Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Wywiad z Mamoru Tsuruta - właścicielem Matagi Fishing Workshop - nowy artykuł

artykuł matagi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#21 OFFLINE   Art-Rod

Art-Rod

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 95 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 27 czerwiec 2008 - 00:34

Jak zwykle wspaniały wywiad! Niesamowite, jak pasja wędkarska i rodbuilding pokonują tak wielką barierę kulturową, Mamoru jest niczym chłopak z naszego podwórka, przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie czytając jego wypowiedzi.. a przecież u nas tradycja tworzenia wędek ma kilkudziesięcioletnią historię, która zresztą, być może, byłaby bardziej bogata, gdyby nie lata życia za kurtyną..
szacunek dla Matagi Workshop, podejście, charakter, świetne produkty! Kolejny przykład, że w kreowaniu wędki dla siebie, nie powinno być barier, że warto uruchamiać wyobraźnię..
Pozdro!

#22 OFFLINE   danielXR

danielXR

    Forumowicz

  • Forumowicze
  • PipPip
  • 374 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 27 czerwiec 2008 - 08:36

Również z ciekawością przeczytałem wywiad z Mamoru- świetna robota chłopaki! Mam nadzieję że przybliży to wielu osobom zarówno komponenty Matagi jak i zaszczepi może w niedowiarkach ideę rodbuildingu ... My od kilku miesięcy mamy spory wybór komponentów Matagi w naszej ofercie, na początku nie bylismy pewni jak się przyjmą na naszym rynku, czy np bariera cenowa nie będzie przeszkodą- ale nasze obawy były bezpodstawne: przyjęła się świetnie! W tej chwili dużą część wędek montujemy na kolorowych uchwytach, z różnymi pierścieniami, wstawkami z kevlaru etc...
Ale Matagi to nie tylko same komponenty- to styl, idea i design wykonania wędek, to wzornictwo rękojeści- wcześniej u nas nieznane prawie, dla wielu zbyt kolorowe i świecące ale dla innych bedące cechą oryginalności i ucieczka od monotonii i szarości...Do tego dochodzi naprawdę wysoki poziom jakości ich wyrobów- trzeba przyznać że chyba jako jedyni na świecie mają farby i technologię do malowania uchwytów tak by były nie tylko ładne przez pierwsze dni po malowaniu ale i naprawdę trwałe- dlatego bez obaw montujemy je do naszych wędek. Jeszcze raz dzięki za świetny wywiad !

Pozdrawiam

#23 OFFLINE   pablom

pablom

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2024 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 27 czerwiec 2008 - 16:19

Dopiero teraz miałem czas aby przeczytać
@Friko, kawał dobrej roboty. Nasza szara rzeczywistość zaczyna się zmieniać i to szybciej niż się wydaje. Jeszcze niedawno standardem był korek plus zwykły DPS fuji. W ciągu niespełna 2lat mamy resonanse grip, ratan, komponenty Matagi a ostatnio do łask powraca drewno. Tworzą się jak by dwa obozy - dżapanstajl i old school <_<.


Te zabaweczki Matagi, cieszą oczy. Widziałem Twoje kije, ale ostatnio jestem pod wrażeniem wyrobów R. Pietrzaka. Raz że zdjęcia nie do końca oddają piękno tych zabawek, a dwa że cieszy fakt, iż w naszym kraju też mamy coś własnego, niepowtarzalnego.

#24 OFFLINE   BartekP

BartekP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 435 postów
  • LokalizacjaSulejówek

Napisano 27 czerwiec 2008 - 19:34

To jest najpiękniesze, że poziom wiedzy czytelnikow stale wzrasta. Dzieki takim artukułom rozszerza się nasza świadomość. Cieszę sie ogromnie ze rynek blankow i komponentow jest coraz wiekszy i mamy coraz to nowsze możliwosci do wykorzystania. Jesli tworzą się jakieś obozy to niech ich bedzie multum: czy to old chool, hi-tech, japan style, festyniarswo czy na barbi i kena :mellow: to tym lepiej dla nas bo im wiecej opcji tym zabawa przedniejsza!
@Friko dzieki za kawał dobrej roboty.

#25 OFFLINE   @slider@

@slider@

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2730 postów

Napisano 27 czerwiec 2008 - 19:38

Czy ja dobrze widzę :unsure: Matagi handluje również materiałami do tworzenia przynęt <_< B)

Pozdrawiam
Slider

#26 OFFLINE   Kuba Standera

Kuba Standera

    W walce z głupota nie ma wygranych, są tylko cudem ocaleni

  • Bloggerzy
  • PipPipPipPip
  • 9639 postów
  • LokalizacjaGibraltar i okolice

Napisano 28 czerwiec 2008 - 11:35

Bardzo się podobało...
Chyba się skusze na coś w przyszłosci :D

#27 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 28 czerwiec 2008 - 12:23

Super wywiad gratulacje dla prowadzącego :D

#28 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 28 czerwiec 2008 - 12:25

Dopiero teraz przeczytałem, jestem pod wrażeniem. Brawo @Friko

#29 OFFLINE   TERMOS

TERMOS

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 1900 postów
  • LokalizacjaDyslektyk ze Sztokcholmu.
  • Imię:Rafal
  • Nazwisko:K.L

Napisano 28 czerwiec 2008 - 22:17

Friko -ja na prawde podziwiuam Ciebie za zaangazowanie w popularyzacje tego co robisz .Super artykol ,fajne fotki ,dozo sprzetu,jewdnym slowem nic dodac nic ujac .


#30 OFFLINE   Friko

Friko

    SUM

  • Super moderatorzy
  • 18583 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 czerwiec 2008 - 16:49

Jeszcze raz bardzo dziękuję za słowa uznania :D Staram się popularyzować rodbuilding bo uważam że jest to bardzo sympatyczne hobby, na dodatek świetnie łączące się z wędkarstwem :lol:
A tak poważniej to cieszę się, że ta dyscyplina jest u nas naprawdę na światowym poziomie i że rośnie - mam nadzieję że także dzięki jerkbaitowi - zainteresowanie tą tematyką wśród wędkarzy.

Pozdrawiam





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: artykuł, matagi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych