Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Jazie 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
873 odpowiedzi w tym temacie

#361 OFFLINE   dawidzcm

dawidzcm

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 471 postów
  • Imię:Dawid

Napisano 02 kwiecień 2014 - 18:45

A ja dalej bez jazia :( Jeden jedyny jakiego złowiłem miał około 25 cm, chodzę nad tą moją rzeczką próbowałem na wszystkie możliwe przynęty jakie mam, kilka razy obławiałem dane odcinki o różnych porach dnia i nic. No ale się nie poddaje i będę walczył ;) Ostatnio miałem przygodę która mało co nie doprowadziła mnie do zawału ;p Jestem sobie na rybkach, 5 minut łowienia, zmieniam miejscówkę, wyciągam pudełko w którym mam obrotówki i kilka fajnych woblerków, zakładam jakiegoś wobka i chowam do kieszeni kamizelki nie zapinając jej. Po chwili przysiadam na nodze i gdy oddaje rzut słyszę jak coś wpada do wody, patrzę a to moje PUDEŁECZKO pozostawia po sobie kilka bąbelków i znika pod wodą. MASAKRA!!! :) Nie wiedziałem co mam zrobić, złapałem się za głowę a po chwili biorę jakiegoś patyka i badam dno (głębokość ponad metr, woda lekko brudnawa). Stukam po dnie, stukam i nagle czuje że jest, gdybym miał grabki wytargał bym bez problemu. Szukam jakiegoś patyka z końcem Y i próbuje jakoś przesuwać jak najbliżej brzegu gdzie metr dalej było wypłycenie. Powoli, powoli i widzę białą naklejkę SPRO która była z jednej strony pudełeczka (myślę sobie jest git), podsuwam je jak najbliżej brzegu na wypłycenie i kładąc się sięgam ręką po moje pudełko które trzymam tak mocno że aż prawie pękło;p Wylewam z niego wodę i chowam do kieszeni pewnie zasuwając suwak :) Cieszyłem się jak bym złowił jazia 60 cm że udało mi się odzyskać moje pudełeczko. ;) Mam nauczkę na przyszłość że zawsze trzeba dobrze zasuwać kieszenie! :) Pamiętajcie i Wy o tym bo to straszna chwila patrzeć jak nasze przynęty giną  pod taflą wody;) Pozdrawiam

Załączone pliki

  • Załączony plik  Pud.jpg   254,88 KB   10 Ilość pobrań
  • Załączony plik  Pud2.jpg   247 KB   10 Ilość pobrań

Użytkownik dawidzcm edytował ten post 09 styczeń 2015 - 21:19

  • krystiano1981r lubi to

#362 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 605 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 02 kwiecień 2014 - 20:35

@dawidzcm , ja w zeszłym roku na początku sezonu szarpłem sie wkońcu na smartfona, nowke szt sony  xperie, i nacieszyłem sie nią aż dwa dni, skończyła dokładnie w ten sam sposób co Twoje pudełko, z tym ze u mnie nie było happy end'u...

 

Wracajac do jazi, @Tomus  wymiatasz z tymi jaskami, super fotki,ja dzis znów na zero, jedno wyjscie ryby  i nie smiałe trącenie. Ale tez wobków mi od poniedziałku sporo ubyło a to jeszcze nie pora na kluski i i smuzaki.



#363 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 02 kwiecień 2014 - 21:03

Piękne Jazie Panowie łowicie.
Ja dziś po pracy mały wypad.
22 szt. złowione wszystkie w przedziale 33-36 cm jeden 42 cm. Rybki wytarte i jak na tą chwilę waleczne.
Złowione na grocha Jakuba .
Fotę wstawię jutro bo nie mam kabla do kalkulatora.

Załączone pliki


Użytkownik Sebo0707 edytował ten post 03 kwiecień 2014 - 08:40

  • joker, Maciek Rożniata i Negra lubią to

#364 ONLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9528 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 02 kwiecień 2014 - 21:11

 

 

Złowione na groch 

Prowokacja, czy profanacja? Nie mniej gratuluję wyniku.



#365 OFFLINE   drag

drag

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1654 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Andrzej

Napisano 02 kwiecień 2014 - 21:19

Myślę że może chodzić o Forecastowy groch.Znaczy taką mam nadzieję :huh:


  • popper lubi to

#366 OFFLINE   malcz

malcz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2189 postów
  • Lokalizacjawarszawa
  • Imię:marcin
  • Nazwisko:malczewski

Napisano 02 kwiecień 2014 - 21:24

Też chciałbym w to wierzyć, ale 22szt? To byłby majstersztyk....



#367 OFFLINE   krystiano1981r

krystiano1981r

    Historię tworzą ci,którzy wieszają bohaterów...

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2790 postów
  • LokalizacjaDolina Widawy...;)
  • Imię:Krystian

Napisano 02 kwiecień 2014 - 21:24

Zaręczam że chodzi o Groszka... :) (zapewne w innym malowaniu,ale konstrukcja ta sama ;) )

                                                          Załączony plik  groch.JPG   113 KB   11 Ilość pobrań

Seba,gratuluję wyniku... ;)



#368 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 02 kwiecień 2014 - 21:56

Ups panowie chodziło o "groszka" Jakuba w dodatku koloru jak Krystian ukazał. Takiego dnia jak dziś jeszcze nie miałem. Brania były bombardowe i praktycznie każda ryba była zacięta. Z jednego miejsca (zakręt z rynienką 10 szt.)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk

Użytkownik Sebo0707 edytował ten post 02 kwiecień 2014 - 21:57


#369 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1800 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 02 kwiecień 2014 - 21:59

Ups panowie chodziło o "groszka" Jakuba w dodatku koloru jak Krystian ukazał. Takiego dnia jak dziś jeszcze nie miałem. Brania były bombardowe i praktycznie każda ryba była zacięta. Z jednego miejsca (zakręt z rynienką 10 szt.)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk


Opisz proszę cały zestaw :)

#370 OFFLINE   Sebo

Sebo

    C&R

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2515 postów
  • Imię:Sebastian

Napisano 02 kwiecień 2014 - 22:10

Wędka dragon hm 69 2-10 gr /282 ( niestety bo kij dopiero się robi u Krzyśka) młynek shimano twin power 2000 żyłka dragon hm 80 0,16 mm no i na końcu groszek 20 mm dr zielony od Jakuba.
No i gdyby nie porady i nauki Krystiana to nie złowił bym nawet jazika ;-) , to on mnie wtajemniczył w połów białego drapieżnika ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalk

 

 

Edit. Foty dodałem we wcześniejszym wątku  ;)


Użytkownik Sebo0707 edytował ten post 03 kwiecień 2014 - 08:43

  • krystiano1981r lubi to

#371 OFFLINE   Tomus

Tomus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Janik

Napisano 03 kwiecień 2014 - 12:33

Dziś szybki wypad na 1,5h i  .... jeden klenik około 25cm + cztery jaziki 25,40,47,47cm .... Oto jeden z dwóch 47-grubasków

8f3ab5c31c8d18c4.jpg



#372 OFFLINE   kamilos

kamilos

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 308 postów
  • Lokalizacjawasilkow
  • Imię:kamil
  • Nazwisko:sienko

Napisano 03 kwiecień 2014 - 17:14

Gratulacje pięknych rybek
  • Arbuzowski lubi to

#373 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 605 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 03 kwiecień 2014 - 17:40

@Tomus idziesz jak przecinak z tymi jaśkami,  chyba muszę sie nauczyć od Ciebie robić fotki,bo pięknie te jazie wyglądają na tych zdjęciach.

Ja dziś liczyłem ze w urodzinki  trafi się jakiś gruby pięćdziesiątak, abo i nawet 6 z przodu, no ale niestety 3h i bez kontaktu z jaśkami :(



#374 OFFLINE   Tomus

Tomus

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 403 postów
  • Imię:Tomasz
  • Nazwisko:Janik

Napisano 03 kwiecień 2014 - 17:57

@Tomus idziesz jak przecinak z tymi jaśkami,  chyba muszę sie nauczyć od Ciebie robić fotki,bo pięknie te jazie wyglądają na tych zdjęciach.

Ja dziś liczyłem ze w urodzinki  trafi się jakiś gruby pięćdziesiątak, abo i nawet 6 z przodu, no ale niestety 3h i bez kontaktu z jaśkami :(

Wszystkiego Najlepszego !!! (Jazia Dużego ;) !!) Musisz znaleźć miejscówki na swojej rzeczce gdzie są duże jaziory :)



#375 OFFLINE   skalka

skalka

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • LokalizacjaLublin

Napisano 03 kwiecień 2014 - 19:28

Gratulacje piękne jaśki ja jestem w trakcie szukania i wydaje mi się, że jestem coraz bliżej ;)

4f53e52b0350edc7med.jpg

Dawid zmień miejsce, łów w takich miejscach w których jeszcze nie łowiłeś. Pozdrawiam


Użytkownik skalka edytował ten post 03 kwiecień 2014 - 19:30


#376 OFFLINE   tomesgw

tomesgw

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 62 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski

Napisano 03 kwiecień 2014 - 19:32

Ładna pogoda ze słabym wiatrem, to było coś czego potrzebowałem. Akurat dzisiaj tak się stało że ładnie poświeciło i nie wiało jak we wtorek więc po pracy pojechałem połowić. Początki nie wróżyły nic dobrego, jaśki ostrożne i bardzo płochliwie odpływały przy każdym moim najmniejszym ruchu. Bliżej wieczora udało mi się trafić na swoją pestke jazia 44 cm, troche poharatanego tak jakby już się wytarł.
Najważniejsze że udaje mi sie systematycznie je namierzyć smile.png Kto by sie spodziewał że już na początku będe łowił takie rybki i to na swoje wobki.

11aa45e.jpg


Użytkownik blady91 edytował ten post 03 kwiecień 2014 - 19:34

  • Maciek Rożniata, Norbert 78 i White Fish lubią to

#377 OFFLINE   krzychun

krzychun

    Giełda rulez

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2193 postów
  • LokalizacjaWieluń
  • Imię:Krzysiek

Napisano 03 kwiecień 2014 - 19:46

Ładna pogoda ze słabym wiatrem, to było coś czego potrzebowałem. Akurat dzisiaj tak się stało że ładnie poświeciło i nie wiało jak we wtorek więc po pracy pojechałem połowić. Początki nie wróżyły nic dobrego, jaśki ostrożne i bardzo płochliwie odpływały przy każdym moim najmniejszym ruchu. Bliżej wieczora udało mi się trafić na swoją pestke jazia 44 cm, troche poharatanego tak jakby już się wytarł.
Najważniejsze że udaje mi sie systematycznie je namierzyć smile.png Kto by sie spodziewał że już na początku będe łowił takie rybki i to na swoje wobki.

 

Fajne zdajcie. Takie... tajemnicze.



#378 OFFLINE   MichałAspiusFishing

MichałAspiusFishing

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 923 postów
  • Lokalizacjafacebook.com/aspiusasp
  • Imię:Michał

Napisano 03 kwiecień 2014 - 19:51

@Tomus idziesz jak przecinak z tymi jaśkami,  chyba muszę sie nauczyć od Ciebie robić fotki,bo pięknie te jazie wyglądają na tych zdjęciach.

Ja dziś liczyłem ze w urodzinki  trafi się jakiś gruby pięćdziesiątak, abo i nawet 6 z przodu, no ale niestety 3h i bez kontaktu z jaśkami :(

wszystkiego NAJ, niedługo pewnie "wpadnie" jasiek z 6 na przodzie B)



#379 OFFLINE   sol321

sol321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S.

Napisano 03 kwiecień 2014 - 19:56

wszystkiego NAJ, niedługo pewnie "wpadnie" jasiek z 6 na przodzie B)

 

6  z przodu, takiego dopaść :wub:  Od paru sezonów zbliżam się po centymetrze i ciągle brakuje ciut ciut :) 3 sezony temu jak trafiłem grubaska na 58cm byłem przekonany że to jest to, a jednak....



#380 OFFLINE   tomesgw

tomesgw

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 62 postów
  • LokalizacjaGorzów Wielkopolski

Napisano 03 kwiecień 2014 - 20:13

Fajne zdajcie. Takie... tajemnicze.

Samowyzwalacz w telefonie komórkowym, to jednak nie jest luksus ;/

zdjęcie przynajmniej miejscówki nie zdradza ;p






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych