Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Przywracamy pstrągi rzece Bystrzycy! Kingfisher Club


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
322 odpowiedzi w tym temacie

#301 OFFLINE   Spawciu

Spawciu

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 357 postów
  • LokalizacjaChotomów
  • Imię:Kamil

Napisano 21 sierpień 2015 - 23:31

takie cudne plany , zarybienia itp a skończyło sie na etatach w pzw... żenada


  • Pulos i Mucha12 lubią to

#302 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 22 sierpień 2015 - 10:28

wyszlo jak zawsze :)

 

to jest typowo Polskie

No nie wiem czy typowe. 

O takim chamskim numerze to jeszcze nie słyszałem. :D

Bezczelność i prostactwo najwyższego kalibru.

Taki prezes był wygadany a teraz cisza...... :D


  • Pulos i Mucha12 lubią to

#303 OFFLINE   oland

oland

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 400 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Andrzej
  • Nazwisko:Olejnik

Napisano 22 sierpień 2015 - 10:53

po takim zrobieniu ludzi w jajo -delikatnie powiedziawszy , ciekawe czy ktoś się ruszy z odzewem w razie jakiekolwiek nowej akcji  - może i nawet pod hasłem ratowania ryb


Użytkownik oland edytował ten post 22 sierpień 2015 - 14:14

  • Pulos i Mucha12 lubią to

#304 OFFLINE   Pulos

Pulos

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Paweł

Napisano 22 sierpień 2015 - 20:31

Koledzy, nie miejcie mi za złe, że o wszystkim nie piszę i nie na każde pytanie mogę udzielić odpowiedzi. poruszacie często problemy, dla których rozwiązania klub ma już dawno przygotowane, ale ich wdrożenie wymaga ostrożnego, niemal dyplomatycznego podejścia. Świata nie zmienimy i zawsze będą istniały sprzeczne interesy jakichś tam stron.

Jeżeli chodzi o bystrzycę, bo chciałbym, abyśmy przede wszystkim o tym rozmawiali, to właśnie te pierwsze niemal 2 lata działalności nieformalnej klubu były po to, żeby mądre głowy, a kilku takich speców w klubie mamy, wymyśliły jak sprawnie sprawę zacząć i zakończyć sukcesem. .............................

Właściwie to nawet nie skłamał, tylko zrobił  w przysłowiowe jajo, nie mówiąc na czym polega to dyplomatyczne podejście i jakie ustalił rozwiązania, aby oczernić i zdobyć stanowisko. To chyba były te sprzeczne interesy różnych stron.

Można się czuć  niczym w starym kawale, kiedy plemniki krzyczą " zdrada panowie jesteśmy w dup...e !  :lol:



#305 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:45

Właściwie to nawet nie skłamał, tylko zrobił  w przysłowiowe jajo, nie mówiąc na czym polega to dyplomatyczne podejście i jakie ustalił rozwiązania, aby oczernić i zdobyć stanowisko. To chyba były te sprzeczne interesy różnych stron.

Można się czuć  niczym w starym kawale, kiedy plemniki krzyczą " zdrada panowie jesteśmy w dup...e !  :lol:

Proszę nie mylić plemników z pasożytami !!! :D


  • covent i Mucha12 lubią to

#306 OFFLINE   michalwedkarz

michalwedkarz

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 23 postów
  • LokalizacjaZielona Góra
  • Imię:Michał

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:50

O jezu, chwilę mnie nie było, a tu takie rzeczy. A zaczynając czytać wątek pojawił mi się banan na twarzy, szkoda, że na tak krótko.



#307 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 24 sierpień 2015 - 18:20

............... że towarzystwa to nie jest żadne lepsze rozwiązanie od PZW. Jeżeli towarzystwo stworzą ludzie, którzy tylko pozornie chcą coś zrobić, a próbują zbić na tym różnoraki kapitał kierując się prywatą to efektów nie będzie. Jeżeli mają powstawać kolejne organizacje, z których szeregowi członkowie nie będą zadowoleni i dumni lepiej zmienić to co już jest na lepsze, bo wydatek energetyczny jest mniejszy. .........


  • Spawciu i covent lubią to

#308 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 02 wrzesień 2015 - 12:20

https://www.facebook...397813047075533

 

Kolejny przebłysk Kingfisher. :D

Jeżeli ktoś chętny to pomocy to można się zgłaszać. Ktoś zapewne potrzebuje jeszcze etaciku ! ;) No i najwspanialsza wiadomość. Gigantyczne pstrągi w granicach 60cm! :D Mają rękę do gospodarki na wodach pzw, nie ma co. ;)


  • Mucha12 lubi to

#309 OFFLINE   pawelHERP

pawelHERP

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 331 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Paweł
  • Nazwisko:Urbaniak

Napisano 02 wrzesień 2015 - 14:24

Wybory się zbliżają, żałosne to wszystko. Wierzyłem naiwnie, że może coś zaczyna się zmieniać :-D

#310 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 02 wrzesień 2015 - 17:02

Wybory się zbliżają, żałosne to wszystko. Wierzyłem naiwnie, że może coś zaczyna się zmieniać :-D

Co wybory mają wspólnego z Kingfisherem. Czyżby członkowie klubu razem  z prezesem startowali w wyborach? Czy należy ich traktować  jako "Grupę Trzymającą Władzę", która już szuka etacików dla następnych krewnych i znajomych" królika" ?

A poza tym jeżeli zbliżają się wybory to może pan prezes- dyrektor wykorzysta okazję i patrząc w oczy wszystkim z zarządu powie skąd uzyskał informacje o wysokości poborów swojego poprzednika, kto mu podał te dane i czy uzyskał zgodę ( od kogo?) aby ujawnić  te informacje na forum  publicznym. Nie wiem czy ma świadomość, że podanie takich danych bez upoważnienia  jest według zapisów  kodeksu karnego przestępstwem i nie wiem też czy zdaje sobie sprawę, że naraził na  kłopoty osobę, osoby?, które mu te dane udostępnily. Właściwie to tymi wpisami na pogawędkach skompromitowal cały zarząd, kiedy się na niego  powoływał.

Sprawdziłem; na stronie okręgu wrocławskiego nie ma zakładki BIP .

  Nie mówiąc już o pozostałych, nawypisywanych przez Niego informacjach, które w świetle obecnie znanych zdarzeń budzą wiele wątpliwości i w moim odczuciu wygląda to na  pomówienia. W sumie to się cieszę, że trafiłem na forum Pogawędek i przeczytałem informacje, które tam umieścił. Jak wynika z wątku został w pewnym stopniu sprowokowany i dlatego chyba ujawnił w pełni swoją naturę. http://www.pogawedki...45d16be794ee9a6

 

Tak duzo pisał na początku tego wątku na temat innych którzy mają  naturę kołhoźnika, chlopa pańczyźnianego czy  też   ubeka.Same te określenia świadczą o olbrzymim lekceważeniu jeżeli nie pogardzie dla drugiego człowieka. Ten ton lekceważenia w stosunku do innych ludzi  jest też wyraźny w jego wpisach  na forum pogawędek.

  Jeżeli chce  zachować twarz, proszę niech wyjaśni wszelkie wątpliwości. Tylko niech trzyma się faktów. Nie wszystkich można zmanipulować. A jeżeli najpierw kogoś się udalo i ta osoba (ja, ale też spora rzesza innych) otrzeźwiała, to tym bardziej jest się czujnym na wszelkie  próby manipulacji.


Użytkownik Mucha12 edytował ten post 02 wrzesień 2015 - 20:27


#311 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 15 październik 2015 - 20:15

Zabawa prezesa i jego świty trwa dalej. Jak napisano na stronie kingfishera w trakcie odłowów ; Okonie otrzymały eksmisję", z tego co wiemy wędkarzom też częściowo wręczono eksmisję( co prawda planowali całkowitą ale się nie udało) Ciekawe kiedy wreszczie im zostanie wręczona, oby nie było za późno! 

Jak to trzeżwo kiedyś ktoś powiedział ; Bystrzyca stała się  wylęgarnią  wrocławskiego Castel Gandolfo. :lol:  :D  Pytanie za 10 punktów : kto robi za papieża i ilu jest kardynałów? :ph34r:  Ministranci do roboty, do roboty ,  szybko lubić kingfishera, :P 



#312 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 15 październik 2015 - 20:35

Cytując ze strony fb o eksmisji:

 

https://www.facebook...herclub.wroclaw

 

"W pierwszych dniach października, pod czujnym okiem Urzędu Marszałkowskiego przeprowadzone zostały odłowy selekcyjne i kontrolne "górskiej" Bystrzycy. Selekcyjne - ponieważ budowa łowiska krainy pstrąga i lipienia wymaga zredukowania liczebności okoni - uciekinierów ze zbiornika Mietkowskiego. Teraz znalazły nowy dom, w pobliskiej ogólnodostępnej żwirowni."

 

Chyba jednak jasno jest napisane co i jak?



#313 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 15 październik 2015 - 21:57

Okonie były zawsze w Bystrzycy. Dlaczego mamy się cieszyć, że grupa ludzi dla własnego widzmisię postanowiła inaczej? Oni chcą mieć lipienie a my okonie. Rzeka nie jest ich własnością! I co dalej? Czy na zasadzie, że cwańszy, taki, który nie przebiera w środkach dla osiągnięcia osobistego  celu zwycięża. Jak to ma się do założeń w statucie PZW. A może obowiązuje on tylko maluczkich?

I nie napisano jasno co i jak. Napisano bardzo subiektywnie.


  • slav lubi to

#314 OFFLINE   Drago

Drago

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 697 postów

Napisano 16 październik 2015 - 07:26

Napisano, że okonie przeniesiono do żwirowni. Wg mnie tyle wystarczy. Nie uciekajmy się do absurdów, także w kwestii bo ja nie chcę lipieni czy pstrągów i już. Inicjatywa jest bardzo ciekawa i o lata świetlne wyprzedza znane mi wcześniej działania w zakresie racjonalnego gospodarowania wodami, które są w fatalnym stanie. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, że to prywatna woda ma być, więc nie rozumiem o co chodzi. Oby więcej takich akcji.


  • Zielony lubi to

#315 OFFLINE   Mucha12

Mucha12

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWrocław
  • Imię:Jan
  • Nazwisko:A.

Napisano 16 październik 2015 - 14:52

Faktycznie incjatywa może ciekawa. Jednak fakty, które pokazują osoby przewodnie w bardzo dwuznacznym świetle niestety niszczą wszystko. Nie można mieć zaufania dla ludzi, którzy przy okazji realizują prywatę, w tym przypadku załatwianie sobie etatów. Sytuacja bylaby jasna, gdyby od razu postawili sprawę uczciwie, ewentualnie staneli do konkursu i go wygrali. Również wpisy ( prezesa) na innym forum stawiają klub w fatalnym świetle. Poza tym w ostatnich dniach coraz glośniej jest o człowieku, który głośno wspierał tą inicjatywę,brał aktywny udział w zarybianiu w marcu, był również osobą decyzyjną w okręgu. Z tego co mówią Koledzy z  koła musiał złożyć całkowitą rezygnację z członkowstwa w PZW. Musiał, a nie chciał. Podobno sprawa jest bardzo brzydka. Z powodu tych faktów trudno wierzyć w czyste intencje osób  ; ;przewodnich" klubu. Wcale nie mam zamiaru ujmować pasji ludziom, którzy dla wspólnej sprawy kibicują lub pomagają. Jednak ze względu na prezesa klubu, który nazywa siebie zalożycielem i jego ; kolegów" ja osobiście już nie wierzę w ich pasję społecznika. W tym wszystkim wygląda drugie dno. Przykre.



#316 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 19 październik 2015 - 21:36

Ale tu anonimowo... Jam Dmychu, wędkarz kompletny, oświadczam kolegom, że ponosi Was nadinterpretacja obserwowanych zjawisk, gdyż nie możecie ocenić czyjegoś wnętrza - stąd lepiej psów przedwcześnie nie wieszać.

To chyba normalne, że etat prędzej dostanie dyplomatyczny społecznik niż naburmuszony. Człowiek opanowany wzbudza zaufanie, a od zaufania do powierzenia zadań tylko jeden krok. Tak wyszło i co z tego? Mnie to koło wacka lata jakie będą z tego powodu rotacje kadrowe w okręgu. Mnie ryby interesują, ryby w wodzie, a nie to czy ktoś dostał etat.

Dobrej nocy :-)
  • Zielony lubi to

#317 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 19 październik 2015 - 21:57

Wędkarzu kompletny !

 

Możliwe, że nie wiesz.

Dyplomatyczny społecznik dyplomatycznie naobiecywał cudów dla pospólstwa a w sumie załatwił coś tylko dla siebie. :D no i jeszcze kogoś. Naobiecywał pstrągów całe stada z ośrodka w Szczodrem, a przyjechał jeden samochód i to ze Ścinawki  Dolnej. Spora część pstrągów była martwa, a praktycznie wszystkie wpuszczane były chore na pleśniawkę !!! O tym się nie pisze, ale ludzie byli i widzieli, bo zarybiali !

Lata Ci coś koło wacka ? Nie tylko Tobie. Bardzo wielu już niedoszłym społecznikom lata.......

Dalej zdziwiony ?

 

Dobrej nocy  :)


  • Mucha12 lubi to

#318 OFFLINE   Krzysiek Dmyszewicz

Krzysiek Dmyszewicz

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisano 19 październik 2015 - 22:10

Sławomirze, ale przecież Kolega żyje i ma pole do działania. Za szybko z tymi sądami (moim zdaniem). Jak będę łowić potokowce w Bystrzycy to się ucieszę i mnie fakt, czy kolega zaczął jako społecznik, a dokończył jako etatowy nie będzie obchodziło. Przecież to ten sam człowiek co wcześniej, więc chyba powinniśmy się cieszyć że jeden z nas jest bliżej okręgu (chyba, że najważniejsze jest to, że to nie ten kolega co trzeba, bo ktoś mu zazdrości hehehe).

Do zobaczenia na rybach. Bez napinki Panowie. W takiej atmosferze to się nie da...
  • Zielony i arti24 lubią to

#319 Guest_SławomirW_*

Guest_SławomirW_*
  • Guests

Napisano 19 październik 2015 - 22:24

Krzysztofie, Ty albo nie umiesz przetwarzać słowa pisanego albo jesteś adwokatem prezesa.... :rolleyes:


  • Maciej1979 i Mucha12 lubią to

#320 Guest_Erin_*

Guest_Erin_*
  • Guests

Napisano 19 październik 2015 - 22:26

 W takiej atmosferze to się nie da...

Święte słowa Panie, święte ! :D


  • Mucha12 lubi to