Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Sumowe Jarosławki - nowy artykuł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 09 luty 2006 - 13:54

@KOMANCZ - na Piasecznie to trzeba miec farta by spotkać rybkę dwunożną bo to straszne zadupie , co do rybek w wodzie to nie jestem pewien czy mowimy o tym samym Piasecznie ? Bo jesli o tym samym to nie wiem co myslec ... zadzwon tam i spytaj ile zlowili ludzie z Wroclawia na koniec sezonu ... polowilem tam nawet w srodku lata przy 35 stopniach w cieniu... brak ryb na wedce nie zawsze jest spowodowany brakiem ryb w wodzie...

#22 ONLINE   hotpoint

hotpoint

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 149 postów
  • LokalizacjaBarlinek
  • Imię:Ardiansson

Napisano 09 luty 2006 - 14:09

@Komancz
Jestem jednak innego zdania. Uważam że na jerkbait.pl, powinny się znajdować artykuły rzeczowe i wnoszące coś niecoś do naszego życia.

@ Mifek
nie bież tego do siebie, co teraz napiszę, ale relacje z burdeli powinny być na stronie burdelfiszing.pl B)
Ewentualnie jak pisałem wcześniej trzeba wyraźnie zaznaczyć co i jak, wtedy się czyta z innym nastawieniem i oszczędza się ludzią rozczarowań

pozdr.Agraph

#23 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 09 luty 2006 - 14:50

@Tomek_W
Sądze, że piszemy o tym samym Piasecznie, zarządzanym przez Artura Banachowskiego. Przypominam sobie moją historię z pobytu i podczas opłacania skałdki za licencje na zabijanie ryb, Pan Artur zapytał ile ryb złapaliśmy. Jak sie dowiedział o skromnych wynikach, poprosił abyśmy nikomu nie wspominali o tym... a powiedzieli, że było dużo lepiej ...... Fakt, że w wędkarstwie liczą się umiejętności, może powinienem się zajmować filatelistyką ?

@Agraph
Ja też jestem innego zdania ..... jednak jak ktoś potrafi łapać, to nie sztuka pojmać suma ..... ale ja nie potrafię i z miłą chęcią poczytam sobie o takich wypadach nad burdelik



#24 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18618 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 09 luty 2006 - 14:56

Sorki, bo sie zgubiłem - o co chodzi w ogóle. Przecież nie napisał że na Odrze złowił. Jak wół w tytule stoi że Jarosławki.
Zareklamował łowisko przy okazji. Teraz jak ktoś ze Szczecina będzie chciał sobie suma złowić, albo sprzęt przetestować w warunkach obecnosci ryb - wie gdzie jechać. Tak ja to widzę.

Pozdrawiam B)



#25 OFFLINE   tomek_w

tomek_w

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 508 postów

Napisano 09 luty 2006 - 15:02

@KOMANCz - prosze bez obrazy, :D , latem bylem dwa dni pierwszy dzien to dno , pare okoni i tyle, natomiast na drugi dzien zmienilem taktyke i byle rewelacyjnie tzn zlowilem 5 ryb w 3 godziny... co do jesieni , bylem z Jackiem on w pierwsze dwie godziny zlowil kilkanascie ja nie mialem nic , podpatrzylem jak lowic i do konca dnia zlowilismy kilkadziesiat ryb , na drugi dzien od rana wiedzialem jak lowic i zrobilismy masakre , jak to na burdelowych lowiskach , plywalo tam jeszcze kilku innych wedkarzy i za wyjatkiem jednego ktory nas podpytal tez berdzo slabo polowili ... w ciagu dwoch niepelnych dni zlowilismy okolo 80 sztuk we dwoch , pstragi i szczupaki , wiec nie lowisko bylo zle , tylko metoda sie liczyla , ale zauwaz jak czytam forum , kazdy pyta najpierw na co zlowiles , jaki sprzet jaka przyneta , pozniej pytaja sie gdzie , a na koncu pada pytanie lub wcale nie jest zadawane JAK? Jak lowiles , a jest to chyba najwazniejsze pytanie wdlg. mnie .... ja sie pytam Jak? moze to nie honorowo , ale ja sie nie wstydze pytac , dlatego czesto w pozornie kiepskich sytuacjach potrafie cos zlowic po rozmowie z kims kto robi to lepiej ode mnie w danym czasie i miejscu... to proste tylko trzeba schowac swoja dume i przekonanie ze jestem najlepszy...

#26 OFFLINE   KOMANCZ

KOMANCZ

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 281 postów
  • LokalizacjaŚwinoujście

Napisano 09 luty 2006 - 17:15

Tomasz! ja się nie obrażam ! na forum jerkbaita - nie wypada ! ;)


#27 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 luty 2006 - 18:29

Nigyd nie chowalem sie z tym ze czasami moja niegodziwa osoba pojawia sie czasami z TYM burdelu. Trzeba przyznac, że nawet w tych ogolnie nie lubianych lowiskach - a mimo to cieszacych sie duzym zaiteresowaniem - sa burdele i burdele. Adrian nie twierdze ze jestem MAESTRO bo zlowilem suma. Twierdze natomiast, ze takie lowiska (byle tylko nie przedawkowywane) moga nauczyc myslenia, postepowania, podejscia do ryby i ogolnie wyrobienia sie. Na prawde polecam byś sie wybral na Jaroslawki i sprobowal cos zlowic. być moze z linkami do 15 cm i karpikami (jak bedziesz mial szczecie) do 25 cm nie bedziesz mial problemow, ale zapewniam Cię, że zlowienie tam przyzwoitej ryby wymaga jednak myslenia albo przynajmniej duzej dozy farta. Gdybyś kiedys byl w okolicy chetnie zabiore cie tam i oprowadze.


AVE BLACK FURY (stara gwardia)

#28 ONLINE   hotpoint

hotpoint

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 149 postów
  • LokalizacjaBarlinek
  • Imię:Ardiansson

Napisano 09 luty 2006 - 20:11

@Mifek
Chyba dostałbym z liścia od pierwszej gdym powiedział, że jade do burdelu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pozdr. Agraph B)

#29 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 luty 2006 - 20:15

aleczy zony zawsze musza wszystko wiedziec??????



#30 ONLINE   hotpoint

hotpoint

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 149 postów
  • LokalizacjaBarlinek
  • Imię:Ardiansson

Napisano 09 luty 2006 - 20:39

idę po pifko .... ktoś chce ???

proszę się wpisywać na listę społeczną
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

#31 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 09 luty 2006 - 21:17

skoro nalegasz to weź mi jedno :mellow:

#32 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5827 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 09 luty 2006 - 21:54

sam lowilem na burdelach, niestety w okolicach Wawy nie ma dobrych lowisk szczupaków, a czasem mialem ochote wyzyc sie na rybach. Wiem z doswiadczenia ze nawet na burdelach trzeba sie nameczyc zeby wyjac cos wiekszego niz 70cm. Ryby tam sa ciagle nekane i pokłute. Szczupak zanim dorosnie do tych 80-90cm byl na kiju juz pare razy. Ostatnio lubie czasami polowic teczaki, mam miajsce gdzie nie biora jak glupie ale za to ladne sztuki.

#33 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 09 luty 2006 - 22:00

@wujek, Eldorado?

R.


#34 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5827 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 09 luty 2006 - 22:07

owszem ale sam wiesz ze teraz tam kiepscizna, coz jesli promuje sie karpiarzy to ja wymiekam. Zreszta ponoc nie wolno tam zabijac ryb powyzej 5kg, sam widzialem nieraz jak kilowali duze sztuki. Efekt-lowi sie juz tylko pistolety, chyba ze zarzuca cos wiekszego. Raczej juz tam nie pojade.

#35 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 10 luty 2006 - 07:45

Mifek....jest okey :D

#36 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 10 luty 2006 - 13:48

Embarassed