Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jazie 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
873 odpowiedzi w tym temacie

#221 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 17 marzec 2014 - 22:24

Witam,

W weekend pogodowe,,urwanie głowy", w dosłownie tego słowa znaczeniu. :)

I tylko komuś niespełna rozumu chciało się jechać nad wodę.

Ale skoro w tygodniu nie ma czasu... ;)

 

attachicon.gifJaz 15.03.14..jpg

 

Ja swój rekord ilościowy ustanowiłem właśnie w taką pogodę. Wszystko nie związane z wędkowaniem było bez znaczenia choć czasem denerwował grad za kołnierzem kurtki. Pamiętam że brania też nie należały do delikatnych.



#222 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 17 marzec 2014 - 22:41

Piękne porównanie rybności wód polskich i niemieckich :lol: :D
Gratulacje Panowie, bravo Witek ;)

Kubus, nie niemieckich tylko holenderskich :) nie wytrzymalem juz, od grudnia nie lowilem, wczoraj wieczorem powiedzialem pie..rdole poszukalem sklepow w Holandii, z rana wsiadlem w samochod, i pojechalem.Motka z szukaniem sklepow, z dogadaniem sie ale jakos sie udalo.Jechalem z mysla o sandaczu (do kwietnia mozna je tu lowic) Z sandaczami lipa, ale jak zobaczylem plytka opaske z dosc silnym nurtem to sie usmiechnalem, zalozylem boniciaka i w pierwszym rzucie ryba,Spial sie, mialem pletka 20lb + fc 0,41, szybka zmiana na zylke, kilka rzutow kilka ryb.Poszedlem dalej za sandaczami, jak wracalem widzialem jak sie skubane splawiaja, ale dalem juz im spokoj, nie ponie przyjechalem.Ostatni walnal na rapalke chyba 11cm , jak juz sie sciemnialo, myslalem o sandaczu a tu znowu Jan.Najmniejszy ale jaki wariat :) Kubus ty tez polowisz jeszcze nie raz :)



#223 OFFLINE   kubaS 1

kubaS 1

    ks-lurebaits

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3025 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg
  • Imię:Kuba

Napisano 17 marzec 2014 - 22:44

Kubus, nie niemieckich tylko holenderskich :) nie wytrzymalem juz, od grudnia nie lowilem, wczoraj wieczorem powiedzialem pie..rdole poszukalem sklepow w Holandii, z rana wsiadlem w samochod, i pojechalem.Motka z szukaniem sklepow, z dogadaniem sie ale jakos sie udalo.Jechalem z mysla o sandaczu (do kwietnia mozna je tu lowic) Z sandaczami lipa, ale jak zobaczylem plytka opaske z dosc silnym nurtem to sie usmiechnalem, zalozylem boniciaka i w pierwszym rzucie ryba,Spial sie, mialem pletka 20lb + fc 0,41, szybka zmiana na zylke, kilka rzutow kilka ryb.Poszedlem dalej za sandaczami, jak wracalem widzialem jak sie skubane splawiaja, ale dalem juz im spokoj, nie ponie przyjechalem.Ostatni walnal na rapalke chyba 11cm , jak juz sie sciemnialo, myslalem o sandaczu a tu znowu Jan.Najmniejszy ale jaki wariat :) Kubus ty tez polowisz jeszcze nie raz :)


Dzięki za poprawkę i oby Twoje słowa były prorocze, w sobotę atakuje "rów melioracyjny" :D

#224 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 17 marzec 2014 - 22:49

Kuba nie atakuj rowów chyba ze damskie :) masz Wisle pod nosem, pudlo sdr'ów i na opaske marsz :) row szybko przeorasz od brzegu do brzegu a Wiselki nie ale za to moze Cie zaskoczyc.Nie wiem jaka teraz woda na Wisle ale znam fajne miejsca, wiem gdzie jaski lubia bywac :)


  • wildriver, kubaS 1 i c1eśla lubią to

#225 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 17 marzec 2014 - 22:53

grunwald1980 

 

Coś Ty wyłowił!Masakra :D Na jednym zdjęciu ten jaziozaurus wygląda jak pirania!.Piękne graty :)


Użytkownik wildriver edytował ten post 17 marzec 2014 - 22:55

  • Negra lubi to

#226 OFFLINE   Wobi

Wobi

    Zaawansowany

  • TWÓRCY+
  • PipPipPip
  • 1602 postów
  • LokalizacjaPl

Napisano 18 marzec 2014 - 11:17

Grunwald ,ty chyba masz pecha ciągle chodzisz na sandacze,czy inne sumy , a łowisz tylko białoryb... ;) Piękne jaziulce!!!


  • Negra lubi to

#227 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 18 marzec 2014 - 11:30

O tym wczoraj nad woda myslalem, ze mnie chyba biala ryba lubi i nie dane jest mi lowic "powazne" drapiezniki.Ten sezon poswiece bialemu drapieznikowi, klenie ,jazie bolenie i  brzany.Dzieki Wobi :)



#228 OFFLINE   Rheinangler

Rheinangler

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5367 postów
  • LokalizacjaDusseldorf
  • Imię:Arek
  • Nazwisko:Wałęga

Napisano 18 marzec 2014 - 11:32

Gratuluję Witek  :) abstynencja przymusowa wyostrzyła apetyt  ;) i proszę,- nie ma rzeczy niemożliwych dla tych którzy chcą :)

Takich jaziorów jest tu i w NL tysiące i jak widzisz nie trzeba ich łowić na plemniki :lol:  :lol:  :lol:  :lol:



#229 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 18 marzec 2014 - 12:07

Dzieki Arek :) to fakt, zagraniczne lowiska to inna bajka, o ile trzeba tak samo znalezc rybe i ja przechytrzyc o tyle jak juz sie to uczyni to sa naprawde zaskakujace wyniki :)  pisales mi kiedys o jaziach 60+ wielkich brzanach i boleniach teraz cie rozumie, mam nadzieje ze takie lowy beda systematyczne :) pzdr



#230 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 18 marzec 2014 - 12:12

Gratulacje Grunwald nawet wyglądają jak nasze Polskie a nie jak bolenie.



#231 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 18 marzec 2014 - 12:51

Dzieki Kuba.Wczoraj myslalem co Ty bys nawyczynial w tym miejscu z grochami :) chyba by Ci sie znudzilo po godzinie :) 



#232 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2009 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 18 marzec 2014 - 13:05

Bez przesady po wodzie to ja chodzić nie umiem ;) Po za tym niekoniecznie by musiał chcieć na grochy brać. Łowienie jazi nigdy się nie nudzi ;)


  • PAMPUCH71 lubi to

#233 OFFLINE   wildriver

wildriver

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1167 postów
  • LokalizacjaGdzieSandomierzadoWisły

Napisano 18 marzec 2014 - 13:53

Gratulacje Grunwald nawet wyglądają jak nasze Polskie a nie jak bolenie.

Poczekaj :) Jeszcze pewnie urosną ;)  :D



#234 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3377 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 18 marzec 2014 - 14:11

Bez przesady po wodzie to ja chodzić nie umiem ;) Po za tym niekoniecznie by musiał chcieć na grochy brać. Łowienie jazi nigdy się nie nudzi ;)

Kuba uwierz w tych warunkach to i po wodzie bys chodzil :) i by ci sie jazie znudzily :) 



#235 OFFLINE   dawidzcm

dawidzcm

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 18 marzec 2014 - 17:59

no szacuneczek koledzy za piękne Jaziory!:)   brawo!:)



#236 OFFLINE   White Fish

White Fish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaGdzie się da...
  • Imię:Łukasz

Napisano 18 marzec 2014 - 18:35

Dzisiaj i ja wyskoczyłem po południu nad rzekę. Kosy zaczęły koncert, pewny znak, że wiatr ucichnie na jakiś czas. I tak było. Nastała flauta, słońce się przebiło zza chmur. Brały dosłownie 2 godzinki. Ale tylko te większe, małe dziś nie skubały. Niebieskie woblerki, wolno tonące okazały się strzałem w dziesiątkę. 

 

1239465_653455021394681_1863407137_n.jpg58037_653454618061388_336538306_n.jpg1962739_653454121394771_1963188946_n.jpg



#237 OFFLINE   rafix

rafix

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 78 postów
  • LokalizacjaMiasto nad Wisłą
  • Imię:Rafał

Napisano 18 marzec 2014 - 19:48

Witam

W sobotę mimo beznadziejnej pogody coś się udało złapać.

Załączone pliki



#238 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 19 marzec 2014 - 08:46

ładnie Łukasz!! Jak znam życie jak bym chciał tam zajechać w sobotę to już ich nie będzie ;)



#239 OFFLINE   White Fish

White Fish

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 302 postów
  • LokalizacjaGdzie się da...
  • Imię:Łukasz

Napisano 19 marzec 2014 - 12:15

ładnie Łukasz!! Jak znam życie jak bym chciał tam zajechać w sobotę to już ich nie będzie ;)

 

Rafał, będą tylko z nimi to jest różnie. Raz biorą, raz skubią a często pogoda też ma znaczenie. Wiatr jak za silny to lipa straszna. 


  • Guzu lubi to

#240 OFFLINE   bartek19176

bartek19176

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 191 postów
  • LokalizacjaZielin
  • Imię:Bartek
  • Nazwisko:Piecuch

Napisano 19 marzec 2014 - 16:07

Panowie i panie może to off top, ale mam mała prośbę. Szukam Kongera World Champion Iri lucky 305/10 We wszystkich sklepach jak sprawdzam jest niedostępny. Może ktoś ma namiar na sklep gdzie jeszcze się ostał






Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych