Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Twory Prida ;)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1939 odpowiedzi w tym temacie

#61 OFFLINE   Ubik

Ubik

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 972 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa
  • Imię:Rafał

Napisano 25 kwiecień 2014 - 19:43

Wobki skuteczne, fotki rzeczywiście piękne. Trudno uwierzyć, że telefonem! To musi być dobra maszyna


  • Pride lubi to

#62 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 21:04

Dzięki Panowie :)  odnośnie telefonu to nie jest to nic specjalnego, ot taki Sony Ericsson K850i, tylko troszkę przerobiony ;> dodatkowo do każdego zdjęcia stosuję wzmocnienie cieni, daje to fajny efekt ;)  w żadne wzmacnianie barw, wyostrzanie itd. się nie bawię bo mi jeszcze zarzucą że fotoszopy tu wstawiam :ph34r:



#63 OFFLINE   mayk13

mayk13

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 37 postów
  • LokalizacjaDublin/Częstochowa/Kol. Borek
  • Imię:michal
  • Nazwisko:maciejewski

Napisano 25 kwiecień 2014 - 21:05

Niesamowicie Wypasione przynęty i ryby na nie złowione :) Super sprawa łowić na swoje i do tego skutecznie :) Gratulacje :)


  • Pride lubi to

#64 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisano 25 kwiecień 2014 - 21:26

@mayk rzeczywiście fajnie łowić na swoje, zwłaszcza jak się sprawdza ;) i.. wierzcie mi koledzy na słowo, że za każdym razem dokonuję ostrej selekcji w zdjęciach, gdybym wstawiał wszystko co uda mi się złowić to wątek szyyyybko mi się rozrósł :) dodatkowo jak nie mam dogodnych warunków do pstyknięcia fotki to nigdy nie pstrykam, nie będę targał ryby 20 metrów tylko do zdjęcia bo ani to fajne, ani przyjemne :mellow:


  • *Hektor* i Ubik lubią to

#65 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 17:53

Dzisiaj połaziłem trochę brzegami Ropy i Sękówki, kilka rybek wyjechało na brzeg ;) ogólnie klenie i pstrągi :) miałem dwa bardzo ładne brania na smużaka z przelewu, kleń albo pstrąg, na oko +/- 45 cm :) z robieniem przynęt też coś działam, obecnie walczę z głębokoschodzącymi robalami dla jednego z kolegów :ph34r:

 

Załączony plik  188672_DSC03929.JPG   32,8 KB   9 Ilość pobrań     Załączony plik  188669_DSC03927.JPG   89,84 KB   9 Ilość pobrań


  • *Hektor*, woblery z Bielska, Joah12345 i 1 inna osoba lubią to

#66 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Napisano 26 kwiecień 2014 - 18:10

 panie co sie stalo z jakoscia fotek? przyzwyczailem sie do ladnych fotek w twoim watku :)  za wyniki jak zawsze gratki ;)


  • Pride lubi to

#67 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 19:03

Z fotkami jest taka sprawa, że rozregulowałem aparat podczas uwieczniania woblerów w świetle żarówkowym, na rybach miałem na nosie okulary polaryzacyjne i nie widziałem, ze tamte ustawienia zostały, przez co klenie przybierały barwę niebieską :ph34r: następne zdjęcia będą już jak trzeba ;)



#68 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 26 kwiecień 2014 - 21:24

Pride spaprany balans bieli można w photoshopie poprawić :)

#69 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisano 26 kwiecień 2014 - 21:52

Racja, ale... nie mam photoshopa, a do dwóch zdjęć nie opłacało się pobierać ;)  to tylko tak wrzuciłem, żeby nie było, że siedzę całymi dniami w domu i nawet tyłka nad wodę nie ruszę :D



#70 OFFLINE   brown

brown

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • Lokalizacjadziki wschód / dziki zachód

Napisano 27 kwiecień 2014 - 00:48

Pride, fotki zacne cykasz. To już mówiłem. Teraz wiem czym. Mialem ten telefonik w szkole średniej. Nie pożył za długo. Pływa w Nieliszu (zaporówka):P Podbierałem okonia, wypadł mi z kieszeni i papa. Ale fakt, maszynka niezła.
No i rybki na swoje wobki, to dopiero gęba na maxa się cieszy. Kurcze śliczne masz tam te rzeki. Będę w wakacje u kuzyna nie daleko. Może by tak chociaż na weekendzik?...
Ile jest od Ciebie do Rzeszowa? Zrobisz za przewodnika w razie co?
pzdr

#71 OFFLINE   Melanzyk

Melanzyk

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3064 postów
  • LokalizacjaDublin / Częstochowa / Lubaczów
  • Imię:Maciej

Napisano 27 kwiecień 2014 - 02:15

Haha wlasnie obejrzalem fotki na kompie po raz kolejny. Na komorce nie widzialem ani jednej przynety haha. Chyba musze zakupic mocniejsze okulary :) Pride skad jestes? Post wczesniej widzialem cos o Rzeszowie a to moje okolice :>



#72 OFFLINE   brown

brown

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • Lokalizacjadziki wschód / dziki zachód

Napisano 27 kwiecień 2014 - 02:26

Odpowiem za Prida, najwyżej mnie poprawi. Zarówno Ropa jak i Sękówka to Beskid Niski. Z tego co kojaże z sąsiedniego forum okolice Gorlic. Zgadza się?

#73 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 08:27

Macie całkowitą rację Panowie ;) mieszkam 5km od Gorlic, zarówno na Sękówkę jak i na Ropę mam 30 minut pieszo, autem 5 ;) jeśli chodzi o wspólne łowienie to nie ma najmniejszego problemu, aczkolwiek proponowałbym zaczekać z tym do czerwca, będę miał wtedy luzy na studiach, a i rybki żreją wtedy NAJLEPIEJ ;)

ps. @brown z Rzeszowa do mnie jest 100 km, jakieś 2h autobusem, bilet w granicach 13zł ;)

 

Załączony plik  assada.jpg   160,54 KB   8 Ilość pobrań

 


Użytkownik Pride edytował ten post 27 kwiecień 2014 - 08:35


#74 OFFLINE   Kanon123

Kanon123

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 214 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 10:15

Ale piękne widoki zazdroszczę ci tych urokliwych rzeczek :)

#75 OFFLINE   brown

brown

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • Lokalizacjadziki wschód / dziki zachód

Napisano 27 kwiecień 2014 - 11:30

Czerwiec odpada, mam wtedy największy zapienicz. Koniec lata, początek jesieni. Zobaczę jak mi urlop wypadnie, będę w Rzeszowie pomagał kuzynowi jedną robótkę przy domu zrobić. 100tówka to bliziutko... Ajjj kusisz :P

#76 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 15:29

Nie ma problemu, koniec lata też może być ;) w takim razie pokuszę Cię jeszcze trochę^^ ;> ostatni pstrąg to spory kloc jak na tą rzeczkę B)

 

Załączony plik  192585_DSC03935.JPG   137,9 KB   9 Ilość pobrań  Załączony plik  192589_DSC03945.JPG   113,05 KB   7 Ilość pobrań  Załączony plik  192584_DSC03931.JPG   65,44 KB   7 Ilość pobrań

 

Załączony plik  192586_DSC03937.JPG   54,62 KB   7 Ilość pobrań  Załączony plik  192587_DSC03939.JPG   78,16 KB   7 Ilość pobrań  Załączony plik  192588_DSC03941.JPG   71,55 KB   7 Ilość pobrań



#77 OFFLINE   brown

brown

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • Lokalizacjadziki wschód / dziki zachód

Napisano 27 kwiecień 2014 - 19:59

Zawsze chciałem mieszkać w górach. Los pcha mnie na pomorze. He
Jeśli nie uda się w tym, to w przyszłym na pewno (będę już zmotoryzowany), chodź myślę, że w tym da radę.
Od dawna marzy mi się rasowy, muchowy wypad nad górskie rzeki. A u Ciebie jest tak cudnie! Nie wiem jak ty tam na spina łowisz. Wody w dołkach to chyba po pas :)
I takie kropy śliczne pływają! Bajka! A lipienie tam masz?
Może uda mi się przekonać Cię do muchówki bo spin na takiej wodzie to dla mnie profanacja :D
  • Rapanui82 lubi to

#78 OFFLINE   Pride

Pride

    Zaawansowany

  • Twórcy
  • PipPipPip
  • 3212 postów

Napisano 27 kwiecień 2014 - 20:29

A ja za to zawsze chciałem połowić trochę na pomorskich rzekach :rolleyes: widać człowiek zawsze chce to czego nie ma :)
To już kiedy będziesz miał czas i chęci, ja jestem do dyspozycji przez większą część roku ;)

Jakoś daję radę, katuje ten ciurek od 4 lat, więc mniej więcej wiem co gdzie pływa, leży i spoczywa :D

Kropasów rzeczywiście jest sporo, ale...  ilości kleni nic nie przebije :ph34r:  chwilowo mnie olewają, ale jak ruszą to tematyka moich

zdjęć trochę się zmieni ;) Lipieni na Sękówce niestety nie ma, ale za to na Ropie są ;)

Haha raczej nie, spinning przesiąknął mi mózg :D


  • woblery z Bielska lubi to

#79 OFFLINE   bielik

bielik

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 792 postów
  • LokalizacjaSochaczew
  • Imię:Kamil

Napisano 27 kwiecień 2014 - 21:05

jak sie uwage zwrocilo to od razu fotki wypasione heheheh milo na to patrzec rybki fotki bardzo ladne a wobki dzialaja mowilem zreszta ze tak bedzie :) chyba tam sie wybiore do ciebie  :P


  • Pride lubi to

#80 OFFLINE   brown

brown

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 276 postów
  • Lokalizacjadziki wschód / dziki zachód

Napisano 27 kwiecień 2014 - 21:09

Nie ma problemu. Początkiem października przyszłego roku będę się zadomawiał w Olsztynie. Z tamtąd na pomorze to rzut beretem. Przyjedziesz! Z resztą mam siorkę w Gdańsku. W razie co jest się gdzie zatrzymać. Trotki czekają :P
Zobaczę jak będę stał z urlopem, wolnym w nim czasem i kasą, to będziemy myśleć. Planuję równiesz wyruszyć na zlot do Wrocka (wiesz jaki) więc muszę to jakoś sensownie zgrać czasowo. Chciałbym tam zostać też chwilkę dłużej, posiedzieć u rodzinki i przeczesać konkretnie tamtejsze wody bo w dwa dni to sobie można... Wybierasz się może?
Lipieni akurat u mnie sporo, z kropami gorzej. Straszne ciśnienie na nie jest. A jak mówisz, że kleni pod dostatkiem to może być niezła zabawa :P
he he też tak mówiłem, nie oddam spina. Sratatata. Jak mi kropas 40tak usiadł na muchówkę to myślałem, że posikam się ze szczęścia. Jak mam wybór to zawsze wybieram muchę. Niestety u mnie to albo akrobacje w krzakach ze sznurem żeby gdzieś nie zaczepić bądź dłubanie nimfami w dołkach. Takie muchowanie. A u Ciebie pełen luz. Jak bym miał taką rzekę pod nosem to by mnie siłą z niej wyciągali :D
Także Pride nie móch chop! Mucha uzależani wcale nie gorzej niż twarde dragi :P




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych