Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Dyskusja o podpisie wydzielona z "Woblery z Bielska"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
125 odpowiedzi w tym temacie

#81 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 00:36

nie bylem az tak blisko tych drapan-orgii, zebym mogl zauwazyc co sie piorami wyprawia ;)



#82 OFFLINE   Miro 85

Miro 85

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • LokalizacjaPołudnie PL

Napisano 16 styczeń 2014 - 00:42

 Janusz wiem że łatwo sie mówi zeby sie nie przejmowac, sam sie przejmuje jak ktoś mi zwróci uwage, a co dopiero jak publicznie oskarża. Moja wczesniejsza odpowiedz raczej tyczyla tego żebyś zwrócił uwage samemu SS. A jeśli dalej bedzie Cie publicznie oskarżał i obrażał  to mozna pomysleć o innych srodkach. 

 

A wogule  to pan SS to chyba nie ma jajek, skoro nie pasuje mu podpis to powinien zwrócić sie do Ciebie, i po mesku załatwić sprawe a  nie ze swoją  bandą  bić sobie piane na jakimś tam forumiku wzajemnej adoracji. Wystarczyło by choćby  pogadać, " słuchaj mamy podobne podpisy i trzeba by coś z tym zrobić.."

 

poogladałem wobki SS i WzB I to całkiem odmienny design, gdzie to podrabianie???????



#83 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 16 styczeń 2014 - 02:57

(...)

Z pisaniny powyżej wynika ,śmieszne to jest ale cofnijcie się i poczytajcie ,że gdybym wystrugał 300 korpusów ,włożył byle jak i byle co do środka ,tak tylko żeby pracowały ,okleił folią ,psiknął farbą transparentną ,dał jakiemuś koledze żeby puścił po 20zł za sztukę , podpisując się podobnie ,to Janusz powinien być z tego dumny tak?

Nie jestem pewien, czy dobrze zrozumiałem...

A właściwie, to zupełnie nie zrozumiałem. Czy zechcesz łaskawie rozwinąć myśl na tyle, bym był w stanie bez nadinterpretacji, bym mógł pojąć myśl, którą chcesz przekazać??? 

Czyżbyś uważał, że wcześniej ja chciałem kogokolwiek naśladować?! By na czyimś grzbiecie się dorabiać?!!!

No i podpowiedz mi, jak mam rozumieć fragment: "gdybym wystrugał 300 korpusów ,włożył byle jak i byle co do środka ,tak tylko żeby pracowały ,okleił folią ,psiknął farbą transparentną ,dał jakiemuś koledze żeby puścił po 20zł za sztukę". Zupełnie się zagubiłem :unsure:


Użytkownik woblery z Bielska edytował ten post 16 styczeń 2014 - 02:58


#84 OFFLINE   EMMS

EMMS

    Pike Father

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 926 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Michał

Napisano 16 styczeń 2014 - 07:22

na jakimś tam forumiku wzajemnej adoracji.

 

To akurat ten mniej istotny fragment, myślę że Jb.pl również momentami przypominana takiż twór; nie obrażając oczywiście nikogo. Jednak SS się nie popisał, robiąc g.wnoburzę po krzakach, a nie zwracając się bezpośrednio do WzB.

 

Przy okaji, @WzB: Myślę, że ten wywód o korpusach dotyczył CF, ale jaki był jego cel dokładnie - zielonego pojęcia nie mam. Przy okazji, jak olejesz to, zamiast się pienić i denerwować, będziesz zdrowszy!



#85 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2014 - 08:32

Nie ,nie Janusz źle zrozumiałeś i zinterpretowałeś ,wcześniej było kilka wypowiedzi ale zostały wyczyszczone już chyba bo nie mogę znaleźć i tam pisali po prostu że ktoś kto robi przynęty powinien się cieszyć że ktoś inny próbuje go naśladować ,i że to jest fajne :-).

Może w przypadku takiego koleżeńskiego naśladowania malowania np. jak u ciebie strzebelki to tak ale na większa skalę to już chyba nie bardzo.

O nic mi nie chodziło i niczego nie insynuuje w stosunku do ciebie ,ty już sprawę załatwiłeś.



#86 OFFLINE   Negra

Negra

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3372 postów
  • LokalizacjaNiebo

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:19

To ze ktos kogos stara sie nasladowac to naprawde jest fajne, niefajne jest to jesli ktos kogos nasladuje tylko poto aby czerpac z tego profity.



#87 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:20

No tak ,właśnie tak.



#88 OFFLINE   Majo

Majo

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1095 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:29

Jak dla mnie to zwykła zazdrość, Pan Janusz robi zdecydowanie ładniejsze woblery, opanował kilka sposobów malowania, folię alu itd. SS widać stoi w miejscu z jednym wizerunkiem woblerów, a za taką cenę jaka jest np. za jego krąpiki, to wolę kupić 5x jaxon karaś w tej samej wielkości. Na miejscu Pana Janusza uznałbym to za motywację do dalszej, ciężkiej pracy nad swoimi wyrobami :)



#89 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:37

Podrobienie takiej strzelby albo kiełbia Janusza jest zadaniem niewykonalnym. Okleić folią,pisknąć farbą i sprzedać za 20  zl może mówic ktoś kto ich nie widział na żywo, dlatego raczej twórca może spać spokojnie. Co innego w przypadku woblerów Pana Sławka. O ile pracę mają super i trudną do skopiowania, to raczej z malowaniem większych problemów żaden przypuszczalny podszywacz by nie miał.



#90 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:48

Pan Sławek pewnie jest i trochę w kropce bo może przez nieuwagę naprawdę ktoś weźmie wobler z Bielska za jego SS. I jeszcze nie daj Bóg zażyczy sobie więcej takich od Pana S. Weź człowieku i zrób, ani z dwóch połówek ,ani po dwóch połówkach, no ni chu chu nie wychodzi  :D



#91 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2014 - 10:52

maicke82 no czyli mogę sobie strzelić parę sztuk i luzik bo nikt nawet nie pomyśli że to nie Januszowe?

Majo tam nie chodzi o wygląd estetyczny tylko o barwy i prace przynety ,w Polsce nie ma takich ryb co docenią artyzm.

(Nie wnikaj nie interpretuj Janusz taki żarcik).



#92 OFFLINE   woblery z Bielska

woblery z Bielska

    Jak coś cię przerasta - dorośnij:)

  • Moderatorzy
  • 6867 postów
  • LokalizacjaBielsko
  • Imię:Janusz

Napisano 16 styczeń 2014 - 11:27

:)

Tomku, ale jesteś pewien?

Jeśli tylko praca, to po co zmieniasz jedną gumkę za drugą? Wszak pracę to akurat mają identyczną, niezależną od koloru... Mówię oczywiście o tym samym wzorze tego samego producenta ;)

 

Aha, pytanie było retoryczne.



#93 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2014 - 11:34

nie no oczywiście masz racje ,kolorki itp.itd :-).



#94 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 16 styczeń 2014 - 12:25

maicke82 no czyli mogę sobie strzelić parę sztuk i luzik bo nikt nawet nie pomyśli że to nie Januszowe?

 

Akurat Tobie prawdopodobnie udało by się choć  trochę zbliżyć do orginału wzb, tylko po co, przecież masz swój własny styl. Tak samo Janusz po co miałby to robić...



#95 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2014 - 12:50

maicke82 akurat może nie jakieś dajmy na to strzebelki ale np.sreberko z oliwką łatwo jest pojechać transparentną farbą z aerografu :-) tak?

Nie mówię tutaj o jakiejś wiernej kopi z detalami ale o podobnych woblerach a jako że Janusz jest raczej znanym rękodzielnikiem a czterech rąk nie ma to takie wobki może nawet nie kosztowały by 20zł tylko 30zł tak?Ludzie kupią i to nie koniecznie z forum a nawet najlepiej jak by nie byli z forum:-).

maicke82 ja nie pisze że chciałbym się hahah zająć takim tematem ,chciałem ci pokazać że to możliwe i jak najbardziej wykonalne a że wobki nie będą pracowały tak jak oryginalne albo nie do końca będą tak pomalowane to cóż winien będzie Janusz.



#96 OFFLINE   pitt

pitt

    Jadę na ryby ... na zawsze

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9353 postów

Napisano 16 styczeń 2014 - 13:12

@kielo

wlasnie przejrzalem sobie twoj watek w forum lurebuilding ... patrze tak sobie na wykonane przez ciebie woblery i owady, i tak sie zastanawiam ile razy, gdzie, i pod jakimi nazwami je juz tysiace razy widzialem ... ???



#97 OFFLINE   maicke82

maicke82

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1020 postów
  • Lokalizacjapałownia na Szuminie

Napisano 16 styczeń 2014 - 13:25

@Kielo Janusz robi o stokroć piękniejsze wobki niz SS (mowa o stronie estetycznej) i równie dobrze pracujące, więc jeśli nawet  ktoś przez pomyłkę kupił by taki wobler myśląc,że to wyrób Pana Sławka, to jest to reklama dla produktów marki SS bo każdy kto go wezmie do ręki, powie o k... chce go mieć!!.. Czyli Janusz nieświadomie wypuścił limitowaną serię woblerów SS, ceny na aukcjach mogą byc zawrotne :D



#98 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2014 - 13:26

pitt a tego to nie wiem ,ty sam wiesz na pewno.



#99 OFFLINE   Kielo

Kielo

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 2382 postów
  • LokalizacjaSiedlce

Napisano 16 styczeń 2014 - 13:30

maicke82 nie możesz się i nie powinieneś wypowiadać o pracy woblerów ,estetyka oczywiście ,tak jak pisałem ci wcześniej tam nie o estetykę chodzi :-).

Tobie zależy tylko na stronie estetycznej "bo każdy kto go wezmie do ręki, powie o k... chce go mieć!!.."



#100 OFFLINE   Sławek Oppeln Bronikowski

Sławek Oppeln Bronikowski

    Zaawansowany

  • Bloggerzy
  • PipPipPip
  • 4889 postów
  • LokalizacjaŁódż
  • Imię:Sławek
  • Nazwisko:Oppeln Bronikowski

Napisano 16 styczeń 2014 - 13:41

Upadek z wysokiego konia jest na ogół bolesny , z konika na biegunach - tragifarsa .. :)


  • Kuba Standera lubi to




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych