Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BOLENIE 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2064 odpowiedzi w tym temacie

#1541 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 15 wrzesień 2008 - 18:05

No to chyba nasz kawałek Wisły lubi jak wieje ze wschodu :D


#1542 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 15 wrzesień 2008 - 18:25

No to chyba nasz kawałek Wisły lubi jak wieje ze wschodu :D


Ale tylko przy pełni księżyca :unsure: w innych przypadka rybia gleba zresztą jak i dziś po ustaniu ciemności :wacko:

#1543 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 15 wrzesień 2008 - 18:51

ja w niedziele chulałem w woderach po rzece miałem ładne branie w pierwszym rzucie nie chciało wyjsc z głebszej wody i na siłe próbowałem to zrobić efekt porażka <_<

#1544 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 16 wrzesień 2008 - 06:21

Może też uda się Wam przekonać Wasze drugie połówki że wędkarstwo to super sprawa i nie ma co patrzeć na stereotypy.

Ja przekonałem...


#1545 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 16 wrzesień 2008 - 09:12

[quote]
Może też uda się Wam przekonać Wasze drugie połówki że wędkarstwo to super sprawa i nie ma co patrzeć na stereotypy.
[/quote]

Może nie okaz (dodatkowo wykonany telefonem wieczorową porą), ale przełamuje stereotypy...

PS. Robert - Ty już wiesz, co... :D

[/quote]


No okazem nie jest i nie spełnia wymogów nowego regulaminu co do wielkości wstawiania ryby. Regulamin jest już jakiś czas ale chyba nie wszyscy go czytają :wacko: bez obrazy oczywiście, to tylko mała uwaga :unsure:

Ja dziś zrezygnowałem gdyż cała noc padało i nadal z nieba leci woda :angry:

#1546 OFFLINE   argrabi

argrabi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 665 postów
  • LokalizacjaPiachowo

Napisano 16 wrzesień 2008 - 09:17

No okazem nie jest i nie spełnia wymogów nowego regulaminu co do wielkości wstawiania ryby. Regulamin jest już jakiś czas ale chyba nie wszyscy go czytają :wacko: bez obrazy oczywiście, to tylko mała uwaga :unsure:



Wiesz co?? W sumie to masz rację...


#1547 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3772 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 16 wrzesień 2008 - 09:18

Wybrałem się przed 5 w pewne znane miejsce Robertowi ...

Tego bolka też znam. Wziął mi kiedyś, kiedy się gapiłem gdzie nie trzeba. Jak się już patrzyłem gdzie trzeba to widziałem wylatującą z wody ukleję i grube cielsko dające nura pod ta rura :D

#1548 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 16 wrzesień 2008 - 15:33

Nieźle nieźle rodzinne wędkowanie :huh: :D Fajne bolki.

#1549 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 16 wrzesień 2008 - 15:54

...fajne fotki @wujek...widzę, że od małego uświadamiasz córeczkę, jak należy postępować z rybami...tak 3mać :D

#1550 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5851 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 16 wrzesień 2008 - 16:16

Czym skorupka za młodu nasiąknie.... B)

#1551 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 16 wrzesień 2008 - 16:32

@Wujek, a nie masz coś na bieżąco, bo o słonecznych dniach to ja już zapomniałem:)

#1552 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 16 wrzesień 2008 - 17:30

No rzeczywiście nie ma czym, ale dobre i to:)
@Wujek tu nie chodzi o chwalenie się, bo co drugi raper pewnie 50-siątkami by się w tym wątku pochwalił. Dziwię się tobie, że pomimo czytania uważnie forum wstawiasz fotki małych bolków. Ale widocznie masz bardzo duże parcie na EKRAN:)
p.s Chyba mam dziś słaby dzionek, bo się czepiam, a nigdy tego nie robię:)
p.s 2-gratuluje rodzinnych łowów-poważnie:)

#1553 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5851 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 16 wrzesień 2008 - 17:45

No chyba rzeczywiście masz. Nie wiem o co ci chodzi z tym parciem na ekran bo akurat w tym roku wstawiłem bardzo mało swoich ryb. Pytałeś czy nie mam jakiś teraźniejszych zdjęć to na twoją prośbę wstawiłem żeby pokazać że przy tej pogodzie da się coś złowić, nieduże ale się da. Widzę że strach wstawiać cokolwiek na forum bo zaraz się jest posądzonym o jakieś parcie. Mam sporo zdjęć ładnych boleni, ale nie odczuwam potrzeby chwalenia się nimi. Co do czepiania się wielkości ryb popatrz lepiej na swoje zdjęcia. A boleń nie miał 50cm tylko 60+.
pozdrawiam


