Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BASS -porażka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
216 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   urasenty

urasenty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Daniel

Napisano 17 styczeń 2015 - 10:44

Panowie wiecie co się dzieje z Bassem?? Byłem dwa razy w tym tygodniu i sklep zamknięty na cztery spusty. Remanent czy koniec żywota ???? :)

Jeden ze sprzedających pracuje teraz w Power Boxie. 



#42 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 17 styczeń 2015 - 11:49

Pewnie zrozumieli że z taką polityką firmy daleko nie zajdą w dzisiejszych czasach...



#43 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 17 styczeń 2015 - 15:45

Cytat ze stronki www.

"Z powodu inwentaryzacji i zmian w sklepie kontakt telefoniczny 
jest utrudniony, ale staramy się na bieżąco odpowiadać na maile: 
biuro@bass-sklep.pl 
a już od 19 stycznia 2015 sklep będzie działał normlanie. 
Przepraszamy za chwilowe utrudnienia. 
Oczywiście zamówienia internetowe można skaładać 24h na dobę."



#44 OFFLINE   Waldi

Waldi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 17 styczeń 2015 - 21:20

Panowie wiecie co się dzieje z Bassem?? Byłem dwa razy w tym tygodniu i sklep zamknięty na cztery spusty. Remanent czy koniec żywota ???? :)

Jeden ze sprzedających pracuje teraz w Power Boxie. 

 

A kolejnego spotkałem dzisiaj w konkurencyjnym sklepie na Wybrzeżu Gdyńskim :)


  • platynowłosy lubi to

#45 ONLINE   Wojtek B.

Wojtek B.

    Wiślak

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1829 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Wojtek

Napisano 17 styczeń 2015 - 23:15

A kolejnego spotkałem dzisiaj w konkurencyjnym sklepie na Wybrzeżu Gdyńskim :)



Power Box i sklep na Wybrzeżu Gdyńskim to jeden i ten sam sklep :)

Gość, który przeszedł z Bassa do WMH (Tomek) jest cienki w obsłudze klienta...ciekawe czy złe nawyki pojawią się także w Power Boxie?
  • Mariano Mariano lubi to

#46 OFFLINE   MichałM

MichałM

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 864 postów
  • Imię:Michał

Napisano 18 styczeń 2015 - 00:35

oby nie zostało mu to łażenie po sklepie za klientem, to jest w BASSie najgorsze. W którą alejkę nie wejdziesz zaraz za tobą idą i patrzą na ręce


  • platynowłosy i CM Punk lubią to

#47 OFFLINE   makamba

makamba

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3151 postów
  • Lokalizacjaz ortalionu
  • Imię:Bartosz

Napisano 18 styczeń 2015 - 00:54

W którą alejkę nie wejdziesz zaraz za tobą idą i patrzą na ręce

Trzeba kraść nogami. :lol:  ;)



#48 OFFLINE   Fred A

Fred A

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaDom na wiślanym brzegu...

Napisano 18 styczeń 2015 - 00:58

:ph34r: ....a może to na przeciw klientom po info wystarczy się odezwać głośniej :P :D .Tak Panowie to zachowanie może być powodem awersji...



#49 OFFLINE   urasenty

urasenty

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 767 postów
  • LokalizacjaGrodzisk Mazowiecki
  • Imię:Daniel

Napisano 18 styczeń 2015 - 10:09

Dokładnie tak jak piszecie. Wchodząc do tego sklepu oni nie widzą potencjalego klienta tylko złodzieja!!!Nie lubię tam kupować . 



#50 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9499 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 18 styczeń 2015 - 10:38

Dokładnie tak jak piszecie. Wchodząc do tego sklepu oni nie widzą potencjalego klienta tylko złodzieja!!!Nie lubię tam kupować . 

Odwrotnie jak kiedyś we wrocławskim Krokodylu. Tam nikomu nie przeszkadzało gdy wchodziłem bez (widocznego i odczuwalnego) nadzoru, za ladę i sam gmerałem w produktach na półkach. Swoją drogą ciekawe, czy dalej tak tam jest?


  • Kamil Z. lubi to

#51 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 18 styczeń 2015 - 10:53

Ja idę do FM /katowice/ i też włażę za ladę i szukam sobie co mnie interesuje. Zupełnie mnie olewają jak grzebię powiedzmy w krętlikach .Tyle że uważam aby nie włożyc machinalnie / na czas wyboru/ do kieszeni ,biorę  wracam do lady,kładę na ladę i wracam z powrotem do regału.


  • popper i platynowłosy lubią to

#52 OFFLINE   Waldi

Waldi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 514 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 18 styczeń 2015 - 13:27

Power Box i sklep na Wybrzeżu Gdyńskim to jeden i ten sam sklep :)

Gość, który przeszedł z Bassa do WMH (Tomek) jest cienki w obsłudze klienta...ciekawe czy złe nawyki pojawią się także w Power Boxie?

 

Racja. Zawsze miałem w głowie, że to Centrum Wędkarstwa. Dopiero przejrzawszy rachunek jorgnąłem się, że tak brzmi oficjalna nazwa firmy.

 

Przy okazji: długo szukałem pudełka na Slidery 12. Wczoraj znalazłem tam Plano 3630, do którego swobodnie wchodzą, a jednocześnie nie muszę zmieniać torby wędkarskiej, gdyż D x S są identyczne z 3620. Rozpakowywali dużą dostawę Savagear, ale travelerów tej firmy niet, za to Freestylery 13 cm są.

Dobrą sprawą jest to, że przy przekroczeniu 100 PLN można otrzymać film wędkarski na DVD. A o to nie trudno. Jak zobaczyłem ile już tych filmów mam, to wniosek jest prosty: to nasze hobby wciąga, ale i kasę wyciaga ;)


  • platynowłosy i urasenty lubią to

#53 OFFLINE   Darecki

Darecki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 353 postów
  • LokalizacjaTurawa

Napisano 18 styczeń 2015 - 21:35

Ja idę do FM /katowice/ i też włażę za ladę i szukam sobie co mnie interesuje. Zupełnie mnie olewają jak grzebię powiedzmy w krętlikach .Tyle że uważam aby nie włożyc machinalnie / na czas wyboru/ do kieszeni ,biorę  wracam do lady,kładę na ladę i wracam z powrotem do regału.

 

Nie irytuje Cię ten starszy gość, co łazi za klientem krok w krok i opowiada o swych wyczynach wędkarskich?

Normalnie skupić się na woblerkach nie sposób.

 

 

Odwrotnie jak kiedyś we wrocławskim Krokodylu. Tam nikomu nie przeszkadzało gdy wchodziłem bez (widocznego i odczuwalnego) nadzoru, za ladę i sam gmerałem w produktach na półkach. Swoją drogą ciekawe, czy dalej tak tam jest?

 

Jest tak dalej.


Użytkownik Darecki edytował ten post 18 styczeń 2015 - 21:38

  • popper lubi to

#54 OFFLINE   staszek

staszek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 819 postów
  • LokalizacjaŚląsk
  • Imię:Stanisław
  • Nazwisko:wiadomo jakie

Napisano 18 styczeń 2015 - 21:41

Nie irytuje Cię ten starszy gość, co łazi za klientem krok w krok i opowiada o swych wyczynach wędkarskich?

Normalnie skupić się na woblerkach nie sposób.

 

 

 

Nie , nie irytuje bo mówię że dam sobie radę a wtedy On idzie w swoją stronę a ja w swoją. Poza tym czasem podpowiada po co wracają zawodnicy. I zazwyczaj i mi sie to sprawdza . facet pasjonat , da się wytrzymać . W każdym razie doradza a nie pilnuje :)



#55 OFFLINE   R0BERT

R0BERT

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 203 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 18 styczeń 2015 - 22:24

No, stara się, choć nie każdy to lubi ;) . Mi wcisnął kiedyś łamańca z Savage, za ponad 30 zeta, nie da się tym rzucić, żeby co drugi raz się w stalówkę nie zaplątał, a miał być taki łowny :D



#56 OFFLINE   Fred A

Fred A

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 279 postów
  • LokalizacjaDom na wiślanym brzegu...

Napisano 18 styczeń 2015 - 22:29

No przecie Cię złowił. :D Tych powiedzmy najlepszych na tzw.nasze uzbierało mi się sporo,a ileż w nich jest tzw.Pułkowników oj :rolleyes: ...


Użytkownik Fred Arbogast edytował ten post 18 styczeń 2015 - 23:09

  • PETEREK lubi to

#57 OFFLINE   maxxym

maxxym

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 261 postów
  • LokalizacjaRzeszow

Napisano 18 styczeń 2015 - 22:42

Co do tytułowego BASSA, w zeszłym sezonie mieli na przecenie kurtke którą wyrwałem za 60%. Zadowolony byłem niezmiernie, bo od dawna na taką polowałem i udało się kupić ją bardzo tanio. Były jeszcze promocje na pierdółki to domówiłem sobie przynęty. Zadowolony wybrałem opcję za pobraniem i czekałem na kuriera... no i czekałem... bardzo długo czekałem. Zeszły się ze dwa tygodnie od daty złożenia zamówienia(przy składaniu zamówienia wszystkie produkty były dostępne na stronie). W międzyczasie oczywiście dopytywałem się co z tą przesyłką, bo jak kurier pobraniowy nie przyjeżdza przez te 5dni to już jest coś nie halo... zniecierpliwiony wydzwaniam, nie odbierają, jak już ktoś odbierze to jest jakaś wymijająca odpowiedź. Jak nie przez telefon to przez FB, w końcu po ponad 10 dniach ktoś pofatygował się do przekazania moich lamentów komuś odpowiedzialnemu za sklep internetowy i otrzymałem maila o wysyłce produktów... ceny spoko, ale wysyłka i kontakt pozostawiają wiele do życzenia - już więcej tam nie zamówie.



#58 OFFLINE   venom_666

venom_666

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1839 postów
  • LokalizacjaRypin
  • Imię:Marian
  • Nazwisko:Stępniewski

Napisano 18 styczeń 2015 - 22:50

poprawnym skrótem od "tak zwany" jest u nas "tzw." a nie fejsbukowe tkz. ;-)


  • Hesher i makamba lubią to

#59 Guest_Kwinto_*

Guest_Kwinto_*
  • Guests

Napisano 18 styczeń 2015 - 23:03

 

Nie irytuje Cię ten starszy gość, co łazi za klientem krok w krok i opowiada o swych wyczynach wędkarskich?

Normalnie skupić się na woblerkach nie sposób.

 

 

 

Nie , nie irytuje bo mówię że dam sobie radę a wtedy On idzie w swoją stronę a ja w swoją. Poza tym czasem podpowiada po co wracają zawodnicy. I zazwyczaj i mi sie to sprawdza . facet pasjonat , da się wytrzymać . W każdym razie doradza a nie pilnuje :)

 

Zgadza sie. Czasami troszke przeszkadza, ale czasami tez dobrze doradzi. Jak  mu powiem, ze wiem co szukam to odpuszcza. Poza tym, w sklepie  chodze gdzie chce i robie co chce. Za lade tez im wchodze i nikt jeszcze mi uwagi nie zwrocil.  No i rabat czasami jakis dadza.


  • staszek lubi to

#60 OFFLINE   Kamil_Be

Kamil_Be

    Nie doradzam na PW, dajcie mi spokój :D

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1459 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Kamil
  • Nazwisko:Be

Napisano 19 styczeń 2015 - 09:27

Dziwicie się, że chodzą za klientami i patrzą na ręce? Przecież nasz naród to złodziejski naród  :D Postawcie się w miejscu kolesi, którzy prowadzą BASS-a. Wydadzą ponad bańkę na towar a w ciągu roku polaczki nachapią się towaru za 50 koła. I co, bylibyście szczęśliwi gdyby wam ktoś podprowadził 50k? Nie na darmo jest przysłowie, że "okazja czyni złodzieja".

 

Owszem, można zatrudnić ciecia do obsługi stanowiska monitoringu i założyć sam monitoring ale wtedy będzie biadolenie że Big Brother.

 

Dlatego uważam, że wypadałoby przestać biadolić. Dla nich nie ważne czy zostawisz 20 zł czy 5000 zł - jesteś zwykłym klientem a nie zajebistym gościem z jerkbaita co ma dużo kumpli i jest panem życia  :D Kto z Was by zareagował widząc jak gościu robi przy Was dziesione w wędkarskim? NIKT!  :D


  • mdziam_78 lubi to