Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przywracamy pstrągi rzece Bystrzycy! Kingfisher Club


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
322 odpowiedzi w tym temacie

#281 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 26 lipiec 2015 - 10:06

Rzeczywiście sprawa Widawy to była totalna porażka podparta prywatą. 

Może trochę naiwnie sądziłem, że z Bystrzycą może być inaczej. :mellow:

Co do "widełek" to rzeczywiście są wszędzie. Stworzono "nową krainę" tylko na papierze.



#282 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 26 lipiec 2015 - 14:54

Sprawa Bystrzycy chyba od początku miała drugie dno. W sklepie wędkarskim też słyszałem, a potem sprawdziłem na stronie Okręgu. Faktycznie ludzie z Klubu są w Zarządzie, jeden nawet jest przewodniczącym komisji zarybiania. A wisienką na torcie jest prezes tego klubu,  został zastępcą dyrektora w okręgu. Chyba w nagrodę. Faktycznie wiedzieli co robią, prywata i tyle. Moralnie, sytuacja bardzo dwuznaczna. Czysty nepotyzm. Pasja, czy cel był z góry określony. Zresztą wędkarze bardzo negatywnie ocenijają to wszystko.

 

A tu taka ciekawostka  http://www.pogawedki...9ee7691d156a685.

 

  Niedawno trafiłem na tą stronę, po burzliwej rozmowie z kolegami, kiedy broniłem ludzi z klubu.Powiedzieli mi, żebym sobie poczytał. Coś wstrętnego. Niestety, musiałem z wielką przykrością przyznać moim kolegom rację. To oni mieli rację a nie ja. Ciekawe, czy teraz prezes poda na forum wysokośc swojej pensji, z pełną pasją dyskutował o poborach swojego poprzednika.

Ciekawe skąd znał jej wysokość? To są raczej tajne informacje, znane tylko w księgowości i przełożonym, czy dostał upoważnienie na ujawnianie takich danych na publicznych stronach internetowych? Jeżeli nie, to Zarząd powinien podać go do sądu oraz zażądać, aby podał swoje źródło informacji, jeżeli podane dane są prawdziwe lub zbliżone do prawdy. Ale cóż, kolesiom nie robi się krzywdy.

Poza tym sobie, jako człowiekowi  wystawił najgorsze świadectwo. Jak można, pod amoninowym nickiem,  opisywać ludziom z całej Polski innych, potencjalnych kolegów, przecież tak się tradycyjnie nawzajem nazywamy. Do tego, gdzie jest weryfikacja tych informacji? . Wszystko wskazuje na pomówienia.Taki jest ten nasz wędkarski, polski światek.

Przykre.

Ja też naiwnie śledziłem ten wątek i ich stronę na fb. Lepiej jednak zmądrzeć i dostrzeć. Wielkie zarybianie i od razu wielki awans.


  • Pulos lubi to

#283 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 26 lipiec 2015 - 19:04

Zarybienie takie wielkie nie było. Wiem bo byłem na tych zarybieniach.

Dlatego liczyłem na ciąg dalszy. :mellow:



#284 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 27 lipiec 2015 - 17:26

Sprawa Bystrzycy chyba od początku miała drugie dno. W sklepie wędkarskim też słyszałem, a potem sprawdziłem na stronie Okręgu. Faktycznie ludzie z Klubu są w Zarządzie, jeden nawet jest przewodniczącym komisji zarybiania. A wisienką na torcie jest prezes tego klubu,  został zastępcą dyrektora w okręgu. Chyba w nagrodę. Faktycznie wiedzieli co robią, prywata i tyle. Moralnie, sytuacja bardzo dwuznaczna. Czysty nepotyzm. Pasja, czy cel był z góry określony. Zresztą wędkarze bardzo negatywnie ocenijają to wszystko.

 

A tu taka ciekawostka  http://www.pogawedki...9ee7691d156a685.

 

  Niedawno trafiłem na tą stronę, po burzliwej rozmowie z kolegami, kiedy broniłem ludzi z klubu.Powiedzieli mi, żebym sobie poczytał. Coś wstrętnego. Niestety, musiałem z wielką przykrością przyznać moim kolegom rację. To oni mieli rację a nie ja. Ciekawe, czy teraz prezes poda na forum wysokośc swojej pensji, z pełną pasją dyskutował o poborach swojego poprzednika.

Ciekawe skąd znał jej wysokość? To są raczej tajne informacje, znane tylko w księgowości i przełożonym, czy dostał upoważnienie na ujawnianie takich danych na publicznych stronach internetowych? Jeżeli nie, to Zarząd powinien podać go do sądu oraz zażądać, aby podał swoje źródło informacji, jeżeli podane dane są prawdziwe lub zbliżone do prawdy. Ale cóż, kolesiom nie robi się krzywdy.

Poza tym sobie, jako człowiekowi  wystawił najgorsze świadectwo. Jak można, pod amoninowym nickiem,  opisywać ludziom z całej Polski innych, potencjalnych kolegów, przecież tak się tradycyjnie nawzajem nazywamy. Do tego, gdzie jest weryfikacja tych informacji? . Wszystko wskazuje na pomówienia.Taki jest ten nasz wędkarski, polski światek.

Przykre.

Ja też naiwnie śledziłem ten wątek i ich stronę na fb. Lepiej jednak zmądrzeć i dostrzeć. Wielkie zarybianie i od razu wielki awans.

Co niektórzy nawet załapali się na etacik przy łowisku PZW w Szczodrem. :D

Najśmieszniejsze, że ta cała "akcja" zakończyła się wspaniałym artykułem promująco-lanserskim w "WŚ" ;)


Użytkownik Erin edytował ten post 27 lipiec 2015 - 17:27

  • Pulos lubi to

#285 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 27 lipiec 2015 - 20:35

To jeszcze ktoś oprócz prezesa klubu załatwił sobie etacik w PZW? Kto?  Czy to chodzi o to łowiskio w Szczodrem przy Ośrodku Zarybieniowym?



#286 OFFLINE   Plecha

Plecha

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 236 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 29 lipiec 2015 - 11:50

No faktycznie to chyba martwy ten zimorodek. A zapowiadało się na coś dobrego. Sam mieszkam nad bystrzycą i widuję tu różne "cuda" . Wyciągałem już siaty z wody,potykałem o kable i akumulatory a teraz na Jarnołtowie facet buduje sobie bazę szambiarek i zlewnię, zasypując przy okazji starorzecze Bystrzycy. Taki "prawdziwy " klub by się bardzo nad bystrzycą przydał żeby choć trochę ogarnąć tą całą sytuację. Ehhh może kiedyś ...

#287 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 29 lipiec 2015 - 19:19

Ciężko będzie zebrać ekipę na.......... kiedyś.

Zwłaszcza jak pamięta się "dowódców" wchodzą po plecach swoich "żołnierzy" w celu  osiągania własnych korzyści.

No niestety ludzie poświęcali swój prywatny czas by było normalniej na naszych wodach.

Choć jak ktoś chce to może nadal "polubić" kingfisher club Wrocław na facebuku. ;) SIARA !!!


Użytkownik SławomirW edytował ten post 29 lipiec 2015 - 19:20

  • azhek, Pulos i Mucha12 lubią to

#288 OFFLINE   ixi

ixi

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Ja
  • Nazwisko:J.

Napisano 01 sierpień 2015 - 17:47

 

 

 Bycie w klubie, to współtworzenie czegoś wyjątkowego, wnoszącego pewną nową jakość, wraz z innymi ludźmi o podobnym spojżeniu na wędkarstwo, nowoczesne wędkarstwo, uprawiane przez osoby o usposobieniu zgoła innym niż chłopa pańszczyźnianego czy radzieckiego kołhoźnika. Chcemy poprostu móc łowić ryby, cieszyć się nimi, opiekować. Spotykać się, kształcić, ksztaltować postawy, doskonalić. Działać w oparciu o wyniki badań naukowych, tylko te dobre doświadczenia uzykownika rybackiego wód jakim jest PZW, doświadczenia własne. Szczgóły zawarte w regulaminie klubu niebawem przekażemy wszystkim zainteresowanym. Ale każdy kto chce w klubie być musi sobie zadać pytanie czy chce na prawdę coś zrobić dla naszych wód, czy chce czerpać wyłącznie profity. My szukamy tych pierwszych. Klubowicze będą sie spotykać na zamkniętych wykładach, warsztatach, imprezach integracyjnych. Będą współdecydować o losach Bystrzycy, brać udział we wszelkich organizowanych przez klub działaniach i spotkaniachch. A co do innych dodatkowych kożyści (w dobrym tego slowa znaczeniu) to napewno będą, ale nie czas i miejsce o tym mówić na forum. To sprawa wewnętrzna klubu i tylko członków ona dotyczy.   Bycie w klubie to bycie w pewnego rodzaju elicie.

Takie właśnie mamy elity w Naszym okręgu. Ocenę pozostawiam innym.


Użytkownik ixi edytował ten post 03 sierpień 2015 - 05:48

  • Pulos lubi to

#289 OFFLINE   K-Pon

K-Pon

    Zaawansowany

  • PATRON
  • PipPipPip
  • 1799 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Imię:Krzysztof
  • Nazwisko:P.

Napisano 01 sierpień 2015 - 21:28

Witam. Jako popełniający wątek na Pogawędkach, widząc link do niego wyjaśniam.
Dane spastingera uzyskałem z formularza, który przez jakiś czas był widoczny. Był to adres @ z nazwiskiem. Proponuję zwrócić uwagę na daty wpisów. Już w październiku a nawet przypuszczam, że wcześniej plan był gotowy. Trzeba było jedynie zniszczyć reputację osób niewygodnych i się ich pozbyć. Jak życie pokazało zrobiono to z sukcesem. Jest oczywiste, że prezes klubu nie działa sam. Niejednokrotnie pisał o swoich ludziach z Zarządzie. Na koniec pozwolę sobie wkleić cytat jednego z pierwszych postów, który miał propagować działalność klubu:
Takie właśnie mamy elity w Naszym okręgu. Ocenę pozostawiam innym.

Zamień Klub na Zarząd Okregu i masz szczerą, prawdziwą wypowiedź. Autor tej wypowiedzi nic nie skłamał :P

Bycie w klubie, to współtworzenie czegoś wyjątkowego, wnoszącego pewną nową jakość, wraz z innymi ludźmi o podobnym spojżeniu na wędkarstwo, nowoczesne wędkarstwo, uprawiane przez osoby o usposobieniu zgoła innym niż chłopa pańszczyźnianego czy radzieckiego kołhoźnika. Chcemy poprostu móc łowić ryby, cieszyć się nimi, opiekować. Spotykać się, kształcić, ksztaltować postawy, doskonalić. Działać w oparciu o wyniki badań naukowych, tylko te dobre doświadczenia uzykownika rybackiego wód jakim jest PZW, doświadczenia własne. Szczgóły zawarte w regulaminie klubu niebawem przekażemy wszystkim zainteresowanym. Ale każdy kto chce w klubie być musi sobie zadać pytanie czy chce na prawdę coś zrobić dla naszych wód, czy chce czerpać wyłącznie profity. My szukamy tych pierwszych. Klubowicze będą sie spotykać na zamkniętych wykładach, warsztatach, imprezach integracyjnych. Będą współdecydować o losach Bystrzycy, brać udział we wszelkich organizowanych przez klub działaniach i spotkaniachch. A co do innych dodatkowych kożyści (w dobrym tego slowa znaczeniu) to napewno będą, ale nie czas i miejsce o tym mówić na forum. To sprawa wewnętrzna klubu i tylko członków ona dotyczy. Bycie w klubie to bycie w pewnego rodzaju elicie.


Użytkownik K-Pon edytował ten post 01 sierpień 2015 - 21:30


#290 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 02 sierpień 2015 - 20:19

Faktycznie na łowisku w szczodrem ma etacik człowiek z KIngfisher. Z tego co mówią jest to bliski znajomy prezesa czyli dyrektora jest też  w zarządzie pzw we Wrocławiu. Ciekawe ilu jeszcze z klubu załatwiło sobie pracę lub załatwi w pzw? Na łowisku dziwne rzeczy mówią, o wędzonych rybach i innych rzeczach. Bycie w klubie, jak to pisał prezes faktycznie jest bycie w elicie- nie daj losie takich elit- i faktycznie o dodatkowych korzyściach rozmawiają w wąskim gronie i jak widać niektórzy już te dodatkowe korzyści zyskali.

Tylko obciach.

Samemu mi głupio że tak propagowałem ich działania. Jak to pisał Sławek- SIARA, PANIE SIARA!!


Użytkownik Mucha12 edytował ten post 02 sierpień 2015 - 20:55

  • Pulos lubi to

#291 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 495 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 03 sierpień 2015 - 11:54

Zawiść!

Czytając powyższe to jedyne słowo, które mi przychodzi na myśl.



#292 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 03 sierpień 2015 - 15:54

Zawiść!

Czytając powyższe to jedyne słowo, które mi przychodzi na myśl.

No pewnie, że zawiść !

Przecież każdy chciałby taki ciepły etacik ! :D

 

A tak na poważnie kolego @Zielony to z faktami ciężko się dyskutuje...choć jak widać można. ;) :D


Użytkownik Erin edytował ten post 03 sierpień 2015 - 16:09

  • Pulos i Mucha12 lubią to

#293 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 495 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 03 sierpień 2015 - 20:03

Gdyby w innych okręgach podobnie jak we Wrocławiu młodzi wygryźli beton to być może jakość PZW byłaby zupełnie inna. Mnie wcale nie dziwi, że zatrudniają na jakichś stanowiskach zaufanych ludzi zamiast takich, którzy jeszcze zanim cokolwiek zrobią to okazują się być klakierami, kłamcami czy judaszami, którzy przy byle okazji wbiją nóż w plecki.



#294 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 03 sierpień 2015 - 20:42

Gdyby w innych okręgach podobnie jak we Wrocławiu młodzi wygryźli beton to być może jakość PZW byłaby zupełnie inna. Mnie wcale nie dziwi, że zatrudniają na jakichś stanowiskach zaufanych ludzi zamiast takich, którzy jeszcze zanim cokolwiek zrobią to okazują się być klakierami, kłamcami czy judaszami, którzy przy byle okazji wbiją nóż w plecki.

Czyli uważasz Zielony że wygryzanie to jest metoda. A może nalezy stanąć do uczciwej konkurencji o stanowisko. Obsamarowywanie dyrektora, który stał na drodze do awansu, podniecanie się Jego zarobkami na forum internetowym jest według Ciebie ok.Jeżeli tak , to  nie chciałbym znać cię w realu.  Ciekawe kto w tym przypadku jest klakierem, kłamcą i judaszem.

Nie wiem jakTy, ale ja lubię swoją gębę  i chcę codziennie rano przy goleniu patrzeć w lustro bez obrzydzenia. Może dlatego Pan TWW nosi taką okazałą brodę? I jego szef może też niedługo zapuści?

A tu Zielony przeczytaj ze zrozumieniem, chyba że jesteś takim samym typem jak spastinger

http://www.pogawedki...6c06ce5bd9549f0

tylko czytaj powoli, może zrozumiesz!

Jeszcze jedno pytanie czy sadzisz że wszyscy pracujący na rzecz Bystrzycy wiedzieli że pracują na osobisty cel prezesa. Niech powie to swoim żołnierzom prosto w twarz i przypomni sobie swoje płomienne mowy, jaki to jest bezinteresowny i ile poświęcił dla pracy na Bystrzycy ile w tym to miało być celów naukowych?

Na pewno mniej niż większośc pracujących, poświęcających swój prywatny czas.  Na pewno nie był w porządku wobec nas, szaraczków, teraz widać nic nie podejrzewającej siły roboczej. My nie pozowaliśmy do zdjęć, niczym celebryci, tylko faktycznie chcieliśmy coś zrobić i robiliśmy czarną robotę. Trzeba było uczciwie postawić sprawę, to może teraz nie byłoby tej miażdżącej oceny. To rozgoryczenie nie ma nic wspólnego z zawiścią.


Użytkownik Mucha12 edytował ten post 03 sierpień 2015 - 21:23


#295 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 03 sierpień 2015 - 20:47

Gdyby w innych okręgach podobnie jak we Wrocławiu młodzi wygryźli beton to być może jakość PZW byłaby zupełnie inna. Mnie wcale nie dziwi, że zatrudniają na jakichś stanowiskach zaufanych ludzi zamiast takich, którzy jeszcze zanim cokolwiek zrobią to okazują się być klakierami, kłamcami czy judaszami, którzy przy byle okazji wbiją nóż w plecki.

Nowy czy stary to zawsze BETON ! :)

Parcie na kaskę i władzę w pzw jest ogromne. 

Nic nie dające zasiadanie w zarządach pzw to nieodłączny schemat działania.

We Wrocławiu dodatkowo nakręcono coś czym nie jest i coś co niczym nie będzie.

 

Bronienie kolegów też powinno mieć swoje granice. Tym bardziej w takiej sytuacji.

No chyba, że jako kolega i były członek zarządu innego okręgu ma pan w obowiązku bronić swojaków ! :D


  • Pulos i Mucha12 lubią to

#296 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 495 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 04 sierpień 2015 - 10:21

Na tyle mocno, dawniej wdepnąłem w struktury pzw, że teraz odczytuję wyraźnie i propagandę i przedwyborczą kampanię.

Takich jak ja we władzach okręgu nie lubią bo chciałem coś robić i nawet wiele się udało. Odcinki no kill, ograniczenia w limicie miesięcznym, budowa tarlisk.....

Zetem pozwólcie,że nie będę się z Wami bawił w kopaninę.

Pozdrawiam i życzę powrotu do rzeczywistości.

ps. Mam czyste sumienie więc śmiało możecie szukać na mnie haczyki :)



#297 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 04 sierpień 2015 - 11:36

Na tyle mocno, dawniej wdepnąłem w struktury pzw, że teraz odczytuję wyraźnie i propagandę i przedwyborczą kampanię.

Takich jak ja we władzach okręgu nie lubią bo chciałem coś robić i nawet wiele się udało. Odcinki no kill, ograniczenia w limicie miesięcznym, budowa tarlisk.....

Zetem pozwólcie,że nie będę się z Wami bawił w kopaninę.

Pozdrawiam i życzę powrotu do rzeczywistości.

ps. Mam czyste sumienie więc śmiało możecie szukać na mnie haczyki :)

Ten tekst brzmi jak mania prześladowcza. :ph34r: Są od tego lekarze specjaliści.

Wyjątkowo mocna angażujesz się w sprawy naszego okręgu. Rozumiem że tak dla zasady? Wyjątkowo muszą Ci się podobać stosowane metody. :(  Gratulacje :(

Wystarczyło popytać i wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałem, których mi nie mówiono, by myśleli, że jestem z Kingfisherem. Teraz to dopiero włos się jeży.


Użytkownik Mucha12 edytował ten post 04 sierpień 2015 - 12:22

  • dragond500 i Pulos lubią to

#298 OFFLINE   Zielony

Zielony

    Forumowicz

  • PRZEDSTAWICIEL MARKI
  • PipPip
  • 495 postów
  • LokalizacjaNiedrzwica

Napisano 04 sierpień 2015 - 12:32

Mucho12. Widzę, że niechcący trafiłem w czuły punkt :) Przecież chodzi o odzyskanie władzy i wybory :) . To bardzo nieładnie używać forum jerkbait jako tubę propagandową.

Natomiast w odpowiedzi na pańskie pytania to nie angażuję się w sprawy okręgu Wrocław. Po prostu przeczytałem fragment dyskusji powyżej. Stosowane metody takie właśnie jak w tej dyskusji rzeczywiście mi się nie podobają. Przykładowo jak już kogoś publicznie oczerniasz to miej odwagę napisać imię i nazwisko a nie skróty literowe i podpisać się pod tym prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Czy szukanie byle okazji by wstawić link z innego portalu tak dla budowania własnego stanowiska.

Mam też nadzieję, że Admin wywali tą dyskusję w kosmos.



#299 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 04 sierpień 2015 - 14:08

 

Mam też nadzieję, że Admin wywali tą dyskusję w kosmos.

 

A dlaczego ? 

Jest to bardzo dobra lekcja poglądowa na przyszłość dla innych ogarniętych manią naprawiania wędkarskiego świata pod prywatnymi sztandarami.

I to tyle.



#300 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 04 sierpień 2015 - 16:58

Mucho12. Widzę, że niechcący trafiłem w czuły punkt :) Przecież chodzi o odzyskanie władzy i wybory :) . To bardzo nieładnie używać forum jerkbait jako tubę propagandową.

Natomiast w odpowiedzi na pańskie pytania to nie angażuję się w sprawy okręgu Wrocław. Po prostu przeczytałem fragment dyskusji powyżej. Stosowane metody takie właśnie jak w tej dyskusji rzeczywiście mi się nie podobają. Przykładowo jak już kogoś publicznie oczerniasz to miej odwagę napisać imię i nazwisko a nie skróty literowe i podpisać się pod tym prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Czy szukanie byle okazji by wstawić link z innego portalu tak dla budowania własnego stanowiska.

Mam też nadzieję, że Admin wywali tą dyskusję w kosmos.

Nie trafiłeś w czuły punkt. W dalszym ciągu będę utrzymywał że to mania prześladowcza z Twojej strony.

Co do stosowanych metod, czym wobec ciebie były wypowiedzi spastingera? Ciekawe dlaczego on nie podał swoich danych, jak życie pokazało trafił na bardziej inteligentnych od siebie i został ujawniony. Czym niby były jego wypowiedzi na Pogawędkach, nie tylko tubą propangadową ale też nieczystą walką o etacik. Życie pokazało ze jego metody odnoszą sukces, zrobił to oczernianiem i kosztem ludzi, którzy naiwnie tak ja uwierzyli, że robimy wielką sprawę. Rozumiem że pochwalasz takie metody?

Czego osobiście żałuję to tego , że wcześniej nie znałem Pogawędek i tych świństw. A mam nadzieję, że Admin ten wątek zostawi, żeby wszyscy naiwni zobaczyli jak bardzo niektórzy wykorzystują wiarę innych, ich naiwność, wykorzystując ich maksymalnie.

Wiem, że nie uwierzysz, nie jesteś tego typem człowieka, ale jeszcze są przyzwoici ludzie, nawet w PZW.

Na tym kończę wszelką dyskusję. Jeżeli Zielony lub reż inni jemu podobni jak chcą niech dyskutują z faktami. Jednak ciężka to dyskusja. Ciekawe czy mają pomysly na dalsze awanse? Pozbyli się już wszystkich. Może znajdą sobie następne ofiary aby promować siebie. Każdy myślący sam sobie kiedy weźmie pod uwagę fakty  wyrobi własne zdanie. :excl:

Pozdrawiam Wszystkich.


Użytkownik Mucha12 edytował ten post 05 sierpień 2015 - 10:20

  • Pulos lubi to