Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Cast UL w wersji 2,6do 3m


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 17:17

A ja dziś pod wiślane bolce wybrałem Triffectę Phenixa  8' w jednym kawałku :)


  • Predatorhunter lubi to

#22 OFFLINE   Predatorhunter

Predatorhunter

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2076 postów
  • LokalizacjaHanau
  • Imię:Kamil

Napisano 30 styczeń 2014 - 17:40

8 stop to juz naprawde moja mege ega granica, ratuje go to z w jednym kawalku ale do wimdy bym sie juz z nim nie zmiescil. Ja lowie w troche innych warunkach jak wiekszosc z Was co by nawet nie powiedziec nak wszyscy i najdluzszy kij to 6,7 stopy najkrotszy to 5 stop. Jedynie witka do swimmbaitow jaka chce sobie sprawic bedzie miala 7,4 i tu swiat Castingu sie dla mnie konczy. Rafal a jaka moc? Bylo by cos takiego na jazio/klenia pod korbe w ten desen?
  • Meme lubi to

#23 OFFLINE   Dąbek 111

Dąbek 111

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2657 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 18:00

Z tej serii Phenixa to najlżejszy kaliber i tak niedoszacowany.Opisowo 10lb i 15g ,ale realnie mocne 12lb i górny c/w 0k 20g. Ładuje się na sucho na odcinku 1/4 do /1/3 długości ,w dole zaje..a moc i kołowe ugięcie pod sporym obciążeniem.,

.

Pod jazioklenie w jednym kawałku jest super blank z serii DF ,w zasadzie jeden blank to cała seria :) Połączenie grafitu z Top modeli z nano żywicą.Łukasz przycina je głównie na okoniówki 210-220cm ,ale nie widzę problemu zostawic jak w oryginale ,ewentualnie do 230cm..Blank swietnie rzuca wszystkim od 1,5- 8g , jest mega czuły ,sprężysty z najfajniejszym ugięciem jakie widziałem w Phenixach.

 

Z tańszych i ciekawych jest M1 MXS72L ,ele ten bardziej pod pstrąga ,konkretnego okonia i sandacza z szczupakiem na lekko,raczej pod casta UL odpada.

 

 Ostatnio robiłem wykałaczkę na Mirage 671, i jestem pewien że ciut dłuższe modele spokojnie ogarna  jazie klenie ,okonie i pstrągi.

MF711-1 

MF771-1 

wyglądaja na idealne


Użytkownik Dąbek 111 edytował ten post 30 styczeń 2014 - 18:02


#24 OFFLINE   Daro

Daro

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 257 postów

Napisano 03 luty 2014 - 21:41

8 stop to juz naprawde moja mege ega granica, ratuje go to z w jednym kawalku ale do wimdy bym sie juz z nim nie zmiescil. Ja lowie w troche innych warunkach jak wiekszosc z Was co by nawet nie powiedziec nak wszyscy i najdluzszy kij to 6,7 stopy najkrotszy to 5 stop. Jedynie witka do swimmbaitow jaka chce sobie sprawic bedzie miala 7,4 i tu swiat Castingu sie dla mnie konczy. Rafal a jaka moc? Bylo by cos takiego na jazio/klenia pod korbe w ten desen?

Od zony dostalem F5-76X Nautilusa. Na Ren , sandacza i szczupaka, dosc ciekawa wedka :) . Troche wiecej jak 7,4 :)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych