Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Drawa 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 06 lipiec 2008 - 16:16

mifek edit: aby wątek nie rozmazał się zanadto postanowiłem wydzielić osobny temat dla Drawy. Ma ona swoich wielbicieli na tym forum a M&M Team postara się by wątek nie przygasał :D

Mini relacja z wyprawy weekendowej na Drawie.
Zacznijmy od tego,że na pstrągach jestem trzeci raz, zawsze po weekendzie dwa pierwsze to zloty na Drawie w styczniu tego roku i na Kwisie w kwietni br. Zapomniałem o pierwszym moim zlocie w ubiegłym roku na Bobrze ale tam zaczynałem przygodę z castingiem i się właściwie tylko się uczyłem ale za to od najlepszych.
Wracając do wypadu na Drawę miałem się spotkać z Milo26 i od piątku pod jego bacznym okiem doskonalić kunsz połowów pstrąów,ale jak to w życiu bywa wyskoczyło mu coś nieprzewidzanego i nie mogliśmy się spotkać w piątek.
Zaczołem więc sam w piąek popołudniu wyciągając 9 okonków, 1 szczupaczka,1 klonka. Zabawa był ale .., ale gdzie te pstrągi.
Dzień drugi zaczynam skoro świt 5 okonków 1 jeden mały ale pstrąg. Po południu druga tura tylko 3 okonki. Pewnie się przetrenowałem :lol:
Dzień 3 i ostatni zaczynamy skoro świt M3 :huh: Mifek,Milo26,Mirat
dojechali by mnie wesprzeć na duch spokać się i razem połowić :angry: . Po ok. godzinie koledzy znikli brak zasięgu, kontaktu zostałem sam :unsure: . Nie bacząc na przeszkody postanowiłem dalej łowić ich nie szukając. Do tego momentu już miałem 5 okonków na rozkładzie. Następną godzinę zapamiętam na długo. Wysoka skarpa w dole rzeka przedzielona z obu stron drzewami na poierzchi o środku ok 1,5-2,0 metrów wmiarę czystej wody bez zaczpów drudi rzut i nagle potężne uderzenie zacinam jest czuję rybę na kiju. Podciągam do góry a zarazem odciągam o zaczepów nagle ryba wyskakuje nad wodę coś pieknego :D.
Dopiero teraz jak ją zabaczyłem zdałem sobie spra, że to jest na prawdę duży pstrąg. Pierwsza myśl, która mi przeleciałe żeby tylko się nie urwał. Jeszcze jeden piękny wyskok i po chwili przepiękny 40 cm pstrąg wucholowany. Szybka sesja zdjęciwa i godny przeciwnik spowrotem w swoim żywiole.
Może ktoś powie czym on się chwali ....
Ja jednak jestem z siebie dumny.

PS.Mam nadzieje,że M2 też coś połowiło ;)
.

Załączone pliki



#2 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 06 lipiec 2008 - 16:18

Jeszcze parę fotek.
.

Załączone pliki



#3 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 06 lipiec 2008 - 16:20

c.d..

Załączone pliki



#4 OFFLINE   jerry hzs

jerry hzs

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3338 postów
  • LokalizacjaChicago

Napisano 06 lipiec 2008 - 16:22

Gratuluje Mirek :mellow: ..poczules dotyk Pstraga ..pierwsze stadium choroby ...witamy w Klubie B)

#5 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 06 lipiec 2008 - 16:27

Jerry masz racje to jest to. Ale jak się miało tylu tak zacnych nauczycieli na zlotach to zobowiązuje. Dziękuje wszystkim.
Specjalne podziękowania dla pracy DanielaXR mówiąc o kiju jaki mi zrobił.

#6 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 06 lipiec 2008 - 16:29

. Gratuluję

Załączone pliki

  • Załączony plik  bravo.gif   3,95 KB   503 Ilość pobrań


#7 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 06 lipiec 2008 - 16:32

Dzięki Waldek. Ze zmniejszenie już nie ma problemów jak widać dzięki.

#8 OFFLINE   Thymallus

Thymallus

    Zaawansowany

  • Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1837 postów
  • Lokalizacjainternet

Napisano 06 lipiec 2008 - 16:44

bardzo duże gratulacje Mirku za kolejnego pstrąga. widzę, że się rozwijasz. To dobrze. Tak trzymaj. ale nie zapomnij o Odrze ;)

pozdrawiam :D

#9 OFFLINE   mirat

mirat

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 684 postów
  • LokalizacjaPoznań
  • Imię:Mirek

Napisano 06 lipiec 2008 - 17:16

Andrzeju dziękuję o Odrze pamiętam w tym tygodniu ślę przelew i czekam na zlocik.

#10 OFFLINE   Radzio

Radzio

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 130 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 06 lipiec 2008 - 17:38

Super ryba z bardzo pięknej rzeki :D

#11 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 06 lipiec 2008 - 19:32

EKipa M&M też nie próżnowała. Choć nasz team toczyl niewielki pojedynek - cast vs. mucha... tym razem mucha wygrała, ale lekce były wyjątkowo pouczające. Zresztą milo też miał dziś kilka lekcji od ryb

ogólnie wypad mimo cieniutkich rokowań (na ten weekend Biuro DPN sprzedało ponad 1200 pozwolen na splyw kajakiem!!!!!) to jednak wyszlo nadspodziewanie pozytywnie, ale... no wlasnie... ale, ale zacznijmy od początku...

widoc jaki na nas czekał na Bogdance był.... co tu dużo mówić... mało zachęcający... zreszta sami zobaczcie...

.

po drodze trafia ok 10 okonkow, kilka wyjsc pstrągów - niezbyt chętnych do większej współpracy, oraz totalne zwątpienie we własne umiejętności... no bo jak inaczej sie zachowac, kiedy na odcinku 300m rzeki, udaje mi sie zaobserwowac ok 10 szt kleni w przedziale 45-50cm i zaden (no moze poza jednym) nie raczył się podniesc do czegokolwiek... Ten jeden wyjątek to jakiś desperat któy postanowil 5 (slownie PIĘĆ!!!) razy gonic i strzelac w fredzelki z plecionki w miejscu lączenia plecionki z zylka... (za daleko od wezla przycięty wąs...). ogolnie masakra... i zadanie domowe na najblizszy tydzien... JAK SIĘ DOBRAC DO KLENIUCHOW...

Załączone pliki



#12 OFFLINE   popper

popper

    Ekspert

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 9493 postów
  • LokalizacjaDolny Śląsk
  • Imię:Waldek

Napisano 06 lipiec 2008 - 19:49

Piękna rzeka :D. Trudna rzeka :wacko: .

#13 OFFLINE   tofik

tofik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2132 postów
  • LokalizacjaPyrlandia
  • Imię:Łukasz
  • Nazwisko:Adamek

Napisano 06 lipiec 2008 - 20:07

no to widzę Mirku że wreszcie znalazłeś swój wędkarski żywioł :D już tak ostatnio jak na ciebie patrzyłem to z profilu istny z ciebie GÓRAL :lol: :lol: :lol: gratuluję rybek całej ekipie 3M. P.S mi sie też w ten weekend poszczęściło.... byłem w pracy :angry:

#14 OFFLINE   Janusz Wałaszewski

Janusz Wałaszewski

    Zaawansowany

  • Zbanowani
  • PipPipPip
  • 4473 postów
  • LokalizacjaGrzybowo - Kołobrzeg

Napisano 07 lipiec 2008 - 00:43

Mirek gratulacje, fajny kropas :D

Rafał, to może w okolicy tych frędzelków jakiegoś paproszka powiesić :lol: ;) :lol:
No ale trzeba byłoby zdjąć kotwiczki z głównej przynęty, a wtedy to na bank będą walić tam gdzie nie ma kotwic :lol:

#15 OFFLINE   joker

joker

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPip
  • 5133 postów
  • LokalizacjaWzgórze Tumskie nad Wisłą
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Ciarka

Napisano 07 lipiec 2008 - 09:09

Piękna rzeka :o Moje łowiska są bardzo podobne :mellow:
Sympatyczna relacja.

#16 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 07 lipiec 2008 - 09:19

Fajna rzeczka, ładne zdjęcia.

Pozdrawiam
Remek

#17 OFFLINE   milo26

milo26

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 129 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 07 lipiec 2008 - 18:06

Witam

Tak Mirku szybko się zgubiłeś. Mifek miał rację, że upatrzyłeś jakiegoś pstrucha i masz nas gdzieś :mellow:. Świetnie się łowiło, tym bardziej, że rybki współpracowały. Teraz już DRAWA jest nasza. Ja zaczynam od piątku do niedzieli. Mifek pewnie dołączy któregoś dnia. Dołączę relację z przyszłego weekendu.

Pozdrawiam wszystkich miłośników DRAWY

#18 OFFLINE   milo26

milo26

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 129 postów
  • LokalizacjaSzczecin

Napisano 07 lipiec 2008 - 18:11

Popper zgadzam się z Tobą. Tej rzeki można się uczyć chyba całe życie. Mifek na koniec naszej wyprawy poirytowany stwierdził, że to on musi się jeszcze dużo nauczyć, ale ja chyba zgadzam się z Twoim stwierdzeniem. bardzo trudna rzeka.
Pozdrawiam

#19 OFFLINE   Trout

Trout

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 643 postów
  • LokalizacjaTrzcianka,tymczasowo Manchester,UK
  • Imię:Robert
  • Nazwisko:Kolatorski

Napisano 07 lipiec 2008 - 18:50

No na te informacje czekałem :D Cieszy to że jest rybka na Drawie i współpracuje mimo najazdu kajakarzy.Milo gratuluje bo piękny musiłabyc lipas,a na takiego 43cm lipka to mam wielkiego smaka oczywiście na muchówkę :unsure:


#20 OFFLINE   mifek

mifek

    SUM

  • +Forumowicze
  • PipPipPipPipPip
  • 11308 postów
  • LokalizacjaWioska Z Tramwajami
  • Imię:Rafał
  • Nazwisko:...znane...

Napisano 07 lipiec 2008 - 19:06

No na te informacje czekałem :D Cieszy to że jest rybka na Drawie i współpracuje mimo najazdu kajakarzy.Milo gratuluje bo piękny musiłabyc lipas,a na takiego 43cm lipka to mam wielkiego smaka oczywiście na muchówkę :unsure:



trout teraz wiesz gdzie i lipka i szczecinska brygade m&m szukac w trakcie swojego nastepnego pobytu w kraju... daleko nie masz :D




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych