłem raz i Norbert o mało nie zagadał mnie na śmierć :unsure: :D .Żal że Esox padł było blisko i bardzo koleżeńska atmosfera.



#31 OFFLINE   kostom63

kostom63

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1626 postów

Napisano 26 grudzień 2013 - 22:30

Witam,

w Bassie nie robię zakupów już hoho albo i dłużej (niech żałują ile nie zarobili). Cieszę się że jest nas więcej.

Tomek



#32 OFFLINE   Meme

Meme

    booom

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3094 postów
  • LokalizacjaWarszawa - Tarchomin
  • Imię:Michał
  • Nazwisko:Oświeciński

Napisano 26 grudzień 2013 - 22:35

Niecały tydzień temu z okazji nadchodzących świąt narzeczona zamówiła mi na prezent z Bass'a Revo SX 6,4:1, po dwóch dniach przyszła paczka. Otwieram i widze Revo SX 7,1:1 do tego niesprawne problem ze zwolnieniem wolnego biegu (zaskakiwał po 2 obrotach korbki). Za telefon, wyjaśnieniłem o co chodzi - odesłałem, na następny dzień mieli mi wysłać właściwy model i do tego sprawny  :D  . Zamiast przesyłki moja narzeczona otrzymała telefon że nie mają takiego kołowrotka i nie będą mieli. Jako że pieniążki były już u nich postanowiłem, wybrać sobie coś innego... Padło na Dragon Jig&Jerk do 70g zamówienie poszło wczoraj dzisiaj mieli wysłać żeby było na jutro, skończyło się tym iż otrzymaliśmy dzisiaj telefon że mają tylko uszkodzoną wędkę na stanie i jej nie wyślą :unsure: już mnie to zdenerwowało i to bardzo, ale myślę "fajnie że mówicie o takim fakcie otwarcie, szkoda że tak późno". Więc znowu szybkie wejście na stronę i przeglądanie młynków, widzę że SX nie mają już w ofercie ale widzę Revo S status: JEST!... biore go i parę innych gadżetów, narzeczona dzwoni żeby wysłali S'ke i słyszy że oni nie mają tego na stanie jeśli chce to mogą nam wysłać go po 7 stycznia. Moja reakcja "Ja pie...le" podziękowałem im grzecznie i poprosiłem o zwrot pieniędzy.

 

Po wszystkich rozmowach z Bassem odniosłem wrażenie że, człowiek który odbiera ten telefon ma albo bardzo wyje..ne albo zaraz zejdzie bo jego ton i sposób mówienia wskazywał na jedną z powyższych opcji.

 

Korzystałem z ich usług dwukrotnie, po raz pierwszy i ostatni.

 

W taki oto sposób pod moją choinką w tym roku nie będzie prezentu przeznaczonego dla mnie.

 

Po tej sytuacji odradzam wszystkim Bass'a on-line.

 

Pozdrawiam

Robert

Co do Bassu - bylem u nich nie jeden raz - multiki maja na stronie ale ze zwgledu na slaby zbyt - nie maja ich fizycznie - dla tego tak sie zachowli - a lawiacych tam na multik jest tylko jeden pan - i on w miare ogarniety jest ale tylko jerki



#33 OFFLINE   Maciek1

Maciek1

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 365 postów
  • LokalizacjaDublin

Napisano 27 grudzień 2013 - 19:23

Ze sklepem bass mam tylko złe doświadczenie nie polecam kupiłem u nich raz i to była porażka paczka źle zaadresowana towar nie zgodny z opisem , do tego zlewają cię nie odbierają telefonów nie odpowiadają na e-mail to tyle mojej przygody z tym sklepem nigdy więcej :angry: :angry: :angry:



#34 OFFLINE   Kadet

Kadet

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1003 postów

Napisano 30 grudzień 2013 - 17:21

Cale szczescie ze przeczytalem ten watek o bassie. W przyszlym tygodniu mialem u nich kupic echo elite 5x hdi poniewaz cena w zestawie wydaje sie atrakcyjna. Teraz trzeba bedzie poszukac nowego sklepu internetowego. Tym razem godnego uwagi. Moze koledzy doradza jaki wybrac zeby sie nie nadziac sromotnie. Z gory dziekuje.

Użytkownik Kadet edytował ten post 30 grudzień 2013 - 17:45


#35 OFFLINE   Mr.Happy

Mr.Happy

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 764 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Maciek

Napisano 04 styczeń 2014 - 22:26

Panowie, a który sklep w Warszawie zasługuje na like'a ?

 

 

Fishclub ! Nie wiem jak internetowy działa, ale do stacjonarnego bardzo lubię chodzić na zakupy.



#36 OFFLINE   Mariano Mariano

Mariano Mariano

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1945 postów
  • LokalizacjaNiemcy/Warszawa
  • Imię:Mariusz

Napisano 05 styczeń 2014 - 11:49

Ja raczej ze schematu sie nie wylamie jak napisze, że najczesciej od 2007r odwiedzam Centrum Wedkarstwa.Widzialem wszystkie, no prawie wszystkie zmiany jakie przechodzili.Zawsze na + Obsluga wg mnie nie do przebicia:)

Inne sklepy od czasu do czasu, jak jestem w okolicy.

Użytkownik Mariano Italiano edytował ten post 05 styczeń 2014 - 11:50


#37 OFFLINE   bigrafi

bigrafi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1553 postów

Napisano 10 grudzień 2014 - 21:03

Cale szczescie ze przeczytalem ten watek o bassie. W przyszlym tygodniu mialem u nich kupic echo elite 5x hdi poniewaz cena w zestawie wydaje sie atrakcyjna. Teraz trzeba bedzie poszukac nowego sklepu internetowego. Tym razem godnego uwagi. Moze koledzy doradza jaki wybrac zeby sie nie nadziac sromotnie. Z gory dziekuje.

Ja niestety nie przeczytałem. Zapłaciłem za kij w promocji który, jak okazało się dopiero  po dziesięciu dniach od wpłaty, że brak go u dystrybutora.

Raczyli o tym powiadomić po parokrotnym wydzwanianiu. Kasa miała być zwrócona na konto, ale mieli czas, dopiero jak pogroziłem paragrafem, pieniądze zostały w ten sam dzień przelane. 

Zdecydowanie nie polecam.



#38 OFFLINE   wysocki1

wysocki1

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 33 postów
  • LokalizacjaLubuskie
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Wysokiński

Napisano 11 grudzień 2014 - 14:23

Ja na szczęście przeczytałem i nie kupuję a miałem. Dzięki za opinie.



#39 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 11 grudzień 2014 - 14:42

Myślałem że to ja jestem chamem za ladą ale widać, że są gorsi  :D Nie no zawsze staram się być miły  :P



#40 OFFLINE   Hesher

Hesher

    Ekspert

  • Lurebuilding Team
  • PipPipPipPip
  • 6246 postów
  • LokalizacjaPułtusk
  • Imię:Piotr
  • Nazwisko:Prażmowski

Napisano 11 grudzień 2014 - 21:19

Obsługa się poprawiła. Nie wiem czy pod wpływem wpisów na forach czy tak samorzutnie ale prawda jest taka, że chłopaki chętnie doradzają i czuć różnicę między sytuacją obecną a tym co było kiedyś. Na plus :) PS. Sklepu internetowego nie oceniam bo mam do nich blisko z chałupy.