Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

BOLENIE 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2064 odpowiedzi w tym temacie

#2061 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 30 grudzień 2008 - 18:13

Więc tak. Łowiłem na 8cm twistera na 10gr główce. Przez ponad 3 godziny stania w praktycznie 1 miejscu nawet uderzenia. Później już nieco zrezygnowany obserwowałem jak pluskały się bolki też nie do złowienia z braku przynęt. I nagle branie oczywiście jak na suma przystało lokomotywa się włączyła i pod prąd. Kilka razy wychodził mi do wierzchu po czym znowu nurkował i tak z 4 razy. Wziął sobie nieco żyłki i był chyba z tego bardzo zadowolony bo po jakiś 5 minutach walki zwyczajnie się odpiął pozostawiając mi mase śluzu na żyłce. Hak w główce był w porządku więc był słabo zapięty. No ale jak pisze Robert może jeszcze jutro się uderzy :D

#2062 OFFLINE   Robert

Robert

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 3756 postów
  • LokalizacjaAreszt Wydobywczy Istambuł

Napisano 30 grudzień 2008 - 18:15

Do Redziego pewne rzeczy docierają bardzo powoli. Właśnie go dziś spytałem ile ryb musi jeszcze stracić aby słuchał co mu radzę. Odpowiedział, że pewnie trochę musi stracić :D Tu się kłania to smutne ale prawdziwe przysłowie, o tym, że nikomu nic nie dają doświadczenia innych.

#2063 OFFLINE   Redzi

Redzi

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 1866 postów
  • LokalizacjaBolenie nad Wisłą

Napisano 30 grudzień 2008 - 18:21

No niestety, ale chyba tak musi być :unsure: Zresztą ja suma nie zapraszałem by się wpraszał na imprezę sandaczowania <_< Ale jak będzie taki miły to się jeszcze z nim spotkam :D
Przyłów był niestety nie kontrolowany :wacko:

#2064 OFFLINE   patu

patu

    Ekspert

  • TEAM JERKBAIT
  • PipPipPipPip
  • 6984 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecina
  • Imię:Patryk
  • Nazwisko:S.

Napisano 30 grudzień 2008 - 19:26

U nasz śryz spływał sporadycznie więc nie stanowił problemu ale lód na przelotkach już tak. Było za to pięknie. A do maja nie będę czekał bo wyczaiłem, jakieś 100 m wody która nie jest we władaniu PZW więc możemy sobie tam poćwiczyć aby nie ścipieć :D



Robert, ja mam takiej wody ( czyt. Odry) z 80km...boleń nie ma tak wogle okresu ochronnego :D
http://www.rspregali...is=o_gatunkiryb


#2065 OFFLINE   marcin1521

marcin1521

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 163 postów

Napisano 30 grudzień 2008 - 20:50

Ale sie napaliłem na bolki :lol: ehh do maja daleko :((( póki co męcze wobki areograf kupiony będe szalał :mellow: w garażu

pozdro <_<




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych