Skocz do zawartości

  •      Logowanie »   
  • Rejestracja

Witaj!

Zaloguj się lub Zarejestruj by otrzymać pełen dostęp do naszego forum.

Zdjęcie

Ultralight Panowie Pomocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   sharki

sharki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaKobyłka

Napisano 20 wrzesień 2008 - 09:14

Mam mały problem , bylem do niedawna posiadaczem Mikrosa215 0,2-5gr kongera, prawdopodobnie lepsza połowa przyczynila sią do jego połamania.
Prosze was o pomoc? podpowiedzcie co aktualnie na rynku jest warte uwagi w tej klasie wędeczek.
Mikros sprawdził sie jako wedeczka dająca dużo dobrej zabawy przy połowach wzdreg, okoni ,leszczy.Nigdy mnie nie zawiódł zjezdzil ze mna Polske jako członek delegacji ,łowil w różnych wodach , lecz poddał sie przy konfrontacji z żona.
Bardzo dziekuje za pomoc

#2 OFFLINE   remek

remek

    Administrator

  • Administratorzy
  • 26625 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Imię:Remek

Napisano 20 wrzesień 2008 - 09:43

Bywa :D Witaj na forum.

A to ma być pod multika, czy pod zwykły kręciołek spinningowy?

Pozdrawiam
Remek

#3 OFFLINE   Bezel

Bezel

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 404 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 20 wrzesień 2008 - 09:49

Witaj :D

uuu żonka musiała być zdenerwowana :D
Ja osobiście polecam dość stary model wklejanki Dragon Progress Superlite, super czuła i elegancka, Okoń nie spadnie nie ma szans, sądze tylko że rękojeść za długa...dalej miałem do czynienia z Konger Equs Tango ten do 12gram, super sprawa ! Cena nawet duża ale super czułość !

Może zamów Customa :D przejżyj artykuł o Okoniowych kijkach a tak swojąd drogą to jak zaciałes Okonia powyżej 30cm to jak sie taki UL kijek zachowywał ? bardzo się wygina ?

#4 OFFLINE   sharki

sharki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaKobyłka

Napisano 20 wrzesień 2008 - 10:06

Pod zwykły kołowrotek z multi przegrywam nierówna walka Embarassed

#5 OFFLINE   sharki

sharki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaKobyłka

Napisano 20 wrzesień 2008 - 10:18

W tym roku na Wiartlu przy zatopionym drzewie tzydziestaki brały bez zarzutu podaj mi maila to podesle Ci fotke
Wedeczka wytrzymała nawet zaciecie na zaczepie. Główką jaką łowiłem 4 g super czułem jak stukam o dno

#6 OFFLINE   abarth7

abarth7

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 588 postów
  • LokalizacjaWołomin

Napisano 20 wrzesień 2008 - 12:05

W tym roku na Wiartlu przy zatopionym drzewie tzydziestaki brały bez zarzutu podaj mi maila to podesle Ci fotke
Wedeczka wytrzymała nawet zaciecie na zaczepie. Główką jaką łowiłem 4 g super czułem jak stukam o dno


Być może mamy tą samą miejscówkę na Wiartlu,na grubsze okonie:)

#7 OFFLINE   mar555

mar555

    Nowy

  • +Forumowicze
  • Pip
  • 49 postów
  • LokalizacjaOlsztyn
  • Imię:Marek
  • Nazwisko:Tomaszewicz

Napisano 22 wrzesień 2008 - 14:07

Może warto obejżeć Mikado Lexus Saphire Spin. ja mam 2,4 do 10 gr bardzo fajny poręczny kijek. 2,1 m jest do 7 gr. Kiedyś były dużo droższe, teraz można ten kijek dostać za ok.130 zł. Polecam, znam kilku kolegów którzy łowią tym kijkiem...każdy chwali.
Pozdrawiam

#8 OFFLINE   Mdah

Mdah

    Zaawansowany

  • +Forumowicze
  • PipPipPip
  • 501 postów
  • LokalizacjaPabianice
  • Imię:Piotrek

Napisano 22 wrzesień 2008 - 19:31

Może warto obejżeć Mikado Lexus Saphire Spin. ja mam 2,4 do 10 gr bardzo fajny poręczny kijek. 2,1 m jest do 7 gr. Kiedyś były dużo droższe, teraz można ten kijek dostać za ok.130 zł. Polecam, znam kilku kolegów którzy łowią tym kijkiem...każdy chwali.
Pozdrawiam


Kiedyś blank produkowany był w Korei, obecnie już w Chinach. Dwa różne blanki, światy i ceny :lol:

#9 OFFLINE   sharki

sharki

    Forumowicz

  • +Forumowicze
  • PipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaKobyłka

Napisano 22 wrzesień 2008 - 22:22

Mam 2,70 czy 2,65 i tak do końca to nie jestem Już bardziej przekonany jestem do tango kongera który lepiej sprawuje się przy głowkach maks 7gr




Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych