Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Serwis Dragon problem z wymianą elementu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 OFFLINE   czerwcowy0520

czerwcowy0520

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 227 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 01:06

Widzę że reszta kolegów, którzy od razu mnie oskarżali o Bóg wie co nagle zamilkła...do obrzucania błotem pierwsi, ale tak to to cisza...żałosne...nieważne.

Kolego JD problem w tym że podczas rozmowy telefnicznej koleś mi powiedział że będzie ciężko z dolnikiem, od nowej serii w ogóle na początku myślał że już ich całkowicie nie mają, bo to mega popularny model i wszystko im zeszło...miałem do wyboru albo nowy dolnik albo naprawa tego złamanaego. Wszyscy wiemy że naprawa złamanego blanku nie jest zbytnio pożądana...


  • Wojtek B. lubi to

#42 OFFLINE   Jack__Daniels

Jack__Daniels

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 2210 postów
  • LokalizacjaJelenia Góra/Horten

Napisano 25 marzec 2014 - 12:47

No to trochę Cię pod ścianą postawili. Popatrz na dzisiejsze wpisy i tam jest coś o zwrocie telefonu.

Nie wiem też czy nie lepsza byłaby naprawa - bo zawsze można złamać drugi i trzeci raz a potem zwrócić się z prośbą o zwrot kasy za towar niezgodny z umową.

niestety nie jestem specjalistą, popatrz w ten temat o telefonie.



#43 OFFLINE   czerwcowy0520

czerwcowy0520

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 227 postów

Napisano 27 marzec 2014 - 16:46

kijek dzisiaj odebrałem jest kompletny, nowka ze starej serii...bede chcial go raczej sprzedac...cena 400 zł, dwa lata gwarancji, folia na korku, przesylka kurierem za darmo:) jutro rano wrzuce go prawdopodobnie na giełde....