#1554 OFFLINE   pafek

pafek

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 772 postów
  • Lokalizacjapstrągowe strumienie

Napisano 16 wrzesień 2008 - 18:00

Wujek wstawia ładne zdjęcia, i nie za dużo a za mało. Wstawiaj dalej i nie czytaj takich docinek. :wacko:

#1555 OFFLINE   ginel

ginel

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 718 postów
  • Imię:Jacek

Napisano 16 wrzesień 2008 - 18:53

Swoje zdjęcia zam.Jakoś na ryby nie narzekam.Osobiście zastosowałem się w tym wątku, jak większośc do tego aby 40 i 50-siataków nie wstawiać.Mając na mysli 50-siat to także 55.Za każdym wyjazdem też nie będe wstawiał zdjeć, bo to bez sensu, aby pokazywać takie same ryby, tymbardziej, że każdej rybie nie robie zdjęcia.Ty sam z tego co pamiętam zabierałeś głos w sprawie wielkości pokazywanych ryb.Nie mam w zwyczaju czepiać się czegokolwiek, ale jeśli inni mogą się powstrzymać, to tak się zastanawiam, czemu nie ty :wacko:
Bądź pewny, że zaraz po mojej pierwszej wypowiedzi, wiedziałem, że zaraz znowu wstawisz 50siątaka+ :D Chciałem Ci tylko pomóż.


#1556 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 16 wrzesień 2008 - 19:22

@ginel, o co Ci kaman :unsure: :lol: ..chyba faktycznie masz słaby dzionek :lol: ...zdjęcia @wujka to pierwsza liga...poza tym nie widziałem aby wstawiał zdjęcia małych rapciaków ( poniżej 60 centów), a jego wędkarski kunszt w produkcji przynęt boleniowych i wiedza na ich temat zasługuje na uznanie...
Wujek, zapodawaj fotki bo są zgodne z regulaminem i fajnie zawiesić na nich gałkę oczną :mellow:


#1557 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 wrzesień 2008 - 19:23

Prosiłbym, zgodnie z regulaminem, o nie robienie dochodzeń na własną rękę - ja mówię co może być a co nie i tym samym usuwam zdjęcia, które są niezgodne z regulaminem. Proszę się tego trzymać. Jeśli ktoś ma wątpliwości proszę użyć opcji zgłoś moderatorowi

Pozdrawiam
Remek

#1558 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5851 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 16 wrzesień 2008 - 19:53

Ginel może czasem zastanów się czy warto jątrzyć i o takie głupoty toczyć jałowe dyskusje. Jeśli coś ci się nie podoba w stosunku do mojej osoby proponuję na przyszłość pisać do mnie napriv bo nie widzę sensu robić tego na forum ogólnym. Jak już zacząłeś wyjaśnię ci łopatologicznie o co mi chodziło zamieszczając te zdjęcia. Na pierwszym zdjęciu C&R jest boleń 70+, może tego nie widać bo takie jest ujęcie, zreszta nie to miało być celem tego zdjęcia tylko propagowanie wypuszczania ryb czego już dawno nie było na forum(o czym wspomniałem). Zdjęcie drugie z córką, to samo, promocja C&R i dodatkowo jak można fajnie spędzić czas z rodziną na rybach. Nie rozumiesz tego to mi przykro. Zdjęcie trzecie zamieściłem bo myślałem że chcesz pociagnać dyskusję, wcześniej tego nie planowałem. Widać pomyliłem się, a Twoim celem była żałosna prowokacja, cóż lekcja na przyszłość. Na koniec jeszcze raz ci piszę że boleń miał 60+.
Jeżeli te zdjęcia mają być zaczątkiem kolejnych spięć bardzo proszę moderatorów o ich usunięcie.





#1559 OFFLINE   wujek

wujek

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 5851 postów
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:Soroka

Napisano 16 wrzesień 2008 - 20:02

Patryk 50-taków to nawet nie męczę robieniem zdjęć :D

#1560 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 16 wrzesień 2008 - 20:05

OK kończymy. Resztę po prostu usunę.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych