Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

SANDACZE 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1134 odpowiedzi w tym temacie

#1041 OFFLINE   czocho

czocho

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1371 postów
  • LokalizacjaBielsk Podlaski
  • Imię:Kamil

Napisano 16 grudzień 2014 - 15:53

Ale zdajecie sobie sprawę że takimi tekstami słabo zachęcacie do ortodoksyjnego C&R ?


Jakie ortodoksyjne???..... albo wypuszczasz albo beretujesz....sa dwie drogi...trzeba sie wkoncu okreslic;-)

#1042 OFFLINE   *Hektor*

*Hektor*

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1212 postów
  • LokalizacjaPPL-SPIN
  • Imię:Piotr

Napisano 16 grudzień 2014 - 16:20

Ale zdajecie sobie sprawę że takimi tekstami słabo zachęcacie do ortodoksyjnego C&R ?

Cholernie się mylisz.

Sam przed kilku laty wstawiłem fotę "smacznego" sandacza ~70, wtedy też mi się wydawało a co to takiego że ten akurat zberetowany, tak większość wypuszczam, wyszła ładna fota to wrzucę...

To forum jest wyjątkowym miejscem, ma swoje zasady i każdy zarejestrowany użytkownik powinien się nim podporządkować. Tylko szkoda, że większość zarejestrowanych na serio "pasożytniczo" podchodzi do tematów ...

Tu w spokojny sposób przyswaja się C&R, tłumaczy, wyjaśnia, dyskutuje ;) Ci z bardziej "ortodoksyjnym C&R" (jak to nazwałeś) są potrzebni, żeby nie nastąpiło zbytnie rozluźnienie zasad. W tym roku wziąłem 2 sandacze (~60 mieszczące się w mojej drabince... z zaporówki a nie z naturalnej wody...) i z żadnym nie chciałem fotki. Kumple za każdym razem szli mi robić zdjęcie i pewnie ze zdziwieniem słuchali co ja znowu pierdolę za farmazony że "...z trupem nie chcę...".

Zanim stałem się jednym z wielu użytkowników, nie miałem problemów z uwalnianiem ryb, ale dzięki Jerkbait moje podejście do C&R cały czas się zmienia...

W tym roku nie odczuwałem chęci wstawiania fotek dumnego łowcy w tematach (1boleń), wolałem zdjęcia z uwalniania bać odpływającej ryby w dziale C&R.

 

edycja:Sorki za błędy...


Użytkownik *Hektor* edytował ten post 16 grudzień 2014 - 23:17


#1043 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 19:24

kontrowersyjny post zostal usuniety, poniewaz zdjecie(-a) byly niezgodne z regulaminem portalu, ponawiam prosbe, aby wpisy przypuszczalnie niezgodne z ustalonymi zasadami, w przyszlosci zglaszac bezposrednio do teamu catch and release (dienekes, guciolucky, krystiano1981 i pitt)

dziekuje :)



#1044 OFFLINE   Iras1975

Iras1975

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 610 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Ireneusz
  • Nazwisko:Urbanek

Napisano 16 grudzień 2014 - 20:34

Przepraszam, że ośmielam się pytać publicznie, a nie bezpośrednio "członków" teamu, ale jedno zdjęcie chyba też trochę nie pasuje? 

Kilka stron do tyłu.. I nawet kupę "lajków" zebrało. Rozumiem, że to taki nowy trend na jerkbait? Jeśli się mylę, to proszę o wyjaśnienie.  ;)


Użytkownik milupa edytował ten post 16 grudzień 2014 - 21:01


#1045 OFFLINE   covent

covent

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 267 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 20:38

..no to Irek zadałeś im ładnego gwoździa. Teraz będzie musiała się zebrać komisja, która zdecyduje czy to naruszenie regulaminu i do wywalenia, czy może jest to swoisty paszkwit, pamflet a może po prostu szydera..:)

#1046 OFFLINE   Iras1975

Iras1975

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 610 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Ireneusz
  • Nazwisko:Urbanek

Napisano 16 grudzień 2014 - 20:42

A ja tam myślę, że to migawki znad Ebro, ale jednym wolno, a drugim nie.  ;)

Takie jerkbajtowe "rownouprawnienie".. 

Poziom przedszkole. :)


  • spinnerman lubi to

#1047 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:01

A ja tam myślę, że to migawki znad Ebro, ale jednym wolno, a drugim nie.  ;)

Takie jerkbajtowe "rownouprawnienie".. 

Poziom przedszkole. :)

 

Irek sądzę że to nasze przeoczenie, zdjęcie wypadnie z obiegu i to szybko.

 

P.S. Równouprawnienie jest, jeśli coś widzicie co nie pasuje do zasad forum zgłaszajcie proszę

 

 

Edit.


Użytkownik milupa edytował ten post 16 grudzień 2014 - 21:13


#1048 OFFLINE   Iras1975

Iras1975

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 610 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Ireneusz
  • Nazwisko:Urbanek

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:08

Przeoczenie moderatorów może tak.. ale przyzwolenie kolegów z forum? Kiepsko to świadczy o lajkujących. 

Chłopak wstawiał fotki żywych ryb i afera, a takie foto było ok? Nie rozumiem tego.


  • salmon1977 lubi to

#1049 ONLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:10

Irek sądzę że to nasze przeoczenie, zdjęcie wypadnie z obiegu i to szybko.

 

P.S. Nie ma równouprawnienia, jeśli coś widzicie co nie pasuje do zasad forum zgłaszajcie proszę

 

Milupa zdanie chyba powinno brzmieć:

 

Jest równouprawnienie, jeśli coś widzicie co nie pasuje do zasad forum zgłaszajcie proszę

 

Bo jak piszesz, że nie ma równouprawnienia to ja już naprawdę nie rozumiem o co chodzi. :D :D :D



#1050 OFFLINE   hlehle

hlehle

    rybołap

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3488 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:11

Mógłby, któryś z najjaśniejszych adminów podpisać się, albo chociaż dać znać na privie, że to jego autorstwa ...
 
"Proponuję zapoznać się z podstawowymi zasadami forum."
 
Widzę, że mimo iż 99% ludzi załapało ironię zawarta w tym zdjęciu, to jednak i tak musiało wylecieć? 
 
p.s. Podstawowe zasady znam, ale nie zmienia to faktu, że nie wszystko da się zamknąć w jakieś reguły i prawa. Dlatego zdrowy rozsądek jest wskazany ...

Przeoczenie moderatorów może tak.. ale przyzwolenie kolegów z forum? Kiepsko to świadczy o lajkujących. 
Chłopak wstawiał fotki żywych ryb i afera, a takie foto było ok? Nie rozumiem tego.


Irek czego Ty nie rozumiesz? Jak na razie to widzę, że nie rozumiesz prostej ironii ...
  • Mariano Mariano, guciolucky i Mariusz Gulbiński lubią to

#1051 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:12

Milupa zdanie chyba powinno brzmieć:

 

Jest równouprawnienie, jeśli coś widzicie co nie pasuje do zasad forum zgłaszajcie proszę

 

Bo jak piszesz, że nie ma równouprawnienia to ja już naprawdę nie rozumiem o co chodzi. :D :D :D

 

Fakt za dużo tematów obsługiwanych naraz, już się poprawiam.



#1052 ONLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:18

Ja jeszcze dodam tak od siebie. Forum propaguje C&R i w regulaminie są takie zapisy. Ktoś kto świadomie łamie takie przepisy robiąc durni z innych użytkowników powinien dostać dożywotniego bana z hukiem dzwonu Zygmunta.


  • PLECIONA lubi to

#1053 OFFLINE   Iras1975

Iras1975

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 610 postów
  • LokalizacjaPolska
  • Imię:Ireneusz
  • Nazwisko:Urbanek

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:20

Mógłby, któryś z najjaśniejszych adminów podpisać się, albo chociaż dać znać na privie, że to jego autorstwa ...
 
"Proponuję zapoznać się z podstawowymi zasadami forum."
 
Widzę, że mimo iż 99% ludzi załapało ironię zawarta w tym zdjęciu, to jednak i tak musiało wylecieć? 
 
p.s. Podstawowe zasady znam, ale nie zmienia to faktu, że nie wszystko da się zamknąć w jakieś reguły i prawa. Dlatego zdrowy rozsądek jest wskazany ...


Irek czego Ty nie rozumiesz? Jak na razie to widzę, że nie rozumiesz prostej ironii ...

Zrozumiałem ironie, ale jak nie wklejamy trupów lub szkieletów, to wszyscy powinniśmy się tego trzymać.. Takie zasady przyjmujemy, albo nie i nie pokazujemy fotek.



#1054 OFFLINE   Piotrek Milupa

Piotrek Milupa

    Moderator Emeritus

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 8448 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Piotrek

Napisano 16 grudzień 2014 - 21:21

Mógłby, któryś z najjaśniejszych adminów podpisać się, albo chociaż dać znać na privie, że to jego autorstwa ...
 
"Proponuję zapoznać się z podstawowymi zasadami forum."
 
Widzę, że mimo iż 99% ludzi załapało ironię zawarta w tym zdjęciu, to jednak i tak musiało wylecieć? 
 
p.s. Podstawowe zasady znam, ale nie zmienia to faktu, że nie wszystko da się zamknąć w jakieś reguły i prawa. Dlatego zdrowy rozsądek jest wskazany ...


Irek czego Ty nie rozumiesz? Jak na razie to widzę, że nie rozumiesz prostej ironii ...

 

Masz podpisane kto edytował post i nie musisz silić się na "Najjaśnieszych"

Co do podstawowych zasad to chyba nie znasz, przypomnę:

 

1. Przede wszystkim Catch and Release (złów i wypuść) co oznacza, że zdjęcia powinny przedstawiać ryby, które zostały wypuszczone; wstawienie zdjęcia ryby która została zabita skutkuje czasowym zablokowaniem konta, ..."

 

 

 

P.S. Wracamy do właściwego tematu jakim są Sandacze 2014, wszelka zbędna dyskusja będzie usuwana.


Użytkownik milupa edytował ten post 16 grudzień 2014 - 21:28

  • Karol Krause, guciolucky i krystiano1981r lubią to

#1055 OFFLINE   sol321

sol321

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 778 postów
  • Imię:Mateusz
  • Nazwisko:S.

Napisano 17 grudzień 2014 - 12:21

Na rozluźnienie atmosfery :)

 

 



#1056 OFFLINE   tadekb

tadekb

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 615 postów

Napisano 18 grudzień 2014 - 10:09

To i ja coś na rozluźnienie wrzucę. Październikowy, wyjątkowo ciepły wieczór:

 

wypuszczany_zps31c5822c.jpg

 

Wczoraj wkońcu wyrwałem się pochodzić za sandaczem w dzień. Wkońcu, bo jakoś całą jesieś goniłem za sandaczem w nocy. W dzień mało czasu, a jak się gdzieś za dnia wybierałem, to za czym innym. A że spóźniony Mikołaj przyniósł ostatnio nowy kijek, to i dodatkowy impuls do testu był. No i nawet wczoraj zaczeło się obiecująco. Trafił się piesek +-60. Niestety przez następne 4h bez brania. Trudno. Woda niska, ale pogoda lux. Cisza, spokój. Kijek ochrzczony, fajnie było.

 

P.S. A przy okazji, bo pewnie nie wszyscy wiedzą. W kontekście Sandacza i krakowskiego okręgu - od nowego roku górny wymiar 80 cm. I kilka innych kroczków w dobrą stronę.



#1057 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 18 grudzień 2014 - 11:04

Co mu się w głowę stało ?? Głębszą wodę masz raczej za plecami.

Załączone pliki


  • spinnerman lubi to

#1058 OFFLINE   MANTHEO

MANTHEO

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 297 postów
  • Lokalizacjalubelskie
  • Imię:Mateusz

Napisano 18 grudzień 2014 - 11:12

Forecast, to jest zapewne refleks świetlny od latarki czołowej.

tadekb gratki za psiaka i pozytywne testy sprzętu.



#1059 OFFLINE   Forecast

Forecast

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • LokalizacjaZadupie
  • Imię:J
  • Nazwisko:P

Napisano 18 grudzień 2014 - 11:15

Możliwe jak tak to przepraszam. Jakiś taki uraz po ostatniej wizycie na Widuchowej mi został ;) i doszukuje się bereciarzy wszędzie.



#1060 OFFLINE   Guzu

Guzu

    (G)uzurpator

  • PATRON
  • PipPipPipPipPip
  • 14825 postów
  • LokalizacjaPodkowa
  • Imię:Daniel

Napisano 18 grudzień 2014 - 11:27

Możliwe jak tak to przepraszam. Jakiś taki uraz po ostatniej wizycie na Widuchowej mi został ;) i doszukuje się bereciarzy wszędzie.

 

Nie jezdzij tam!

 

Tam nie ma (juz) ryb....


  • salmon1977 lubi to